Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Årungen rundtDataeksport

Diplomutskrift

Brikkesys.no

Årungen rundt 1. september 2013

Klasse: J 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

50:40

+0:00

4:49

korriger

2.

Mina Lilleheier

Ås IL

52:21

+1:41

4:59

korriger

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Haslie

DFI

40:10

+0:00

3:49

korriger

2.

Eline Marie Løvkvist

Learn2Ski

50:29

+10:19

4:48

korriger

3.

Martha Hagbø

Hagbø CK

57:31

+17:21

5:28

korriger

Klasse: D 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Kongsten

Ås IL

41:51

+0:00

3:59

korriger

2.

Mari Haugen

Modum FIK

43:19

+1:28

4:07

korriger

3.

Malin Kristina Jakobsson

Nydalens SK

44:35

+2:44

4:14

korriger

4.

Anette Baklid

Löplabbet

45:01

+3:10

4:17

korriger

5.

Siri Vilberg

OSI

45:49

+3:58

4:21

korriger

6.

Tine Hiorth Schøyen

Royal Sport

46:54

+5:03

4:28

korriger

7.

Anne Marte Haugen

Modum FIK

49:16

+7:25

4:41

korriger

8.

Marit Haraldsen

Privat

50:36

+8:45

4:49

korriger

9.

Linn Beate Petersen Onsrud

Team Helliroa-Gjøvik

50:38

+8:47

4:49

korriger

10.

Oda Bentzrød

Privat

51:29

+9:38

4:54

korriger

11.

Hege Kullerud

Varteig IL

51:56

+10:05

4:56

korriger

12.

Julie Hellevik

Team Hellevikklanen

55:42

+13:51

5:18

korriger

13.

Birgit E. Strøm

Ås IL

56:38

+14:47

5:23

korriger

14.

Astri Irene Fotland

ElghufsaIL

57:56

+16:05

5:31

korriger

15.

Jane Wittrup Agger

Privat

1:03:30

+21:39

6:02

korriger

16.

Anne Marte Eikrem Røren

IL Hødd

1:03:53

+22:02

6:05

korriger

17.

Ingrid Solheim

UMB

1:04:12

+22:21

6:06

korriger

DNS

Monica Wold

Neptunsbarn svømmeklubb

korriger

Klasse: D 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

44:26

+0:00

4:13

korriger

2.

Berit Herstad

Vidar

46:47

+2:21

4:27

korriger

3.

Hilde Kleven

Ås IL

49:26

+5:00

4:42

korriger

4.

Anna Ryymin

Oslo kommune BIL

49:55

+5:29

4:45

korriger

5.

Rubi Størset

Østmarka

50:08

+5:42

4:46

korriger

6.

Marianne Molle

Molle

50:51

+6:25

4:50

korriger

7.

Mona Mikaelsen

SkiLøperne

50:59

+6:33

4:51

korriger

8.

Helene Løvkvist

Learn2Ski

53:12

+8:46

5:04

korriger

9.

Mia Rojahn

Frydenhaug

54:27

+10:01

5:11

korriger

10.

Catrine Glende

Ås IL

54:35

+10:09

5:11

korriger

11.

Berit Lier

SkiLøperne

55:33

+11:07

5:17

korriger

12.

Hanne Wibe

Sportsmanden

56:13

+11:47

5:21

korriger

13.

Ingunn Kristiansen

Schneider Electric

56:21

+11:55

5:22

korriger

14.

Maria Sibbern

Team Sexy Shorts

56:24

+11:58

5:22

korriger

15.

Monika Risnes

Ås IL

56:57

+12:31

5:25

korriger

16.

Kjersti Solberg

Oppegård

1:00:07

+15:41

5:43

korriger

17.

Anne Marie Gjøg

Kolbotn IL

1:06:34

+22:08

6:20

korriger

18.

Hege Høgenes

Privat

1:07:54

+23:28

6:28

korriger

19.

Lilja Ros Hogvall

Søstrene og to til

1:10:25

+25:59

6:42

korriger

20.

Aina Fraas-Johansen

Søstrene og to til

1:10:25

+25:59

6:42

korriger

21.

Lisbeth Sjemmedal

Søsterne og to til

1:16:25

+31:59

7:16

korriger

DNS

Helene Løvkvist

Learn2Ski

korriger

Klasse: D 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Rekkedal

Ås IL

40:22

+0:00

3:50

korriger

2.

Ingunn Monsen

SK Vidar

47:33

+7:11

4:31

korriger

3.

Kjersti Gram Andersen

Skimilajoggen

54:58

+14:36

5:14

korriger

4.

Greta Løkhaug

NOWAIM

55:09

+14:47

5:15

korriger

5.

Anne Knudsen

Søstrene og to til

56:19

+15:57

5:21

korriger

6.

Anne Katrine Geelmuyden

Ås IL

57:51

+17:29

5:30

korriger

7.

Hilde Kolnes

Søstrene og to til

59:00

+18:38

5:37

korriger

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Gunnar Gravningen

Sande Sportsklubb/Team UMB Ski

44:50

+0:00

4:16

korriger

Klasse: H 21-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Bigum Johansen

IK Tjalve 

36:17

+0:00

3:27

korriger

2.

David Gottfridsson

Ås-UMB Orientering

38:19

+2:02

3:38

korriger

3.

Pål Onsrud

Team Helliroa

38:20

+2:03

3:39

korriger

4.

Tor Jonas Onsrud

Gjøvik Skiklubb

39:01

+2:44

3:42

korriger

5.

Jan Billy Aas

SkiLøperne

40:10

+3:53

3:49

korriger

6.

Svein Sandvik

MDG supporter

40:33

+4:16

3:51

korriger

7.

Fredrik Dahl

Bønder på Børs avdeling jogging

42:24

+6:07

4:02

korriger

8.

Jørgen Torgersen

Privat

42:51

+6:34

4:04

korriger

9.

Halvor Steinsholt

Ås IL

43:03

+6:46

4:06

korriger

10.

Kjetil Østerås

Østerås Myke Produksjoner

44:16

+7:59

4:12

korriger

11.

Nicolai Vikeså

PHS

44:23

+8:06

4:13

korriger

12.

Kristian Hovde Liland

Privat

46:00

+9:43

4:22

korriger

13.

André Kristiansen

Superbow

47:06

+10:49

4:29

korriger

14.

Kjetil Vindedal

NTNU

49:13

+12:56

4:41

korriger

15.

Lars Christian Hellevik

Team Hellevikklanen

49:57

+13:40

4:45

korriger

16.

Bård Husum

Privat

50:02

+13:45

4:45

korriger

17.

Lars Rolland

Ski

52:41

+16:24

5:01

korriger

18.

Andreas Røren

IL Hødd

52:46

+16:29

5:01

korriger

19.

Eivind Wiger Kierulf

BPB Løp

53:25

+17:08

5:05

korriger

20.

Lars Øystein Krogstad

Ås IL

1:00:13

+23:56

5:44

korriger

DNS

Christian Sørnes Karlsen

Kjelsås IL

korriger

DNS

Mani Hussain

Arbeiderpartiet

korriger

Klasse: H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Asbjørn Kullerud

Varteig IL

38:19

+0:00

3:38

korriger

2.

Einar Bergsholm

Ås IL

38:40

+0:21

3:40

korriger

3.

Bård Brune

Kråkstad

39:19

+1:00

3:44

korriger

4.

Anders Braa

UMB BIL

39:46

+1:27

3:47

korriger

5.

Roar Tomter

Askim IF

40:25

+2:06

3:50

korriger

6.

Tord Thorshov

Ås IL

40:35

+2:16

3:51

korriger

7.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås IL

41:03

+2:44

3:54

korriger

8.

Renè Gjøg

Oslofjord Triatlon Klubb

41:54

+3:35

3:59

korriger

9.

Eivind Meen

Ås IL

42:09

+3:50

4:00

korriger

10.

Espen Thoresen

Ås IL

42:20

+4:01

4:01

korriger

11.

Even Bergseng

Team Skogselskapet

42:29

+4:10

4:02

korriger

12.

Knut Bjørn Stokke

Ås IL

42:35

+4:16

4:03

korriger

13.

Karl Henrik Lilleheier

Ås Il

43:18

+4:59

4:07

korriger

14.

Terje Størset

Østmarka

43:27

+5:08

4:08

korriger

15.

Håkon Borge

Ås IL, øk.avd

43:41

+5:22

4:09

korriger

16.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

43:47

+5:28

4:10

korriger

17.

Sigbjørn Eikje

Ås IL

43:54

+5:35

4:10

korriger

18.

Tormod Seljegard

Skimt

43:58

+5:39

4:11

korriger

19.

Christoffer Ladstein

Kolbotn

44:21

+6:02

4:13

korriger

20.

Jarle Kirkeby Ruud

Ski IL

44:54

+6:35

4:16

korriger

21.

Per Øivind Sundell

Ørje IL

44:57

+6:38

4:16

korriger

22.

Hans-Petter Lystad

Privat

45:03

+6:44

4:17

korriger

23.

Håvard Andresen

Askim

45:41

+7:22

4:21

korriger

24.

Reidar Nesje

Oppegård

46:25

+8:06

4:25

korriger

25.

Knut Olav Asbjørnsen

SkiLøperne

46:27

+8:08

4:25

korriger

26.

Johan Strand Moldestad

Fopil

47:08

+8:49

4:29

korriger

27.

Jon Fredrik Strandrud

Ås IL

47:19

+9:00

4:30

korriger

28.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

47:30

+9:11

4:31

korriger

29.

Otto Fiske

Ås IL

47:37

+9:18

4:32

korriger

30.

Christian Bakken

DFI Ski

47:40

+9:21

4:32

korriger

31.

Peter Øyen-Havekes

Liaveien

47:49

+9:30

4:33

korriger

32.

Øyvind Langsrud

SSB

48:12

+9:53

4:35

korriger

33.

Christian Ramstad

Øvre Hebekk Kajakklubb

48:22

+10:03

4:36

korriger

34.

Svein Jarle Horn

UMB

49:38

+11:19

4:43

korriger

35.

Thomas Guttormsen

NN

49:45

+11:26

4:44

korriger

36.

Per Morten Grogh

SK Kraft

50:35

+12:16

4:49

korriger

37.

Abid Raja

Venstre

53:06

+14:47

5:03

korriger

38.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-UMB Orientering

53:20

+15:01

5:04

korriger

39.

Carl Bernhard Svenke

DFI

53:41

+15:22

5:06

korriger

40.

Heming Rio

Privat

54:56

+16:37

5:13

korriger

DNS

Jan Otterstad

Vestby vgs

korriger

Klasse: H 50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Monsen

Sportsmanden

42:19

+0:00

4:01

korriger

2.

Ketil Knudsen

Nesodden

42:41

+0:22

4:03

korriger

3.

Bjørn Huso

Ås IL

43:32

+1:13

4:08

korriger

4.

Nils Karbø

Ås IL

44:13

+1:54

4:12

korriger

5.

Ola Øvstedal

UMB-BIL, Ås

45:23

+3:04

4:19

korriger

6.

Bjørnar Lunde

DFI

47:27

+5:08

4:31

korriger

7.

Thorleiv Aasland

Nordea Bil

50:57

+8:38

4:51

korriger

8.

Jan-Tore Dannemark

Ås IL

52:14

+9:55

4:58

korriger

9.

Åge Kristiansen

Heer IL

53:16

+10:57

5:04

korriger

10.

Knut Medalen

Ås Ungdomsskole

55:38

+13:19

5:17

korriger

DNS

Knut Ytrehus

Ski IL Friidrett

korriger

Klasse: H 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Nielsen

IBM

1:27:38

+0:00

8:20

korriger

Klasse: BJ 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Toftner

Privat

korriger

Marie Eintveit Moldestad

Ingen

korriger

Anine Nilsen

move on

korriger

Tiril Rokvam

Nes Turnforening

korriger

Marta Girum

Privat

korriger

Emilie Otterstad

Privat

korriger

Mathilde Aschoug

Privat

korriger

Klara Lofthus Flügel

Privat

korriger

Astri Bredal-Knutsen

Privat

korriger

Vilja Steine

Ås IL

korriger

Camilla Lundqvist

Ås IL

korriger

Sara Steine Gulholm

Privat

korriger

Anja Rosenfeld

Ås IL

korriger

Leah Rosenfeld

Ås IL

korriger

Malene Rogne

Privat

korriger

Annalea Rogne

Privat

korriger

Signe Gilebo Gjertsen

Privat

korriger

Esiree Tomter

Askim IF

korriger

Kinga Banfi

Ås IL

korriger

Helena Timraz

Privat

korriger

Sonja Lorentzen

Privat

korriger

Guru Høsteland Solbu

Ås IL

korriger

Dina Hassel

Privat

korriger

Julius Hassel

Privat

korriger

Lone Hasse

Privat

korriger

Astrid Bergseng

Ås IL

korriger

Marlene Ekstrøm

Privat

korriger

Erica Bardo-Kristiansen

Privat

korriger

Pauline Bardo-Kristiansen

Privat

korriger

Ingrid Haugem-Krogstad

Privat

korriger

Eiriana R. Rio

Privat

korriger

Maren Mjøen Grøndalen

DFI

korriger

Johanne Johnsen

Ås IL

korriger

Signe Bruun

Privat

korriger

Klasse: BJ 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adele Haraldsen

Løpeskjørtprinsessene

3:36

korriger

Martine Holos

Ås IL

3:07

korriger

Juliane Ebba Nordraak

DFI

2:46

korriger

Elvira Haraldsen

Løpeskjørtprinsessene

3:27

korriger

Astrid Skjevdal

Ås IL

2:39

korriger

Ingeborg Elise Ruud Andresen

Askim

3:01

korriger

Ulla Buran

Team Buran

3:02

korriger

Ingvild Elvenes

Privat

2:20

korriger

Ida-Helene Lekang

Ås IL

3:01

korriger

Thea Porsholt

Soon CK

2:44

korriger

Elmine Tomter

Askim IF

2:59

korriger

Sara Raja

Privat

2:55

korriger

Maja Raja

Privat

2:37

korriger

Klasse: BJ 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henriette Bakken

DFI Friidrett

2:17

korriger

Mina Lystad

Privat

2:51

korriger

Ingrid Elise Kullerud

Varteig IL

2:52

korriger

Margrethe Ruud Andresen

Askim

3:06

korriger

Mia Tveite

Ås IL

2:33

korriger

Emma-Kristine Lekang

Ås IL

2:30

korriger

Helene Nessa Brean

Ås IL

2:35

korriger

Amelie Timraz

Privat

2:34

korriger

Eugenie Tomter

Askim IF

2:40

korriger

Aurora Høsteland Solbu

Ås IL

2:47

korriger

Klasse: BJ 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lisa Strandrud

Ås IL

3:02

korriger

Sandra Sundell

Ørje IL

2:10

korriger

Aurora Mjøen Grøndalen

DFI

2:16

korriger

Maria Mikaelsen

SkiLøperne

2:23

korriger

Beate Lysne

SkiLøperne

2:13

korriger

Klasse: BG 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Toftner

Privat

korriger

Magnus Kleven Moe

DFI

korriger

Trym Bunæs

Ski Icehawks

korriger

Gunnar Bjerva

Ås IL

korriger

Sander Torgersen

Ås IL

korriger

Torjus Heir

Ås

korriger

Sigurd Rødseth Eikje

Ingen

korriger

Mads Wittrup Hansen

Ingen

korriger

Dag Theodor Guttormsen

Nn

korriger

Mathias Molle

Molle

korriger

Victor Strøm

Ås

korriger

Mattias Coard

NA

korriger

Vemund Ruud Andresen

Askim

korriger

Mikkel Rokvam

Nes Turnforening

korriger

Holger Haslie

korriger

Olve Elvenes

Privat

korriger

Vegard Ganstad

Privat

korriger

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

korriger

Eero Martomaa

Kalevan Rasti

korriger

Kristian Rogne

Privat

korriger

Herman Evjen Johnsen

Ås IL

korriger

Henrik Gillebo Gjertsen

Privat

korriger

Aksel Kingsten Husum

Ås IL

korriger

Magnus Eikemo

Ås IL

korriger

Eivind Eikemo

Ås IL

korriger

Mathias Olstad

Privat

korriger

Odin Hymer

Ås IL

korriger

Kristian Hopland

Nordby IL

korriger

Ida Myrvang

Privat

korriger

William Timraz

Privat

korriger

Wilmer Husby

Privat

korriger

Elias Østerås

Østerås Myke Produksjoner

korriger

Jakob Ruud

Privat

korriger

Sivert Finnøy

Privat

korriger

Isak Torgersen

Privat

korriger

Eirik Haugem-Krogstad

Sarpsborg Orienteringslag

korriger

Magnus Haugen-Krogstad

Privat

korriger

Adam Raja

Privat

korriger

Klasse: BG 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

Ås IL

2:48

korriger

Håkon Heir

Ås IL

2:14

korriger

Petter Strandrud

Ås IL

2:55

korriger

Andreas Kure

Ås IL

3:00

korriger

Sondre Lundqvist

Ås IL

2:31

korriger

Klasse: BG 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Thorshov

Ås IL

2:15

korriger

Conrad Akre

Frigg

2:08

korriger

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

2:20

korriger

Erlend Tveite

Ås IL

2:22

korriger

Iben Kongsten Husum

Ås IL

2:35

korriger

Eirik Eikemo

Ås IL

3:00

korriger

Frode Hymer

Ås IL

2:06

korriger

Ola Høsteland Solbu

Ås IL

2:27

korriger

Linus Risnes

Aktiv Skøyteklubb

2:12

korriger

Nicolas Pettersen

DFI

2:09

korriger

Klasse: BG 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonathan Nordraak

DFI

2:47

korriger

Peter Schmidt

DFI

2:21

korriger

Klasse: BG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Casper Haslie

-

korriger

Klasse: UJ 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skjevdal

Ås IL

12:07

+0:00

4:50

korriger

2.

Christine Kure

Ås IL

12:11

+0:04

4:52

korriger

3.

Tiril Lilleheier

Ås IL

12:14

+0:07

4:53

korriger

4.

Helene Solberg

Ås IL

15:09

+3:02

6:03

korriger

Klasse: UJ 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Ladstein

Kolbotn

15:07

+0:00

6:02

korriger

Klasse: UJ 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nesje

Oppegård

11:25

+0:00

4:34

korriger

2.

Kaja Ladstein

Kolbotn

14:24

+2:59

5:45

korriger

3.

Julie Øiesvold

Drøbak

21:37

+10:12

8:38

korriger

4.

Malene S. Fongaard

Ås IL

21:38

+10:13

8:39

korriger

Klasse: UG 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Hopand

Nordby IL

10:54

+0:00

4:21

korriger

2.

Halvor Sletten

Ås IL

11:16

+0:22

4:30

korriger

3.

Ole Jakob Høsteland Solbu

Ås IL

11:18

+0:24

4:31

korriger

4.

Ingemar Yri Risberg

Ås Il ski

11:25

+0:31

4:34

korriger

5.

Sander Porsholt

Soon CK

11:44

+0:50

4:41

korriger

6.

Erlend Molle

Molle

12:44

+1:50

5:05

korriger

7.

Karsten Ladstein

Kolbotn

15:06

+4:12

6:02

korriger

8.

Sondre Molle

Molle

18:54

+8:00

7:33

korriger

9.

Martin Strøm

Ås

18:54

+8:00

7:33

korriger

10.

Leon Nilsen

Nordby

28:08

+17:14

11:15

korriger

Klasse: UG 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Mjøen Grøndalen

Privat

9:28

+0:00

3:47

korriger

2.

Nils Tveite

Ås IL

9:37

+0:09

3:50

korriger

3.

Vegard Aarstad

Ås IL

9:56

+0:28

3:58

korriger

4.

Øystein Thorshov

Ås IL

10:59

+1:31

4:23

korriger

5.

Marius Aalde

Ås IL

11:15

+1:47

4:30

korriger

6.

Melvin Lystad

Privat

11:44

+2:16

4:41

korriger

7.

Stian Nesje

Oppegård

12:53

+3:25

5:09

korriger

8.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

13:30

+4:02

5:24

korriger

9.

Erlend Solberg

Ås IL

13:31

+4:03

5:24

korriger

Klasse: UG 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Linus Fiske

Ås IL

9:51

+0:00

3:56

korriger

2.

Emil Kullerud

Varteig IL

13:13

+3:22

5:17

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2013, 03:16:33

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

276

Antall startet:

269