Klasse: Lang 5.7 km

1  

Christian Korvald

  

Heming/Njård OL

  47:14
2  

Erik Paulsrud

  

OEC

  48:23
3  

Bjørn Hauge

  

OSI

  51:02
4  

Lars Aurebekk

  

OSI

  51:05
5  

Halvor Nilsen

  

OSI

  52:31
6  

Simonas Gentvilas

  

OSI

  53:22
7  

Guttorm Egge

  

OSI

  54:00
8  

Egil W Iversen

  

Glaamene

  54:08
9  

Jarle Gullaksen

  

Aker Kværner

  54:39
10  

Øyvind Haugland

  

OSI

  55:13
11  

Tormod Strand

  

Krigsskolen

  55:25
12  

Ivar Seierstad

  

Geoform

  58:51
13  

Per J. Karlsbakk

  

Esso

  1:00:40
14  

Steinar Eastwood

  

Geoform

  1:01:06
15  

Are Eriksen

  

OSI

  1:01:35
16  

Jon Albretsen

  

Geoform

  1:01:46
17  

Knut Onsager

  

Geoform

  1:02:42
18  

Elin Bergseng

  

OSI

  1:03:19
19  

Aadel Heilemann

  

OSI

  1:03:53
20  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  1:04:15
21  

Ulf-Gunnar Mikalsen

  

DNV

  1:06:09
22  

Kristin Goa

  

OSI

  1:06:20
23  

Stig Storm-Hansen

  

Østmarka

  1:06:39
24  

Sverre Jonassen

  

Dvask

  1:09:50
25  

Geir Myklebust

  

OSI

  1:10:05
26  

Lars Onstad

  

OSI

  1:10:54
27  

Marit Svenning Berg

  

OSI

  1:10:59
28  

Ole Vignes

  

Geoform

  1:11:11
29  

Håkon Amundsen

  

DNV

  1:11:49
30  

Arnor Jonasson

  

Dvask

  1:15:54
31  

Jon Tolgensbakk

  

Geoform

  1:15:55
32  

Petter Christensen

  

Esso

  1:20:15
33  

Marianne Hernes

  

Dvask

  1:21:26
34  

Olav Mo

  

DNV

  1:32:49
35  

Sigurd Haugerud

  

Geoform MI

  1:55:16
Disk  

Erling Fredriksen

  

DNV

  52:53
Disk  

John Bjørnar Bremnes

  

Geoform

  1:16:34
 

Klasse: Mellom 3.9 km

1  

Einar Markhus

  

OSI

  38:51
2  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  45:12
3  

Ane Funderud

  

OSI

  49:56
4  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  50:07
5  

Silje Sørebø

  

OSI

  50:43
6  

Dagrun Vikhamar

  

OSI

  51:59
7  

Karl Otto Nakken

  

SSE

  52:50
8  

Steinar Hexeberg

  

DNV

  53:07
9  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  53:18
10  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  54:32
11  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  55:26
12  

Hallvard Føllesdal

  

OSI

  55:56
13  

Poul Tranborg

  

DNV

  57:00
14  

Torbjørn Breistrand

  

Nydalens Skiklub

  57:02
15  

Birger Bulukin

  

DNV

  57:12
16  

Jon Ringdal

  

OSI

  59:13
17  

Eyvind Aas

  

Geoform

  1:00:31
18  

Kirsty og Elvar

  

Geoform

  1:01:48
19  

Vegard Sørebø

  

Privat

  1:03:19
20  

Kåre Knudsen

  

Geoform

  1:04:02
21  

Rune og Petter Solli

  

Aker Kværner

  1:04:21
22  

Svein Erik Nordhagen

  

Privat

  1:04:47
23  

Ingjerd Haddeland

  

Privat

  1:07:56
24  

Jørgen Saltbones

  

Mi

  1:14:16
25  

Nina Sjue

  

Esso

  1:15:06
26  

Gustav Bjørbek

  

Geoform/Mi

  1:25:50
Disk  

Mariken Homleid

  

Geoform

  51:15
Disk  

Einar Mjølhus

  

BUL Tromsø

  1:18:17
Disk  

Emil Aall Dahle

  

DNV

  0:00
 

Klasse: Kort 1.8 km

1  

Egil Svindland-2.forsøk

  

Privat

  13:17
2  

Egil Svindland

  

Privat

  20:53
3  

Torill Nes

  

Nydalens Skiklub

  21:35
4  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  23:04
5  

Camilla Flasnes

  

OSI

  33:33
6  

Brita Carlin

  

DNV

  1:05:16

Antall deltagere: 72

Lisensen tilhører VBIL Orientering