Resultater treningsløp 14. mai

Rankingløpet 14. mai fra Grefsenkollen hadde totalt 58 deltagere fordelt på 4 løyper. Raskest i den lengste løypen var Bjørn Grinde fra OSI.

 

Lang

 

 

1

  Bjørn Grinde

OSI

     48,11

2

Per Øyvind Steffensen

OSI

     48,47

3

Guttorm Egge

OSI

     50,18

4

Olav Eide

OSI

     51,47

5

Rolf Skotheim

OSI

     51,56

6

Kjetil Berge

DnbNOR

     56,57

7

  Tormod Øvergaard

Intero

     60,41

8

  Knut Onsager

Geoform

     62,03

9

Tormod Bøe

DNV

     63,38

10

Mari Brox

OSI

     67,00

11

Øyvind Grandum

Geoform

     67,10

12

Lars Christensen

DNV

     72,39

13

  Sturle Hånes

Geoform

     72,55

14

Marie Stratilova

OSI

     73,31

15

Torsten Linders

MI

     74,03

16

Knut Ivar Vestli

OSI

     75,09

17

Roger Haugen

Røa

     75,15

18

  Hallvard Bjørgum

DNV

     76,43

19

Håkon Gaute Kvamme

OSI

     82,13

20

  Ole Vignes

Geoform

     82,29

21

Halvor M Nilsen

OSI

     83,00

22

Håkon Helge

DNV

     84,24

23

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

     85,34

24

Petter Christensen

DNV

     89,04

25

Pål Trænborg

DNV

     92,23

26

  Jon Tolgensbakk

Geoform

     92,44

27

  Eyvind Aas

Geoform

     92,46

28

  Sigurd Haugerud

Geoform

     95,35

29

  Knut Hangeraas

Geoform

    119,32

30

  Stig Dalsøren

OSI

 disk

 

 

 

 

 

Mellom

 

 

1

  Bent Ove Barmoen Rinden

OSI

     50,34

2

  Stein Mella

DNV

     55,39

3

Bjørn Egner

Heming/Njård OL

     60,11

4

Halvard Føllesdal

OSI

     60,32

5

Signe Kjeldsen

Geoform

     64,30

6

Kåre Knudsen

Geoform

     71,34

7

Trygve Aspelien

OSI

     71,45

8

Ann Karin Lesteberg

OSI

     74,14

9

Ola Lesteberg

OSI

     74,26

10

  Ola Kjeldsen

Geoform

     80,40

11

Ørnulf Fremming

MI

     85,28

12

Thor Benjaminsen

OSI

     87,26

13

Arnstein Tveito

NN

     91,04

14

Dagfinn Føllesdal

OSI

     91,32

15

Jan Henriksen

NILU

     98,15

16

Ragnhild Børke

NN

     98,38

17

Ola Standal

Geoform

     98,52

18

Barbara Simanovska

OSI

    100,00

19

Torill Nes

Nydalens Skiklub

    103,03

20

Erik Haverstad

Lierbygda

    103,03

21

Gustav Bjørbækk

Geoform

    106,50

22

Arthur Hertsberg

Kjelsås

    107,31

23

Kjell Andresen

Geoform

    115,52

24

Øyvind Berg

NVF

 Brutt

 

 

 

 

 

Kort

 

 

1

Hanne Elverland

OSI

     43,19

2

  Kjell Saastad

Lyn

     58,24

 

 

 

 

 

Sprint

 

 

1

 Elise Wærp Hauge

OSI

       6,05

2

 Hanne Wærp Hauge

OSI

       6,38