Klasse: Lang - 5,2 km

1  

Tor Mella

  

SKD BIL

  37:42
2  

Thomas Nipen

  

GVOC

  38:53
3  

Lars Granum

  

Legemiddelverket

  39:27
4  

Jan Tore Henriksen

  

Henriksen Consulting

  40:42
5  

Asbjørn Aarvik

  

Hydro Oslo BIL

  41:56
6  

Steinar Låg

  

DNV

  42:02
7  

Per Kåre Limmesand

  

TELENOR

  42:48
8  

Ole Kjell Langmyren

  

DnB NOR

  43:53
9  

Vidar Benjaminsen

  

BSBT

  44:38
10  

Terje Mathisen

  

Hydro Oslo BIL

  46:21
11  

Jan Roar Stange

  

Sandefjord OK

  46:23
12  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

  46:52
12  

Louise Oram

  

GVOC

  46:52
14  

Lasse Arnesen

  

Heming-Njård

  46:56
15  

Frode Bakkehøi

  

Østmarka OK

  47:08
16  

Eskil Hagen

  

Dvask

  47:33
17  

Rolv Anders Systad

  

Systad

  47:59
18  

Tor Ringstad

  

Tandberg

  48:03
19  

Ove Martinsen

  

Leithe&Christiansen

  48:52
20  

Guttorm Egge

  

OSI

  49:22
21  

Bo Engdahl

  

BS-akustikk

  49:31
22  

Rune Teigland

  

Aas-Jacobsen

  49:41
23  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

  50:22
24  

Tore Sannes

  

Cfloor

  50:34
25  

Terje Næss

  

Fossum IF

  50:46
26  

Emma Green

  

Sävedalen AIK

  51:49
27  

Hallvard Fjær

  

IFE

  52:37
28  

Lars Krüger

  

Nordea Bank Norge

  52:40
29  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  53:34
30  

Harald Iwe

  

NGI

  55:43
31  

Knut Øen

  

Nordea Bank Norge

  55:46
32  

Hallvard Nydal

  

Asker SK

  56:20
33  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

  56:25
34  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

  56:43
35  

Øystein Kildahl

  

AHS

  57:18
36  

John Bjørnar Bremnes

  

GeoForm

  57:47
36  

Arne Vilberg

  

KLP FORSIKRING

  57:47
38  

Knut Stabell

  

Statnett

  59:32
39  

Petter Taugbøl

  

FBI

  1:04:09
40  

Jon Sletvold

  

THALES BIL

  1:04:50
41  

Henrik Smith-Meyer

  

DNV

  1:04:52
42  

Trond Westgaard

  

REC

  1:05:34
43  

Tormod Øvergaard

  

Intero

  1:06:28
44  

Pål Benjaminsen

  

Forsvarsbygg

  1:06:43
45  

Alain Ferber

  

FBI

  1:06:51
46  

Britt Ingunn Moian Nydal

  

Asker SK

  1:07:07
47  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

  1:13:20
48  

Knut Onsager

  

GeoForm

  1:15:08
49  

Erling Ruge

  

Hydro Oslo

  1:15:32
50  

Ola Fougner

  

Veidekke

  1:18:36
51  

Eyvind Aas

  

GeoForm

  1:20:00
52  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

  1:20:16
53  

Lars Christensen

  

Esso

  1:22:44
54  

Bjørn Myhr

  

Vegdirektoratet

  1:23:30
55  

Lars Christopher Olsen

  

Hydro Oslo BIL

  1:24:14
56  

Knut Erik Østengen

  

Thales

  1:25:26
57  

Atle Bergseth

  

Bergenslærerne

  1:26:20
58  

Svein Helge Høydal

  

Lyn

  1:27:34
59  

Roar Nydal

  

Asker SK

  1:27:40
60  

Olav Mo

  

DNV

  1:30:33
61  

Dag Olav Dahle

  

Privat

  1:35:11
62  

Heidi Mogstad

  

OSI

  1:38:46
63  

Rune Halke

  

Vestre Aker

  1:40:02
64  

Poul Tranborg

  

DNV

  1:48:54
65  

Sigurd Haugerud

  

GeoForm

  2:05:54
66  

Børge Iversen

  

ORKH

  2:09:57
Disk  

Petter Halvorsen

  

Artic Securities

  51:21
Disk  

Håkon Amundsen

  

DNV

  1:02:39
Disk  

Bjørn Wangensteen

  

Ostmarka OK

  35:35
Disk  

Helge Bakkehøi

  

Østmarka OK

  43:28
Disk  

Torstein Schjelle

  

ERP

  0:00
Disk  

Don E. Skantze

  

IL Tyrving

  0:00
Disk  

Rune Moian

  

Asker sk

  1:00:28
 

Klasse: Mellom - 3,9 km

1  

Einar Jensen

  

Statens kartverk

  36:45
2  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  36:53
3  

Inge Lindseth

  

Nydalens Skiklub

  37:33
4  

Knut Ivar Vestli

  

OSI

  41:19
5  

Børge Pedersen

  

Nordea

  41:39
6  

Josefine Norin Åsa Franzen

  

Veidekke

  41:41
7  

Nils Henrik Jendal

  

Statnett

  43:29
8  

Gaute Langaas

  

Privat

  43:34
9  

Einar Markhus

  

OSI

  43:39
10  

Stein Mella

  

Patentstyret

  44:05
11  

Pernille Lervåg

  

Statnett

  45:34
12  

Per Midthaugen

  

PRIVAT

  47:34
13  

Geir Arnesen

  

Bærum komm

  47:55
14  

Signe Flood Kjeldsen

  

Veterinærinstituttet

  49:14
15  

Morten Kongsberg

  

Tyrving, IL

  51:18
16  

Jon-Kristian Eikseth

  

Statkraft

  52:27
17  

Knut Møgedal

  

Kværner

  53:15
18  

Terje Stensholm

  

TV2

  53:46
19  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  53:57
20  

Egil Huseth

  

Blom

  54:57
21  

Arve Austad

  

Texas Instruments

  55:06
22  

Jon Foss

  

Friskis og Svettis

  55:22
23  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

  55:35
24  

Knut Krosby

  

Neptun

  55:56
25  

Elin Bergseng

  

OSI

  57:29
26  

Ane Funderud

  

OSI

  58:58
27  

Lars Skantze

  

Tyrving, IL

  59:31
28  

Richard Noble

  

PRIVAT

  59:34
29  

Morten Ødegaard

  

OSI

  1:01:49
30  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:03:22
31  

Sigurd Melsom

  

Kjelsås

  1:03:28
32  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  1:07:11
33  

Sigbjørn Sørbotten

  

Statnett

  1:08:50
34  

Elisabeth Ibsen

  

UIO

  1:20:49
35  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  1:22:17
36  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  1:22:53
37  

Heidi Rasmussen

  

ORKH

  1:23:25
38  

Arnstein Tveito

  

ÅL

  1:23:35
39  

Ragnhild Børke

  

Privat

  1:26:19
40  

Guro Aasen

  

PRIVAT

  1:26:27
41  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

  1:26:56
42  

Kåre Ilstad

  

STATKRAFT

  1:26:58
43  

Anne Nydal

  

Asker sk

  1:31:20
44  

Hilde Bergo

  

Oppsal

  1:31:25
45  

Frank Olsen

  

Ishavskraft

  1:34:27
46  

Aage Mella

  

Skattedirektoratet

  1:35:06
47  

Svein Tryti

  

ABB

  1:37:51
48  

Fredrik Kaltenborn

  

Vital

  1:38:22
Disk  

Hanne Elveland

  

OSI

  1:22:04
Disk  

Carl-Fred. Kolderup

  

Stabæk If

  1:30:34
Disk  

Daniel Todt

  

PRIVAT

  1:13:19
Disk  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  1:14:25
Disk  

Anne Lise Opsahl

  

ORKH

  0:00
Disk  

Ingrid Tryti

  

Asker

  56:39
Disk  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

  0:00
 

Klasse: Kort -2,9 km

1  

Jonne Skajem

  

Heming/Njård OL

  35:51
2  

Vigdis Hobøl

  

Østmarka OK

  35:53
3  

Jannicke Widerberg

  

Rikshospitalet

  37:44
4  

Natalie Blomstedt

  

Lillomarka OL

  39:24
4  

Andrine Benjaminsen

  

PRIVAT

  39:24
6  

Geir Birkeland

  

KHBygg

  39:44
7  

Harald Astrup Arnesen

  

Heming/Njård OL

  41:02
8  

Per Haugen

  

Nederman

  48:55
9  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  53:21
10  

Karl A. Langerød

  

Lovisenberg

  57:51
11  

Erik Haugros

  

Lørenskog komm

  59:59
12  

Hanne Opsahl

  

ORKH

  1:01:19
13  

Tor Sandby

  

Skattedir

  1:01:44
14  

Harald Birkeland

  

Rikshospitalet BIL

  1:08:19
15  

Christine Brath

  

Hydro Oslo BIL

  1:09:34
16  

Tor Henriksen

  

HiO

  1:11:21
17  

Mette Meinert

  

Nydalen

  1:12:40
18  

Bjørn Nordvik

  

PWC

  1:15:23
19  

Victor Hiller

  

Siggerud

  1:15:35
20  

Filip Hiller

  

Siggerud

  1:15:38
21  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  1:16:48
22  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  1:18:09
23  

Thomas Røgeberg

  

Koll

  1:19:57
24  

Marit Vinje

  

Oppsal

  1:35:10
25  

Oddvar Andreassen

  

Romerikslaget

  1:49:17
Disk  

Elisabeth Frøyland

  

Privat

  54:28
Disk  

Line Tjelle Høydal

  

Lyn SKI

  59:47
Disk  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

  1:01:45
Disk  

Siri Spjelkavik

  

Tyrving, IL

  41:27
Disk  

Silje Sandahl

  

Tomra

  0:00
Disk  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

  0:00
Disk  

Erik Lindquist

  

Oslolærerne

  12:11

Antall deltagere: 160

Lisensen tilhører VBIL Orientering