Hei,

 

Takker alle for fremmøtet på sesongåpningen! Det var 98 deltakere i pent

men kjølig vårvær, og kartbunken holdt så vidt (6 kart igjen!). Forøvrig

beklager løypelegger grøftekne på feil grøft som ifølge kartet ikke hadde

noe kne. Det viser at man kan ikke lenger stole på noen eller noe,

allerminst seg selv.

 

Foreløpig resultatliste er vist nedenfor.

 

 

Eyvind Aas

 

Kort løype 2,2 km

1  Zakarissen

Live

Lommedalen

0:29:25

2  Henriksen

Tor E.

Lillomarka OL

0:33:47

3  Larsson

Bjørn

Lillomarka OL

0:34:16

4  Bulukin

             Grethe

privat?

             0:36:19

5  Heggem

Eva

IL GeoForm

0:37:46

6  Løberg

             Torunn

Røa

             0:40:41

7  Madsen

Lilla

Haugerud IL

0:43:30

8  Svendsen

Arne Kjell

Lillomarka OL

0:45:15

9  Bettum

Ingrid

privat

             0:46:06

10 Solberg

Oda

privat

             0:46:06

11 Haugland

Camilla

OSI

             0:52:56

 

 

Mellomlang 3,9 km

1  Zakarissen

Rune

DNV

             0:31:01

 

2  Nakken

Esten

Fossum

             0:31:25

 

3  Nakken

Sigve

Fossum

             0:34:33

 

4  Tangen

Ida

Nydalen SK

0:36:17

 

5  Vestli

             Knut Ivar

OSI

             0:37:56

 

6  Madsen

Øystein

OSI

             0:40:20

 

7  Hernes

             Marianne

DVASK

             0:41:00

 

8  Nes

             Toril

Nydalen SK

0:41:00

 

9  Breistrand

Torbjørn

Nydalen SK

0:44:29

 

10 Fremming

Hans Henrik

MI

0:46:02

 

11 Sukkestad

Kjetil

Bjerke ventilasjon

0:46:56

 

12 Jonassen

Sverre

DVASK

             0:47:09

 

13 Drage

             Unni

Haugerud IL          0:47:45

 

 

14 Ommundsen

Tor

DNV-Geco

0:48:37

 

15 Bulukin

Birger

DNV

             0:48:39

 

16 Huseth

Egil

Kamp/Vestheim

0:49:40

 

17 Kierulf

             Reidar

RKP

             0:50:05

 

18 Spjelkavik

Bjørn

Tyrving

             0:50:18

 

19 Saugerud

Odd Tore

DNV

             0:51:04

 

20 Foss

             Jon

priv.

             0:53:05

 

21 Føllesdal

Hallvard

OSI

             0:55:22

 

22 Haugerud

Eli

OSI

             0:56:51

 

23 Eckstrøm

Bjørn

IL GeoForm

0:56:52

 

24 Haugen

Per

Lillomarka OL

0:56:53

 

25 Grande

Magne

FBI

             0:57:38

 

26 Knudsen

Kåre

IL GeoForm

0:58:24

 

27 Drage

             Tor

Haugerud IL

0:59:18

 

28 Solli

             Petter

AkerKværner

0:59:22

 

29 Solli

             Rune

AkerKværner 

0:59:22

 

30 Iversen

Børge

ORKH

             0:59:59

 

31 Melsom

Sigurd

Kjelsås

             1:00:07

 

32 Benjaminsen

Tor

Fossum

             1:01:18

 

33 Kjeldsen

Ola

IL GeoForm

1:01:19

 

34 Kvamme

Håkon Gaute

OSI

1:02:08

 

35 Ledseth

Andreas

privat

             1:02:08

 

36 Fremming

Anders

Heming/Njård OL

1:04:22

 

37 Farstadvoll

Sverre

Haugerud IL

1:05:12

 

38 Standal

Ola

IL GeoForm

1:05:33

 

39 Spjelkavik

Aud I

Tyrving

             1:06:24

 

40 Lund

             Georg

Lyn

             1:10:24

 

41 Føllesdal

Dagfinn

OSI

             1:10:28

 

42 Håkenstad

Hilde

IL GeoForm

1:12:36

 

43 Kalleson

Elin

IL GeoForm

1:12:38

 

44 Bjørbæk

Gustav

IL GeoForm

1:14:22

 

45 Henriksen

Jan Fr

NILU

             1:14:25

 

46 Onstad

Nina Bureid

OSI

1:17:19

 

47 Hertzberg

Arthur

Kjelsås

             1:21:43

 

48 Saugerud

Atie D.

DNV

             1:22:27

 

49 Laukvik

Lars Otto

ORKH

             1:28:27

 

50 Rasmussen

Heidi

ORKH

             1:28:27

 

51 Fremming

Elisabet

Heming/Njård OL

1:38:48

 

Haugen

Roger

Røa

0:59:30

minus 2 poster

Risebro

Nils Henrik  IL GeoForm  1:13:00

minus 2 poster

 

 

Parnemo

Christine

OSI

1:15:44

minus 4 poster

 

 

Lang løype 5,8 km

1  Eastwood

Steinar

Lillomarka 

0:41:35

2  Nikolaisen

Per-Ivar

Fet OL

             0:42:40

3  Steffensen

Per Øyvind OK Moss

0:42:46

 

4  Hauge

             Bjørn

OSI

             0:43:15

5  Egge

             Guttorm

OSI

             0:43:45

6  Grinde

             Bjørn

OSI

             0:44:52

7  Henriksen

Jan Tore

Heming/Njård OL

0:45:57

8  Bjørgum

Asbjørn

NTNUI/DNV

0:49:27

9  Hagen

             Eskil

DVASK

             0:50:25

10 Berteig

Vidar

CSC BIL

             0:50:52

11 Eide

             Olav

OSI

             0:51:25

12 Nakken

Ola

Fossum

             0:51:34

13 Haugland

Øyvind

OSI

             0:54:09

14 Bremnes

John Bjørnar IL GeoForm

0:54:48

 

15 Køltzow

Morten

IL GeoForm

0:55:23

16 Amundsen

Håkon

DNV       

0:56:00

17 Skaare

Rasmus KorvaldNydalen SK

0:56:54

 

18 Jonasson

Arnor

Dvask

             0:57:24

19 Stoyan

Tsarski

Oppsal

             0:58:55

20 Vignes

Ole

IL GeoForm

0:59:04

21 Bjørgum

Hallvard

DNV

             1:01:01

22 Korvald

Birgit

Nydalen

             1:01:46

23 Hånes

             Sturle

IL GeoForm

1:02:32

24 Homleid

Mariken

IL GeoForm

1:03:22

25 Christensen

Petter

ESSO/DNV

1:06:46

26 Rognes

Sven Erik

OSI

             1:08:02

27 Tolgensbakk

Jon

IL GeoForm

1:14:27

28 Moian

             Rune

Asker

             1:20:37

29 Berg

             Marit

OSI

             1:22:46

30 Hangeraas

Knut

IL GeoForm

1:24:24

31 Haugerud

Sigurd

IL GeoForm

1:31:14

Onstad

Lars

OSI

tid kommer?

Dalsøren

Stig

OSI

mosjonist