Klasse: Lang 6 km 11 poster

1  

Stig Dalsøren

  

OSI

  50:16
2  

Henning Røberg

  

Nittedal

  51:26
3  

Bjørn Hauge

  

OSI

  53:55
4  

Holger Schlaupitz

  

CSC BIL

  54:57
5  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

  54:58
6  

Øyvind Haugland

  

OSI

  56:29
7  

Erik Paulsrud

  

Bækkelaget Sportsklubb

  56:44
8  

Bjørn Grinde

  

OSI

  56:54
9  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  58:33
10  

Guttorm Egge

  

OSI

  1:01:13
10  

Jarle Gullaksen

  

Aker Kværner

  1:01:13
12  

Kjetil Kjernsmo

  

OSI

  1:05:55
13  

Jon Albretsen

  

GeoForm

  1:07:03
14  

Steinar Eastwood

  

GeoForm

  1:09:01
15  

Bjørn Torp

  

GeoForm

  1:14:15
16  

Ole Vignes

  

GeoForm

  1:15:10
17  

Lars Tore Haug

  

DNV

  1:15:18
18  

Paul Torgersen

  

Metier

  1:16:12
19  

Tormod Bøe

  

DNV

  1:16:26
20  

Geir Myklebust

  

OSI

  1:17:10
21  

Per J. Karlsbakk

  

Esso

  1:21:32
22  

Arnor Jonasson

  

Dvask

  1:22:46
23  

Mariken Homleid

  

GeoForm

  1:22:52
24  

John Bjørnar Bremnes

  

GeoForm

  1:24:14
25  

Jon Tolgensbakk

  

GeoForm

  1:24:29
26  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  1:25:18
27  

Håkon Amundsen

  

DNV

  1:26:09
28  

Sverre Jonassen

  

Dvask

  1:26:42
29  

Halvor Nilsen

  

OSI

  1:28:43
30  

Petter Christensen

  

Esso

  1:29:44
31  

Jon Foss

  

Friskis og Svettis

  1:35:51
32  

Knut Hangeraas

  

GeoForm

  1:56:42
33  

Sigurd Haugerud

  

GeoForm

  1:58:29
34  

Poul Tranborg

  

DNV

  2:04:42
Disk  

Jon Ringdal

  

OSI

  1:08:22
Disk  

Knut Onsager

  

GeoForm

  0:00
 

Klasse: Mellom 4.2 km 8 poster

1  

Einar Markhus

  

OSI

  36:36
2  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  51:43
3  

Håkon Sagberg

  

FBI

  52:09
4  

Henrik Smith-Meyer

  

CX

  52:57
5  

John Tore Vatnar

  

Gulset

  53:21
6  

Torbjørn Breistrand

  

Nydalens Skiklub

  53:54
7  

Jon Ole Overrein

  

DNV

  55:09
8  

Hallvard Føllesdal

  

OSI

  55:25
9  

Morten Hjelm

  

DNV

  58:08
10  

Rune Solli

  

Aker Kværner

  59:06
11  

Nora Ursin

  

Fossum IF

  1:01:29
12  

Heidi Gården

  

Dvask

  1:01:50
13  

Kåre Knudsen

  

GeoForm

  1:02:53
14  

Henrik Thorrud

  

Osi

  1:03:07
15  

Sigrun Lindaas

  

OSI

  1:04:12
16  

Ingrid Bøylestad

  

Froland

  1:04:54
17  

Arthur Hertzberg

  

Kjelsås

  1:06:13
18  

Heidi Tronbøl

  

OSI

  1:06:30
19  

Birger Bulukin

  

DNV

  1:07:04
20  

Toril Eine

  

Esso

  1:11:02
21  

Kjersti Tho

  

Stabæk IF

  1:13:30
22  

Eli Haugerud

  

OSI

  1:14:06
23  

Marit Laumann

  

DNV

  1:16:27
24  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  1:16:49
25  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:27:59
26  

Tonje Rødberg

  

NITTEDAL

  1:29:08
27  

Guri Løberg Nerhus

  

DNV

  1:34:50
28  

Veslemøy Tyssø

  

HIO

  1:35:13
29  

Ragnhild Krogvig

  

Kolbotn/Skimt

  1:40:03
30  

Vibeke Haug

  

Dnv

  1:40:50
31  

Lars Andresen

  

DNMI

  1:49:39
Disk  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  1:04:27
Disk  

Birgitte Bø Vatnar

  

OSI

  1:48:02
Disk  

Anne Karine Haflan

  

AXIS-SHIELD

  0:00
 

Klasse: Kort 2 km 4 poster

1  

Mona Rudi, Harpreet Singh

  

OSI

  41:33
2  

Sumeet

  

Team singh

  43:08
3  

Marianne Hernes

  

Dvask

  52:28
4  

Brynjar Jacobsen

  

Team visma

  54:40

Antall deltagere: 74

Lisensen tilhører VBIL Orientering