Arild Andresen Fossum IF 59:21:00 1 3 4 6 4 5 3 4 6 4 2 1 2 5 3 5 3 61 61
Tor Ringstad Cisco 59:53:00 1 3 4 6 4 5 3 4 4 6 5 3 5 6 59 59
Guttorm L Egge OSI Orientering 01:00:05 3 6 5 1 3 5 2 2 4 6 4 3 5 4 4 2 59 -1 58
Erling Hjermstad Fossum IF 01:00:37 3 5 3 5 2 1 2 4 6 4 5 4 6 4 2 1 57 -2 55
Lars Christensen Esso 01:00:59 3 5 2 1 5 3 5 6 3 4 6 4 5 3 2 57 -2 55
Øyvind Hjermstad Fossum IF 59:16:00 5 6 3 4 6 4 3 4 6 4 2 2 3 52 52
Per J. Karlsbakk DNV 01:00:25 3 5 3 5 2 2 4 6 4 5 4 6 4 53 -1 52
Harald Iwe IL Geoform 01:00:27 2 4 6 4 5 6 4 4 2 3 6 5 1 1 53 -1 52
Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 01:00:41 3 6 5 3 5 2 1 2 3 5 4 6 4 2 1 52 -2 50
Åse Norrud Fossum 58:02:00 1 1 3 2 4 6 4 5 3 2 4 4 6 2 1 48 48
Bjørn Sandelien Vegdirektoratet IF 01:00:00 1 3 6 5 3 6 5 3 5 2 1 4 4 48 48
Henrik Smith-Meyer Veritas 58:37:00 1 1 3 2 4 6 4 5 3 4 6 4 2 45 45
Eirik AAL Fossum IF 54:28:00 1 2 2 4 6 4 3 5 4 6 4 2 1 44 44
Torunn Drage Roti Fossum IF 01:01:29 1 2 5 3 5 6 3 5 6 3 2 3 2 1 47 -3 44
Bjørn Are Carlsson Fossum IF 01:06:25 1 2 4 6 4 5 2 1 3 5 6 3 1 3 6 5 57 -13 44
Stefan Kernstock OSI Orientering 56:55:00 1 2 5 3 5 6 5 6 3 3 2 1 1 43 43
Audrun Utskarpen OSI 58:32:00 1 1 2 3 3 3 3 5 5 5 6 6 43 43
Einar Melsom Fossum IF 59:02:00 5 6 3 5 6 3 3 1 1 1 2 2 1 2 1 42 42
Knut Møgedal Aker Solutions 57:34:00 1 2 4 4 6 5 3 5 6 3 1 40 40
Svenja Kernstock DNV 57:10:00 1 2 5 3 5 6 6 5 3 1 1 38 38
Håkon Bugge No team 58:00:00 3 6 5 3 5 2 2 6 4 2 38 38
Bjørn Egner OSLO ARKITEKTENE 59:57:00 1 5 3 5 2 1 2 4 6 4 3 2 38 38
Morten Hjelm Veritas 58:12:00 1 2 2 4 6 5 4 6 4 2 1 37 37
Julie Størmer Fossum IF 59:31:00 1 3 5 2 1 2 4 6 4 2 1 1 3 35 35
Einar Hem Lillomarka OL 56:16:00 1 1 3 4 6 5 3 4 4 2 1 34 34
Tor A Ommundsen Veritas 58:46:00 1 2 2 4 6 4 5 4 4 2 34 34
Sturle Hånes GEOFORM 56:01:00 1 2 4 6 4 5 4 3 2 1 1 33 33
Audun Bøe Fossum IF 56:37:00 1 2 3 5 4 4 2 3 6 3 33 33
Emil Størmer Fossum IF 58:07:00 1 1 3 2 4 6 4 5 3 2 31 31
Marius Burmo Privat 01:00:20 2 3 5 4 6 4 2 3 3 32 -1 31
Martin Andresen Skotte Fossum IF 01:03:33 3 5 3 5 2 1 2 3 4 6 4 1 39 -8 31
Hallvard Bjørgum Veritas 53:45:00 1 3 2 4 4 5 4 4 2 1 30 30
Nina Sjue Esso Sport 50:30:00 1 2 3 5 4 6 4 2 1 1 29 29
Rikke Gåsholdt UIO 01:01:19 1 3 5 2 5 3 1 3 4 4 31 -3 28
Tormod Hegdahl Heming/Njård OL 01:00:54 1 1 2 4 3 4 4 19 -2 17
Sidsel Sandelien Vegdirektoratet IF 53:00:00 3 5 3 2 1 1 1 16 16
Harald Wibye WDS 55:34:00 1 2 2 5 5
Oppstillingen nedenfor viser hvilke postkoder løperene har tatt i virkelig rekkefølge. Det går an, til en viss grad, å se hvem som har tatt samme rute
Bjørn Are Carlsson Fossum IF 01:06:25 110 113 130 126 87 75 128 125 118 115 129 72 73 71 100 95 150 250 254
Sturle Hånes GEOFORM 56:01:00 110 113 87 126 130 121 96 114 70 127 119 99 150 250
Svenja Kernstock DNV 57:10:00 110 128 75 118 115 129 100 95 71 73 127 150 250
Torunn Drage Roti Fossum IF 01:01:29 110 128 75 118 115 129 72 95 100 79 77 114 70 127 150 250
Nina Sjue Esso Sport 50:30:00 110 128 99 118 75 87 126 130 70 127 119 99 150 250
Harald Iwe IL Geoform 01:00:27 113 87 126 130 121 91 124 96 77 79 100 95 119 99 127 150 250
Einar Melsom Fossum IF 59:02:00 115 129 72 95 100 79 71 73 119 99 127 70 113 110 128 99 125 150 250
Lars Christensen Esso 01:00:59 118 75 128 125 115 72 95 100 79 124 91 96 121 114 70 150 250
Tor Ringstad Cisco 59:53:00 119 79 124 91 96 121 114 130 87 126 75 118 115 129 150 250
Harald Wibye WDS 55:34:00 119 99 70 113 150 250
Arild Andresen Fossum IF 59:21:00 119 99 79 124 91 96 121 114 130 126 87 113 110 128 75 118 115 72 150 250
Hallvard Bjørgum Veritas 53:45:00 119 99 79 77 124 96 121 130 87 113 127 150 250
Bjørn Egner OSLO ARKITEKTENE 59:57:00 125 115 118 75 128 110 113 87 126 130 114 70 150 250
Julie Størmer Fossum IF 59:31:00 125 118 75 128 99 110 113 87 126 130 70 127 119 99 72 150 250
Rikke Gåsholdt UIO 01:01:19 125 118 75 128 99 115 72 73 71 150 250
Stefan Kernstock OSI Orientering 56:55:00 125 128 75 118 115 129 95 100 79 114 70 127 119 150 250 254
Tormod Hegdahl Heming/Njård OL 01:00:54 127 119 77 96 114 130 87 150 250
Henrik Smith-Meyer Veritas 58:37:00 127 119 79 77 124 91 96 121 114 130 126 87 113 150 250
Emil Størmer Fossum IF 58:07:00 127 119 79 77 124 91 96 121 114 70 150 250 254
Einar Hem Lillomarka OL 56:16:00 127 119 99 79 124 91 121 114 130 87 113 110 150 250
Åse Norrud Fossum 58:02:00 127 119 99 79 77 124 91 96 121 114 70 130 87 126 113 110 150 250
Eirik AAL Fossum IF 54:28:00 127 70 113 87 126 130 114 121 96 91 124 77 119 150 250 99 250
Tor A Ommundsen Veritas 58:46:00 127 70 113 87 126 130 121 96 124 77 150 250 99 250
Audun Bøe Fossum IF 56:37:00 127 70 114 121 96 124 77 79 100 72 150 250
Knut Møgedal Aker Solutions 57:34:00 127 70 130 87 126 75 118 115 129 72 73 150 250
Morten Hjelm Veritas 58:12:00 127 70 77 124 91 121 130 126 87 113 110 150 250
Sidsel Sandelien Vegdirektoratet IF 53:00:00 72 115 118 128 99 110 127 119 99 150 250
Per J. Karlsbakk DNV 01:00:25 72 115 118 75 128 113 87 126 130 121 96 91 124 150 250
Erling Hjermstad Fossum IF 01:00:37 72 115 118 75 128 99 110 113 87 126 130 121 96 91 124 77 127 150 250
Martin Andresen Skotte Fossum IF 01:03:33 72 115 118 75 128 99 110 70 114 96 91 124 127 150 250
Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 01:00:41 72 129 115 118 75 128 110 70 114 121 96 91 124 77 127 150 250 254
Håkon Bugge No team 58:00:00 72 129 115 118 75 128 99 113 126 87 70 150 250
Guttorm L Egge OSI Orientering 01:00:05 72 129 115 125 118 75 128 113 87 126 130 114 121 96 124 77 150 250
Bjørn Sandelien Vegdirektoratet IF 01:00:00 73 71 100 95 72 129 115 118 75 128 99 125 150 250
Øyvind Hjermstad Fossum IF 59:16:00 95 100 79 124 91 96 114 130 126 87 113 70 72 150 250
Audrun Utskarpen OSI 58:32:00 119 73 128 118 72 71 79 75 115 95 129 100         (ikke sann rekkefølge, feil i brikke)
Marius Burmo Privat 01:00:20 70 114 121 96 91 124 77 79 71         (ikke sann rekkefølge, feil i brikke)