Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Silje GÃ¥svik Narvestad | Halden SK | 20:24 | korriger | ||||||
Erlend Bjerknes Fagerlid | MÃ¥ren OK | 30:08 | korriger | ||||||
Kristoffer Øhlckers | IL Tyrving | 23:47 | korriger | ||||||
Sander Frantzen | Kolbotn og Skimt OL | 23:55 | korriger | ||||||
Sondre Hagen | OK Skeidi | 14:47 | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Silje Slungaard | IL Tyrving | 22:16 | +0:00 | korriger | 44 45 47 48 | |||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emma Eithun Paulsen | Nittedal OL | 30:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingrid Bredalen | Nittedal OL | 35:40 | +4:50 | korriger | ||||
Klasse: D 13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ida Margrethe Ulvestad | MÃ¥ren OK | 25:43 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anniken Eriksrud Karlsen | Oppsal Orientering | 51:02 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Elin Fossum Rye | Asker Skiklubb | 59:41 | +8:39 | korriger | ||||
3. | Hedda Vonen | Nittedal OL | 1:05:58 | +14:56 | korriger | ||||
DNS | Oda Sikkeland | IL Tyrving | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marianne Bakken | MÃ¥ren OK | 1:04:02 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marit Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 1:10:44 | +6:42 | korriger | ||||
3. | Ingunn Berget | Ã…s-UMB Orientering | 1:18:30 | +14:28 | korriger | ||||
Klasse: D 17-B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anbjørg Søberg Henriksen | Rudsbygd IL | 33:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kristin Søberg Henriksen | Rudsbygd IL | 34:08 | +0:11 | korriger | ||||
3. | Anett Wallin | IL Tyrving | 39:57 | +6:00 | korriger | ||||
4. | Siri Spjelkavik | IL Tyrving | 50:26 | +16:29 | korriger | ||||
Klasse: D 17-C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Linda Fredh | Hamar OK | 49:59 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ã…se Marit Hansen | Nittedal OL | 59:29 | +9:30 | korriger | ||||
3. | Liv Edle Grønstad | Løten o-lag | 1:06:23 | +16:24 | korriger | ||||
Klasse: D 17-N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inger Emilie Søberg Henriksen | Rudsbygd IL | 23:26 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Milda Øhlckers | IL Tyrving | 45:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Astrid Kristin Ruud | Nittedal OL | 48:08 | +2:46 | korriger | ||||
3. | Hanne Narvestad | Halden SK | 51:39 | +6:17 | korriger | ||||
DNS | Marit B. Eithun | Nittedal OL | 52:14 | korriger | |||||
Klasse: D 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Holt Hanssen | MÃ¥ren OK | 39:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingunn Schei | Ã…s-UMB Orientering | 1:07:04 | +27:42 | korriger | ||||
DSQ | Ingrid M. Tenge | Ã…s-UMB Orientering | 41:12 | korriger | 49 155 147 51 160 54 132 158 249 | ||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB Orientering | 44:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Åshild Stuve Strandlie | Gjø-Vard OL | 44:58 | +0:19 | korriger | ||||
3. | Berit Berge | IL Tyrving | 46:49 | +2:10 | korriger | ||||
4. | Unni Rye | Asker Skiklubb | 52:08 | +7:29 | korriger | ||||
5. | Randi Nicolaisen | Asker Skiklubb | 52:50 | +8:11 | korriger | ||||
6. | Ellen-Christine Koren | Ã…s-UMB Orientering | 57:20 | +12:41 | korriger | ||||
7. | Gro Hege Ludvigsen | MÃ¥ren OK | 1:02:00 | +17:21 | korriger | ||||
8. | Edel Sofie Nilsen | Asker Skiklubb | 1:02:04 | +17:25 | korriger | ||||
9. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 1:04:36 | +19:57 | korriger | ||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Solveig Billingsø | Eidskog OL | 38:08 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingeborg Bakken | MÃ¥ren OK | 52:36 | +14:28 | korriger | ||||
Klasse: D 65- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora Ursin | Fossum IF | 46:18 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 52:02 | +5:44 | korriger | ||||
DNS | Inger Halck | MÃ¥ren OK | korriger | ||||||
Klasse: D 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Aase Tove Golden | MÃ¥ren OK | 36:51 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Unni Drage | Haugerud IF | 41:45 | +4:54 | korriger | ||||
3. | Inger Lise Bjordal | Oppsal Orientering | 57:56 | +21:05 | korriger | ||||
Klasse: D 75- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 33:28 | korriger | 51 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sindre Vestengen Lian | Lillomarka OL | 33:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Oliver Wallin Higgins | IL Tyrving | 36:11 | +2:32 | korriger | ||||
Klasse: H 13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lukas Bjelde | MÃ¥ren OK | 18:31 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Markus MÃ¥num Moen | MÃ¥ren OK | 20:07 | +1:36 | korriger | ||||
3. | Jakob Grann | MÃ¥ren OK | 20:41 | +2:10 | korriger | ||||
DNS | Lars GÃ¥svik Narvestad | Halden SK | korriger | ||||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Aasheim | Oppsal Orientering | 33:21 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ã…smund Aamodt Resell | Nydalens SK | 42:27 | +9:06 | korriger | ||||
3. | Nore Rystad | Heming Orientering | 1:07:36 | +34:15 | korriger | ||||
DNS | Alexander Skeppland Hole | Nydalens SK | korriger | ||||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Strandlie | Gjø-Vard OL | 53:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mindaugas Lukauskas | Fossum IF | 1:00:38 | +6:44 | korriger | ||||
3. | Christian Jomaas | Fossum IF | 1:06:42 | +12:48 | korriger | ||||
4. | Donatas Kontautas | OK Telsiai | 1:08:57 | +15:03 | korriger | ||||
5. | Robert Banfi | Ã…s-UMB Orientering | 1:13:14 | +19:20 | korriger | ||||
6. | Einar Bjørkaas Helle | Ås-UMB Orientering | 1:30:46 | +36:52 | korriger | ||||
Klasse: H 17-B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Peter Carlsen | Røyken OL | 30:48 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jon Strøm | Hauketo IF | 35:47 | +4:59 | korriger | ||||
3. | Simon Feyling | Kolbotn og Skimt OL | 51:50 | +21:02 | korriger | ||||
Klasse: H 17-C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Svein-Tore GÃ¥svik Narvestad | Halden SK | 33:29 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Eirik Vestengen Lian | Lillomarka OL | 35:47 | korriger | 42 | ||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Boye Dirro Bøhlerengen | Østmarka OK | 54:16 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Torstein Hole | Nydalens SK | 1:02:15 | +7:59 | korriger | ||||
3. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:05:29 | +11:13 | korriger | ||||
4. | Trond Sigvald Hetland | Kolbotn og Skimt OL | 1:06:01 | +11:45 | korriger | ||||
5. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:24:03 | +29:47 | korriger | ||||
Klasse: H 45- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-UMB Orientering | 45:28 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Stein H. Hagen | OK Skeidi | 47:11 | +1:43 | korriger | ||||
3. | Odd Arne Lian | Østmarka OK | 54:36 | +9:08 | korriger | ||||
4. | Bjørnar Dahl Hotvedt | Privat | 1:06:01 | +20:33 | korriger | ||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Johan Lunde | IL Koll | 45:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gløer Winsvold | Sentrum OK | 48:06 | +3:01 | korriger | ||||
3. | Gunnar Tenge | Ã…s-UMB Orientering | 49:45 | +4:40 | korriger | ||||
4. | Martin Granly | Lillomarka OL | 51:57 | +6:52 | korriger | ||||
5. | Per Slungaard | IL Tyrving | 55:34 | +10:29 | korriger | ||||
6. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 58:43 | +13:38 | korriger | ||||
7. | Tore Kjølseth | privat | 59:29 | +14:24 | korriger | ||||
8. | Bjørn Bakkevig | Heming Orientering | 59:41 | +14:36 | korriger | ||||
9. | Per Kaarby | Fossum IF | 1:06:22 | +21:17 | korriger | ||||
10. | Jarand Rystad | Heming Orientering | 1:09:11 | +24:06 | korriger | ||||
Klasse: H 55- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rune Berge | IL Tyrving | 30:41 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 32:56 | +2:15 | korriger | ||||
3. | HÃ¥vard Steinsholt | Ã…s-UMB Orientering | 32:57 | +2:16 | korriger | ||||
4. | Morten Due | MÃ¥ren OK | 33:23 | +2:42 | korriger | ||||
5. | Reidar Fossum | Asker Skiklubb | 35:25 | +4:44 | korriger | ||||
6. | Egil Rundberget | Nydalens SK | 35:29 | +4:48 | korriger | ||||
7. | Per Schanche | Asker Skiklubb | 37:40 | +6:59 | korriger | ||||
8. | Per Hermann Krøger | Måren OK | 40:53 | +10:12 | korriger | ||||
9. | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | 40:56 | +10:15 | korriger | ||||
10. | Roy Gjerding | OK Moss | 47:38 | +16:57 | korriger | ||||
11. | Jon Arvid Fossum | Asker Skiklubb | 49:24 | +18:43 | korriger | ||||
12. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal Orientering | 52:24 | +21:43 | korriger | ||||
13. | Petter Fure | Oppsal Orientering | 52:59 | +22:18 | korriger | ||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 36:47 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Harald Aasheim | Oppsal Orientering | 39:54 | +3:07 | korriger | ||||
3. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 40:44 | +3:57 | korriger | ||||
4. | Jon Gunnar Henriksen | Rudsbygd IL | 42:47 | +6:00 | korriger | ||||
Klasse: H 65- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Willy Grønstad | Løten o-lag | 37:47 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Leif Billingsø | Eidskog OL | 40:26 | +2:39 | korriger | ||||
3. | Trond Feiring | Hamar OK | 42:52 | +5:05 | korriger | ||||
4. | Tore Aaberg | Indre Østfold OK | 43:45 | +5:58 | korriger | ||||
5. | Thor Palmgren | Halden SK | 46:34 | +8:47 | korriger | ||||
6. | Knut Vidar Johansen | MÃ¥ren OK | 50:20 | +12:33 | korriger | ||||
7. | Georg Kapperud | Oppsal Orientering | 1:05:35 | +27:48 | korriger | ||||
DSQ | Hasse Bergstrøm | IL Tyrving | 41:58 | korriger | 157 | ||||
DSQ | Roar Bjordal | Oppsal Orientering | 45:23 | korriger | 52 | ||||
DSQ | Bjørn Spjelkavik | IL Tyrving | 50:45 | korriger | 51 | ||||
DSQ | Jimmy Nordli | Trøsken IL | 54:59 | korriger | 49 155 147 51 160 54 132 158 | ||||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Harald Lundhaug | OK Moss | 31:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 50:52 | +19:41 | korriger | ||||
3. | Ã…smund Jahr | Driv IL | 56:19 | +25:08 | korriger | ||||
4. | Einar Hoff | IL Tyrving | 1:03:48 | +32:37 | korriger | ||||
DNS | Steinar Ruud | Konnerud IL | korriger | ||||||
Klasse: H 75- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tor Drage | Haugerud IF | 29:27 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tor Kaurin | MÃ¥ren OK | 50:51 | +21:24 | korriger | ||||
DSQ | Tore Burud | Hauketo IF | 48:53 | korriger | 135 53 104 105 155 159 51 48 | ||||
Klasse: H 80- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Tveite | Ås-UMB Orientering | 33:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Dagfinn Føllesdal | Oslostudentenes IK | 35:58 | +2:44 | korriger | ||||
3. | Bjarne Smaadahl | Kolbotn og Skimt OL | 1:06:29 | +33:15 | korriger |
Sist oppdatert: | 21 september 2013, 09:49:44 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 128 |
Antall startet: | 122 |