Startliste eksport iofxml 3.0

Wing4er 2011

Klasse: D/H 6-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
Thomas SørhøyWing OK1001100
Sigurd BraathenWing OK2002100100
Henrik BraathenWing OK2002100100
Karita Skamfer EvenmoWing OK2002100100
Ingrid Therese Helland EriksenWing OK1001100
Nikolai RenolenWing OK3004100100100
Malin RoheimWing OK4004100100100100
Solveig SørensenWing OK2002100100
Jennifer Leknes HalvorsenWing OK1001100
Maria Felicia Eide KaasbøllWing OK4004100100100100
Thale Bergdal MestvedtWing OK1001100
Ingrid AmundsenWing OK1001100
Aurora AndersenWing OK1001100
Kristiane MoWing OK1001100
Marte Myhr AmundsenWing OK1001100
Martine Klock FletenWing OK1001100
Synne RoheimWing OK3003100100100
Annika BjerkanWing OK2002100100
Jonas VindalWing OK2002100100
Edvard TorvikWing OK1001100
Vegard HaugerudWing OK1001100
Eivind BruasetWing OK3003100100100
Mathias B. BerntsenWing OK2002100100
Sebastian BjerkanWing OK2002100100
Fredrik BjerkanWing OK1002100
Sofie Winter HansenWing OK1001100
Klasse: D7-12C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Sarah Louise BrynhildsenWing OK388410010010088
2Kristiane MoWing OK3003100100100
3Anna RenolenWing OK284310010084
4Marte Myhr AmundsenWing OK192210092
5Martine Klock FletenWing OK185210085
Klasse: H7-12C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Mathias VindalWing OK3003100100100
1Andreas Helland EriksenWing OK3003100100100
3Bendik ØstvikWing OK2002100100
4Sondre Mehammer EidsmoWing OK145210045
5Joakim HerjeWing OK1001100
6Sebastian BjerkanWing OK94194
7Vegard Tørum HaugerudWing OK73173
Klasse: D13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Hanne Tørum HaugerudWing OK1001100
Klasse: D17C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Liv TennesWing OK2003100100
2Vibeke Klock FletenWing OK1001100
3Anne E Helland EriksenWing OK88188
4Marit VarmedalWing OK70170
5Susanna BrynhildsenWing OK38238
Klasse: H13-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Johannes MidtbøWing OK36341007510088
2Eskild Brandal AvlesbugWing OK349495709391
3Arvid LyngstadWing OK3003100100100
4Birk GravdahlWing OK265463647959
5Asbjørn MidtbøWing OK198398100
6John Gederaas KanstadWing OK14127269
7Mathias VindalWing OK80180
8Oskar TorvikWing OK76276
9Ottar ØstvikWing OK66166
10Andreas Helland EriksenWing OK38138
Klasse: D17-39B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Cathrine Mediaas ClausenWing OK2002100100
Klasse: D40B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Heidi TorvikWing OK28031009288
2Åse Rita EllingsenWing OK269369100100
3Anne E Helland EriksenWing OK11726552
4Susanna BrynhildsenWing OK11625660
5Vibeke FletenWing OK1001100
Klasse: D13-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Kristine Klock FletenWing OK389410010089100
2Sigrid BratsbergWing OK27238710085
3Eldrid BratsbergWing OK258358100100
4Andrea VindalWing OK17439777
Klasse: D17-39
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK31141004764100
2Emily WallWing OK170270100
3Marte ReenaasWing OK1001100
4Mali Gederaas KanstadWing OK74174
Klasse: H17-39
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Chris ForneWing OK187287100
2Ola BergerWing OK184210084
3Frank AasgårdWing OK1001100
4Marius Østnor DøllnerWing OK97197
5Erlend SkrøvsethWing OK54154
Klasse: H40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Svein Erik BratsbergWing OK4004100100100100
2Bernt BrynhildsenWing OK321487748179
3Lars SkrøvsethWing OK3164471008287
4Terje MidtbøWing OK225452526457
5Jostein AlvestadWing OK2183727670
6Jens Kjetil MehammerWing OK2153625895
7Stein-Erik FletenWing OK2002100100
8Per Ivar SkinderhaugWing OK1793575171
9Tor GjermstadWing OK17539778
10Ole LutroWing OK167267100
11Stein Ove ØstvikWing OK13826771
12Terje KanstadWing OK12226458
13Jon VindalWing OK10925257
14Knut SkjesolWing OK1001100
15Bård SmestadWing OK92192
16Jan Magne AvlesbugWing OK84184
17Georg SørhøyWing OK81181
18Agnar RenolenWing OK68268
Klasse: ARRANGØR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4
1Petter EriksenWing OK300475757575
2Jon VindalWing OK15027575
2Jan Magne AvlesbugWing OK15027575
4Åse Rita EllingsenWing OK75175
4Vibeke Klock FletenWing OK75175
4Vibeke FletenWing OK75175
4Tor GjermstadWing OK75175
4Per Ivar SkinderhaugWing OK75175
4Mathias BjuganWing OK75175
4Marit VarmedalWing OK75175
4Liv TennesWing OK75175
4Lisbeth BjuganWing OK75175
4Jostein KvaklandWing OK75175
4Jostein AlvestadWing OK75175
4Jens Kjetil MehammerWing OK75175
4Ingrid Therese Helland EriksenWing OK75175
4Bjørn BjuganWing OK75175
4Anne-Lise BratsbergWing OK75175
4Anne Helland EriksenWing OK75175


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du m sl lederen i neste lp for ende likt.