Klasse: Lang 5.1 km 21 poster
1  

  Øystein Holo

CX

  32:40
2  

  Frode Balchen

Tyrving, IL

  33:28
3  

  Trond Engevik

Telenor

  33:44
4  

  Teodor Sveen Nilsen

OL-Trollo

  34:38
5  

  Eivind Hoff

Nordea Bank Norge

  35:52
6  

  Tellef Juell Larsen

Statkraft

  37:49
7  

  Tor Ringstad

Kongsberg O-Lag

  38:47
8  

  Ketil Risvoll

Telenor

  39:02
9  

  Henrik Ottesen

Lillomarka OL

  39:16
10  

  Roger Birkeland

Telenor

  39:43
11  

  Terje Mathisen

Hydro Oslo BIL

  40:47
12  

  Håvard Harstad

Systemsoft

  40:47
13  

  Per J. Karlsbakk

Esso

  42:53
14  

  Jørgen Mathias Nipen

Tyrving

  43:38
15  

  Olav Nipen

Tyrving

  43:49
16  

  Svein Nygård

Norges Bank BIL

  43:53
17  

  Vidar Berteig

Fossum IF

  44:34
18  

  Håvard Christiansen

Riksantikvaren

  44:52
19  

  Håkon Tangen

Telenor

  46:37
20  

  Dag Kolberg

Tyrving, IL

  49:12
21  

  Tormod Bøe

DNV

  49:18
22  

  Harald Sverdrup-Thygeson

CSC BIL

  49:18
23  

  Torbjørn Østland

DNV

  49:31
24  

  Geir Vassdal

DNV

  50:22
25  

  Tor Myhre

DNV

  51:01
26  

  Jørgen Holmboe

Helsetilsynet

  51:03
27  

  Martin Veastad

Alcatel Thales Nexans

  53:03
28  

  Ulf-Gunnar Mikalsen

DNV

  54:52
29  

  Odd Tore Saugerud

DNV

  55:38
30  

  Poul Tranborg

DNV

  58:14
31  

  Sture Angelsen

DNV

  58:31
32  

  Bjørn Sandelien

Heming/Njård OL

  1:00:05
33  

  Knut Erik Østengen

ATN

  1:03:08
34  

  Birger Bulukin

DNV

  1:03:48
35  

  Øyvind Grandum

FFI

  1:03:49
36  

  Terje Bjørgum

(DNV)

  1:03:51
37  

  Vibeke Haug

Dnv

  1:08:21
38  

  Håkon Helge

DNV

  1:27:26
Disk 

  Petter Nilsen

OL Trollo

  52:24
Disk 

  Anne-Kari Herrebrøden (prøveløper)

Telenor

  0:00
Disk 

  Jim Baker

Tyrving

  36:50

Klasse: Mellom 3.6 km 15 poster
1  

  John Hansen

AB PIL

  31:50
2  

  Lars-Evan Petterson

NVE

  36:53
3  

  Knut Møgedal

Kværner Oslo

  41:07
4  

  Elise Prytz

Kværner Oslo

  43:47
5  

  Finn Gange

NVE

  44:09
6  

  Elin Merete Lien

ORKH

  46:43
7  

  Sidsel Sandelien

Heming Njård OL

  57:33
8  

  Tor Drage

Haugerud IL

  1:00:51
9  

  Unni Drage

Haugerud IL

  1:00:58
Disk 

  Siri Holmboe

Sykeh Asker Bærum

  0:00

Klasse: Kort 2.1 km 9 poster
1  

  Morten Daviknes

Bergesen

  34:50
2  

  Tomas Tronstad

Dnv

  34:53
3  

  Inge Fredagsvik

ORKH

  1:03:38
4  

  Brita Carlin

DNV

  1:31:19