Klasse: Lang 5.5 km, 10 poster

1  

Morten Christophersen

  

Tyrving, IL

  40:42
2  

Per Kåre Limmesand

  

TELENOR

  41:51
3  

Magnus Solbjørg

  

Nydalen

  42:02
4  

Vegard Brox

  

Tyrving, IL

  43:44
5  

Steinar Eastwood

  

GeoForm

  44:07
6  

Florian Bochud

  

Nydalen

  44:09
7  

Henning Spjelkavik

  

Tyrving, IL

  44:46
8  

Steinar Låg

  

Tekno-Låg Consulting

  45:15
9  

Steinar Øvreås

  

Kongsberg

  45:22
10  

Bjørn Grinde

  

OSI

  45:33
11  

Kjetil Dahl

  

Skien ok

  45:41
12  

Eldar Frøland

  

OSI

  46:23
13  

Jan Tore Henriksen

  

Henriksen Consulting

  46:29
14  

Terje Mathisen

  

Hydro Oslo BIL

  46:44
15  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  47:18
16  

Rolv Anders Systad

  

Systad

  47:35
17  

Hallvard Fjær

  

IFE

  50:39
18  

Torgrim Engell

  

Amersham

  51:24
19  

Peder Natvig

  

Norges Bank BIL

  52:44
20  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

  53:43
21  

Per Schanche

  

Asker SK

  53:52
22  

Karl Arne Lein

  

Lierbygda O-lag

  54:33
23  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

  55:21
24  

Jostein Løvås

  

Dagens Næringsliv

  57:44
25  

Kjetil Kjernsmo

  

OSI

  59:58
26  

Eivind Selvig

  

NydaLEN

  1:00:39
27  

Karl Aasmund Erøy

  

VingCard Elsafe

  1:01:06
28  

Øivin Due Trier

  

OSI

  1:02:04
29  

Ivar Seierstad

  

GeoForm

  1:02:05
30  

Tone Ellefsen

  

Tyrving, IL

  1:03:09
31  

Arnor Jonasson

  

Dvask

  1:03:32
32  

Lars Christensen

  

Esso

  1:03:55
33  

Eskil Hagen

  

Dvask

  1:05:13
34  

Knut Møgedal

  

Kværner

  1:07:09
35  

John Bjørnar Bremnes

  

GeoForm

  1:07:27
36  

Finn Gange

  

NVE

  1:10:37
37  

Jon Tolgensbakk

  

GeoForm

  1:14:19
38  

Trond Øie

  

Gjensidige

  1:14:31
39  

Stein H. Hagen

  

Stein Hagen Cons

  1:16:28
40  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  1:17:49
41  

Eyvind Aas

  

GeoForm

  1:19:36
42  

John Ravlo

  

Enviro Energi

  1:23:14
43  

Per Stedje

  

Basefarm

  1:24:52
44  

Olav Mo

  

DNV

  1:34:29
Disk  

Sveinung Hartvedt

  

DnB-NOR

  1:13:05
Disk  

Ann Kristin Sandvik

  

Dnb-NOR

  1:35:15
Disk  

Sigurd Haugerud

  

GeoForm

  0:00
Disk  

Olav Hygen

  

Belisa

  1:04:11
Disk  

Arne Torgersen

  

NVE

  0:00
 

Klasse: Mellom 4.2 km 7 poster

1  

Zsuzsa Fey

  

Tyrving, IL

  38:18
2  

Sindre Selvig

  

NYDALEN

  41:00
3  

Bengt Solheimdal Johansen

  

Dnv

  41:13
4  

Rune Teigland

  

Aas-Jacobsen

  41:30
5  

Kari Aarhus

  

Nydalen

  43:54
6  

Aadel Heilemann

  

OSI

  46:02
7  

Øystein Madsen

  

Amersham

  46:25
8  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  49:18
9  

Sven Erik Rognes

  

Universitetet

  49:23
10  

Kjell G. Røkke

  

Reinertsen

  49:26
11  

Kjell Stenstadvold

  

Hydro Oslo

  50:04
12  

Martin Lillealtern

  

RIKSHOSPITALET

  51:38
13  

Marte Braathen

  

Nydalen

  52:11
14  

Odd Marius Hygen

  

Hydro Oslo BIL

  52:16
15  

Arne Jordal

  

SAS

  52:58
16  

Arild Blyverket

  

F. Holm

  53:13
17  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB

  53:18
18  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  53:31
19  

Per Erik Sørensen

  

Nordea Bank Norge

  54:25
20  

Nora Ursin

  

Fossum IF

  54:31
21  

Torbjørn Breistrand

  

Nydalens Skiklub

  55:38
22  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  55:49
23  

Toril Nes

  

NYDALEN

  55:54
24  

Hallvard Føllesdal

  

OSI

  57:13
25  

Birger Bulukin

  

DNV

  57:23
26  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  57:44
27  

Trond Wettergreen

  

Andvord

  1:00:13
28  

Kjersti Tho

  

Stabæk IF

  1:00:23
29  

Lars Ballangrud

  

Telenor

  1:00:43
30  

Eirik Haaversen

  

KDC

  1:01:29
31  

Marit Laumann

  

DNV

  1:01:54
32  

Ragnhild Fanuelsen

  

Tapa

  1:02:24
32  

Erik Lindquist

  

Oslolærerne

  1:02:24
34  

Børge Iversen

  

ORKH

  1:03:03
35  

Brynhild Fanuelsen

  

Fossum IF

  1:03:18
36  

Maria Torgersen

  

Sparebank 1

  1:03:42
37  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  1:06:16
38  

Bjørnar Bach

  

ORKH

  1:07:13
39  

Kristin Goa

  

OSI

  1:07:40
40  

Jartrud Steinsli

  

FID

  1:08:29
41  

Sigurd Melsom

  

Kjelsås

  1:10:19
42  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

  1:12:50
43  

Gunnar Romsaas

  

Statnett

  1:12:51
44  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  1:13:43
45  

Thomas Røgeberg

  

Koll

  1:13:51
46  

Carl-Fred. Kolderup

  

Stabæk If

  1:18:05
47  

Anne Lise Øfsthus

  

Asker

  1:20:23
48  

Arthur Hertzberg

  

Kjelsås

  1:22:14
49  

Tone Dahle

  

(DNV)

  1:22:24
50  

Emil All Dahle

  

DNV

  1:24:33
51  

Eivind Spiten

  

ORKH

  1:28:49
52  

Svein Bratlie

  

Avinor BIL

  1:29:07
53  

Ingunn Risa

  

PTBil

  1:46:06
Disk  

Karsten Sætre

  

DNB-NOR

  1:18:45
Disk  

Stephane Nicolas

  

FFI

  1:22:22
 

Klasse: Kort 2.6 km 6 poster

1  

Charlotte Semin

  

Fugro

  36:01
2  

Kåre Holt Hansen

  

Dnb Finans

  41:50
3  

Magne Grande

  

FBI

  41:56
4  

Arnfinn Sjønnesen

  

Nittedal O-lag

  43:38
5  

Anne Marit Færden

  

Hydro Oslo

  49:16
6  

Thor Benjaminsen

  

Osi

  50:10
7  

Harald Birkeland

  

Rikshospitalet BIL

  51:30
8  

Knut Kolsrud

  

Storebrand

  53:11
9  

Bjørn Larsson

  

Lillomarka OL

  55:44
10  

Helge Monsrud

  

Privat

  1:05:03
11  

Lilla Madsen

  

FBI

  1:06:19
12  

Oddvar Andreassen

  

Romerikslaget

  1:06:53
13  

Tor Engell

  

Modum OL

  1:09:03
Disk  

Arne Chr. Scheie

  

Privat

  51:43
Disk  

Bjarne Smaadahl

  

Kolbotn & Skimt OL

  1:09:13
 

Klasse: Trim 2.2 km 5 poster

1  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

  42:37
2  

Heidi Tho

  

Stabæk IF

  50:00
3  

Kjell Teigland

  

Privat

  55:54
4  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  56:35
Disk  

Cathrine Monrad Hagen

  

DVASK

  1:36:12

Antall deltagere: 124

Lisensen tilhører VBIL Orientering