Startliste eksport iofxml 3.0

Kneskjælven

Klasse: ADELSKALENDER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Egil FuruaBOS29386485495494488493483
2Lars Andreas VikTeam Lassen27286419460464491471423
3Stig MellingRingerike OL27056469471446483381455
4Egil AndreassenBOS26796439445452469439435
5Svein Olav VikTeam Lassen26466419445446462439435
6Jan Morten AndersenIF Sturla26336430450447462436408
7Petter GuttormsenStavanger TRI25636428403439445408440
8Knut PettersenBOS24836437445402436355408
9Lars Erik HalvorsenBOS24625485496499497485
10Christian BøhmerBOS24005477489491476467
11Tom Harald GrepperudRambøll BIL23706431431334417380377
12Jarle MogensenBerger IL23445469464488456467
13Lasse SyvertsenTeam Lassen23136405420393295392408
14Sondre VedalSvelvik SK23105445450488471456
15Otto GallebergSande Sportsklubb22325416450472453441
16Sven MyhreTeam Lassen20645431410426408389
17Tor EngløkSvelvik IF20615431410423408389
18Lars Petter StormoTeam Oslo Sportslager19974499499500499
19Erik Brun-PedersenBerger IL19915390401438354408
20David EkrollBerger IL Ski19434499491485468
21Rolf ChristensenBOS18975386396389352374
22Knut Erik ØstengenThales BIL18645376393389353353
23Hans Lyder HaareKonnerud IL18625375383376364364
24Terje W. PettersenBOS18554485471443456
25Even MyhreTeam Lassen18504446492471441
26Erik EngløkSvelvik IF18114446441468456
27Thor BjørnstadBOS18105446420401262281
28Rune FleischerEiker OL18014469488416428
29Roy Arne HansenBOS17834430446451456
30Inge Stian JohansenTeam Jensen17724427448446451
31Thomas BingenSvelvik IF17714452446439434
32Roman PotapenkoMoscow Team17674430458440439
33Siri SandoTeam Pippi17615344369310373365
34Geir FørlieRambøll BIL17604431450447432
35Margrethe HavreBerger IL Ski17044445370450439
36Johnny ÅrnesSvelvik IF16674391410458408
37Kjersti EngløkSvelvik IF15795326358310304281
38Frode NebellBOS14803496499485
39Anton Bø14724430445316281
40Sivert EkrollBerger IL Ski14673491485491
41Hans Marius NelsonBOS14653491484490
42Joar GjerdahlBOS Elite14513465500486
43Charles HalaasTeam Halaas14453460497488
44Bjørn GrindeOSI14373476488473
45Stian Kristiansen14313469494468
46Renate Berget Galleberg13893446481462
47Erik SaugerudKonnerud IL13873448483456
48Gjermund Bolstad13823446472464
49Widar TrømborgSande Sportsklubb13793448453478
49Liv JebsenTeam Jensen13795285337201290266
51Ole Johan MorkenSport1 Storgata13723446487439
52Lars BerglundRingerike OL13693458468443
53Steffen VedalSvelvik SK13653445452468
53Ingunn Egeberg VáriIF Sturla13653439462464
55Helge HøvikTeam Jensen13633446471446
56Lars BorgenSande Sportsklubb13573469454434
57Nils Inge BrurbergIF Sturla13493460446443
58Johan GallebergABB BIL13303439436455
59John GallebergSande Sportsklubb13193416450453
60Ingun Jahren HorvliKonnerud IL13173462423432
61Magnus LarsenSkippertak Athletics13123430443439
62Britta FismenFossum IF13023459423420
63Mikkel BerglundRingerike OL12933458415420
64Tine TrømborgSande Sportsklubb12813405440436
65Joar GjerdahlBOS12193307446466
66Aage K. ØsternArsenal FC12124344434434
67Cristobal MolinaNortek Gasellene11963438450308
68Thea LandKonnerud IL11903401379410
69Håvard W. PettersenBOS11733400408365
70Rune NebellArsenal FC11514344373434
70Kristin Lier Jensen11514255311304281
72Erling Friedmann11443401377366
73Odd Erik BergLier Skiløberforening10953389353353
74Nina Evanger10944337201290266
75Kjell HalvorsenTeam Jensen10403391359290
75Alexander MakarovMoscow Team10403376310354
77Annemarie RanvikKonnerud IL10363374297365
78Gleb LevinMoscow Team10213445354222
79Eivind Hellum9983406311281
80Per Øyvind SteneNydalens SK9892499490
81Tommy BorgenSvelvik SK Triatlon9852491494
82Ole Kristian HaraldsrudSvelvik IF Skigruppe9842494490
83Rune ScheeleNydalen SK9832485498
84Lars Henrik Verde ThonSturla IF9812485496
85Rune ScheeleNydalens SK9782494484
86Vladimir GusevMoscow Team9763401354221
86Torbjørn Blom-hagenTeam Halaas9762477499
88Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla9652469496
89Ole Kr Haraldsrud9632469494
90Martin ØstbergIF Sturla9622494468
91Erik HaareRambøll BIL9592464495
92Ingunn Egeberg VáriNTNUI9582487471
93Håvard HågårdKonnerud IL9512485466
93Even HelgelandSande Sportsklubb9512485466
93Espen KristiansenSport1 Storgata9512452499
96Gabriell SlingerSvelvik SK9502493457
97Christian Hartz MellingGlassverket IF9472454493
98Gjermund Berget Galleberg9432481462
99Asbjørn AarvikStatoil OSLO BIL9382450488
100Aslak HeimdalKonnerud IL9342441493
101Kjetil ChristensenHøvik Jogg9314335306290
102Tibor VáriIF Sturla9262463463
103Steffen VedalBOS Elite9252465460
104Oda ScheeleNydalens SK9242443481
104Ketil HornNortek Gasellene9242468456
106Ole Jørgen Bogen ArenthBOS Elite9232465458
107Knut KristiansenSport1 Storgata9212452469
108Gjermund Galleberg9152449466
109Magnus GravningenSande Sportsklubb9132448465
110Hermann SlingerBOS9092451458
110Alla SuschevichMoscow team9093258319332
112Tom Ivar Borgen9083258318332
113Trygve Bryhnrøyken o-lag9072446461
114Terje Wessel PettersenBOS9062438468
115Heidi MorkenBOS9012448453
116Øyvind NilssenIL Sandvin8972453444
117Magne PedersenSvelvik Sykleklubb8912446445
118Jo Bastian GustavsenSvelvik SK8892454435
118Hans Marius NelsonSvelvik IF Skigruppa8892400489
120Kjartan AuklandThunder Titans8852445440
121Robert SipinaTråkk & Råkk8842438446
122Svein GrepperudTeam Jensen8832431452
123Espen Kristiansen8822439443
124Fridtjof AaserudSande Sportsklubb8792431448
125Kristoffer HagenSande sportsklubb8772446431
126Johan Galleberg8742444430
127Martin Nøkleby MellingRingerike OL8582415443
128Anders LiangArsenal 8522437415
129Eivind-Andre Næss-SolbergTeam Tømmeråsen 8392393446
130Bjørn MellingBOS8382406432
131Knut Arild RenstrømGuttas Årlige8322431401
131Eivind HellumGuttas Årlige8322431401
133Silje Maurtveten8312430401
134Maria Hartz MellingGlassverket IF8252382443
135Else Kari Nordli ScheeleNydalen SK8242381443
136Anniken RanvikKonnerud IL8232413410
137Aage Kristoffer ØsternArsenal FC8192446373
138Heidi Morken8052365440
139Hege NæssSvelvik Sykleklubb8012403398
139Bjørn Wessel8012408393
141Maj Helene MyhreTeam Lassen7982408390
142Anders JohnsenSkippertak atletichs7922419373
143Nora Småge HilsenKonnerud IL7892379410
144Arild BlikomBOS7812406375
145Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL7802401379
146George LevinMoscow Team7772376401
147Anders LiangSvelvik Skli og Skalle7752381394
148Jan Trygve JensenTeam Jensen7732396377
148Bente Hauglin LiangSvelvik Skli og Skalle7732380393
150Inge WergelandSvelvik SK7722394378
151Daniil BabiychukMoscow Team7452429316
152Jens Stenberg BergSvelvik IF7372406331
152Håvard Wessel PettersenBOS7373394343
154Trude HansenBOS7312387344
154Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL7312367364
156Carolin SandströmArsenal FC7172344373
157Hans-Petter PettersenTeam Jensen7072337370
158Knut Arild Renstrøm7022389313
159Eivind Andre Næss SolbergBOS6832341342
160Tove HeimdalKonnerud IL6702373297
161Oda GjerdahlBOS6632319344
162Nikita SemenovMoscow Team6622439223
163Jan Trygve Jensen6562289367
164Kjersti Nelson LevinaMoscow Team6512319332
165Maria Mørkassel6272337290
166Merethe Pettersen6232285338
167Atle SolheimBOS6102315295
168Gunhild Eide5962315281
169Lars Kristian Sundland5742274300
170Merete Østmo5722274298
171Eirik Bjørlo5712290281
172Bjørn Sundland5612269292
173Svein Landaas5432262281
174Vigdis M Krohn-HansenTeam Jensen5392337202
174Are SvendsenDrammens Ballklubb5392249290
176Roar HaldorsenSvelvik Marathon Society5172255262
177Emil WingstedtHalden SK5001500
177David Ekrollteam Zoot Nakamura5001500
177David EkrollBOS 5001500
177Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn5001500
181Vegard Fluge SamuelsenTeam Halaas 4991499
181Sindre Lysaker NorbomBOS Elite4991499
181Ole Kristian HaraldsrudStructure Wines4991499
181Martin ØstbergAron Skiklubb4991499
181Glenn BorgenTeam Raske Gutter4991499
181Erik Feyling HaareRambøll BIL4991499
181Andreas JohanssonHalden SK4991499
188Stian KristiansenSport1 Storgata4941494
188Espen KristiansenSkippertak atletichs4941494
188Erik SpangbergÅskollen Sykkelklubb4941494
188Charles HalaasTeam Halaas/Aibel4941494
188Bjørnar NygårdseterVegårshei IL4941494
193Christian Hartz Melling4921492
194Tore SandvikHalden SK4901490
195Jarle Wermskog4891489
195Glenn BorgenSport1 Storgata4891489
195Charles HalaasTeam Halaas-Aibel4891489
198Vegard SpitenBK triathlon4881488
198Tommy Borgen4881488
198Raymond Pedersen4881488
198Olav VestølVegårshei IL4881488
198Johan Kristian UndelandIF Sturla4881488
198Glenn BorgenSvelvik Sykleklubb4881488
204Torbjørn Blom-hagenFossum IF4871487
204Kristian KullerudSlevik IL/Konnerud IL4871487
204Bjørn SkollerudTønsberg triathlon4871487
207Martin NymoenSvelvik Sykleklubb4861486
207Jon Anders IversenSande Sportsklubb4862486
209Tommy BrudalTeam Halaas 4851485
209Tommy BorgenSvelvik Sykleklubb4851485
209Stig InstanesIF Sturla4851485
209Otto GallebergSande sk4851485
209Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF4851485
209Martin HaugSvelvik SK4851485
209Knut SandvenKoll IL4851485
209Johan Kristian UndelandBOS Elite4851485
209Fredrik Stenestø LilleTeam Montebello Sport4851485
209Espen KristiansenSkipptertak IL4851485
219Trond GjelstadSandefjord OK4841484
220Maria Hartz Melling4811481
221Martin MorkenBerger IL4771477
221Martin MogensenBerger IL4771477
223Victor HellumMjøndalen4761476
223Magnus Slinger SørliSvelvik SK4761476
225Håkon WoldIF Sturla4751475
226Sturla FrydenlundIF Sturla4741474
227Eivind HoffIL Tyrving4721472
228Ole-Martin FossSvelvik IF4711471
228Hans Gunnar GravningenSande Sportsklubb4711471
230Terje KristoffersenDrammen BUL Håndball 4681468
230Lars Petter StormoTeam Braasport4681468
230Kristin BruserudOL Trollo4681468
233Nils Martin LangestrandSande Sportsklubb4671467
233Martin Saue WintherBerger IL4671467
235Sindre Halaas JohnsrudTeam Halaas4661466
235Renate Galleberg4661466
237Sondre KittelsenDrammen Slalåmklubb4641464
237Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn4641464
237Even MyhreSvelvik IF Skigruppa4641464
237Charlotte KnudsenTeam Zoot Nakamura4641464
237Arve LyngstadCK Oslofjord4641464
242Line Skjevik ArnevikRingerike OL4631463
242Lars-Inge ArnevikRingerike OL4631463
244Viktor Zahl Hellum4621462
244Marius HolenSvelvik IF4621462
246Nicolai HarvikBOS Elite4611461
246Martin Haug4611461
246Kjetil Sælid4611461
249Per Øyvind SteneTeam Halaas/Nydalens SK4601460
249Knut Ole ThoreplassBK Triathlon4601460
249Hege KullerudKonnerud IL4601460
249Even KnutsenÅskollen Knutsen4601460
249Espen WagenerBK Triathlon4601460
254Monica BerglundRingerike OL4581458
254Gabriel SlingerSvelvik Sykleklubb4581458
256Thomas Tollefsen4571457
257Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL4551455
258Peter CarlsenIF Sturla4541454
258Mats Høynes RustadKonnerud IL4541454
258Bent HaflanOL Tønsberg og Omegn4541454
261Henriette SkjørdalSKILT design4531453
261Britt HåvardstunSvelvik IF Skigruppa4531453
261Arthur Eknæs4531453
264Richard Zeiner-GundersenFossum IF4521452
264Geir Holm GundersenIF Sturla4521452
266Sondre KittelsenDrammen CK4511451
267Arne Ivar AnfinsenIF Sturla4501450
268Pål Espen NordhaugKonnerud IL4481448
268Oskar NæssSvelvik skigruppe4481448
268Ole-Martin FossStudio90 O-lag4481448
268Kjell Petter SmågeKonnerud IL4481448
268André JægtvikKonnerud IL4481448
273Vebjørn H. Kristiansen4461446
273Steinar BråthenStudio 904461446
273Sondre VedalSvelvik Sykleklubb4461446
273Sivert Liang4461446
273Pål Elvegårdbos4461446
273Ole Johan MorkenSkippertak atletichs4462446
273Heidi MorkenSvelvik4461446
273Haakon Jørstad LarssenSvelvik SK4461446
273Gjermund Berget GallebergFana Roklubb4461446
273Anders Liang4461446
283Sigurd KittelsenDrammen ck4451445
283Roy Arne Hansen4451445
283Håkon Foss AndersenStudio90 O-lag4451445
283Even Myhre4451445
283Anders LiangAvelvik Skli og Skalle4451445
288Tormod SolaKniveåsen Rønners4441444
289Terje KristoffersenSöderberg & Partners4431443
289Magnus Larsen4431443
289Kåre Rønn RichardsenRaballder4431443
289Anders EspesethFlorø Turn og idrett4431443
293Ingunn Alexandra Austad LangbergSkippertak Athletics4421442
293Frank Tore LarsenSkippertak Athletics4421442
295Aleksey KalinogorskiMoscow Team4401440
296Njål EngløkFrikransen4391439
296Knut Kristiansen4391439
296Isabelle Galleberg4391439
296Even Andreassenbos4391439
300Christian H. MellingGlassverket IF4371437
300Arve MellingBOS4371437
300Anders JohnsenSIF4371437
303Fredrik HaugSvelvik SK4361436
303Edvin HeierSkippertak Athletics4361436
305Tore SvendsenTeam Halaas 4341434
305Thomas TollefsenSvelvik IF4341434
305Marianne C. MyhreTeam Lassen4341434
305Faustino Ariño4341434
305Elisabeth KaroliussenNesbygda IF4341434
305Bjørn Melling4341434
311Kåre Rønn RichardsenEverton4331433
312Lars BaklidKonnerud IL4321432
312Jonas Oliver BergSvelvik Sykleklubb4321432
314Vigdis Fuglevåg4311431
314Simen Winsnes Eggen4311431
314Simen Lier Jensen4311431
314Oskar NæssSande Sportsklubb4311431
314Marie GrepperudDrammen Bandy4311431
314Lene EbbestadTeam Nonstop4311431
314Even Knutsen4311431
314Emilie BergerTeam Nonstop4311431
314Eirik Stærkeby JelstadTeam Nonstop4311431
314Carl Simen Bakken4311431
314Beate BergerTeam Nonstop4311431
325Karl Peder NymoenBOS4301430
326Rune FleischerBOS4281428
326Margrethe Havresande sportsklubb4281428
326Filip August FleischerMjøndalen Fotball4281428
326Filip August Fleischer4281428
330Jan Cato AgardBerger IL4271427
331Maj Helene Pedersen MyhreTeam Lassen4261426
332Ole Martin FossSvelvik IF4231423
332Matias WarpSvelvik IF4231423
332Brynhild BørtnesIF Sturla4231423
335Martin Nymoen4221422
336Synnøve NybøKonnerud IL4201420
336Svein LandaasSvelvik Sykleklubb4201420
336Håvard HalvorsenKonnerud IL4201420
336Adrian BuczekRingerike OL4201420
340Sven Gran MyhreTeam Lassen 4191419
340Ole Martin FossFossser frem4191419
342Trond AndersenLeeds United4171417
343Børre GjersvikTeam Eqology4161416
344Sivert Johnsen4151415
344Sindre Eia HoltungOL Trollo4151415
346Martine JægtvikKonnerud IL4131413
347Børre Gjersvik4121412
348Runar HenricksSpringroad Nine4081408
348Pavel ShishkinMoscow Team4081408
348Odd Lieng4081408
348Marianne BjørnsenTeam Lassen4081408
348Kjersti Nelson Levina4081408
348Karl Peder NymoenSvelvik sykleklubb4081408
354Ole Henrik Arnesen4071407
354Erik EngløkSkippertak IL4071407
356Trond Kjeldås4061406
356Tor EngløkSIF4061406
356Ragnhild Stenberg BergNofima4061406
356Kjetil JordangerSande Sportsklubb4061406
356Jonas O BergSvelvik Sykleklubb4061406
361Simen JensenJensenMøblerSkippertak4051405
361Kjell HalvorsenBOS4051405
361Jon-Einar HovlandDHK4051405
361Jan Cato AgardSande Sportsklubb Turn4051405
361Fredrik SteenSvelvik SK4051405
361Ebbe Ebbestad4051405
361Christopher Knudsen4051405
368Lene LotheDrammens Midtpunkt4031403
368Ingun Jahren HorvliDrammens Midtpunkt4031403
368Brynhild BørtnesDrammens Midtpunkt4031403
371Bent Roar LarsenNesbygda IF4022112290
372Sofie Lier Tverberg4011401
372Simen Lier JensenSport1 Storgata4011401
372Morten KravikL`chaim4011401
372Magnus LarsenSport1 Storgata4011401
372Jon-Einar HovlandGuttas Årlige4011401
372Gina Løkås4011401
372Anton BøGuttas Årlige4011401
379Heidi FjeldstadIL Sandvin3981398
380Runar HenricksTeam Hinterhag Alm3941394
380Lene EbbestadTeam Pippi3941394
380Erling FriedmannBSK3941394
380Beate BergerTeam Pippi3941394
384Åslaug B. Randen3931393
385Katrine Vie BråthenTeam Gamle Frithjoff3911391
386Torleif Bøhmer3902390
386Thomas TollefsenHakkadalen3901390
386Steinar BråthenTeam Jensen3901390
386Flemming P Paulsen3901390
390Øystein EllingvågSport1 Storgata3891389
390Finn Berg3891389
390Elin AlmeSport1 Storgata3891389
393Thomas BingenHelan og Halvan O-Lag3871387
394Stein Helset NordalEntusiastane3861386
395Emma Grete HaareKonnerud I.L.3831383
395Christian Hartz MellinGlassverket if3831383
397Oda ScheeleNydalen SK3821382
398Sivert LiangSvelvik Skli og Skalle3811381
398Catharina H MellingGlassverket if3811381
400Vladimir KimMoscow Team3791379
400Katherine EstepKonnerud IL3791379
402Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL3781378
402Mille JægtvikKonnerud IL3781378
404Emma Feyling HaareKonnerud IL3771377
405Emma Grete F. HaareKonnerud I.L3761376
406Edvin Øvre HeierBK 20173751375
407Morten Kravik3741374
407Martin DammenHelan og Halvan O-Lag3741374
409Knut Erik ØstengenOmega3721372
410Merethe PettersenTeam Pippi3701370
411Lillann IversenTeam Pippi3691369
411August AaserudSande sportsklubb3691369
413Vidar Borgersen3681368
414Ole Johan MorkenAnton Sport3671367
414Anders JohnsenKIWI Bjørnstad3671367
416Thomas Glede AllumTeam Pippi3651365
416Merethe HolenTeam Pippi3651365
416Håkon Herland3651365
416Hanne SteffensenTeam Pippi3651365
416Carolin SandströmTeam Pippi3651365
416Bjørn WesselBOS3652365
422Finn A. Berg3581358
423Christer Andersson3561356
424Andreas Bjelland BergNTNUI / Lier Skiløberforening3551355
425Stein Johnsen3541354
425Marat KhabibrakhmanovMoscow Team3541354
425Lene Bjørneberg Ulstein3541354
425Kristin Sola3541354
429Alexander LevinskiyMoscow Team3531353
430Vebjørn RønningSvelvik Sykleklubb3501350
430Sindre RønningSvelvik Sykleklubb3501350
430Martin DammenSvelvik IF3501350
433Oda GjerdahlBOS Elite3451345
433Jørgen BergHurum sjakklubb3451345
435Harald Godø GjerdahlKRIK3441344
435Geir Ofstad3441344
437Runar BergBOS3431343
438Cecilie Næss-SolbergTeam CoolFunk3421342
439Cecilie Næss-SolbergTeam Svelvik Treningssenter3411341
440Marius A. F. PettersenStrømsgodset IF3381338
441Marthe NissenHøvik IF3361336
441Elizabeth Strømsheim3361336
443Vidar NæssSvelvik SK3351335
443Per Ivar Gjellum3351335
443Harald NæssSvelvik Sykkelklubb3351335
443Grete Næss NymoenSvelvik sykleklubb3351335
447Kjetil Christensen3331333
447Jan Sigurd Otterlei3331333
449Tormod BorgenSvelvik SK 3321332
449Markus LærumSvelvik Treningssenter3321332
449Marie GrepperudKSI ishockey3321332
449Anita IvkinaMoscow Team3321332
453Ragnhild Stenberg BergLillomarka3311331
454Syver Lier Jensen3261326
455Tiril HolenKonnerud IL3251325
455Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3251325
455Håkon HafnorEltek BIL3251325
455Hedda SpangbergKonnerud IL3251325
455Christer AnderssonTeam SIF IF3251325
460Tormod BorgenSvelvik Sykleklubb3191319
460Hilde Borgen3191319
460Frida NelsonMoscow Team 3191319
463Øivind OlafsenNesbygda3171317
464Petter Kongsli3151315
464Maren Lier Jensen3152315
464Ingrid Krog Vinge3151315
467Per Underlid3131313
468Maria GjerdremTeam Pippi3101310
469Magnus Slinger SørliSvelvik Sykleklubb3091309
469Gullik SlingerBOS3091309
471Jon Einar Hovland3041304
472Line Syvertsen2951295
472Kristine KjærstadTeam Lassen2951295
474Vigdis Maudal Krohn HansenTeam Jensen2901290
474Irina NeveynitsinaMoscow Team2901290
476Thore Steffensen2891289
476Kjersti Nelson LevinaLess Political Team Fun2891289
476Håkon Rørvik2891289
476Ekaterina RutkovskayaMoscow Team2891289
480Steffen VedalSvelvik Sykleklubb2871287
481Vigdis Krohn-HansenTeam Jensen2861286
481Hans Petter PettersenTeam Jensen2861286
481Anne Peggy Halaas2861286
484Maria MørkasselStrømm2851285
485Rita Aina Kvennejorde2781278
485Mette-Anita Halaas2781278
487Bente Stockler2771277
487Anne Peggy HalaasTeam Halaas 2771277
489Hanne SteenBOS2761276
489Erlend SteenBOS2761276
489Eivind-Andre N-Solberg2761276
489Alf Christian Saasen2761276
493Mette BakåsmoenNesbygda IF2731273
494Bjørn LarsenNesbygda IF2721272
495Erik FriedmannNesbygda IF2711271
496Vigdis Krohn HansenTeam Jensen2661266
496Katrine Vie Bråthen2661266
496Fredrik SandbergTeam Jensen2661266
499Agnes GombosSvelvik Marathon Society2621262
500Tormod BorgenSvelviksykleklubb2581258
500Marianne BorgenSvelvik Sykleklubbb2581258
500Lene Bjørneberg UlsteinKniveåsen Rønners 2581258
500Kristin Jenssen SolaKniveåsen Rønners2581258
500Kjersti Nelson-LevinaTeam Moscow2581258
500Irina NeveynitsynaTeam Moscow2581258
506Marita BrobakkenSkippertak atletichs2551255
506Kari Lieng2551255
508Martin Solli2521252
509Bent Roar Larsen2491249
510Åse Zimmermann2311231
510Unni Veie Vestgarden2311231
512Mirjam Burø2301230
512Astrid Kjuus Øverby2301230
514Marianne Steinbakk2221222
514Ilya LeyrikhMoscow Team2222222
516Arne Steinbakk2211221
517Harald Godø GjerdahlKRIK Villmark1921192
518Gunvor NelsonBOS1381138
518Auguste MontchovetPommes&terre1381138
520Halvor Rulnes1321132
520Anders Rulnes1321132
522Morten Haugen1121112
522Are Svendsen1121112
522Anine Kalmo LarsenNesbygda IF1121112
Klasse: H 16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Joar GjerdahlBOS5001500
2Jonas Oliver BergBOS4821482
3Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla4811481
4Nikolai NordhaugKonnerud IL4601460
5Steffen VedalSvelvik SK4411441
5Haakon J LarssenSvelvik SK4411441
7Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL4191419
Klasse: D 16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Oda ScheeleNydalens SK5001500
1Maria Hartz Melling5001500
3Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL4431443
3Andrea RanvikKonnerud IL4431443
Klasse: H 17-34
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Audun HeimdalKonnerud IL5001500
2Stian KristiansenSport1 Storgata4831483
3Tommy BorgenSvelvik SK Triathlon4821482
4Erik Feyling HaareRambøll BIL4751475
5Espen KristiansenSport1 Storgata4701470
6Jon Anders IversenBerger IL/Løper for livet4651465
7Martin MogensenBerger IL4481448
7Even MyhreTeam Lassen4481448
9Sondre KittelsenDrammen Triathlon Club4431443
10Martin BowitzDrammen Triathlon Club4401440
11Ole-Martin FossTeam Lett og Rask4371437
11Fredrik RyggetangenNorconsult BIL4371437
13Lars Andreas VikTeam Lassen4351435
14Martin ØstbergAron Skiklubb4261426
15Thekiso SobeSvelvik IF4201420
16Ole Johan MorkenSport1 Storgata4191419
16Nils Martin LangestrandTeam Lett og Rask4191419
18Jesper WergelandSvelvik SK4141414
18Amund LundqvistRambøll BIL4141414
20Magnus LarsenSport1 Storgata4021402
20Christoffer Ekholdt4021402
22Simen Lier JensenTeam Jensen3981398
23Erik EngløkSvelvik IF3971397
24Lasse SyvertsenTeam Lassen/Nesbygda IF3961396
25Magnus Glad SkaugSvelvik IF3701370
26Kristoffer RønningenSvelvik IF3691369
27Christian BøhmerBOS3571357
28Ove Henrik HalsROS3431343
29Knut-Erik AndreassenTeam Tømmeråsen 3321332
29Eivind-Andre Næss-SolbergTeam Tømmeråsen 3321332
Klasse: D 17-34
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Ingunn Egeberg VáriIF Sturla5001500
2Marie Grepperud4781478
3Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering4761476
4Maj Helene MyhreTeam Lassen4481448
4Kine SyvertsenDrammen Triathlon Club4481448
6Sana Chayboun HolmTeam Marocco3961396
7Lovise NymoenSvelvik SK2861286
7Hege Næss2861286
Klasse: H 35-49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Lars Petter StormoTeam Oslo Sportslager5001500
2Per Øyvind SteneTeam Halaas/Nydalens SK4911491
3David EkrollBerger IL4831483
3Charles HalaasTeam Halaas/Aibel4831483
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL4781478
6Rune FleischerEiker OL4701470
6Ole Kristian HaraldsrudTeam Pippi4701470
6Knut Sandven4701470
9Svein NygårdLillomarka OL4691469
10Terje Wessel PettersenBOS4651465
11Otto GallebergSande Sportsklubb4561456
11Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering4561456
13Rune ScheeleNydalens SK4551455
14Egil FuruaBOS4491449
15Jarle MogensenBerger IL4481448
16Gjermund Galleberg4421442
17Stig MellingRingerike OL4321432
18Hans Marius NelsonBOS4281428
19Thomas Bingen4271427
19Svein GrepperudTeam Jensen4271427
19Pål Espen NordhaugKonnerud IL4271427
19Lars BorgenSande Sportsklubb4271427
19Lars BaklidKonnerud IL4271427
24Jon Arne SkroveVerdal OK4261426
25Roy Arne HansenÅskollen SK4221422
25Johan GallebergABB BIL4221422
27Per-Harald HagerupBerger IL4201420
27Kåre Rønn Richardsen4201420
29Helge HøvikTeam Jensen4191419
30Inge WergelandSvelvik SK4181418
31Petter GuttormsenStavanger Triathlon Klubb4161416
32Inge Stian JohansenTeam Jensen4141414
32Geir OfstadRakfisklaget4141414
34Anders LiangSvelvik Skli og Skalle4131413
35Rune NebellArsenal FC4021402
35Magne PedersenBOS4021402
35Aage Kristoffer ØsternArsenal FC4021402
38Runar Henricks3971397
38Karl Peder NymoenBOS3971397
40Trygve Ygre FjeldNesbygda IF3961396
40Anton Bø3961396
42Torleif BøhmerBOS3571357
43Bjørn WesselBOS3401340
44Christer Andersson3221322
45John Øyvind FribergTeam Jensen3161316
46Ragnar Skaug3141314
47Erik FriedmannNesbygda IF3011301
Klasse: D 35-49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Margrethe HavreBerger IL5001500
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4891489
3Britta FismenFossum IF / Gassecure4771477
4Tine TrømborgSande Sportsklubb4751475
5Elizabeth Strømsheim4691469
6Anne Guro NøklebyRingerike OL4421442
7Beate Berger4001400
8Siri SandoTeam Pippi3991399
8Maria GjerdremTeam Pippi3991399
10Trude HansenBOS3961396
11Vibeke Aspevoll3781378
12Vigdis Krohn HansenTeam Jensen3721372
12Nina Evanger3721372
12Maria Mørkassel3721372
12Liv JebsenTeam Jensen3721372
16Mette BakåsmoenNesbygda IF3581358
17Kari Gjerrud2901290
17Grete Næss NymoenSvelvik SK2901290
Klasse: H 50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Ketil Horn5001500
2Lasse ArnesenHeming Orientering4841484
3Johnny ÅrnesSvelvik IF4781478
4Svein Olav VikTeam Lassen4731473
5Knut PettersenBOS4671467
6Jan Morten AndersenIF Sturla4661466
6Erik Brun-PedersenBerger IL4661466
8Knut KristiansenSport1 Storgata4541454
8Egil AndreassenBOS4541454
10Tor EngløkSvelvik IF4481448
10Sven MyhreTeam Lassen4481448
12Stein Helset Nordal4181418
13Erling Friedmann4171417
14Jan Trygve JensenTeam Jensen4061406
15Thor BjørnstadBOS3941394
15Kjetil ChristensenHøvik Jogg3941394
17Odd LiengBOS3671367
17Eirik BjørloSvelvik IF3671367
19Harald NæssSvelvik SK2861286
20Vidar Næss2841284
20Per Ivar Gjellum2841284
22Åsmund Berg NilsenForeningen til akevittens fremme2021202
Klasse: D 50
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Kari Tysseland LiengBOS5001500
2Kristin Lier Jensen4991499
2Gunhild Eide4991499
4Liv Kristin Fjelde4171417
Klasse: H 60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Widar TrømborgSande Sportsklubb5001500
2Geir Holm GundersenIF Sturla4831483
3Stein JohnsenSvelvik IF4591459
4Hans Lyder HaareKonnerud IL4381438
5Knut Erik ØstengenThales BIL4271427
6Rolf ChristensenBOS4181418
6John EndsjøSvelvik IF4181418
8Tore Rasmussen4061406
8Knut Wibe-LundBerger IL4061406
10Tom Harald GrepperudRambøll BIL3911391
11Kjell HalvorsenTeam Jensen3781378
12Svein Landaas2961296
Klasse: D 60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpKneskjælven 2012Kneskjælven 2013Kneskjælven 2014Kneskjælven 2015Kneskjælven 2016Kneskjælven 2017Kneskjælven 2018
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL5001500


Antall tellende løp: Alle

Poengregel:
Vinneren i en klasse får 500 poeng. Deretter gis det 1 poengs fradrag for hver 60 sekund etter vinneren. Alle som er mer enn sekunder etter, får 0 poeng.