Startliste eksport iofxml 3.0

Foll-O-karusellen 2011

Klasse: D -12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
Emilie Romfo SvenningsenHauketo IF99199
Thea Berg MartinsenHauketo IF29841001009598
Noor DirroMåren OK99199
Mari Andersen LundeKolbotn & Skimt OL46146
Linda GammelsæterKolbotn & Skimt OL1001100
Hannah WettergreenDriv IL93193
Andrea FrøistadÅs-UMB Orientering1001100
Klasse: D13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
7Siril BjørkeKolbotn & Skimt OL1001100
7Ingeborg HusøyDriv IL1001100
7Inga BøenKolbotn & Skimt OL1001100
Klasse: D11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Linda GammelsæterKolbotn & Skimt OL298498100100
2Torbjørg VenstadKolbotn & Skimt OL1001100
3Helene KarlstrømKolbotn & Skimt OL99199
Klasse: D13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Rannveig W. NordhagenÅs-UMB Orientering3004100100100100
2Andrine LangebeckKolbotn & Skimt OL12626165
3Siril BjørkeKolbotn & Skimt OL752696
4Ingeborg HusøyDriv IL36136
5Marie TreekremÅs-UMB Orientering23123
Klasse: D15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Kaja W. NordhagenÅs-UMB Orientering3004100100100100
2Hege Ynn JødalBækkelagets SK63263
Klasse: D17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering198298100
2Andrea Vild JødalBækkelagets SK14528758
3Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orientering1002100
3Malin EijsinkÅs-UMB Orientering1001100
3Kine BøhlerengenØstmarka OK1001100
6Beate StrandMåren OK97197
7Elin BjervaBækkelagets SK85185
8Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering69169
Klasse: D40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering300496100100100
2Sille WinsnesÅs-UMB Orientering2834100978668
3Maria TorgersenBækkelagets SK2383817384
4Mona StrandMåren OK19229597
5Gunn-Torill HokholtKolbotn & Skimt OL98298
6Tove StrandMåren OK97197
7Ragnhild SteensgaardKolbotn & Skimt OL94194
Klasse: D50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Grete BerntsenMåren OK2002100100
2Bodil KlakeggKolbotn & Skimt OL1001100
Klasse: D60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn & Skimt OL29941009910093
2Sissel OlaisenKolbotn & Skimt OL28338796100
3Ingeborg BakkenMåren OK2613927990
4Anne KaasaDriv IL1001100
5Anne Marit FærdenFagforbundet85185
6Inger HalckMåren OK73173
Klasse: D70
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Unni BøhlerengenMåren OK2002100100
2Synnøve AmundsenKolbotn & Skimt OL59159
Klasse: H -12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
Trygve LillehammerÅs-UMB Orientering23631006967
Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering2543819479
Jon W. SchultzÅs-UMB Orientering199210099
Nils TveiteÅs-UMB Orientering29839999100
Vegard AndersenKolbotn & Skimt OL42142
Thomas ArnesenKolbotn & Skimt OL47147
Alrik AasestadÅs-UMB Orientering1002100
Mattis BrøndboÅs-UMB Orientering85185
John Wilhelm ShoulzÅs-UMB Orientering99199
Klasse: H11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Olav TorgersenOppsal IF3003100100100
2Mathias CederstrømBækkelagets SK92192
2Andreas VaageBækkelagets SK92192
4William Resvoll SkaugOppsal IF85185
Klasse: H13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering3003100100100
2Sigurd FløistadÅs-UMB Orientering2363928064
3Erlend KillerudDriv IL145210045
4Tobias HillierKolbotn & Skimt OL71171
4Henrik OpsalKolbotn & Skimt OL71171
Klasse: H15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering299399100100
2Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering2844958910086
3Lars TreekremÅs-UMB Orientering26241006696
4Oskar JakobsenBækkelagets SK2193887952
5Runar BjørhovdeBækkelagets SK13438846
6Magne JutulstadBækkelagets SK94194
7Andreas GøbelBækkelagets SK45245
8Jonas Messel LarsenBækkelagets SK43143
Klasse: H17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering295395100100
2Sigurd HynneÅs-UMB Orientering2663879980
3Gunnar TengeÅs-UMB Orientering2493899466
4Kristoffer PedersenÅs-UMB Orientering1001100
4Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1001100
6Knut Jo StrømsborgDriv IL99199
7Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering97197
8Jørn SundbyLarvik OK94194
9Sturla KaasaDriv IL91191
9Jan Erik ChristiansenDriv IL91191
11Benjamin LangebekkKolbotn & Skimt OL90290
12Anders TreekremÅs-UMB Orientering88188
13Håvard TveiteÅs-UMB Orientering87187
14Joachim ArnesenFossum IF85185
14Idar BrekkeBækkelagets SK85185
16Thomas SchieOK Moss84184
17Trygve RøsægMåren OK78178
18Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering77177
19Njål HaugDriv IL76176
20Jon Anders FløistadÅs-UMB Orientering52152
20Anbjørn GrindheimMåren OK52152
22Tor WettergreenDriv IL48148
23Kai Fredrik LangebeckKolbotn & Skimt OL43143
Klasse: H40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Truls KvaaseBækkelagets SK3003100100100
2Mads LillevoldÅs-UMB Orientering24649210054
3Erling FløistadÅs-UMB Orientering2223765789
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL2143907054
5Arve OpheimMåren OK99199
6Geir HokholtKolbotn& Skimt OL85185
7Øyvind ThømtIndre Østfold OK83283
8Kai Fredrik LangebeckKolbotn & Skimt OL78178
9Vincent EijsinkÅs-UMB Orientering37137
Klasse: H50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Bård BjørheiKolbotn & Skimt OL2773969982
2Ove MartinsenHauketo IF27139110080
3Stein TurtumøygardMåren OK263488857790
4Jon FredriksenHauketo IF2173895474
5Morten KarlsenMåren OK192210092
6Knut BjørkeloKolbotn & Skimt OL18929891
6Bjørnar GammelsæterKolbotn & Skimt OL18929594
8Cato BergerHauketo IF14427668
9Morten DueMåren OK1001100
9Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering1001100
11Ivar MaalenÅs-UMB Orientering99199
12Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt OL97197
13OLAV JohannessenKolbotn & Skimt OL89189
14Per StefferudTorridalen IL88188
14Nils BøenKolbotn & Skimt OL88188
16Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering86186
17Christopher SchiveOK Moss84184
18Nils BøhnKolbotn & Skimt OL83183
18Clas SvantesonKolbotn & Skimt OL83183
20Harald BaugerOK Moss75175
21Lars ArnesenBækkelagets SK74174
22Erik JonassenKolbotn & Skimt OL68168
23Geir HokholtKolbotn& Skimt OL63163
24Arne OlsenKolbotn & Skimt OL51251
25Bjørn TveiteÅs-UMB Orientering37137
Klasse: H60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Hasse BergstrømIL Tyrving193410093
2Per Erik SørensenHaugerud IF1903766945
3Geir TrøanKolbotn& Skimt OL18429193
4Lasse PetterssonKolbotn & Skimt OL176276100
5Per Erik ØstliDriv IL1001100
5Jon FærdenKolbotn & Skimt OL1001100
7Harald WibyeOK Moss9726433
8Jon FærdenKredinor96196
9Knut JohansenMåren OK88188
10Trond WettergenDriv IL87187
11Gunnar HarstadKolbotn & Skimt OL53153
Klasse: H70
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Carl-Fred KolderupStabæk IF2002100100
2Magnar NilsenKolbotn & Skimt OL1894914652
3Bjarne SmaadahlKolbotn & Skimt OL14036773
4Svein KvalheimKolbotn & Skimt OL1001100
5Kåre Holt HansenIndre Østfold OK92292
Klasse: ÅPEN C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
Klasse: H13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1John MøretøKolbotn & Skimt OL1001100
1Erlend KillerudDriv IL1001100
3Erling HusøyDriv IL95195
Klasse: ÅPEN B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4
1Kai Fredrik LangebeckKolbotn & Skimt OL2002100100
2Sigurd HalsÅs-UMB Orientering89189


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Vinneren i en klasse får 100 poeng. Deretter gis det ett poengs fradrag for hvert påbegynt halvminutt etter vinneren. Alle som er mer enn 50 minutter etter, får 0 poeng.