Klasse: Lang

1  

Kjetil Dahl

  

Skien ok

  31:39
2  

Rolf Skotheim

  

OSI

  36:54
3  

Einar Markhus

  

OSI

  36:57
4  

Magnus Langvik

  

AHUS BIL

  37:23
5  

Jon Albretsen

  

GeoForm

  38:37
6  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  38:46
7  

Erik Alsaker

  

Asker SK

  39:27
8  

Øyvind Steinbekken

  

Odalen

  41:25
9  

Øyvind Haugland

  

OSI

  41:54
10  

Trond Boge

  

Skarphedin

  42:15
11  

Eskil Hagen

  

Dvask

  42:35
12  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC BIL

  43:02
13  

Tormod Bøe

  

DNV

  44:11
14  

Jonny Roaldsøy

  

DNV

  44:31
15  

Paul Torgersen

  

Metier

  45:23
16  

Finn Gange

  

NVE

  46:39
17  

Tore Haug

  

VBIL

  48:04
18  

Guri Løberg Nerhus

  

DNV

  51:11
19  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  51:42
20  

Mariken Homleid

  

GeoForm

  53:48
21  

Jon OLe Overrein

  

DNV

  56:15
22  

Eyvind Aas

  

GeoForm

  1:02:09
Disk  

Bjørn Grinde

  

OSI

  34:19
Disk  

Eirik Dale

  

Tyrving, IL

  37:33
Disk  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  37:51
Disk  

Elin Bergseng

  

OSI

  37:52
Disk  

Are Eriksen

  

OSI

  40:11
Disk  

Knut Onsager

  

GeoForm

  44:09
Disk  

Kristin Goa

  

OSI

  44:34
Disk  

Morten Køltzow

  

GeoForm

  47:52
Disk  

Viggo Eriksen

  

Esso

  48:37
Disk  

Bjørn Egner

  

Oslo Arkitektene

  49:28
Disk  

Vibeke Haug

  

Dnv

  59:05
Disk  

Kåre Knudsen

  

GeoForm

  1:05:24
Disk  

Sigurd Haugerud

  

GeoForm

  1:12:56
Disk  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  49:29
Disk  

Toril Midttun

  

OSI

  51:09
Disk  

Petter Christensen

  

Esso

  52:48
Disk  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  56:10
Disk  

Guttorm Egge

  

OSI

  42:48
Disk  

Knut Ivar Vestli

  

OSI

  37:04
 

Klasse: Mellom

1  

Ane Funderud

  

OSI

  28:40
2  

Bjørn Sandelien

  

Vegdirektoratet

  33:32
3  

Øystein Møgedal

  

Kværner Oslo

  33:44
4  

Knut Møgedal

  

Kværner

  33:57
5  

Marit Laumann

  

DNV

  38:35
6  

Per Gjerde

  

DNV

  38:58
7  

Tom Ibsen

  

UBIL

  43:59
8  

Heidi Rasmussen

  

RADIL

  46:15
9  

Elisabeth Ibsen

  

UIO

  47:29
10  

Georg Lund

  

Lagmannsretten

  49:19
11  

Jan Fr Henriksen

  

NILU

  52:59
12  

Mette Skarning

  

DNV

  57:00
13  

Arthur Hertzberg

  

Kjelsås

  1:03:06
Disk  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  24:38
Disk  

Elin Bergseng

  

OSI

  25:02
Disk  

Lars Christensen

  

Esso

  29:46
Disk  

Knut Erik Bjørklund

  

Tyrving

  32:08
Disk  

Ingunn Nordbø Boge

  

Kopervik IL

  32:20
Disk  

Hans Christian Vollan

  

ORKH

  34:31
Disk  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  35:08
Disk  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

  37:40
Disk  

Anders Halling

  

ORKH

  43:03
Disk  

Anita Langerød

  

OSI

  45:20
Disk  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  45:32
Disk  

Aage Mella

  

Skattedirektoratet

  57:45
Disk  

Anne Mette Andersen

  

DNV

  27:44
 

Klasse: Kort

1  

Sigrun Lindaas

  

OSI

  27:45
2  

Ragnhild Risebro

  

Geoform

  35:23
3  

Andrea Lorentzen

  

Geoform

  35:25
Disk  

Lars Otto Laukvik

  

ORKH

  29:23
Disk  

Liv Belsby

  

Geoform

  38:44

Antall deltagere: 72

Lisensen tilhører VBIL Orientering