Påmelding til Wing4er 1
Arrangør: Wing OK
Løpsdato: 29.05.2017
Påmeldingen stenger:
29.05.2017 kl: 17:00
Påmeldingensfristen er ute
Søk i påmeldinger
Påmeldte til Wing4er 1
1.
212522
Ingvild Lauvstad Sunde
Wing OK
D13-16A
Endre påmelding
2.
223812
Ingeborg Kolstad
Wing OK
D7-12C
Endre påmelding
3.
223492
Marius Torsethaugen
Wing OK
H7-12C
Endre påmelding
4.
78496
Randi Helland
Wing OK
D60B-
Endre påmelding
5.
161001
Tor Gjermstad
Wing OK
H60B-
Endre påmelding
6.
161000
Åse Rita Ellingsen
Wing OK
D40B-
Endre påmelding
7.
160423
Andreas Haaland
Wing OK
H17-39A
Endre påmelding
8.
199653
Gabriel Callanan
Wing OK
H13-16A
Endre påmelding
9.
180068
Mona Eggen Kongsbak
Wing OK
D13-16A
Endre påmelding
10.
223664
Borgar Stavrum
Wing OK
H7-12C
Endre påmelding
11.
161004
Jon Vindal
Wing OK
H40A-
Endre påmelding
12.
184438
Ella Kongsvik
Wing OK
D17-39A
Endre påmelding
13.
502362
Erling Eide Hustvedt
Wing OK
H13-16A
Endre påmelding
14.
223653
Edvard Meisal Ask
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
15.
223809
Åsne Stræte Opdahl
Wing OK
D13-16B
Endre påmelding
16.
213441
Albert Odin Klæbo Drevdal
Wing OK
H13-16A
Endre påmelding
17.
213165
Sven Sigurd Kløbo Drevdal
Wing OK
H7-12C
Endre påmelding
18.
223587
Kristine Braathen
Wing OK
D7-12N
Endre påmelding
19.
213155
Sigurd Braathen
Wing OK
H13-16B
Endre påmelding
20.
228370
Henrik Braathen
Wing OK
H13-16A
Endre påmelding
21.
88633
Øystein Braathen
Wing OK
H40A-
Endre påmelding
22.
0
Mari Braathen
Wing OK
D17C-
Endre påmelding
23.
161002
Jonas Vindal
Wing OK
H13-16A
Endre påmelding
24.
212440
Tuva Grøtte
Wing OK
D13-16B
Endre påmelding
25.
212595
Petter Andreas Lona
Wing OK
H13-16A
Endre påmelding
26.
223821
Anna Emilie Lona
Wing OK
D7-12C
Endre påmelding
27.
223822
Guro Haaland
Wing OK
D7-12N
Endre påmelding
28.
223811
August Hopstad Nykvist
Wing OK
H13-16B
Endre påmelding
29.
400809
Erik Storaas
Wing OK
H17-39A
Endre påmelding
30.
221441
Anna Renolen
Wing OK
D17-39A
Endre påmelding
31.
223614
Tuva Holck Sandberg
Wing OK
D7-12N
Endre påmelding
32.
223832
Rolf S. Johansen
WING OK
H40A-
Endre påmelding
33.
172166
Nikolai Renolen
Wing OK
H13-16B
Endre påmelding
34.
213537
Live Furmyr Johansen
Wing OK
D7-12N
Endre påmelding
35.
213287
Sondre Furmyr Johansen
Wing OK
H7-12C
Endre påmelding
36.
223650
Jakob Jøsang With
Wing OK
H7-12C
Endre påmelding
37.
223819
Eline Jøsang With
Wing OK
D7-12N
Endre påmelding
38.
203526
Jens Kjetil Mehammer
Wing OK
H40A-
Endre påmelding
39.
213255
Synne Marie Kvamme
Wing OK
D17-39A
Endre påmelding
40.
176624
Eva Tesarova
Wing OK
D17-39A
Endre påmelding
41.
160999
Anne Lise Bratsberg
Wing OK
D40B-
Endre påmelding
42.
213399
Ola Vikheim
Wing OK
H13-16C
Endre påmelding
43.
234164
Jørgen Storli
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
44.
202608
Zahra Elise Røed Baker
Wing OK
D13-16C
Endre påmelding
45.
188293
Endre Sæterbø Nielsen
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
46.
223690
Mons Løfaldli Hansen
Wing OK
H13-16C
Endre påmelding
47.
202532
Morten Sandberg
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
48.
176557
Magnus Eggen
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
49.
188398
Stian Orskaug
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
50.
184242
Lisa Orskaug
Wing OK
D7-12N
Endre påmelding
51.
188400
Leo N Melum
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
52.
202525
Adrian N Melum
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
53.
202563
Trine Andersen
Wing OK
D17C-
Endre påmelding
54.
202552
Eirik Lyftingsmo
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
55.
188399
Peter Jøsang With
Wing OK
H7-12N
Endre påmelding
56.
213348
Sofus H Lind
Wing OK
H7-12C
Endre påmelding
Vis påmeldingsstatistikk
Forside
Bruksanvisning
Kontakt
Nedlasting
Tidtakingskoffert
Logg inn/ut
Siste 20 resultater
Påskeløp 2024
Testløp 2 2024
Sesongåpning
Urb-O #finale vinteren 2023-2024 Jaktstart
Ås by Night & Fog Cup Finale
Ås by (Night &) Fog Cup #6
Gubbeløp Angeltrøa
STOK HLP kveldssamling 3-2024, Sprint, Åsvang skole
Ås by Night & Fog Cup #5
Gubbeløp Fuglmyra
NC finale ski-o
NM sprint ski-o
Gubbeløp Charlottenlund
Nattcup 4 Bergen
NC sprint ski-o
NM mellom ski-o
Treningsløp Rotvoll
Asker Gate-O-sprint Finale
Asker Gate-O-sprint Semifinale
Asker gate-O sprint åpne klasser
Siste påmeldinger
Resultater fra klubbene
AB Karusellen
ABIK Romerike Orientering
Ås IL
Asker SK
BBIK Orientering
Berger og Svelvik OL
Bjerkvik IF
Bjugn IL
Brikkesys
BUL -Tromsø
Byåsen IL Orientering
Bækkelagets SK
Bø OL
Børsa IL
Drammen City Cup
Eidsvoll OL
Eiker OL
Follokarusellen
Fossekallen IL
Fossum IF
Fredrikstad Skiklubb
Freidig, O-avd
Frol IL Orientering
Gaula, OL
Geilo IL
Gneist, IL
GTR
Gular, IL
Halden SK
Haugesund IL
Hemsedal IL
Hordaland orinteringskrets
IL Koll
Inderøy IL o-gruppa
Indre Østfold OK
Konnerud IL
Leik, IL
Lierbygda O-lag
Lillehammer OK
Lillomarka OL
Luftkrigsskolen
Malvik IL orientering
Måren OK
Melhus IL Orientering
Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering
Modum Orienteringslag
Moss, OK
Nesbyen IL
Nidarøst, OK
NOF
Nordmarka Skiorienteringsklubb
Nordmarkskarusellen
Nordre Follo Orientering
Notodden Orienteringslag
NTNU-BIL
NTNUI Orientering
Nydalens SK
OBIK Orientering
OG karusellen
OK Fjell
OK Skøynar
OK Øst
OL Trollelg
Oppsal Orientering
Orkanger IF
Raumar Orientering
Røros IL
Røyken O-lag
Skeidi,OK
Steinkjer OK
Stjørdals-Blink Orientering
Sturla, IF
Sørreisa O-lag
Tormod Skilag
Trøsken IL
Tyin-Filefjell OK
Tyrving, IL
Vallset/Stange, OL
Varegg Fleridrett
Velledalen IL
Verdal OK
Veritas BIL
Viul Orienteringsklubb
Wing OK
WOC 2010
Ørland
Østmarka OK