Startliste eksport iofxml 3.0

Treningsløp Ås-NMBU 2019

Klasse: A/B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp12345679121314151618
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering7978101000100010009781000100010001000
2Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering77059728832864836750881948940926
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering672210653739654926808587843733779
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL643488239429728678949361000
5Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering58418584704718394683941877940
6Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering56177722599913580880968955
7Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering520571000874882763788898
8Anne NilsenÅs-NMBU Orientering46636877631729785702939
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering46255905971882934933
10Robert BanfiÅs-NMBU Orientering40845799947768731839
11Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering388741000940954993
12Linus OlhansÅs-NMBU Orientering368248838209791000
13May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering32514908673749921
14Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering31074811657801838
15Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering276538249411000
16Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering26955684528582901
17Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering26596684582455938
18Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering23673691720956
19Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering22574833617807
20Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering2000210001000
21Benjamin DohertySwansea Bay OC199121000991
22Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering19522957995
23Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering17862788998
24Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering16902881809
25Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering16662818848
26Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL15532851702
27Thomas MoenÅs-NMBU Orientering13942652742
28Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering13432526817
29Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11812654527
30Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering11083561547
31Andreas GjetangerMåren OK100011000
32Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL9761976
33Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering9701970
34Lars MikalsenSandnes IL (Rogaland)9651965
35Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering9481948
36Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering9381938
37Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering9361936
38Endre AaenÅs-NMBU Orientering9252925
39August Holth SiegelÅs-NMBU Orientering8931893
40Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering8842884
41Jostein Svaland DaleVang OL8801880
42Maria PrestbøenSandefjord OK8691869
43Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL8411841
44Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL8291829
45Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering8211821
46Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL7972797
47Janne Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering7601760
48Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL7541754
49Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL7481748
50John YtternesKolbotn og Skimt OL7452745
51Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering7431743
52Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL6822682
53Olivia TenvigÅs-NMBU Orientering6791679
54Lasse Bredal-KnudsenÅs-NMBU Orientering6691669
55MarieÅs-NMBU Orientering6681668
56Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering6611661
57Adrian Woll StuvøyÅs-NMBU Orientering6531653
58Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering6522652
59Vilde NystedÅs-NMBU Orientering6231623
60Lars Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL5921592
61Dorothy RobsonÅs-NMBU Orientering4351435
Klasse: C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp12345679121314151618
1Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering909714909840775580912254588777809537538728850
2Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering627811776865999252774809536537730
3Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering58259781864844595949882910
4Magnus VollsetÅs-NMBU Orientering50798791941588620490860789
5Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering471882809907837251000940
6Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering445271000888626964974
7Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering35489734553417869975
8Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering2974310009741000
9Johanne MoenÅs-NMBU Orientering2912310009121000
10Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering27754280990780725
11Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering274137719701000
12Sigurd Skjønsberg NorheimÅs-NMBU Orientering26473770878999
13Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering25795951802826
14Sigrid MoenÅs-NMBU Orientering23723815891666
15Morten HansenÅs-NMBU Orientering18892920969
16Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18862929957
17Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering18652937928
18Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering18552916939
19Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL18032852951
20Helene HarstadKolbotn og Skimt OL17772922855
21Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering17292836893
22Johanne Sibbern JohnsenÅs-NMBU Orientering16562845811
23Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering16236724899
24Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL15992776823
25Olivia TenvingÅs-NMBU Orientering15532871682
25Lea HaugÅs-NMBU Orientering15533820733
27Pål MoenÅs-NMBU Orientering12862840446
28Dagny SaltveitÅs-NMBU Orientering12482541707
29Heid SørumÅs-NMBU Orientering11802410770
30Trine SognMåren OK100011000
30Robert BanfiÅs-NMBU Orientering100011000
30Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering100011000
30Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering100011000
30Malin GjetangerMåren OK100011000
30Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering100011000
36Nina LundquistÅs-NMBU Orientering9991999
37Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL9971997
38Vilde NystedÅs-NMBU Orientering9801980
39Thomas MoenÅs-NMBU Orientering9751975
40Johanne Sibbern JonsenÅs-NMBU Orientering9741974
41Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering9541954
42Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering9351935
43Eli GrindlekÅs-NMBU Orientering9271927
44Mateus Gaida JakobsenÅs-NMBU Orientering9231923
44Emil StorvollÅs-NMBU Orientering9232923
46Daniel FischerÅs-NMBU Orientering9211921
47Iver StorvollÅs-NMBU Orientering9121912
48Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering8651865
49Jenny Tungesvik GilbertÅs-NMBU Orientering8361836
50Marthine UnnerudÅs-NMBU Orientering8081808
50Jon Kristian SommersethÅs-NMBU Orientering8081808
52Pablo RiosÅS-NMBU Orientering7891789
53Vignesh RajaÅs-NMBU Orientering7851785
53Anupam GogoiÅs-NMBU Orientering7851785
53Abhishesh PalÅs-NMBU Orientering7851785
56David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL7602760
57Celine YtternesKolbotn og Skimt OL7591759
58Louise SlåttsveenÅs-NMBU Orientering7091709
59Olav NordlieKolbotn og Skimt OL7071707
60Daniel MortenÅs-NMBU Orientering7001700
61Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering6981698
61Anna OdenmarckÅs-NMBU Orientering6981698
63Sofia JohansenÅs-NMBU Orientering6811681
64Martin Klaren NilsenÅs-NMBU Orientering5881588
65Johanne Rossebø IsdahlÅs-NMBU Orientering5371537
66Kamilla Mariel SolumÅs-NMBU Orientering2801280
Klasse: N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp12345679121314151618
Eivind Rødseth EikjeÅs-NMBU Orientering11988100100100100100100100498
Alfred Bergum HansenÅs-NMBU Orientering9009100100100100100100100100100
Magnus VollsetÅs-NMBU Orientering5005100100100100100
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering165113100100100100100100100100100100451100100
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering4004100100100100
Dalma BanfiÅs-NMBU Orientering4004100100100100
Sigurd Rødseth EikjeÅs-NMBU Orientering209812100100100100100100100100100100998100
Aksel MeenÅs-NMBU Orientering2002100100
Sigve Myhre HoltenÅs-NMBU Orientering1001100
Olle Huss RøsteÅs-NMBU Orientering1001100
Nikolai Kihlberg SilsetÅs-NMBU Orientering4004100100100100
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering4004100100100100
Sondre ØstbyÅs-NMBU Orientering1001100
Mathias HaugenÅs-NMBU Orientering4004100100100100
Emil StormoÅs-NMBU Orientering1001100
Iver StormoÅs-NMBU Orientering1001100
Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering2002100100
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering2002100100
Wilma MoenÅs-NMBU Orientering3003100100100
Dagny SaltveitÅs-NMBU Orientering7007100100100100100100100
Erik Angelo GraueÅs-NMBU Orientering5005100100100100100
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering14236100100100923100100
Aksel Stokke MeenÅs-NMBU Orientering2002100100
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering2002100100
Hauk SørumÅs-NMBU Orientering1001100
Heid SørumÅs-NMBU Orientering3003100100100
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering11674100100100867
Iver StorvollÅs-NMBU Orientering13347100100100100100734100
Emil StorvollÅs-NMBU Orientering150061001001001001000100
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering3003100100100
Johanne Rossebø IsdahlÅs-NMBU Orientering1001100
Ingrid VollsetÅs-NMBU Orientering2002100100
Birk LorentzenÅs-NMBU Orientering1001100
Morten VollsetÅs-NMBU Orientering1001100
Sigrid MoenÅs-NMBU Orientering1001100
Jonah RøyhammarÅs-NMBU Orientering2002100100
Vilde StorvollÅs-NMBU Orientering1001100
Lea HaugÅs-NMBU Orientering2002100100
Nikolai SilsethÅs-NMBU Orientering4004100100100100
Ingrid SaltveitÅs-NMBU Orientering2002100100
Heid GransjøenÅs-NMBU Orientering1001100
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering1001100
Ingrid VallsetÅs-NMBU Orientering1001100
Johanne Sibbern JonsenÅs-NMBU Orientering1001100
Annalea RogneÅs-NMBU Orientering1001100
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering1001100
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering1001100
Oliver TorgersenÅs-NMBU Orientering1001100
Karen Sibbern JonsenÅs-NMBU Orientering1001100
Marte Sibbern JonsenÅs-NMBU Orientering1001100
Sigurd Skjønsberg NorheimÅs-NMBU Orientering2002100100
Tilde MartinsenÅs-NMBU Orientering1001100
Audhild Skjønsberg NorhaugÅs-NMBU Orientering8251825
Sander SolbergKolbotn og Skimt OL1001100
Isak TorgersenÅs-NMBU Orientering1001100
Maja Sørstad-MyrlidKolbotn og Skimt OL1001100
Anette MyrlandKolbotn og Skimt OL1001100
Heine RevhaugKolbotn og Skimt OL2002100100
Robin HålandKolbotn og Skimt OL2002100100
Ylva Myhren JacobsenKolbotn og Skimt OL2002100100
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL1001100
Leanna Bjørn SlettvollKolbotn og Skimt OL1001100
Christoffer MørkÅs-NMBU Orientering1001100
May-Helene BerntsenKolbotn og Skimt OL1001100


Antall tellende løp: 14

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.