RANKINGLØP NR. 2 - 25. APRIL 2007

Maridalen Vel, Dausjømarka

Arrangører: Øystein Madsen og Sven Erik Rognes, OSI-Orientering

 

Lang løype - 5,4 km - 20 p

 

 

1    Bjørn Hauge

OSI-Orientering

0:44:37    

2    Svein Nygård

Norges Bank

0:46:16

3    Jan Tore Henriksen

Heming/Njård OL

0:47:08

4    Espen Lunøe

Nydalens SK

0:47:38

5    Bjørn Grinde

OSI-Orientering

0:51:12

6    Rasmus Korvald Skaare

Nydalens SK

0:55:29

7    Tormod Øvergaard

Vestre Aker SK

0:56:29

8    Heidi Tronbøl

OSI-Orientering

0:58:45

9    Steinar Eastwood 

Lillomarka OL

1:02:03

10  Ketil Berge

Vestre Aker SK

1:05:22

11  Olav Eide

OSI-Orientering

1:06:30

12  Jon Albretsen

IL Geoform

1:06:45

13  Håkon Amundsen 

DVASK/DNV

1:14:31

14  Arnor Jonasson

DVASK

1:15:24

15  Birgit Korvald

Nydalens SK

1:16:47

16  Sturle Hånes

IL Geoform

1:17:45

17  Marianne Hernes

DVASK

1:20:14

18  Sverre Jonassen

DVASK

1:23:16

19  Marit Svenning Berg

OSI-Orientering

1:25:53

20  Øyvind  Grandum

IL Geoform

1:26:09

21  Jon Tolgensbakk 

IL Geoform

1:28:57

22  Eyvind Aas

IL Geoform

1:37:24

23  Petter Christensen

ESSO/DNV

1:37:42

24  Sigurd Haugerud

IL Geoform

1:48:36

      Lars Onstad

OSI-Orientering

0:52:06   - 1 post

      Knut Onsager

IL Geoform

1:20:17   - 1 post

      Brit Ingunn Nydal

Lillomarka OL

1:03:31   - 4 poster

      Rune Moian

Asker SK

1:01:13   - 10 poster

      Hallvard Nydal

Lillomarka OL

uten tidtagning

 

 

 


 

 

 

 

Mellomløype - 3,7 km - 12 p

 

 

1    Ida Tangen

Nydalens SK

0:41:33

2    Toril Nes

Nydalens SK

0:43:40

3    Silje Sørebø

OSO-Orientering

0:49:55

4    Elin Kalleson

IL Geoform

0:53:33

5    Anne Marit Bjergaard  

Nydalens SK

0:53:36

6    Signe Flood Kjeldsen

Veterinærinst.

0:54:59

7    Hallvard Bjørgum

DNV

0:55:56

8    Nina Bureid Onstad

OSI-Orientering

0:56:11

9    Egil Huseth

Kamp/Vestheim

0:57:33

10  Birger Bulukin

DNV

0:59:36

11  Knut Møgedal

Kværner Oslo

1:01:55

12  Odd Tore Saugerud

DNV

1:03:19

13  Per Erik Sørensen 

Haugerud IL

1:08:23

14  Sverre Farstadvoll

Haugerud IL

1:09:34

15  Ane Funderud

OSI-Orientering

1:11:03

16  Jan Fr. Henriksen

NILU

1:14:57

17  Kåre Knudsen

IL Geoform

1:16:41

18  Eva Heggem

IL Geoform

1:20:03

19  Vibeke Binz

DNV

1:31:07

20  Elin Brox

DNV

1:31:14

20  Øystein Torget

DNV

1:31:14

      Torbjørn Breistrand

Nydalens SK

1:00:11    - 1 post

      Ola Kjeldsen

IL Geoform

1:12:07    - 3 poster

      Anne Nydal

Asker SK

uten tidtagning

      Erlend Nydal

Asker SK

uten tidtagning

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kort løype - 1,8 km - 6 p

 

 

1    Atie D. Saugerud

DNV

0:41:20

 

 

I alt: 55 løpere.  Lang: 29   Mellom: 25   Kort: 1

 

Arrangørene takker alle deltagerne for fremmøtet og innsatsen i tåke, yr og regn!