Resultater treningsløp 22. august 2007, arrangør OSI v/ Bent Ove
Kort løype
1 Sigrun Lindaas OSI K 00:25:53
2 Are Nordhagen OSI K 00:30:01
3 Eva Solbjørg Flo Heggem IL GeoForm K 00:31:37
4 Harald Birkeland Årvoll IL K 00:31:57
5 Vebjørn Tandberg Nydalens SK K 00:33:51
6 Ask Norheim Morken Nydalens SK K 00:34:31
7 Oda Solberg OSI K 00:35:00
8 Lilla Madsen Haugerud IL K 00:35:57
9 Jostein Tangberg Nydalens SK K 00:43:37
10 Magnus Risebro IL GeoForm K 01:01:47
11 Liv Belsby Geoform K 01:02:00
12 Anne Katrine Voss IL GeoForm K 01:10:00
13 Elise Wærp Hauge OSI K 00:37:32  - 6 poster
14 Hanne Wærp Hauge OSI K 00:38:00  - 6 poster
15 Kirsti Høgvard IL GeoForm K Deltatt
Mellomlang løype
1 Einar Markhus Norconsult M 00:33:49
2 Eirik Haverstad M 00:35:05
3 Ane Funderud OSI M 0:41:22
4 John Tore Vatnar Gulset M 00:42:27
5 Kristin Goa OSI M 00:42:34
6 Øystein Madsen OSI M 00:43:01
7 Håkon Neset OSI M 00:43:43
8 Hans Christian Vollan ORKH M 00:44:39
9 Jostein Raknes Privat M 00:46:32
10 Nina Onstad Oslo Kommune M 00:46:38
11 Roger Haugen Røa M 00:46:39
12 Kåre Knudsen IL GeoForm M 00:48:41
13 Silje Sørebø OSI M 00:52:12
14 Dagfinn Føllesdal OSI M 00:55:36
15 Anders Aamodt Resel Nydalens SK M 01:00:27
16 Brynhild Resel Nydalens SK M 01:00:28
17 Aage Mella Østmarka OK M 01:02:54
18 Dag Olav Dahle Privat M 01:04:00
19 Veslemøy Tysse HiO M 01:04:51
20 Torunn K. Løberg Friskis&Svettis M 01:12:17
21 Ragnhild Børke Privat M 01:18:57
22 Guro Aasen Privat M 01:19:05
23 Thomas Røgeberg Koll M 01:22:43
24 Georg Lund Lyn M 01:31:46
25 Frode Lund OSI M 01:52:33
26 Per Helmer Skaali IL GeoForm M 01:53:34  - 3 poster
27 Georg Milvang HiO M Brutt
Lang løype T
1 Geir Moholt Nydalens SK L 00:31:56
2 Bjørn Hauge OSI L 00:34:48
3 Guttorm Egge OSI L 00:37:37
4 Toril Nes Nydalens SK L 00:41:08
5 Lars Onstad OSI L 00:43:35
6 Arnor Jonasson DVASK L 00:43:59
7 Håkon Gaute Kvamme OSI L 00:44:12
8 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm L 00:44:44
9 Rasmus Korvald Skaare Nydalen SK L 00:45:16
10 Nicol Ragvin Nydalens SK L 00:46:03
11 Tormod Bøe DNV L 00:48:16
12 Stoyan L. Tsarski Nydalen SK L 00:48:28
13 Håkon Amundsen DNV L 00:49:10
14 Knut Ivar Vestli OSI L 00:49:58
15 Jon Kristian Eikseth Statkraft L 00:50:51
16 Hallvard Bjørgum DNV L 00:51:46
17 Nils Henrik Risebro IL GeoForm L 00:53:11
18 Bjørn Torp IL GeoForm L 00:53:52
19 Sturle Hånes IL GeoForm L 00:54:30
20 Audrun Utskarpen OSI L 00:54:31
21 Ola Lesteberg OSI L 00:54:34
22 Lars Christensen DNV L 00:54:37
23 Mariken Homleid IL GeoForm L 00:55:23
24 Kjetil Sukkestad Bjerke ventilasjon L 00:55:46
25 Sverre Jonassen DVASK L 00:56:22
26 Ellen Turter Nydalen sk L 00:57:00
27 Birgit Korvald Koll L 00:59:02
28 Jon Tolgensbakk IL GeoForm L 00:59:17
29 Jens Laugesen DNV L 0:59:30
30 Torstein Hanson Privat L 00:59:35
31 Knut Hangeraas IL GeoForm L 01:01:32
32 Ronny Høgvold DVASK L 01:02:33
33 Svein Helge Høydal Lyn L 01:02:52
34 Anna Bleckingeberg OSI L 01:03:39
35 Eyvind Aas IL GeoForm L 01:09:07
36 Signe Kjeldsen Privat L 01:09:12
37 Petter Christensen DNV L 01:14:01
38 Poul Tranborg DNV L 01:15:12
39 Ola Kjeldsen IL GeoForm L 01:15:28
40 Sigurd Haugerud IL GeoForm L 01:24:53
41 Torbjørn Breistrand Nydalen SK L 00:52:44  - 1 post
42 Henrik Smith-Meyer DNV L Brutt
43 Ida Tangen Nydalen SK L Brutt
44 Kjartan Hauger OSI L Deltatt
45 Stig Dalsøren OSI L Deltatt