Klasse: Lang 5.35 km 12 poster
1  

  Lars Aurebekk

OSI

  36:48
2  

  Bjørn Wangensteen

Østmarka

  39:46
3  

  Christian Salavs

OSI

  41:43
4  

  Stig Dalsøren

OSI

  42:14
5  

  Eldar Frøland

OSI

  42:36
6  

  Guttorm Egge

OSI

  43:44
7  

  Lars Onstad

OSI

  44:58
8  

  Aleksander Jankov

Krigsskolen IL

  48:10
9  

  Rolf Ole Jensen

DNV

  48:17
10  

  Kjetil Kjernsmo

OSI

  48:50
11  

  Ole Vignes

Geoform

  49:11
12  

  Bent Ove Barmoen Rinden

OSI

  49:17
13  

  Jon Albretsen

Geoform

  51:11
14  

  Steinar Eastwood

Geoform

  51:11
15  

  Håkon Amundsen

DNV

  52:53
16  

  Knut Ivar Vestli

OSI

  54:15
17  

  Knut Onsager

Geoform

  54:40
18  

  Tormod Strand

Krigsskolen

  54:44
19  

  Hallvard Bjørgum

DNV

  54:47
20  

  Jon Tolgensbakk

Geoform

  55:03
21  

  Ola Lesterberg

OSI

  55:11
22  

  Ståle Grøthe

Hemsedal

  57:42
23  

  Per J. Karlsbakk

Esso

  57:50
24  

  Paul Torgersen

Metier

  58:24
25  

  Steinar Hexeberg

DNV

  59:42
26  

  Lars Einar Intelhus

Hemsedal IL

  59:49
27  

  Øyvind Grandum

FFI

  1:00:43
28  

  Sturle Hånes

Geoform

  1:01:15
29  

  Morten Hjelm

DNV

  1:01:45
30  

  Henrik Smith-Meyer

CX

  1:02:55
31  

  Eyvind Aas

Geoform

  1:05:39
32  

  Geir Vassdal

DNV

  1:06:47
33  

  John Bjørnar Bremnes

Geoform

  1:11:34
34  

  Tormod Bøe

DNV

  1:11:37
35  

  Jon Ringdal

OSI

  1:11:44
36  

  Sverre Jonassen

Dvask

  1:14:09
37  

  Olav Mo

DNV

  1:15:10
38  

  Torgeir Vada

DNV

  1:17:04
39  

  Mariken Homleid

Geoform

  1:23:15
40  

  Sigurd Haugerud

Geoform MI

  1:34:10
41  

  Poul Tranborg

DNV

  1:39:01
Disk 

  Terje Bjørgum

(DNV)

  55:29
Disk 

  Geir Myklebust

OSI

  1:06:47

Klasse: Mellom 3.95 km 10 poster
1  

  Vidar Berteig

Fossum IF

  36:57
2  

  Elin Bergseng

OSI

  37:10
3  

  Andreas Westgaard

OSI

  47:59
4  

  Hans Christian Vollan

ORKH

  48:31
5  

  Gøril Olsen

Rikshospitalet

  49:34
6  

  Bjørn Torp

Lørenskog komm

  49:51
7  

  Jostein Raknes

Raknes IL

  50:09
8  

  Hallvard Føllesdal

OSI

  53:25
9  

  Kåre Knudsen

Geoform

  54:43
10  

  Eli Haugerud

OSI

  55:42
11  

  Toril Eine

Esso

  57:36
12  

  Trond Boge

Skarphedin IL

  58:20
13  

  Dagfinn Føllesdal

OSI

  1:00:33
14  

  Nina Sjue

Esso

  1:01:24
15  

  Jan Standal

Geoform

  1:04:40
16  

  Audrun Utskarpen

OSI

  1:04:53
17  

  Ole Petter Berge

Geoform

  1:05:24
18  

  Vibeke Haug

Dnv

  1:05:34
19  

  Birgitte Fuglum

Interconsult

  1:05:59
20  

  Ola Standal

Geoform

  1:06:33
21  

  Magnus Kristiansen

OSI

  1:07:34
22  

  Knut Hangeraas

Geoform

  1:09:29
23  

  Ørnulf Fremming

Geoform MI

  1:12:59
24  

  Turid Bratland

OSI

  1:18:08
25  

  Sven Bruun

ORKH

  1:21:49
26  

  Marit Laumann

DNV

  1:23:33
27  

  Terje Sørensen

ORKH

  1:23:47
28  

  Gustav Bjørbæk

Geoform MI

  1:39:57
29  

  Aslaug van Nes

MI

  1:44:53
Disk 

  John Tore Vatnar

Gulset

  58:05
Disk 

  Leif Åge Aabø

OSI

  58:05
Disk 

  Anita Sundal

ORKH

  2:44:22

Klasse: Kort 2.25 km 5 poster
1  

  Arnor Jonasson

DVASK

  27:11
2  

  Hanne Opsahl

Tandberg data

  38:29
3  

  Marianne Hernes

DVASK

  44:05
4  

  Irene Larsen

Tandberg data

  44:14