Klasse: Lang 4.1 km
 
1    Bjørn Hauge                OSI               29:15
2    Guttorm Egge               OSI               33:55
3    Jon Albretsen              DNMI              34:02
4    Tor Ringstad               Tandberg          34:27
5    Torfinn Hørte              DNV               35:11
6    Magne Vollen               OSI               36:37
7    Peer Stiansen               Nydalen          37:29
8    Roar Sigurdsen             Ringnes           37:30
9    Trond Lund                 NetCom            37:47
10   Svein Nygård               Norges Bank       39:16
11   Tom Bergan                 OSI               39:29
12   Aadel Heilemann            OSI               39:35
13   Einar Markhus              Norconsult        39:58
14   Are Eriksen                OSI               40:05
15   Kenneth Pedersen           WESTERN GECO      41:19
16   Tormod Bøe                 DNV               42:01
17   Knut Onsager               Geoform           42:25
18   Tarjei Sandnes             Esso              43:04
19   Lars Onstad                OSI               43:14
20   Bjørn Egner                Heming Njård      43:20
21   Hans Fremming              MI                44:15
22   Sturle Hånes               Geoform MI        44:31
23   Harald Sverdrup-Thygeson   CSC               45:15
24   Eskil Hagen                Dvask             45:17
25   Sven Erik Rognes           OSI               45:21
26   Elin Bergseng              OSI               46:36
27   Egil Huseth                Blom              46:40
28   Tor Myhre                  DNV               46:50
29   Jo Øvstaas                 DNV               47:02
30   Paul Torgersen             Metier            47:22
31   Ole Vignes                 DNMI              47:32
32   Claus Frimann Clasen       IF Skadeforsikr   48:26
33   Tor Ommundsen              DNV-Geco          49:00
34   Kåre Knudsen               Geoform           49:20
35   Finn Gange                 NVE               49:23
36   Pål Benjaminsen            Forsvarsbygg      49:30
37   Arne Jordal                AFK               49:32
38   Geir Myklebust             OSI               49:36
39   Steinar Myrabø             Geoform           49:38
40   Marielle Stigum            OSI               49:50
41   Terje Bjørgum              (DNV)             50:45
42   Øyvind Steinbekken         ODALEN            51:53
43   Per Gjerde                 DNV               54:03
44   Knut Møgedal               Kværner Oslo      54:11
45   Odd Tore Saugerud          DNV               55:44
46   Ingunn Fremmerlid          Grane             56:08
47   Morten Hjelm               DNV               57:11
48   Bernt Rygg                 OSI               59:06
49   Georg Lund                 Lagmannsretten    1:01:14
50   Audrun Utskarpen           OSI               1:02:32
51   Knut Hangeraas             Geoform           1:02:49
52   Ove Sørlie                 HSIL              1:03:03
53   Poul Tranborg              DNV               1:04:10
54   Eyvind Aas                 Geoform           1:04:45
55   Torgeir Vada               DNV               1:07:36
56   Harald Moseby              CX                1:07:39
57   Mari Mehlen                Geoform           1:12:14
58   Magnus Kristiansen         OSI               1:13:29
59   Hallvard Bjørgum           DNV               1:16:28
60   Reidar Kierulf             RKP               1:20:48
61   Sigurd Haugerud            Geoform MI        1:25:19
62   Arthur Hertzberg           Kjelsås           1:35:26
Disk Rune solli Trond Steinskog Solli Steinskog   56:56
Disk Stig Dalsøren              OSI               23:01

Klasse: Mellom 3.1 km
 
1    Vidar Berteig              SAS               28:35
2    Per Erik Sørensen          Haugerud IF       28:59
3    Stein Mella                Patentstyret      30:59
4    Bjørn Blomsnes             Scanpower         34:47
5    Ola Kjeldsen               NVE               36:17
6    Espen Eng                  Tine              37:16
7    Eli Haugerud               OSI               37:35
8    Ola Lesteberg              OSI               38:05
9    VESLEMØY Tyssø             HIO               38:58
10   TURID Bratland             osi               41:30
11   ELISABETH Ibsen            UIO               43:37
12   Hans Christian Vollan      Oslo Røde Kors    43:46
13   Ørnulf Fremming            Geoform MI        44:56
14   Tor E Henriksen            Lillomarka OL     45:01
15   Tom Ibsen                  UBIL              45:17
16   Ola Standal                Geoform           46:51
17   Marte Braathen             OSI               47:02
18   Aage Mella                 Skattedir         47:47
19   Ane Funderud               OSI               48:21
20   Arne Tyssø                 Norsk Hummer      48:46
21   Birger Bulukin             DNV               49:28
22   MARIT Berg                 ABB               50:36
23   Ståle Søbye                OSI               55:09
24   Jan Fr Henriksen           NILU              56:06
25   Dagfinn Føllesdal          OSI               57:21
26   Bjørn Eckstrøm             NVE               57:22
27   Sigurd Melsom              Kjelsås           59:11
28   HENRIETTE Amundrustad      Statkraft         59:41
29   HANNE Opsahl               Tandberg data     1:01:57
30   Kari Schjølberg            FBI               1:05:10
31   Anita Langerød             OSI               1:07:54
32   Silje Sørebø               OSI               1:08:42
33   Eline Oftedal              Geoform           1:09:13
34   Per Helmer Skaali          Geoform           1:42:26
Disk Aud I Spjelkavik           FBI               1:06:05

Klasse: Kort 1.7 km
 
1    Tone Brettev.-Jensen       SCANDPOWER        23:18
2    ANN-KARIN Lesteberg        OSI               24:27
3    Silja Svanstrøm Amundsen   Tromsø friidrettsklubb25:46
4    TORIL Eine                 Esso              41:18