Klasse: Lang 4.7 km 14 poster
1  

  Audun Berstad

Lillomarka OL

  36:51
2  

  Bjørn Hauge

OSI

  39:16
3  

  Guttorm Egge

OSI

  42:15
4  

  Gjermund Gravir

DNV

  42:19
5  

  Erling Fredriksen

DNV

  42:21
6  

  Marius Fiskevold

Fossum IF

  42:32
7  

  Lars K Noer

NRK

  42:57
8  

  Vidar Svendsen

NLH-BIL NIJOS

  44:26
9  

  Anders Grendahl

Aas-Jacobsen

  44:48
10  

  Harald Sverdrup-Thygeson

CSC BIL

  45:55
11  

  Tor Ringstad

Kongsberg O-Lag

  46:21
12  

  Even Angell-Pettersen

Nydalen

  46:27
13  

  Tellef Larsen

Statkraft

  46:57
14  

  Asbjørn Aarvik

Norsk Hydro

  47:09
15  

  Jon Albretsen

Geoform

  48:22
16  

  Kjetil Kjernsmo

OSI

  49:00
17  

  Jo Øvstaas

DNV

  50:16
18  

  Knut Ivar Vestli

OSI

  50:28
19  

  Rune Teigland

Aas-Jacobsen

  50:38
20  

  Pål Winsents

Janssen CILAG

  50:39
21  

  Rolf Ole Jensen

DNV

  51:32
22  

  Eskil Hagen

Dvask

  51:32
23  

  Helge Svendsen

Netcom

  51:51
24  

  Øystein Kildahl

AHS

  52:31
25  

  Frode Strisland

FBI

  52:52
26  

  Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

  53:26
27  

  Terje Bjørgum

(DNV)

  53:26
28  

  Kristin Goa

OSI

  53:30
29  

  Knu Onsager

Geoform

  53:52
30  

  Per Ivar Nikolaisen

Fet

  53:53
31  

  Eirik Byklum

DNV

  53:54
32  

  Einar Skåre

Brevpost

  54:13
33  

  John Bjørnar Bremnes

Geoform

  54:43
34  

  Asbjørn Bjørgum

(DNV)

  54:58
35  

  Hans Christian Høye

  55:39
36  

  Knut Johansen

Storebrand

  55:56
37  

  Knut Erik Østengen

Alcatel Thales Nexans

  56:19
38  

  Tormod Øvergaard

Intero

  57:13
39  

  Pål Benjaminsen

Forsvarsbygg

  59:08
40  

  Henrik Smith-Meyer

CX

  59:38
41  

  Øyvind Grandum

FFI

  1:00:51
42  

  Jon C. Fougner

Fugro Survey

  1:01:02
43  

  Tor Myhre

DNV

  1:01:06
44  

  Jappe Blomhoff

Rikshospitalet

  1:01:30
45  

  Paul Torgersen

Metier

  1:01:44
46  

  Reidar Kierulf

RKP

  1:01:44
47  

  Jon Mosberg

Awilco

  1:01:47
48  

  Bjørn Erik Davidsen

  1:01:50
49  

  Odd Tore Saugerud

DNV

  1:01:52
50  

  Erlend Fanuelsen

Fossum

  1:02:13
51  

  Espen Skovly

Telenor

  1:02:33
52  

  Henrik Larsen

Henrik Larsen Bil

  1:03:29
53  

  Nils Jørgen Brodin

Ringnes

  1:05:17
54  

  Sverre Jonassen

Dvask

  1:07:32
55  

  Birger Bulukin

DNV

  1:08:50
56  

  Olav Mo

DNV

  1:08:54
57  

  Erling Ruge

Hydro Oslo

  1:09:23
58  

  Eyvind Aas

Geoform

  1:10:02
59  

  Hallvard Bjørgum

DNV

  1:10:53
60  

  Kari Bjaaland

Elle Bil

  1:16:55
61  

  Atie D. Saugerud

(DNV)

  1:24:09
62  

  Sigurd Haugerud

Geoform MI

  1:37:29
Disk 

  Ivar Refsland

Oracle

  46:07
Disk 

  Lars Christensen

Esso

  54:41
Disk 

  Per J. Karlsbakk

Esso

  55:45

Klasse: Mellom 3.5 km 10 poster
1  

  Einar Markhus

Norconsult

  31:25
2  

  Jon-Kristian Eikseth

Statkraft

  35:06
3  

  Kåre Ilstad

STA BIL

  38:00
4  

  Mathias Benjaminsen

Lillomarka

  40:18
5  

  Christian Salavs

OSI

  41:27
6  

  Bjarne Paulsrud

Aquateam BIL

  43:04
7  

  Liv Lefstad

Sweco Grøner AS

  43:27
8  

  Lars-Evan Petterson

NVE

  43:29
9  

  Per Erik Sørensen

Haugerud IF

  44:36
10  

  Arnaud Sanchis

UiO

  45:17
11  

  Audrun Utskarpen

OSI

  45:23
12  

  Kristian Vågsnes

Talk 2 Me

  45:23
13  

  Ingvild Fiskevold

Partner3000

  45:38
14  

  Eirik Haaversen

KDC

  47:26
15  

  Charlotte Semin

Fugro

  47:41
16  

  Jørn Korbi

Kanal 24

  47:45
17  

  Richard Noble

Skifer & Naturstein

  47:47
18  

  Nina Sjue

Esso

  48:45
19  

  Anne Benjaminsen

HLS

  50:17
20  

  Ola Hogseth

Fet

  52:03
21  

  Hanne Opsahl

Tandberg data

  52:23
22  

  Ellen Pihl

Hydro Oslo

  52:34
23  

  Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

  52:40
24  

  Marit Berg

ABB

  53:55
25  

  Marit Ronæss

DNV

  54:14
26  

  Pål Woldstad Hanssen

Noraudit BIL

  54:15
27  

  Aage Teien

Statoil

  54:57
28  

  Tom Ibsen

UBIL

  55:00
29  

  Torstein Østen

Maestro

  55:19
30  

  Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

  55:48
31  

  Jan Finstad

DNV

  56:15
32  

  Arthur Hertzberg

Kjelsås

  56:48
33  

  Ola Lesteberg

OSI

  57:18
34  

  Irene Larsen

Tandberg Data

  58:45
35  

  Ann-Karin Lesteberg

OSI

  59:05
36  

  Mari Birkeland

Privat

  1:00:13
37  

  Bjarne Smaadahl

SKIMT

  1:01:56
38  

  Dagfinn Føllesdal

OSI

  1:02:13
39  

  Marit Laumann

DNV

  1:04:59
40  

  Knut Kolsrud

Storebrand

  1:05:26
41  

  Bent Vale

Norges Bank

  1:08:12
42  

  Harald Birkeland

Rikshospitalet

  1:08:21
43  

  Vibeke Haug

DNV

  1:13:44
44  

  Henriette Amundrustad

Statkraft

  1:14:16
45  

  Kari Schjølberg

FBI

  1:15:31
46  

  Sonja Bjaaland

Elle BIL

  1:17:06
47  

  Per Skaali

Geoform

  1:39:02

Klasse: Kort 1.7 km 6 poster
1  

  Per E. Ståhlbrand

Rikshospitalet

  28:29
2  

  Eivind Spiten

  37:14
3  

  Oddvar Andreassen

Romerikslaget

  38:37
4  

  Jon-Kristian Eikseth

Statkraft

  48:22
5  

  Hallvard Steen

STA BIL

  51:35
6  

  Kåre Ilstad

STA BIL

  51:35
7  

  Brita Bergholt

Oslolærerne

  1:07:58