Klasse: Lang 5,1km 13 poster

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  34:40
2  

Inge Lindseth

  

Nydalens Skiklub

  40:11
3  

Magne Omestad

  

Sentrum OK

  42:47
4  

Håkon Danevad

  

Norkart

  42:49
5  

Kjetil Dahl

  

Skien ok

  43:20
6  

Helge Gisholt

  

Sentrum OK

  43:51
7  

Thor Mella

  

Folkeuniversitetet

  43:59
8  

Rune Rystad

  

Oppsal IF

  44:01
9  

Jan Tore Henriksen

  

Henriksen Consulting

  44:22
10  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

  45:40
11  

Guttorm Egge

  

OSI

  46:31
12  

Lars Karelius Noer

  

NRK

  47:00
13  

Stian Svae

  

Østmarka OK

  47:01
13  

Frode Bakkehøi

  

Østmarka OK

  47:01
15  

Einar Markhus

  

OSI

  47:22
16  

Ola Lesteberg

  

OSI

  47:38
17  

Helge Bakkehøi

  

Østmarka OK

  47:54
18  

Terje Mathisen

  

Hydro Oslo BIL

  47:56
19  

Øyvind Haugland

  

OSI

  49:05
20  

Asbjørn Aarvik

  

Hydro Oslo BIL

  51:00
21  

Einar Jensen

  

Statens kartverk

  51:07
22  

Olav Johannessen

  

DnB NOR

  51:46
23  

Ola Nakken

  

Drammen SYKEHUS

  51:48
24  

Rune Teigland

  

Aas-Jacobsen

  51:56
25  

Tor Ringstad

  

Tandberg

  52:06
26  

Halvor Nilsen

  

OSI

  52:20
27  

Tore Sannes

  

Cfloor

  52:40
28  

Geir Arnesen

  

Bærum komm

  52:57
29  

Jan Roar Stange

  

Sandefjord OK

  53:52
30  

Tore Sundtjønn

  

Schibsted

  53:54
31  

Lars Onstad

  

OSI

  54:08
32  

Steinar Låg

  

Inmarsat

  54:14
33  

Einar Opsahl

  

BROMOLEX

  54:22
34  

Asbjørn Bjørgum

  

(DNV)

  54:32
35  

Ole V Soug

  

MGE UPS

  54:56
36  

Kjetil kjernsmo

  

OSI

  55:29
37  

Ove Martinsen

  

Leithe&Christiansen

  55:34
38  

Lars Christensen

  

Esso

  57:23
39  

Geir Myklebust

  

OSI

  57:40
40  

Dag Magnar Evje

  

AMERSHAM

  58:26
41  

Svein Otterlei

  

Østmarka OK

  58:36
42  

Aadel Heilemann

  

OSI

  59:13
43  

Per Schanche

  

Asker SK

  59:37
44  

Knut Onsager

  

GeoForm

  59:49
45  

Karl Veastad

  

Alcatel Thales Nexans

  1:00:44
46  

Olav Omtveit

  

Asker

  1:00:50
47  

Erik Bratlie

  

StaBIL

  1:00:57
48  

Tor Lea

  

RIKSHOSPITALET

  1:01:23
49  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  1:01:44
50  

Finn Gange

  

NVE

  1:01:48
51  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

  1:02:13
52  

Kristin Goa

  

OSI

  1:02:53
53  

Terje Bjørgum

  

(DNV)

  1:04:03
54  

Tor Myhre

  

DNV

  1:04:08
55  

Harald Krogstad

  

NTNU

  1:04:22
56  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  1:04:38
57  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

  1:05:18
58  

Håkon Amundsen

  

DNV

  1:06:41
59  

Bjørn Erik Davidsen

  

Haugesund

  1:07:12
60  

Jon Tolgensbakk

  

GeoForm

  1:07:14
61  

Roar Sigurdsen

  

Ringnes BIL

  1:07:17
62  

Stein Mella

  

Patentstyret

  1:09:54
63  

Jon C. Fougner

  

Fugro Survey

  1:10:13
64  

Paul Torgersen

  

Metier

  1:11:39
65  

Eyvind Aas

  

GeoForm

  1:13:29
66  

Jon Foss

  

Friskis og Svettis

  1:14:39
67  

Håkon Helge

  

DNV

  1:16:57
68  

Knut Erik Østengen

  

Alcatel Thales Nexans

  1:17:52
69  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  1:20:28
70  

Olav Mo

  

DNV

  1:27:13
71  

Marte Braathen

  

OSI

  1:27:17
72  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  1:31:06
73  

Sigurd Haugerud

  

GeoForm

  1:32:58
74  

Hilde Hegrenæs

  

Dnv

  1:46:13
Disk  

Ingunn Risa

  

PTBil

  2:15:53
Disk  

Pål Haavengen

  

Cowi

  36:24
 

Klasse: Mellom 4,1km 10 poster

1  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

  35:34
2  

John Hansen

  

AB PIL

  38:33
3  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

  41:02
4  

Kjell G. Røkke

  

Reinertsen

  41:06
5  

Trond Simensen

  

SENTRUM OK

  41:43
6  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  42:20
7  

Julie Bøbel

  

Bækkelagets Spkl.

  42:26
8  

Kjell Stenstadvold

  

Hydro Oslo

  42:47
9  

Knut Møgedal

  

Kværner

  43:25
10  

Arne Jordal

  

SAS

  44:03
11  

Jon-Kristian Eikseth

  

Statkraft

  45:02
12  

Aud Gran

  

Tyrving

  45:43
13  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  45:50
14  

Harald Birkeland

  

Rikshospitalet BIL

  45:57
15  

Heidi Vogt Sæther

  

NTNUI

  47:05
16  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

  47:07
17  

Kjell Liset

  

ATN

  47:09
18  

Reidar Vifstad

  

Tyrving

  47:10
19  

Berit Danielsen

  

Tyrving

  47:49
19  

Anne Karine Haflan

  

AXIS-SHIELD

  47:49
21  

Odd Tore Saugerud

  

DNV

  48:40
22  

Sigurd Melsom

  

Kjelsås

  49:37
23  

Kjersti Tho

  

Stabæk IF

  49:57
24  

Svein Vikhamar

  

Linjegods

  50:57
25  

Bjørn Rossow

  

ATN

  51:11
26  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  51:13
27  

Svein Kvalheim

  

BT

  51:21
28  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

  52:34
29  

Brit Nilsen

  

NYDALEN

  52:49
30  

Jappe Blomhoff

  

Rikshospitalet

  53:56
31  

Pasi Norrbacka

  

DNV

  54:00
32  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  54:17
33  

Kåre Ilstad

  

STATKRAFT

  54:37
34  

Bjørnar Johansen

  

ORKH

  55:46
35  

Ingrid Lome-Hagman

  

Kolbotn/Skimt

  56:09
36  

Morten Sørlie

  

AIMIT

  56:45
37  

Arnfinn Sjønnesen

  

Nittedal O-lag

  56:46
38  

Thor Benjaminsen

  

OSI

  57:44
39  

Torstein Schjelle

  

ERP

  58:30
40  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  58:42
41  

Heidi Gården

  

Privat

  59:00
42  

Arnstein Tveito

  

ÅL

  1:00:20
43  

Anne Lise Øfsthus

  

Asker

  1:00:54
44  

Thomas Røgeberg

  

Koll

  1:01:34
45  

Tor Sandby

  

Skattedir

  1:01:47
46  

Magne Grande

  

FBI

  1:03:12
47  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  1:03:36
48  

Toril Eine

  

Esso

  1:03:41
49  

Atie D. Saugerud

  

(DNV)

  1:04:43
50  

Wenche Aas

  

NILU

  1:09:40
51  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  1:14:15
52  

Eivind Spiten

  

ORKH

  1:14:23
53  

Ellen Pihl

  

Hydro Oslo

  1:15:32
54  

Tor Henriksen

  

HiO

  1:17:31
55  

Arthur Hertzberg

  

Kjelsås

  1:22:21
56  

Børge Iversen

  

ORKH

  1:26:07
57  

Lars-Otto Laukvik

  

ORKH

  1:35:11
Disk  

Vigdis Hobøl

  

Østmarka OK

  36:58
Disk  

Kjetil Skudal

  

  1:04:11
Disk  

Hallvard Føllesdal

  

OSI

  1:14:06
Disk  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  1:22:06
Disk  

Eric Askildsen

  

Privat

  1:26:06
Disk  

Erik Lindquist

  

Oslolærerne

  1:09:42
Disk  

Øyvind Mjøen

  

TGS-Nopec

  0:00
Disk  

Guri Løberg Nerhus

  

DNV

  43:18
Disk  

Bjørn Blomsnes

  

Scandpower

  0:08
 

Klasse: Kort 3,1 km 6 poster

1  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  35:45
2  

Kjell Hauen Eriksen

  

Norges Bank

  37:57
3  

Arne Chr. Scheie

  

Privat

  41:05
4  

Per Haugen

  

Nederman

  41:11
5  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

  41:41
6  

Bjørn Larsson

  

Lillomarka OL

  43:41
7  

Andine Benjaminsen

  

PRIVAT

  44:03
8  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  44:09
9  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  45:41
10  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  46:50
11  

Kåre Holt Hansen

  

Dnb Finans

  46:57
12  

Magnus Otto Rønningen

  

BARK

  49:53
13  

Ann-Karin Lesteberg

  

OSI

  50:32
14  

Svein M. Forthun

  

HIO

  54:25
15  

Knut Kolsrud

  

Storebrand

  59:41
16  

Tone Bretteville-Jensen

  

Scandpower

  1:02:10
17  

Knut Tore Solheim

  

Fugro

  1:07:12
18  

Elodie Bochud

  

TANDBERG TELECOM

  1:10:49
19  

Bent Vale

  

Norges Bank

  1:12:36
20  

Pål Moen

  

Statkraft

  1:36:36
21  

Jan Larsen

  

SAMF.DEP

  1:41:27
22  

Knut Hangeraas

  

GeoForm

  1:43:05
23  

Jørgen Hangeraas

  

GeoForm

  1:43:08
24  

Julie Hangeraas

  

GeoForm

  1:43:20
Disk  

Bjarne Smaadahl

  

Kolbotn & Skimt OL

  1:20:04
Disk  

Ingunn Skaufel Simensen

  

SFT

  40:06

Antall deltagere: 168

Lisensen tilhører VBIL Orientering