Klasse: Enmannsstafett Sluttider og etappetider

 

Postkoder

Tid

1. etappe

2. etappe

3. etappe

Start-Kl.

Mål-Kl.

 

Tor Ringstad, Kongsberg O-Lag

  30:36     

 7:13

 9:07

14:16

    17:03:32

  17:34:08

    BAC

Rasmus Korvald Skaare, Nydalen

  31:30     

 7:03

 9:13

15:14

    17:03:32

  17:35:02

BAC

Terje Mathisen, Hydro Oslo BIL

  32:53     

17:49

 8:52

 6:12

    16:15:37

  16:48:30

CAB

Svein Nygård, Norges Bank BIL

  33:02     

10:28

 6:35

15:59

    17:03:32

  17:36:34

ABC

Jo Øvstaas, DNV

  34:13     

15:50

 7:22

11:01

    17:03:32

  17:37:45

CBA

Per J. Karlsbakk, Esso

  36:17     

12:28

16:30

 7:19

    17:03:32

  17:39:49

ACB

Roger Birkeland, Telenor

  36:24     

 7:19

19:42

 9:23

    17:03:32

  17:39:56

BCA

Vidar Berteig, Fossum IF

  36:30     

21:06

 8:53

 6:31

    17:03:32

  17:40:02

CAB

Lars Christensen, Esso

  36:32     

21:06

 8:52

 6:34

    17:03:32

  17:40:04

CAB

10 

Dag Kolberg, FOBIL

  39:14     

 7:31

21:05

10:38

    17:03:32

  17:42:46

BCA

10 

Paul Torgersen, Metier

  39:14     

21:29

 7:52

 9:53

    17:03:32

  17:42:46

CBA

12 

Finn Gange, NVE

  39:17     

 7:35

21:01

10:41

    17:03:32

  17:42:49

BCA

13 

Tormod Bøe, DNV

  39:46     

 7:32

13:27

18:47

    17:03:32

  17:43:18

BAC

14 

Henrik Smith-Meyer, CX

  40:27     

 7:39

21:41

11:07

    17:03:32

  17:43:59

BCA

15 

Håkon Amundsen, DNV

  40:34     

18:13

13:55

 8:26

    17:03:32

  17:44:06

CAB

16 

Torbjørn Østland, DNV

  43:39     

13:31

 9:19

20:49

    17:03:32

  17:47:11

ABC

17 

Harald Sverdrup-Thygeson, CSC

  43:41     

10:39

25:19

 7:43

    17:03:32

  17:47:13

ACB

18 

Knut Møgedal, Kværner Oslo

  43:43     

12:40

21:13

 9:50

    17:03:32

  17:47:15

ACB

19 

Julie Berteig, Fossum IF

  46:44     

11:06

23:01

12:37

    17:03:32

  17:50:16

BCA

20 

Hallvard Bjørgum, DNV

  47:10     

13:42

24:16

 9:12

    17:03:32

  17:50:42

ACB

21 

Petter Christensen, Esso

  49:55     

 8:00

18:42

23:13

    17:03:32

  17:53:27

BAC

22 

Morten Hjelm, DNV

  50:58     

29:04

12:50

 9:04

    17:03:32

  17:54:30

CAB

23 

Sven Ringstad, Malthe Winje Au

  53:02     

 8:12

27:50

17:00

    17:03:32

  17:56:34

BCA

24 

Jon Sverre Wøllo, Alfa Laval

  53:09     

16:09

 8:36

28:24

    17:03:32

  17:56:41

ABC

25 

Birgit Korvald, Koll

  54:53     

22:20

12:23

20:10

    17:03:32

  17:58:25

CBA

26 

Odd Tore Saugerud, DNV

  59:12     

13:35

15:19

30:18

    17:03:32

  18:02:44

ABC

27 

Per Gjerde, DNV

  1:01:54     

 7:55

18:00

35:59

    17:03:32

  18:05:26

BAC

28 

Marit Laumann, DNV

  1:09:37     

12:29

22:58

34:10

    17:03:32

  18:13:09

BAC

29 

Toril Eine, Esso

  1:11:23     

35:26

17:00

18:57

    17:05:27

  18:16:50

CAB

30 

Tor E. Henriksen, Lillomarka O

  1:11:39     

22:01

35:39

13:59

    17:03:32

  18:15:11

ACB

31 

Atie D. Saugerud, (DNV)

  1:14:09     

39:54

20:04

14:11

    17:03:32

  18:17:41

CAB

32 

Vibeke Haug, Dnv

  1:38:48     

25:19

22:50

50:39

    17:03:32

  18:42:20

ABC

Disk 

Andreas Hallingstad, Kværner O

  44:35     

10:31

 6:38

27:26

    17:03:32

  17:48:07

ABC

Disk 

Steinar Hexeberg, DNV

  46:46     

26:25

 7:49

12:32

    17:03:32

  17:50:18

CBA

Disk 

Helge Kvaase, Hiak

  1:06:31     

13:09

17:38

35:44

    17:03:32

  18:10:03

ABC

Disk

Torstein Bjerke, Lillomarka OL

  47:50     

35:32

12:18

 

    17:03:32

  17:51:22

CBA

Disk

Brita Carlin, DNV

  50:32     

46:13

 

 

    17:03:32

  17:54:04

ACB