Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P16 Badedammen 8. august 2013

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Lye

Tyrving, IL

36:51

+0:00

2.

Emma Josefine Green

AGR

45:19

+8:28

3.

Charlotte Sanchis

CGG

1:07:37

+30:46

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kobernus

OPIL

1:10:26

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

57:19

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:14:58

+17:39

3.

Susannah Malm

STATNETT

1:36:21

+39:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

50:59

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:25:45

+34:46

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:07:22

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:17:13

+0:00

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:30:13

+0:00

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING

43:50

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Gramstad

OSI Orientering

59:17

+0:00

2.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:06:26

+7:09

DSQ

Martin Langaas

Oppsal IF

49:17

139 95 91 92 93 94 141 249

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

45:52

+0:00

2.

Rolf Anders Systad

Lyn

51:09

+5:17

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

53:08

+7:16

4.

Hallvard Koren

OK Moss

1:00:42

+14:50

5.

Lars Grande

FBI

1:05:53

+20:01

6.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:06:11

+20:19

7.

Lasse Nederhoed

NRK

1:07:43

+21:51

8.

Jon Solsrud

PRodeco

1:16:38

+30:46

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Rustad

FFI

46:32

+0:00

2.

Jon Sletvold

KJELSÅS

52:30

+5:58

3.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

56:41

+10:09

4.

Anders Flågen

Heming

56:54

+10:22

5.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

57:25

+10:53

6.

Stein Mella

Yara Praxair

1:00:28

+13:56

7.

Harald Østgaard Lund

Røkla

1:01:13

+14:41

8.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:06:58

+20:26

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

44:53

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

45:05

+0:12

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:45

+1:52

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

48:25

+3:32

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:38

+4:45

6.

Per Kaarby

Overtoppen

51:19

+6:26

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

54:28

+9:35

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:02:16

+17:23

9.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:03:23

+18:30

Arrang

Geir Hanesand

Thales BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Øvergaard 

Intero

39:30

+0:00

2.

Tore Sannes

Geocap

39:57

+0:27

3.

Einar Jensen

Statens kartverk

41:32

+2:02

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

49:42

+10:12

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:07

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:17

+13:10

3.

Johan T Jensen

UD

57:37

+20:30

4.

Bjørn Rossow

Thales

1:04:34

+27:27

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

40:43

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

43:28

+2:45

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

51:07

+10:24

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

56:50

+16:07

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

58:27

+17:44

6.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:17:35

+36:52

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

45:11

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

45:50

+0:39

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

47:26

+2:15

4.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

50:05

+4:54

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:49

+10:38

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:03

+11:52

7.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:05:06

+19:55

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:05:10

+19:59

9.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:06:56

+21:45

Arrang

Sigfrid Fagervik

Thales

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:19:28

+0:00

2.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

1:21:56

+2:28

DSQ

Svein F Kvalheim

Oppegård

51:01

92

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:28:36

92 93 94 141

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

55:20

+0:00

2.

Hans Larsen

Raumar

59:00

+3:40

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:02:32

+7:12

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:03:55

+8:35

5.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:06:41

+11:21

6.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:07:57

+12:37

7.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:16:31

+21:11

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

32:49

+0:00

2.

Ida Nordvik

Asker Skiklubb

34:58

+2:09

3.

Maja Solsrud

Nydalens Skiklub

48:17

+15:28

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Barstad

ÅRVOLL IL

47:02

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:07:46

+20:44

3.

Eli Hekland

Lillomarka O-lag

1:08:58

+21:56

4.

Marit Larsen

Statnett BIL

1:20:46

+33:44

5.

Christine Wuest

Siemens

1:36:17

+49:15

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Smedal

PRIVAT

40:03

+0:00

2.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

52:58

+12:55

3.

Ivar Strømstad

Raumar

53:28

+13:25

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

53:29

+13:26

5.

Claus Fritzner

Nittedal

57:18

+17:15

6.

Vivien Grannec

Siemens

59:31

+19:28

7.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:13:57

+33:54

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Fredheim

EBY

40:06

+0:00

2.

Erik Rosenvold

EBY

48:45

+8:39

3.

Harald Sodemann

PRIVAT

1:03:17

+23:11

4.

Arnaud Sanchis

FMC Technology

1:08:43

+28:37

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Mella

Østmarka OK

58:56

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2013, 22:42:59

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

98

Antall startet:

98