OG karusellen langkonkurranse 2019

PlassKlubbPoengLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
1.Melhus IL98423318 (1)935 (2)1459 (2)2042 (1)2089 (1)
2.Leik93422077 (2)2156 (1)1689 (1)1915 (2)1505 (2)
3.Børsa-Orkanger IF4559788 (3)856 (3)1140 (3)605 (3)1170 (3)
4.Gaula1820379 (5)371 (4)332 (4)588 (4)150 (4)
5.Klæbu IL504438 (4)67 (5)
6.Wing OK199199 (6)
7.OL Trollelg0
7.Freidig0
Klubb: Leik
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
Leik stafettStafett15051505
Jan HageRød1889197
Stine NæveNy1005050
Siren Rimol-KrognesNy5050
Silja Rimol-KrognesNy5050
Kristin SølbergNy1005050
Kristen Sølberg SundetNy5050
Bjørg KrognesNy192925050
Arve SundetNy5050
Julie RimolHvit trim5050
Ole Gunnar SølbergHvit Trim1075750
Mai Iren AlmåsHvit17610076
Kristin AntonsenHvit5252
Kjell SølbergHvit36896968690
Joar Arvid KrognesHvit3738389100100
Inger H. BakkenHvit9393
Inger H BakkenHvit1779285
Asbjørn BjerkenåsHvit37396998989
Anne Kari StubsjøenHvit283929793
Arild BergGul trim5050
Stine BlokkumGul Trim2001005050
Siv HøgsteggenGul Trim5050
Kristin ÅmotGul Trim5050
Henriette BakkenGul Trim250100505050
Eli MindeGul Trim1005050
Andrea LudvigsenGul Trim5050
Åse HøgsteggenGul1146450
Ådne SundetGul300100100100
Vibeke LudvigsenGul5050
Malin SundetGul9999
Gunn Mari K. BergGul8484
Gisle BergGrønn Trim22251596250
Tone AlmåsGrønn286979199
Svein Olav ÅmotGrønn266898493
Svein UnsgårdGrønn400100100100100
Sigmund FredriksenGrønn1287850
Ove Bjørnar GrøtteGrønn1267650
Ole BlækkanGrønn208795078
Oddbjørn SyrstadGrønn29768657490
Line SølbergGrønn266819490
Eivind NæveGrønn278978299
Ådne Krogstad BergBlå1266462
Runar KrognesBlå7575
Oskar AndrenBlå19710097
Ola KeiseråsBlå19393100
Kay Ove BjerkenåsBlå5353
Jonas UnsgårdBlå1546689
Andreas SølbergBlå200100100
Anders EstenstadBlå1347163
Klubb: Gaula
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
Gaula stafettStafett150150
Trond Erik KrogstadRød5050
Anna BellingmoNy5050
Ane StensåsNy5050
Nils BakkenHvit Trim169695050
Oliver LjøkjelHvit6060
Marcel LanckmansHvit5050
Hanna ØianHvit7272
Esten BakkenHvit330701008575
Elias BrodalHvit6060
Jostein GlesåenGul1408654
Håvard BakkenGul1005050
Hilde BellingmoGrønn5252
Hallgeir ØianGrønn251926991
Jon RøstumBlå236768574
Klubb: Melhus
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
Melhus stafettStafett20892089
Stein Ivar FossRød355908482100
Kristoffer LerliRød260958183
Kjell Rune Logan-HalvorsrudRød372948910090
Gaute FinstadRød7777
Vårin Vold FinstadNy5050
Torbjørn Qvenild OustadNy5050
Tilde Eide HolstNy5050
Tatjana GregonisNy5050
Steinar SeehuusNy1005050
Sofihe NesterovNy5050
Sofie HeggvikNy5050
Silje Belsaas SjoNy5050
Sanna SeehuusNy5050
Sanna Elise BredalNy5050
Niclas Richard NylandNy5050
Mathea Stenvold BørgersenNy5050
Martin NesterovNy5050
Maja BredlandNy5050
Lise HovinNy5050
Lilja Madelen LundNy5050
Katrin NesterovaNy5050
Julie Solberg QvenildNy5050
Jonas Taraldsen KvernemoNy5050
Ingrid HeggvikNy5050
Ida VoldNy5050
Håvard QvenildNy5050
Heidi JohansenNy5050
Gustav KjelstadNy5050
Gjenny RønningNy5050
Erlend SchrøderNy5050
Erlend Saltbones LeirenNy5050
Emma Sofie Bredland Ny5050
Emma SeehuusNy5050
Edvard OnsøyenNy5050
Birk HanssenNy5050
Aurora StorhaugNy5050
Arve GyllandNy5050
Aria Lilleberre-DahlbergNy5050
Amalie GyllandNy5050
Alexsandra BergremNy5050
Ada VistNy5050
Aase OnsøyenNy5050
Emil BjørgenNY5050
Frank Egil HolmKort-Mellom5050
Trine SunnsetHvit228786387
Kristin LerliHvit7878
Ingrid RønningHvit7070
Ingrid OpedalHvit1819389
Audun BakkH17 - 49 33689878080
Atle PedersenH17 - 49 200100100
Mona WindsethGul Trim5050
John Magnus PrestmoGul Trim178785050
Eli AaslandGul Trim179795050
Anita DøhlGul Trim178785050
Sigurd SchrøderGul5757
Sigurd RønningGul9898
Signe Holm KlemetvoldGul5050
Johannes LerliGul1899296
Ingrid TronvoldGul25657816454
Ingrid PrestmoGul191578054
Erik PrestmoGul6767
Trine AasGrønn5050
Ole HjulstadGrønn6565
Maja SeehuusGrønn5050
Johannes HalvorsrudGrønn1005050
Jan Petter OpedalGrønn1247450
Hege S MelhuusGrønn1929696
Martin Melhuus3B Trim33993897781
Kåre Onsøyen3B Trim2741009381
John Lerli3B Trim240898072
Eivind Bakk3B Trim36797859491
Hanne Døhl2C Trim25356806354
Klubb: Wing
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
Øyvind SkjelderupRød Gjest9999
Rune StræteBlå gjest100100
Klubb: Børsa-orkanger
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
Børsa-Orkanger stafettStafett11701170
Ola SkorstadRød245947180
John Henry HammerRød18282100
Anders SolstadRød33077918775
Øivind ØsteggenHvit8383
OLA GrendalHvit1758689
Mette MoaHvit9999
Jørgen IndegårdHvit8080
Heidi FlåHvit8989
Elfrid ByHvit252887193
Anna Marie HammerHvit5050
Ann Karin EvjenHvit6565
Rita Berg HammerGul Trim5050
Ola NerauneGul32682898372
Oddveig LienGul1005050
Kari Moa SolstadGul1135063
Iselin Aune StorsandGul5050
Arne GrønsetGul1277750
Anja LorentzenGul5050
Rolf WærnesGrønn2758987100
Ragnar IngdalGrønn7575
Jan Peder HegdalGrønn8888
Halvard KjønliGrønn20450545050
Allison HegdalGrønn8888
Tore KanestrømBlå1337064
Ken PettersenBlå6161
Klubb: Klæbu
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
Tommy JohansenNy5050
Martin NikolaisenNy5050
Malin HofstadNy5050
Madeleine RydsåNy5050
Jan Erik TyrhaugNy5050
Adrian LutterlohNy5050
Ingrid BrouwerHvit6767
Jan Egil TillereggenGrønn6767
Ingrid BjørklimarkGrønn7171
Klubb: Trollelg
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng
Klubb: Freidig
                  Navn                     KlasseSumLøp1Løp 2Løp3Løp 4Løp 5Arr.poengStafettpoeng