Klasse: Gløgg lang
 
1    Roy Kristiansen            OSI               31:29
2    Stig Dalsøren              OSI               35:15
3    Are Kristiansen            Østmarka          35:20
4    Øyvind Haugland            OSI               36:46
5    Kjartan Hauger             OSI               36:51
6    Bjørn Grinde               OSI               36:53
7    Bjørn Hauge                OSI               37:20
8    Jostein Tafjord            Nydalens SK       37:43
9    Eldar Frøland              OSI               38:00
10   Henning Spjelkavik         Tyrving           38:16
11   Thor Mella                 Rælingen          38:43
12   Svein Nygård               Norges Bank       38:44
13   Tor Ringstad               Tandberg          39:52
14   Eivind Hoff                Tyrving           40:00
15   Ove Martinsen              Hauketo           40:55
16   ZSUZSA Fey                 Tyrving           41:49
17   Thomas Nipen               Vancouver         43:01
18   Steinar Eastwood           Geoform           44:38
19   Olav Nipen                 Hydro Oslo        44:44
20   Jon Albretsen              DNMI              44:57
21   Jørgen Mathias Nipen       Tyrving           45:52
22   Peer Stiansen               Nydalen          46:29
23   Asbjørn Bjørgum            NTNUI             46:36
24   HEIDI Tronbøl              OSI               46:49
25   Erik Nordby                Koll              47:23
26   Hallvard Bjørgum           DNV               48:32
27   Dag Kolberg                Tyrving           49:16
28   Ole Vignes                 DNMI              50:12
29   Terje Bjørgum              (DNV)             50:34
30   Øystein Madsen             Haugerud          50:40
31   Per Erik Sørensen          Haugerud          50:55
32   Vidar Svendsen             Myrvold           51:12
33   Odd Tore Saugerud          DNV               53:29
34   Sven Erik Rognes           OSI               55:22
35   Bjørn Egner                Njård             55:33
36   Sturle Hånes               Geoform MI        55:38
37   Marielle Stigum            OSI               56:19
38   Ola Kjeldsen               NVE               56:42
39   Sven Ringstad              Malthe            56:54
40   Lars-Evan Petterson        NVE               57:15
41   Sverre Farstadvold         PETEC             57:15
42   Bjørn Spjelkavik           Tyrving           57:37
43   Bjørn Eckstrøm             NVE               58:23
44   Elin Bergseng              OSI               58:40
45   Tor Ommundsen              DNV-Geco          59:12
46   Jon Wøllo                  Alfa Laval        1:00:59
47   Arne Jordal                SAS               1:01:35
48   Knut Erik Østengen         ATN               1:02:56
49   Ane Funderud               OSI               1:04:05
50   Bjørn Evan Pettersson      NTNUI             1:06:02
51   NINA Kolberg               Bærum komm        1:07:01
52   SIGNE Flood Kjeldsen       NVE               1:07:33
53   Per Haugen                 Nederman          1:07:33
54   Kåre Knudsen               Geoform           1:09:28
55   Ola Standal                Geoform           1:10:10
56   Mariken Homleid            Geoform           1:10:23
57   Sigurd Melsom              Kjelsås           1:11:31
58   Turid Aaberge              Geoform           1:12:24
59   Helge Kvaase               Bækkelaget        1:12:46
60   Eyvind Aas                 Geoform           1:12:50
61   Knut Hangeraas             Geoform           1:14:50
62   ELIN C. Hagen              Nydalen           1:15:03
63   Mari Mehlen                Geoform           1:18:08
64   ASTRID Rogstad             OSI               1:20:15
65   Georg Lund                 Lyn               1:21:22
66   Sigurd Haugerud            Geoform MI        1:26:17
67   ATIE D. Saugerud           (DNV)             1:26:52
68   Thor Henriksen             Lillomarka OL     1:31:48
69   ANNE-LISE Kvaase           Partner3000       1:51:28
70   Erik Eriksen               Geoform           1:59:48
71   Erik Kielland              NVE               2:18:41

Klasse: Gløgg kort (Siste sløyfe)
 
1    Audrun Utskarpen           OSI               37:02
2    Aud I Spjelkavik           Tyrving           41:33
3    Aage Mella                 Østmarka          46:21
4    Siri Spjelkavik            Tyrving           50:56
5    Kjell Saastad              Lyn               55:22
6    Hans Henrik Fremming       MI                1:30:11
7    Anders Fremming            MI                1:30:11
Disk Ørnulf Fremming            Geoform MI        55:55

Klasse: Gløgg kort (Første sløyfe)
 
1    Harald Birkeland           Rikshospitalet    31:14
2    Per E. Ståhlbrand          Kjelsås           37:50
3    Bjørn Larsson              Lillomarka OL     38:40

Klasse: Egen klasse: fam. dahl/Carlsson
 
1    Torunn Carlsson                              44:45
2    Sondre Dahl                                  44:45
3    Solveig Dahl                                 44:45
4    Svein Dahl                                   44:45

Klasse: Egen klasse: Marie og Jostein Amlien
 
1    Marie Amlien               OSI               56:10
2    Jostein Amlien             OSI               56:10

Klasse: Egen klasse: Anne Wirstad
 
1    Anne Wirstad               Arne Jordals Fanclub1:06:36

Klasse: Fremmøte, stab
 
1    Geir Tolgensbakk Vedeld    GeoForm           0:01
2    Ea Tolgensbakk Vedeld      GeoForm           0:01
3    Marit Eckström             GeoForm           0:01
4    Anne Fiedler               GeoForm           0:01
5    Inger Kielland             GeoForm           0:01