Påmelding til Kransekakestafetten
Arrangør: Lierbygda O-lag
Løpsdato: 21.06.2011
Påmeldingen stenger:
19.06.2011 kl: 23:00
Påmeldingensfristen er ute
Søk i påmeldinger
Påmeldte til Kransekakestafetten
1.
137309
Silje Arntzen
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
2.
137310
Sander Arntzen
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
3.
154338
Anton Bueie
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
4.
154336
Jonas Bueie
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
5.
154335
Marte Bueie
Lierbygda OL
1.etappe - N-C
Endre påmelding
6.
146420
Tilla Farnes Hennum
Lierbygda O-Lag
2. etappe - C-B
Endre påmelding
7.
97851
Kim Farnes Hansen
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
8.
97947
Gunhild Hennum
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
9.
412581
Ingemar Jansson Haverstad
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
10.
129922
Synne Strand
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
11.
149009
Sverre Strand
Lierbygda OL
1.etappe - N-C
Endre påmelding
12.
409245
Sindre Haverstad
Lierbygda OL / NTNUI
3. etappe - B-A
Endre påmelding
13.
129921
Kari Strand
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
14.
129920
Vidar Strand
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
15.
132587
Haakon Olsson
Lierbygda O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
16.
134240
Erik Trøen
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
17.
408404
Geir Trøen
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
18.
167763
Bjarne Tokheim
Lierbygda
3. etappe - B-A
Endre påmelding
19.
129726
Helga Haverstad
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
20.
121655
Håkon Halvorsen
Røyken O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
21.
152443
Kristian Halvorsen
Røyken O-lag
2. etappe - C-B
Endre påmelding
22.
152444
Trond Halvorsen
Røyken O-lag
3. etappe - B-A
Endre påmelding
23.
135152
Sander Ovesen
Lierbygda O-lag
3. etappe - B-A
Endre påmelding
24.
144062
Maren Bogen Eriksen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
25.
89051
Erik Eriksen
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
26.
158432
Aud Ellen Brevik
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
27.
144059
Petter Bogen Eriksen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
28.
89053
Linda Verde
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
29.
159646
1.etappe - N-C
Endre påmelding
30.
96838
Sturla Frydenlund
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
31.
158110
Jens Vig
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
32.
136533
Sigrid Bredde Vig
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
33.
89072
Iselin Sørensen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
34.
89068
Rune Sørensen
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
35.
82105
Iver Sørensen
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
36.
118538
Vegard Gulbrandsen
Asker
1.etappe - N-C
Endre påmelding
37.
124181
Sindre Engzelius Gylver
Asker Skiklubb
2. etappe - C-B
Endre påmelding
38.
160790
Harald Kalager
Asker SK
3. etappe - B-A
Endre påmelding
39.
136524
Margrete Engzelius
Asker SK
1.etappe - N-C
Endre påmelding
40.
132447
Bård Engzelius Gylver
Asker SK
2. etappe - C-B
Endre påmelding
41.
89556
Bjørn Gulbrandsen
Asker SK
3. etappe - B-A
Endre påmelding
42.
146230
Ingrid Gulbrandsen
Asker Skiklubb
2. etappe - C-B
Endre påmelding
43.
114063
Erlend Gylver
Asker Skiklubb
3. etappe - B-A
Endre påmelding
44.
94393
Karoline Haugen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
45.
161760
Kornelia L. Brurberg
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
46.
89059
Fride Sørensen
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
47.
408271
Kathinka Jussie L. Brurberg
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
48.
158048
Yngvar H Solberg
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
49.
60613
Kari Jussi Lønning
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
50.
60614
Nils Inge Brurberg
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
51.
158048*
Yngvar H Solberg
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
52.
60613*
Kari Jussi Lønning
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
53.
60614*
Nils Inge Brurberg
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
54.
143178
Eivind Øfsthus Gravir
Oslo og Akershus
2. etappe - C-B
Endre påmelding
55.
148956
Hanna Haugen Ask
Lierbygda O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
56.
147278
Sigurd Ask
Lierbygda O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
Vis påmeldingsstatistikk
Forside
Bruksanvisning
Kontakt
Nedlasting
Tidtakingskoffert
Logg inn/ut
Siste 20 resultater
Påskeløp 2024
Testløp 2 2024
Sesongåpning
Urb-O #finale vinteren 2023-2024 Jaktstart
Ås by Night & Fog Cup Finale
Ås by (Night &) Fog Cup #6
Gubbeløp Angeltrøa
STOK HLP kveldssamling 3-2024, Sprint, Åsvang skole
Ås by Night & Fog Cup #5
Gubbeløp Fuglmyra
NC finale ski-o
NM sprint ski-o
Gubbeløp Charlottenlund
Nattcup 4 Bergen
NC sprint ski-o
NM mellom ski-o
Treningsløp Rotvoll
Asker Gate-O-sprint Finale
Asker Gate-O-sprint Semifinale
Asker gate-O sprint åpne klasser
Siste påmeldinger
Resultater fra klubbene
AB Karusellen
ABIK Romerike Orientering
Ås IL
Asker SK
BBIK Orientering
Berger og Svelvik OL
Bjerkvik IF
Bjugn IL
Brikkesys
BUL -Tromsø
Byåsen IL Orientering
Bækkelagets SK
Bø OL
Børsa IL
Drammen City Cup
Eidsvoll OL
Eiker OL
Follokarusellen
Fossekallen IL
Fossum IF
Fredrikstad Skiklubb
Freidig, O-avd
Frol IL Orientering
Gaula, OL
Geilo IL
Gneist, IL
GTR
Gular, IL
Halden SK
Haugesund IL
Hemsedal IL
Hordaland orinteringskrets
IL Koll
Inderøy IL o-gruppa
Indre Østfold OK
Konnerud IL
Leik, IL
Lierbygda O-lag
Lillehammer OK
Lillomarka OL
Luftkrigsskolen
Malvik IL orientering
Måren OK
Melhus IL Orientering
Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering
Modum Orienteringslag
Moss, OK
Nesbyen IL
Nidarøst, OK
NOF
Nordmarka Skiorienteringsklubb
Nordmarkskarusellen
Nordre Follo Orientering
Notodden Orienteringslag
NTNU-BIL
NTNUI Orientering
Nydalens SK
OBIK Orientering
OG karusellen
OK Fjell
OK Skøynar
OK Øst
OL Trollelg
Oppsal Orientering
Orkanger IF
Raumar Orientering
Røros IL
Røyken O-lag
Skeidi,OK
Steinkjer OK
Stjørdals-Blink Orientering
Sturla, IF
Sørreisa O-lag
Tormod Skilag
Trøsken IL
Tyin-Filefjell OK
Tyrving, IL
Vallset/Stange, OL
Varegg Fleridrett
Velledalen IL
Verdal OK
Veritas BIL
Viul Orienteringsklubb
Wing OK
WOC 2010
Ørland
Østmarka OK