Påmelding til Kransekakestafetten
Arrangør: Lierbygda O-lag
Løpsdato: 21.06.2011
Påmeldingen stenger:
19.06.2011 kl: 23:00
Påmeldingensfristen er ute
Søk i påmeldinger
Påmeldte til Kransekakestafetten
1.
137309
Silje Arntzen
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
2.
137310
Sander Arntzen
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
3.
154338
Anton Bueie
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
4.
154336
Jonas Bueie
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
5.
154335
Marte Bueie
Lierbygda OL
1.etappe - N-C
Endre påmelding
6.
146420
Tilla Farnes Hennum
Lierbygda O-Lag
2. etappe - C-B
Endre påmelding
7.
97851
Kim Farnes Hansen
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
8.
97947
Gunhild Hennum
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
9.
412581
Ingemar Jansson Haverstad
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
10.
129922
Synne Strand
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
11.
149009
Sverre Strand
Lierbygda OL
1.etappe - N-C
Endre påmelding
12.
409245
Sindre Haverstad
Lierbygda OL / NTNUI
3. etappe - B-A
Endre påmelding
13.
129921
Kari Strand
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
14.
129920
Vidar Strand
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
15.
132587
Haakon Olsson
Lierbygda O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
16.
134240
Erik Trøen
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
17.
408404
Geir Trøen
Lierbygda OL
2. etappe - C-B
Endre påmelding
18.
167763
Bjarne Tokheim
Lierbygda
3. etappe - B-A
Endre påmelding
19.
129726
Helga Haverstad
Lierbygda OL
3. etappe - B-A
Endre påmelding
20.
121655
Håkon Halvorsen
Røyken O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
21.
152443
Kristian Halvorsen
Røyken O-lag
2. etappe - C-B
Endre påmelding
22.
152444
Trond Halvorsen
Røyken O-lag
3. etappe - B-A
Endre påmelding
23.
135152
Sander Ovesen
Lierbygda O-lag
3. etappe - B-A
Endre påmelding
24.
144062
Maren Bogen Eriksen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
25.
89051
Erik Eriksen
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
26.
158432
Aud Ellen Brevik
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
27.
144059
Petter Bogen Eriksen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
28.
89053
Linda Verde
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
29.
159646
1.etappe - N-C
Endre påmelding
30.
96838
Sturla Frydenlund
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
31.
158110
Jens Vig
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
32.
136533
Sigrid Bredde Vig
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
33.
89072
Iselin Sørensen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
34.
89068
Rune Sørensen
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
35.
82105
Iver Sørensen
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
36.
118538
Vegard Gulbrandsen
Asker
1.etappe - N-C
Endre påmelding
37.
124181
Sindre Engzelius Gylver
Asker Skiklubb
2. etappe - C-B
Endre påmelding
38.
160790
Harald Kalager
Asker SK
3. etappe - B-A
Endre påmelding
39.
136524
Margrete Engzelius
Asker SK
1.etappe - N-C
Endre påmelding
40.
132447
Bård Engzelius Gylver
Asker SK
2. etappe - C-B
Endre påmelding
41.
89556
Bjørn Gulbrandsen
Asker SK
3. etappe - B-A
Endre påmelding
42.
146230
Ingrid Gulbrandsen
Asker Skiklubb
2. etappe - C-B
Endre påmelding
43.
114063
Erlend Gylver
Asker Skiklubb
3. etappe - B-A
Endre påmelding
44.
94393
Karoline Haugen
IF Sturla
1.etappe - N-C
Endre påmelding
45.
161760
Kornelia L. Brurberg
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
46.
89059
Fride Sørensen
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
47.
408271
Kathinka Jussie L. Brurberg
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
48.
158048
Yngvar H Solberg
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
49.
60613
Kari Jussi Lønning
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
50.
60614
Nils Inge Brurberg
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
51.
158048*
Yngvar H Solberg
Buskerud
3. etappe - B-A
Endre påmelding
52.
60613*
Kari Jussi Lønning
IF Sturla
2. etappe - C-B
Endre påmelding
53.
60614*
Nils Inge Brurberg
IF Sturla
3. etappe - B-A
Endre påmelding
54.
143178
Eivind Øfsthus Gravir
Oslo og Akershus
2. etappe - C-B
Endre påmelding
55.
148956
Hanna Haugen Ask
Lierbygda O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
56.
147278
Sigurd Ask
Lierbygda O-lag
1.etappe - N-C
Endre påmelding
Vis påmeldingsstatistikk
Forside
Bruksanvisning
Kontakt
Nedlasting
Tidtakingskoffert
Logg inn/ut
Siste 20 resultater
KM-sprint Drammen City Cup
NOL TrLøp 1 Sætreåsen
Drammen City Cup 2
Raumarkarusell 2 sprint
O-karusell 1 / Bygdakamp 1
Gate-O-løp Sorperoa
Stjørdalskarusell #1
Løp 1 Charlottenlund/Brundalen
Malvik #2 - Vikhammerløkka
Treningsløp Enderød
Trondheim sprintcup, løp 1
Treningsløp sprint
Raumarkarusell løp 1 Sprint Ullensaker
O-karusell 2
O-sjuer 1, Staupsmarka
Skøynarkarusell 2
Gateløp Sorperoa
Test av Brikkesys
Gubbeløp Lauglo
vaseloppet
Siste påmeldinger
Resultater fra klubbene
AB Karusellen
ABIK Romerike Orientering
Ås IL
Asker SK
BBIK Orientering
Berger og Svelvik OL
Bjerkvik IF
Bjugn IL
Brikkesys
BUL -Tromsø
Byåsen IL Orientering
Bækkelagets SK
Bø OL
Børsa IL
Drammen City Cup
Eidsvoll OL
Eiker OL
Follokarusellen
Fossekallen IL
Fossum IF
Fredrikstad Skiklubb
Freidig, O-avd
Frol IL Orientering
Gaula, OL
Geilo IL
Gneist, IL
Gular, IL
Halden SK
Haugesund IL
Hemsedal IL
Hordaland orinteringskrets
IL Koll
Inderøy IL o-gruppa
Indre Østfold OK
Konnerud IL
Leik, IL
Lierbygda O-lag
Lillehammer OK
Lillomarka OL
Luftkrigsskolen
Malvik IL orientering
Måren OK
Melhus IL Orientering
Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering
Modum Orienteringslag
Moss, OK
Nesbyen IL
Nidarøst, OK
NOF
Nordmarka Skiorienteringsklubb
Nordmarkskarusellen
Nordre Follo Orientering
Notodden Orienteringslag
NTNU-BIL
NTNUI Orientering
Nydalens SK
OBIK Orientering
OG karusellen
OK Fjell
OK Skøynar
OK Øst
OL Trollelg
Oppsal Orientering
Orkanger IF
Raumar Orientering
Røros IL
Røyken O-lag
Skeidi,OK
Skien OK
Steinkjer OK
Stjørdals-Blink Orientering
Sturla, IF
Sørreisa O-lag
Tormod Skilag
Trøsken IL
Tyin-Filefjell OK
Tyrving, IL
Vallset/Stange, OL
Varegg Fleridrett
Velledalen IL
Verdal OK
Veritas BIL
Viul Orienteringsklubb
Wing OK
WOC 2010
Ørland
Østmarka OK