Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Sammenlagt Tour de TrondheimDataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim, Langdistanse 8. september 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Bjerkan

Wing OK

16:39

+0:00

korriger

2.

Annikan Bjerkan

Wing OK

20:03

+3:24

korriger

3.

Kasper Hermstad

SPK Freidig

27:27

+10:48

korriger

4.

Annette Roli

OL Trollelg

36:07

+19:28

korriger

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lundanes

Emblem IL

14:17

+0:00

korriger

2.

Charlotte Roli

OL Trollelg

34:16

+19:59

korriger

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

17:38

+0:00

korriger

2.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

18:44

+1:06

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

31:11

+0:00

korriger

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

40:20

+9:09

korriger

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

40:26

+9:15

korriger

4.

Vera Melkild

Freidig

44:06

+12:55

korriger

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

50:25

+19:14

korriger

6.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

53:45

+22:34

korriger

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

55:17

+24:06

korriger

8.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:10:48

+39:37

korriger

9.

Dina Reitan

Freidig

1:36:11

+1:05:00

korriger

DNS

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

korriger

DNS

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

korriger

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

39:38

+0:00

korriger

2.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

42:37

+2:59

korriger

3.

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

43:34

+3:56

korriger

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

46:52

+7:14

korriger

5.

Gina Granstedt

Halden SK

48:46

+9:08

korriger

6.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

50:41

+11:03

korriger

7.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

52:15

+12:37

korriger

8.

Sigrid Bjørgen

OL Vallset/Stange

1:03:34

+23:56

korriger

9.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:16:53

+37:15

korriger

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

1:42:43

+1:03:05

korriger

DNS

Oda Q Fossum

Freidig

korriger

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

41:39

+0:00

korriger

2.

Marianne Lykke

Emblem IL

43:07

+1:28

korriger

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

1:22:40

+0:00

korriger

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

1:33:04

+10:24

korriger

3.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

1:35:12

+12:32

korriger

4.

Anna Solberg

OL Trollelg

1:40:44

+18:04

korriger

5.

Annina Müller

Orkanger IF

2:27:21

+1:04:41

korriger

Brutt

Andrea Vindal

Wing OK

48:06

korriger

170 75 73 72 161 162 71 33 32

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

korriger

DNS

Gina Mølnvik

Freidig

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

57:17

+0:00

korriger

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

1:04:11

+6:54

korriger

3.

Kari Ulseth

Freidig

1:10:23

+13:06

korriger

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:10:39

+13:22

korriger

5.

Tone Almås

IL Leik

1:17:32

+20:15

korriger

6.

Sigrid Melkild

Freidig

1:34:02

+36:45

korriger

7.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:36:57

+39:40

korriger

Brutt

Rine Hanssen

Byåsen IL

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Freidig

56:55

+0:00

korriger

2.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:54:27

+57:32

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

58:04

+0:00

korriger

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

15:55

+0:00

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

13:59

+0:00

korriger

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

14:23

+0:24

korriger

3.

Matias Nissen

Freidig

15:46

+1:47

korriger

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:11

+2:12

korriger

5.

Jonas Grønli

Freidig

16:46

+2:47

korriger

6.

Gard Årøen Lykke

Emblem IL

17:55

+3:56

korriger

7.

Jonas Vindal

Wing OK

19:22

+5:23

korriger

8.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

19:27

+5:28

korriger

9.

Mikkel Holt

Freidig

20:26

+6:27

korriger

10.

Einar Eide

Byåsen IL

22:24

+8:25

korriger

11.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

26:31

+12:32

korriger

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

29:41

+15:42

korriger

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Jame Ferraren

OL Gaula

17:14

+0:00

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

29:35

+0:00

korriger

2.

Mathias Hermstad

Freidig

38:46

+9:11

korriger

3.

Mathias Vindal

Wing OK

40:56

+11:21

korriger

4.

Mats Eidsmo

Freidig

44:19

+14:44

korriger

5.

Morten Svendgård

OK Skøynar

44:32

+14:57

korriger

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

44:32

+14:57

korriger

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

54:28

+24:53

korriger

8.

Marius Bones

Freidig

1:05:28

+35:53

korriger

9.

Martin Selmer

Freidig

1:13:34

+43:59

korriger

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

1:38:27

+1:08:52

korriger

DSQ

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

1:09:49

korriger

113 123 32

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

korriger

DNS

Even Svegård Bye

Byåsen IL

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

52:33

+0:00

korriger

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

53:53

+1:20

korriger

3.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IF

58:40

+6:07

korriger

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

1:03:21

+10:48

korriger

5.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem IL

1:05:19

+12:46

korriger

6.

Johannes Bakke Aashamar

Flosta IL

1:07:14

+14:41

korriger

7.

Håvard Eidsmo

Freidig

1:07:59

+15:26

korriger

8.

Adrian Opheim

Freidig

1:21:19

+28:46

korriger

9.

Nils Ola Kvam

Freidig

1:23:57

+31:24

korriger

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

1:24:08

+31:35

korriger

11.

Johannes Løvås

Byåsen IL

1:32:22

+39:49

korriger

DSQ

Odin Løvås

Freidig

2:42:06

korriger

73 72 161 162 71 33 32

Brutt

Are Helle Mårdalen

Freidig

21:00

korriger

170 75 73 72 161 162 71 33 32 150 100

Brutt

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:34:44

korriger

75 73 72 161 162 33 32

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

korriger

DNS

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

korriger

Klasse: H 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

SPK Freidig

48:21

+0:00

korriger

2.

Arild Heggeset

Freidig

55:44

+7:23

korriger

3.

Even Hofstad

Freidig

1:17:10

+28:49

korriger

DNS

Stig Folgerø

Freidig

korriger

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:07:24

+0:00

korriger

2.

Ola Keiserås

IL Leik

1:07:32

+0:08

korriger

3.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

1:08:22

+0:58

korriger

4.

Einar Lofthus

Lillehammer OK

1:16:58

+9:34

korriger

5.

Are Årøen Lykke

Emblem IL

1:43:55

+36:31

korriger

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

59:48

+0:00

korriger

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

1:08:51

+9:03

korriger

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:09:35

+9:47

korriger

4.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:14:01

+14:13

korriger

5.

Arild H Clausen

Freidig

1:16:05

+16:17

korriger

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:16:50

+17:02

korriger

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:18:40

+18:52

korriger

8.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:21:01

+21:13

korriger

9.

Agnar Renolen

Wing OK

1:23:09

+23:21

korriger

10.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:33:41

+33:53

korriger

11.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

1:36:16

+36:28

korriger

12.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

2:12:29

+1:12:41

korriger

DSQ

Ole Malmring

Freidig

1:16:52

korriger

33 40 32

DSQ

Pål Kittilsen

Freidig

korriger

DNS

Brage Keiserås

IL Leik

korriger

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

korriger

DNS

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

58:15

+0:00

korriger

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

1:04:28

+6:13

korriger

3.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:05:19

+7:04

korriger

4.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:20:06

+21:51

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Freidig

43:56

+0:00

korriger

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

45:28

+1:32

korriger

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

50:47

+6:51

korriger

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:00:35

+16:39

korriger

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

1:03:17

+19:21

korriger

6.

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:05:16

+21:20

korriger

7.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

1:19:51

+35:55

korriger

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:02:50

+0:00

korriger

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:12:49

+0:00

korriger

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:15:32

+2:43

korriger

3.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:22:16

+9:27

korriger

4.

Andreas Magerøy

Frol IL

1:26:25

+13:36

korriger

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:28:34

+15:45

korriger

6.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:33:55

+21:06

korriger

7.

Bjørn Lundanes

Emblem IL

1:34:11

+21:22

korriger

8.

Rasmus Rørholt Theisen

IL BUL-Tromsø

1:36:13

+23:24

korriger

9.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

1:36:39

+23:50

korriger

10.

Mattis Holt

Freidig

1:39:00

+26:11

korriger

11.

Tomas Brikselli

NTNUI

1:39:16

+26:27

korriger

12.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:48:49

+36:00

korriger

Brutt

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

1:03:28

korriger

163 165 166 167 168 75 169 33 40 123 150

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

korriger

DNS

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

korriger

DNS

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

korriger

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

56:53

+0:00

korriger

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:19:57

+23:04

korriger

3.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

1:20:13

+23:20

korriger

4.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

1:24:39

+27:46

korriger

5.

Kristine Fjeldbo

Sandefjord OK

1:25:03

+28:10

korriger

6.

Sara Profors

Frol IL

1:34:07

+37:14

korriger

7.

Ingrid Marie Dromnes

OL Trollelg

1:34:31

+37:38

korriger

8.

Vibeke Falck

Freidig

1:34:44

+37:51

korriger

9.

Randi W. Bartnes

Orkanger IF

1:34:45

+37:52

korriger

10.

Thorlene Egerton

Wing OK

1:48:27

+51:34

korriger

DNS

Katrine Andersen

Freidig

korriger

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synnøve Reitan

Freidig

37:54

+0:00

korriger

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Kristiansand OK

40:02

+0:00

korriger

2.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

50:10

+10:08

korriger

3.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:05:44

+25:42

korriger

4.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

1:06:53

+26:51

korriger

5.

Åge Aashamar

Flosta IL

1:08:15

+28:13

korriger

6.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:10:33

+30:31

korriger

DSQ

Mari Hoff

Byåsen IL

1:04:18

korriger

36

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Erik Kvam

Freidig

1:00:18

+0:00

korriger

2.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

1:08:38

+8:20

korriger

3.

Jørgen Stenvik

1:15:14

+14:56

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 januar 2014, 15:08:55

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

172

Antall startet:

153