Startliste eksport iofxml 3.0

Årungen rundt

Klasse: ÅRUNGEN RUNDT, HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp201220132014
1Thorleiv AaslandNordea BIL33111
1Karl Henrik LilleheierÅs IL33111
3Tormod SeljegardSkimt2211
3Tor Jonas OnsrudGjøvik Skiklubb2211
3Svein Arne SølvbergOppegård IL 2211
3Sigbjørn EikjeÅs IL2211
3Roar TomterAskim IF2211
3Pål OnsrudTeam Helliroa2211
3Pål Asbjørn KullerudVarteig IL2211
3Knut Bjørn StokkeÅs IL2211
3Johan Strand MoldestadFOPIL2211
3Jan Billy AasSkiLøperne2211
3Herman Andreas AndersenÅs IL2211
3Hans-Petter LystadPrivat2211
3Hans Petter OvervollÅs IL2211
3Halvor SteinsholtÅs IL2211
3Frode MonsenSportsmanden2211
3Even BergsengTeam Skogselskapet2211
3Espen ThoresenÅs IL2211
3Eivind MeenÅs IL2211
3Einar BergsholmÅs IL2211
3David GottfridssonÅs-UMB Orientering2211
3Christoffer LadsteinKolbotn2211
3Christian RamstadØvre Hebekk Kajakklubb2211
3Bård BruneKråkstad2211
3Bjørn HusoÅs IL2211
3Anders BraaUMB BIL2211
28Øyvind LangørgenNesodden IF111
28Øyvind LangsrudÅs IL111
28Øyvind LangsrudSSB111
28Øyvind KvæstadSkiLøperne111
28Øystein MørkSK Kraft111
28Åge KristiansenHeer IL111
28Trond Ruud HilmoDe Haabefulle111
28Trond JohannessenNordby111
28Torkild Børs-LindÅs IL111
28Tord ThorshovÅs IL111
28Tor-Einar SkogTorderud vel111
28Tor Erik WistSki GK111
28Tom AgardKråkstad111
28Thor Ivar GangnæsÅs-UMB Orientering111
28Thor Andreas Egede NilsenÅs u.sk. Fysak111
28Thomas KalsnesLanghus IL111
28Thomas GuttormsenNN111
28Terje StørsetØstmarka111
28Svein SandvikMDG supporter111
28Svein Jarle HornUMB111
28Svein Jarle HornNMBUI111
28Svein Brage HusdalDrøbak-Frogn i.l.111
28Stian BrækkeFollo Sk111
28Steinar SteffenremÅs ungdomsskole111
28Steinar SteffenremÅs IL111
28Solve SæbøUMB111
28Simon SeljegardSki IL111
28Sigurd RystadPrivat111
28Sebastian EndrestadOppegård IL111
28Roy PersenPrivat111
28Rolf NielsenIBM111
28Roger HoltenØkotoks111
28Roger HoltenMattilsynet111
28Robert BanfiÅs IL111
28Renè GjøgOslofjord Triatlon Klubb111
28Reidar NesjeOppegård111
28Reidar GranPrivat111
28Pål Jostein Petersen OnsrudNMBUI111
28Petter GustafssonFollo Sykkelklubb111
28Peter Øyen-HavekesLiaveien111
28Per-Johan AalerudTEAM MENY SKI111
28Per Øystein FlatmoEVRY BIL111
28Per Øivind SundellØrje IL111
28Per Morten KroghSK Kraft111
28Per Morten GroghSK Kraft111
28Otto FiskeÅs IL111
28Ola ØvstedalUMB-BIL, Ås111
28Nils KarbøÅs IL111
28Nicolai VikesåPHS111
28Morten StensrudÅs IL111
28Morten Falch StrateDrøbak111
28Mikal JohansenIngen111
28Mathias Larsen SzilvayÅs Basket111
28Martin Wetlesen VedeldÅs IL111
28Martin HansenNesodden Protour111
28Magnus OshaugTrønder-Lyn111
28Magnus HårdNordby IL111
28Mads JohansenTjalve111
28Mads Bigum JohansenIK Tjalve 111
28Linus OlhansÅs-NMBU Orientering111
28Leif HagenDrøbak Maratonklubb111
28Lasse Bredal-KnutsenÅs IL111
28Lars Øystein KrogstadÅs IL111
28Lars RollandSki111
28Lars Christian HellevikTeam Hellevikklanen111
28Lars Chr. DørumSkimilajoggen111
28Kåre LonaSK Rye111
28Kyrre ØvrebøTV2 sporten111
28Kristian Hovde LilandSkiLøperne111
28Kristian Hovde LilandPrivat111
28Knut Olav AsbjørnsenSkiLøperne111
28Knut MedalenÅs Ungdomsskole111
28Kjetil ØsteråsØsterås Myke Produksjoner111
28Kjetil VindedalÅs IL111
28Kjetil VindedalNTNU111
28Kim StorvollUMB-student111
28Kim HaugenBlodsmak Sportsklubb111
28Ketil TunheimPrivat111
28Ketil KnudsenNesodden111
28Kenneth AschehougJIL Oslo111
28Kashif MirCopyCat AS111
28Jørn JantzenTekna111
28Jørgen TorgersenPrivat111
28Jørgen TorgersenIngen111
28Jørgen Kristian HansenNordby IL111
28Jon Fredrik StrandrudÅs IL111
28Johs HjelmstadBSK111
28Joakim KalsnesLanghus IL111
28Joachim EspeIngen111
28Jo Fredrik ElgethunNMBUI111
28Jesper HeinStorebrand sport111
28Jarle Kirkeby RuudSki IL111
28Jan-Tore DannemarkÅs IL111
28Jan Peter KochWerderBremen111
28Jan PayFFI111
28Jan OtterstadVestby VGS111
28Jan Erik ThoresenOppegård IL111
28Iver Fridtjov Kolstad SkovdahlÅs IL111
28Håvard SolbergSki IL Friidrett111
28Håvard AndresenAskim111
28Håkon BorgeÅs IL, øk.avd111
28Herman KristofferersenPrivat111
28Henrik GundersenIngen111
28Heming RioPrivat111
28Helge Helø KlemetsdalÅs IL111
28Harald HøyvikTannlegene Høyvik MNTF111
28Hans Gunnar GravningenSande Sportsklubb/Team UMB Ski111
28Haakon HellandPrivat111
28Gisle BjørnebySeneste laget111
28Geir MathiesenSK Kraft111
28Geir BergheimFossum IF111
28Fredrik Granberg DahlBønder på børs, avd. jogging111
28Fredrik Glomsrud StenersenOppegård skigruppe111
28Fredrik DahlBønder på Børs avdeling jogging111
28Frederic PaintIngen111
28Filip LangdalenÅs IL111
28Even Flønes SkaseNMBUI Langrenn111
28Erlend Røer DrabløsNesodden IF111
28Erlend KristiansenPrivat111
28Erik SchjervenSG Finans111
28Erik Klev BergheimFossum IF111
28Eivind Wiger KierulfBPB Løp111
28Eivind SkjærvenBrokkenhus Tungbente111
28Eirik Næsset RamtvedtNMBUI111
28Eirik FarstadBurfjord IL111
28Eirik BergetSarpsborg Orienteringslag111
28Eirik BergetBlodsmak Sportsklubb111
28David TreffenNMBUI111
28Christian WisløffIngen111
28Christian BakkenDFI Ski111
28Carl Bernhard SvenkeDFI111
28Bård HusumPrivat111
28Brayan Tsvetelinov IlarionovÅs IL111
28Bjørnar LundeDFI111
28Bjørn-Harald GarfjellSK-Kraft111
28Bjørn-Erik PedersenÅs IL111
28Bjørn Erik WalleFollo SK111
28Axel Holth-SiegelÅs IL111
28Atle LarsenEFC111
28André KristiansenSuperbow111
28Andreas RørenIL Hødd111
28Alexander ValenzuelaIngen111
28Alexander TuftLuftforsvaret111
28Abid RajaVenstre111
Klasse: ÅRUNGEN RUNDT, DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp201220132014
1Tine Hiorth SchøyenRoyal Sport2211
1Mina LilleheierÅs IL2211
1Marianne MolleSkiLøperne2211
1Jorunn RekkedalÅs IL2211
1Ingunn MonsenSK Vidar2211
1Helga KringenSkiLøperne2211
1Hanne WibeSportsmanden2211
1Astri Irene FotlandElghufsaIL2211
9Wenche DørumSkimilajoggen111
9Vanja LonaTreningscamp111
9Turid Malmo KnutsenJoggekameratene111
9Stine AarstadÅs IL111
9Siri VilbergOSI111
9Sarocha KhamkaewÅs u.sk. Fysak111
9Rubi StørsetØstmarka111
9Rubi StørsetNittedal Triathlonklubb111
9Ragnhild BergsholmÅs IL111
9Oda BentzrødPrivat111
9Nina YstehedePrivat111
9Monika RisnesÅs IL111
9Mona MikaelsenSkiLøperne111
9Mia RojahnFrydenhaug111
9Merete BolinSkiLøperne111
9Martine KongstenÅs IL111
9Martha HagbøHagbø CK111
9Marit HaslieTjalve111
9Marit HaslieDFI111
9Marit HaraldsenPrivat111
9Marit GrovenLillomarka Skiklubb111
9Marianne MolleMolle111
9Maria SibbernTeam Sexy Shorts111
9Mari HaugenModum FIK111
9Margrete Førre NardocciSkiLøperne111
9Malin Kristina JakobssonNydalens SK111
9Lisbeth SjemmedalSøsterne og to til111
9Linn Beate Petersen OnsrudTeam Helliroa-Gjøvik111
9Lilja Ros HogvallSøstrene og to til111
9Leni RugsveenLyn-grabben111
9Kristin FjærSolfallsveien111
9Kjersti SolbergOppegård111
9Kjersti LundqvistÅs IL111
9Kjersti Gram AndersenSkimilajoggen111
9Kjersti Bakkebø FjellstadÅs IL111
9Kine StouslandIngen111
9Julie HellevikTeam Hellevikklanen111
9Jessica GunnarssonSK Vidar111
9Janicke EkelbergSkiLøperne111
9Jane Wittrup AggerPrivat111
9Ingunn KristiansenSchneider Electric111
9Ingrid SolheimUMB111
9Hilde KolnesSøstrene og to til111
9Hilde KlevenÅs IL111
9Helene LøvkvistLearn2Ski111
9Heidi Skovdahl KolstadÅs IL111
9Heidi JohansenOslofjord Tri111
9Heidi Dietrichson PharoBøler IF Friidrett111
9Hege KullerudVarteig IL111
9Hege HøgenesPrivat111
9Hanne Gro KorsvoldOslofjord Tri111
9Guro Sterud StutlienVest-Torpa UL111
9Greta LøkhaugNOWAIM111
9Emilie Klev BergheimFossum IF111
9Ellen Ulvik HansenÅs IL111
9Eline Marie LøvkvistLearn2Ski111
9Eline Granne AndresenLøplabbet111
9Elin Mosnesset-TimrazÅs IL111
9Clara ValentePrivat111
9Catrine GlendeÅs IL111
9Birgitte MarthinsenJotunveien IL111
9Birgit Eriksen StrømÅs IL111
9Birgit Eriksen StrømPrivat111
9Birgit E. StrømÅs IL111
9Berit LierSkiLøperne111
9Berit HerstadVidar111
9Anne Marte HaugenModum FIK111
9Anne Marte Eikrem RørenIL Hødd111
9Anne Marie GjøgKolbotn IL111
9Anne KnudsenSøstrene og to til111
9Anne Katrine GeelmuydenÅs IL111
9Anna RyyminOslo kommune BIL111
9Anette BaklidLöplabbet111
9Alvilde DanckeJoggekameratene111
9Aina Fraas-JohansenSøstrene og to til111
Klasse: UNGDOMSLØP, GUTTER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp201220132014
1Nils TveiteÅs IL33111
2Øystein ThorshovÅs IL2211
2Ole Jakob Høsteland SolbuÅs IL2211
2Martin StrømÅs IL2211
2Ingemar Yri RisbergÅs Il ski2211
2Erlend MolleMolle2211
7Vegard AarstadÅs IL111
7Stian NesjeOppegård111
7Sondre P. RoaldSki IL111
7Sondre MolleNordby IL111
7Sondre MolleMolle111
7Sander PorsholtSoon CK111
7Sander Linus FiskeÅs IL111
7Roba Arero Folland-BorantoKoll IL111
7Oskar AxelssonOppegård IL - Ski111
7Ole Håkon SundetÅs IL111
7Ola Kjelås GafjellSK Kraft111
7Melvin LystadPrivat111
7Melvin Lystad111
7Martin Solberg SåheimSki IL111
7Marius AaldeÅs IL111
7Leon NilsenNordby111
7Leon NilsenIngen111
7Karsten LadsteinKolbotn111
7Jonathan NordraakDrøbak-Frogn IL111
7Jacob Bolin LundSki IL111
7Håkon Mjøen GrøndalenPrivat111
7Henrik HopandNordby IL111
7Halvor SlettenÅs IL111
7Halvor SletnesÅs IL111
7Filip V. PaintIngen111
7Even WollebekÅs IL111
7Erlend SolbergÅs IL111
7Erlend MolleNordby IL111
7Emil Ulvik HansenÅs IL111
7Emil KullerudVarteig IL111
7Charles Solberg SåheimSki IL111
7Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering111
Klasse: BARNELØP
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp201220132014
Sara Folkvord111
Gunnar BjervaÅs IL33111
Vegard Gaustad111
Marta Girum111
HelenaTimraz111
WilliamTimraz111
Selma Folkvord111
KristofferNessa Brean111
Sandra H.Mæhlum111
Morten H.Mæhlum111
Eivind AakraIndahl111
AstridIndahl111
Astrid Bredal-Knutsen111
Håkon Bergseng111
Astrid Bergseng111
Sara SteineGulholen111
FelixLobmaier111
LudvigLobmaier111
Guro HøstelandSundby111
Selma Amin111
Bisan Amin111
Signe BrunnLyshaug111
Tilde SkjørdalMartinsen111
Ada MosveenStensrud111
Ella MosveenStensrud111
MagnusHaugen-Kiogstad111
MatsSundland111
LeonSundland111
Mattias Coard111
MathiasOlstad111
Sivert Langsholt Finnøy111
Therese QvamHeggertveit111
AmalieUr111
LinneaUr111
SivertSvanes111
SynneSvanes111
EivindKringen111
VegarKringen111
WilmerHusby111
HåkonHeir111
TorjusHeir111
Jakob Engebritsen111
MaleneRogne111
AnnaleaRogne111
Johanne WalkerØrke111
Halvor WalkerØrke111
Cornelia SpidsbergNordquist111
Jakob OlaussenRuud111
RebeccaKristiansen111
FridaKristiansen111
NathalieKristiansen111
Marcus Folland Dahl111
EsireeTomter111
Anna ReisæterOvervoll111
MariPersen111
GudrunKulseng111
SigveHolten111
Hedda Steine Gulholm111
Alva Bredal-AndresenÅs IL111
Helene Nessa Brean111
Amelie Timraz111
Sunniva Indahl111
Torhild Indahl111
Frida Ulvik Hansen111
Emma Kristine LekangÅs IL111
Vilde Gundersen111
Hjørdis Ylfa Kulseng111
Camilla Pedersen111
Mina Lystad111
Frode HymerÅs IL2211
Ola Høsteland SundbyÅs IL111
Kristian Bull Hein111
Marius Bull Hein111
Fredrikke Qvam Heggetvedt111
Emilie ToftnerPrivat111
Marie Eintveit MoldestadIngen2211
Anine Nilsenmove on111
Tiril RokvamNes Turnforening111
Marta GirumPrivat111
Emilie OtterstadPrivat111
Mathilde AschougPrivat111
Klara Lofthus FlügelPrivat111
Astri Bredal-KnutsenPrivat111
Vilja SteineÅs IL111
Camilla LundqvistÅs IL2211
Sara Steine GulholmPrivat111
Anja RosenfeldÅs IL2211
Leah RosenfeldÅs IL2211
Malene RognePrivat111
Annalea RognePrivat111
Signe Gilebo GjertsenPrivat111
Esiree TomterAskim IF2211
Kinga BanfiÅs IL2211
Helena TimrazPrivat111
Sonja LorentzenPrivat111
Guru Høsteland SolbuÅs IL111
Dina HasselPrivat111
Julius HasselPrivat111
Lone HassePrivat111
Astrid BergsengÅs IL111
Marlene EkstrømPrivat111
Erica Bardo-KristiansenPrivat111
Pauline Bardo-KristiansenPrivat111
Ingrid Haugem-KrogstadPrivat111
Eiriana R. RioPrivat111
Maren Mjøen GrøndalenDFI111
Johanne JohnsenÅs IL111
Signe BruunPrivat111
Adele HaraldsenLøpeskjørtprinsessene111
Martine HolosÅs IL111
Juliane Ebba NordraakDFI111
Elvira HaraldsenLøpeskjørtprinsessene111
Astrid SkjevdalÅs IL2211
Ingeborg Elise Ruud AndresenAskim111
Ulla BuranTeam Buran111
Ingvild ElvenesPrivat111
Ida-Helene LekangÅs IL111
Thea PorsholtSoon CK111
Elmine TomterAskim IF2211
Sara RajaPrivat111
Maja RajaPrivat111
Henriette BakkenDFI Friidrett111
Mina LystadPrivat111
Ingrid Elise KullerudVarteig IL111
Margrethe Ruud AndresenAskim111
Mia TveiteÅs IL111
Emma-Kristine LekangÅs IL111
Helene Nessa BreanÅs IL111
Amelie TimrazPrivat111
Eugenie TomterAskim IF111
Aurora Høsteland SolbuÅs IL111
Lisa StrandrudÅs IL111
Maria MikaelsenSkiLøperne111
Sandra SundellØrje IL111
Aurora Mjøen GrøndalenDFI111
Beate LysneSkiLøperne111
Vetle ToftnerPrivat111
Magnus Kleven MoeDFI111
Trym BunæsSki Icehawks111
Sander TorgersenÅs IL111
Torjus HeirÅs111
Sigurd Rødseth EikjeIngen111
Mads Wittrup HansenIngen111
Dag Theodor GuttormsenNn111
Mathias MolleMolle111
Victor StrømÅs IL2211
Mattias CoardNA111
Vemund Ruud AndresenAskim111
Mikkel RokvamNes Turnforening111
Holger Haslie111
Olve ElvenesPrivat111
Kristian HoplandNordby IL111
Vegard GanstadPrivat111
Kristoffer Nessa BreanÅs IL2211
Eero MartomaaKalevan Rasti111
Kristian RognePrivat111
Herman Evjen JohnsenÅs IL111
Henrik Gillebo GjertsenPrivat111
Aksel Kingsten HusumÅs IL111
Magnus EikemoÅs IL111
Eivind EikemoÅs IL111
Mathias OlstadPrivat111
Odin HymerÅs IL111
Ida MyrvangPrivat111
William TimrazPrivat111
Wilmer HusbyPrivat111
Elias ØsteråsØsterås Myke Produksjoner111
Jakob RuudPrivat111
Sivert FinnøyPrivat111
Isak TorgersenPrivat111
Eirik Haugem-KrogstadSarpsborg Orienteringslag111
Magnus Haugen-KrogstadPrivat111
Adam RajaPrivat111
Birk LilleheierÅs IL2211
Håkon HeirÅs IL2211
Petter StrandrudÅs IL111
Andreas KureÅs IL111
Sondre LundqvistÅs IL2211
Vegard ThorshovÅs IL111
Conrad AkreFrigg111
Anders Bredal-AndersenÅs IL111
Erlend TveiteÅs IL111
Iben Kongsten HusumÅs IL111
Eirik EikemoÅs IL111
Ola Høsteland SolbuÅs IL111
Linus RisnesAktiv Skøyteklubb111
Nicolas PettersenDFI111
Jonathan NordraakDFI111
Peter SchmidtDFI111
Mathilde AschehougIngen111
Emilie OtterstadIngen111
Hedda Fredrikke HoffMiniskiløperne111
Astrid IndahlSiggerud111
Eivin KringenIngen111
Vegar KringenIngen111
Mathias MolleNordby IL111
Helena Mosnesset-TimrazÅs IL111
Sigve Myhre HoltenÅs IL111
Jenny P. RoaldSki IL111
Jacob SchytzÅs IL111
Alexander Sveigdalen JansenIngen111
Madeleine Sveigdalen JansenIngen111
Lotte Solberg SåheimSki IL111
Emilie ToftnerÅs IL111
Vetle ToftnerÅs IL111
Elias ØsteråsÅs IL111
Justin Breirem-RandinSki IL111
Hennie Fossheim SolbergSki IL Friidrett111
Vegard GanskardIngen111
Johannes GanskardIngen111
Signe Marie StivangIngen111
Ingvild StivangIngen111
Sunniva StivangIngen111
Eline SkjevdalÅs IL111
Marie HjelmstadBSK111
Oskar MørkSK Kraft111
Ulrik MørkSK Kraft111
Klara Lofthus FlugelIngen111
Isak TorgersenIngen111
Wilmer HusbyIngen111
Nora AboutalebIngen111
Amandus KvifteIngen111
Leyla AboutalebIngen111
Timian Leander KvifteIngen111
Sigurd Bakkebø FjellstadIngen111
Marlene EkstrømIngen111
Signe Bruun LyshaugIngen111
Marcus CoardIngen111
Mattias CoardSkaubygda IL111
Eirik Haugen-KrogstadIngen111
Ingrid Haugen-KrogstadIngen111
Marius Haugen-KrogstadIngen111
Sunniva LeidvandIngen111
Pauline Bardo-KristiansenIngen111
Selia TarjnOppegård IL111
ErlendTarjnOppegård IL - Ski111
Erica Bardo-KristiansenIngen111
Ianni LedecziIngen111
Erlend SandagerIngen111
Mia BerleÅs IL111
Eva GjerslandIngen111
Martin GjerslandIngen111
Kasper BerleÅs IL111
Felix LøvtangenAskim IL111
Aron Logi RvinarssonIngen111
Rafin RyanIngen111
Kristian RogueÅs IL111
Annalea RogueÅs IL111
Arvin RyanIngen111
Cornelia NordquistIngen111
Ida SlåtsveenIngen111
Saralea AminÅs IL111
Kasper LøvtangenAskim IL111
Fulli EngebretsenÅs IL111
Sigurd Solberg SandnesIngen111
Jostein SkagemoÅs IL111
Amund SkagemoÅs IL111
Eivind Aakra IndahlSiggerud111
William Mosnesset-TimrazÅs IL111
Davina CompaoreÅs IL111
Anine Sofie NilsenSkiLøperne111
Mikkel P. RoaldSki IL111
Torjus SkagemoÅs IL111
Tellev GrindflekÅs IL111
Ludvig Bolin LundSki IL111
Sunniva IndahlSiggerud111
Ingrid Myhre HoltenÅs IL111
Juliane NordraakDrøbak-Frogn IL111
Mari SchytzÅs IL111
Alva Bredal-AndersenÅs IL111
Selma AminÅs IL111
Johanna LøkebergIngen111
Malene RogueÅs IL111
Henriette LonaIngen111
Jakob August KochÅs IL111
Jakob EngebretsenÅs IL111
Henrik SlåtsveenIngen111
Jonas NordvikenSK Vidar111
Snorre BaugerødLanghus IL111
Henriette BakkenDrøbak-Frogn IL111
Torhild IndahlSiggerud111
Markus NordvikenSK Vidar111
Klasse: UNGDOMSLØP, JENTER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp201220132014
1Tiril LilleheierÅs IL2211
2Vilde LadsteinKolbotn111
2Thea KroghSK Kraft111
2Synne NesjeOppegård111
2Nora LangørgenNesodden IF111
2Malene S. FongaardÅs IL111
2Kaja LadsteinKolbotn111
2Julie ØiesvoldDrøbak111
2Helene SolbergÅs IL111
2Hanna Solberg SåheimSki IL111
2Hanna Sofie Myhre HoltenÅs IL111
2Eunice CompaoreÅs IL111
2Emma AxelssonOppegård IL111
2Ellinor Fossheim SolbergSki IL Friidrett111
2Eline SkjevdalÅs IL111
2Christine KureÅs IL111
2Carina SchytzÅs IL111


Antall tellende løp: Alle

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.