Klasse: Lang 5.4 km 15 poster

1  

Kjetil Dahl

  

Skien ok

  42:36
2  

Stig Dalsøren

  

OSI

  46:02
3  

Steinar Eastwood

  

GeoForm

  46:37
4  

Bjørn Henning Grandal

  

Finansavisen

  47:03
5  

Egil W Iversen

  

Glaamene

  47:39
6  

Ivar Seierstad

  

GeoForm

  50:00
7  

Jon Albretsen

  

GeoForm

  50:52
8  

Magnus Langvik

  

AHUS BIL

  51:34
9  

Are Eriksen

  

OSI

  51:49
10  

Eskil Hagen

  

Dvask

  53:27
11  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  53:28
12  

Tormod Bøe

  

DNV

  54:43
13  

John Bjørnar Bremnes

  

GeoForm

  56:22
14  

Knut Onsager

  

GeoForm

  57:07
15  

Lars Aurebekk

  

OSI

  57:26
16  

Stoyan L Tsarski

  

INy

  57:39
17  

Elin Bergseng

  

OSI

  58:10
18  

Torsten Hanson

  

OSI

  58:16
19  

Øyvind Haugland

  

OSI

  58:51
20  

Arnor Jonasson

  

Dvask

  1:01:59
21  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  1:02:11
22  

Lars Christensen

  

Esso

  1:03:19
23  

Mariken Homleid

  

GeoForm

  1:05:21
24  

Knut Ivar Vestli

  

OSI

  1:06:31
25  

Ole Vignes

  

GeoForm

  1:08:12
26  

Petter Christensen

  

Esso

  1:11:16
27  

Tormod Strand

  

Krigsskolen

  1:12:31
28  

Morten Køltzow

  

GeoForm

  1:12:35
29  

Are Norhagen

  

PRIVAT

  1:17:03
30  

Henrik Smith-Meyer

  

CX

  1:17:14
31  

Sverre Jonassen

  

DVASK

  1:17:35
32  

Jon Ole Overrein

  

DNV

  1:20:54
33  

Morten Hjelm

  

DNV

  1:21:39
34  

Olav Mo

  

DNV

  1:26:45
35  

Jørgen Nerhus

  

(DNV)

  1:32:21
36  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  1:32:58
37  

Sigurd Haugerud

  

GeoForm

  1:37:25
Disk  

Knut Hangeraas

  

GeoForm

  1:20:45
Disk  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  1:00:32
Disk  

Marit Svenning Berg

  

OSI

  0:00
 

Klasse: Mellom 3.3 km 11 poster

1  

Tor Ommundsen

  

DNV-Geco

  45:12
2  

Odd Tore Saugerud

  

DNV

  46:36
3  

Thor Benjaminsen

  

OSI

  53:30
4  

Birger Bulukin

  

DNV

  55:29
5  

Heidi Gården

  

DVASK

  57:32
6  

Marianne Hernes

  

Dvask

  1:07:21
7  

Arve Austad

  

Texas Instruments

  1:12:06
8  

Georg Lund

  

Lagmannsretten

  1:13:46
9  

Hanne Opsahl

  

ORKH

  1:22:00
10  

Turid Aaberge

  

Geoform

  1:31:03
11  

Eva Heggem

  

GeoForm

  1:50:42
12  

Anders Halling

  

ORKH

  1:53:13
Disk  

Camilla Flasnes

  

OSI

  1:05:58
Disk  

Veslemøy Tyssø

  

HIO

  1:30:08
Disk  

Christine Parnemo

  

OSI

  1:33:20
Disk  

Harald Moseby

  

Finans Næ. H.org

  1:42:32
Disk  

Elin Merete Lien

  

ORKH

  1:21:22
 

Klasse: Kort 2.8km 8 poster

1  

Grethe Bulukin

  

DNV

  40:22
2  

Ragnhild Risebro

  

GeoForm

  53:02
3  

Emil Aall Dahle

  

DNV

  1:02:07
4  

Brita Carlin

  

DNV

  1:30:18

Antall deltagere: 61

Lisensen tilhører VBIL Orientering