Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 21/Bedriftløp Smistad 14. september 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Dale Aamdal

18:50

+0:00

14:29

2.

Mads Johansen

19:01

+0:11

14:37

3.

Synne Dale Aamdal

32:26

+13:36

24:56

4.

Gunn Tove Leiren

St. Olavs Hospital

37:34

+18:44

28:53

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Johannessen

Trondheim Kommune

25:59

+0:00

15:17

2.

Mads Johannesen

Skoleelev

28:05

+2:06

16:31

3.

Adrian Nutudal

Skoleelev

37:14

+11:15

21:54

4.

Andreas Nutudal

Skoleelev

37:15

+11:16

21:54

5.

Margit Wanvig

1:01:54

+35:55

36:24

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

1:04:21

+0:00

20:45

2.

Guro Stødle

NTNU bil

1:37:34

+33:13

31:28

3.

Åsta Wendel

1:40:42

+36:21

32:29

4.

Teresa Bølmann

1:41:41

+37:20

32:48

5.

Eleonora Mondo

Reinertsen

2:33:50

+1:29:29

49:37

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira AS

46:33

+0:00

11:21

2.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska

49:23

+2:50

12:02

3.

Randi Marie Mohus

St Olav

52:12

+5:39

12:43

4.

Vibeke Falck

Trondheim Kommune

57:40

+11:07

14:03

5.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:05:36

+19:03

16:00

6.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:10:30

+23:57

17:11

7.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:30:10

+43:37

21:59

Arrangør

Sonja Tronstadhagen

Trondheim Kommune

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

49:57

+0:00

12:10

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Eget

55:56

+0:00

18:02

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:01:36

+5:40

19:52

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

1:01:38

+0:00

15:01

2.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:36:56

+35:18

23:38

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

1:22:33

+0:00

26:37

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

48:58

+0:00

11:56

2.

Nina Liabakk

NTNU

52:28

+3:30

12:47

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

53:45

+4:47

13:06

4.

Hilde Forbord

Big Bite

1:04:49

+15:51

15:48

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Multiconsult

1:06:44

+0:00

10:45

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:03:10

+0:00

20:22

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

49:17

+0:00

12:01

2.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

49:49

+0:32

12:09

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:32:13

+42:56

22:29

Arrangør

Hilde Haugskott

Skatteetaten

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

40:05

+0:00

12:55

2.

Berit Grande

Sticos

49:12

+9:07

15:52

3.

Mildrid Ljosland

HiST

1:34:46

+54:41

30:34

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Lillomarka OL

58:01

+0:00

14:09

2.

Bodil Monsen

Sintef

1:24:39

+26:38

20:38

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Vårres Barnehage

1:00:10

+0:00

19:24

DSQ

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:30:05

48

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

57:46

+0:00

18:38

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

57:58

+0:12

18:41

3.

Anne Furuholt

TOBB

59:36

+1:50

19:13

4.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:09:37

+11:51

22:27

5.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

1:10:32

+12:46

22:45

5.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

1:10:32

+12:46

22:45

7.

Randi Irene Engen

SIT

1:18:25

+20:39

25:17

8.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:27:31

+29:45

28:13

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:13:06

+0:00

23:34

2.

Britt Kristiansen

Eget

1:39:01

+25:55

31:56

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:02:54

+0:00

15:20

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:38:10

+0:00

31:40

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:41:01

+0:00

32:35

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Team Liabakk Eriksen

47:39

+0:00

15:22

2.

Michele Baravale

52:05

+4:26

16:48

3.

Reidar Skogstad

Evry

1:06:51

+19:12

21:33

4.

Emanuel Teichman

1:13:55

+26:16

23:50

5.

Amund Stenseth

Devico

1:19:19

+31:40

25:35

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Børge Leiren

Heimdal vg skole

52:38

+0:00

12:14

2.

TorbJØRN AAS

NTNU

52:53

+0:15

12:17

3.

Thor William Skånøy

Skoleelev

1:02:26

+9:48

14:31

4.

Vegar Røyset

Siemens

1:06:20

+13:42

15:25

5.

Lars Brekstad

Reinertsen

1:21:53

+29:15

19:02

6.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:37:37

+44:59

22:42

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

45:53

+0:00

7:24

2.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

52:57

+7:04

8:32

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

1:11:21

+25:28

11:30

Arrangør

Vegard Hansen

Multiconsult

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Johansen

Broadnet

57:19

+0:00

13:19

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:10:41

+13:22

16:26

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart AS

43:16

+0:00

6:58

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

44:27

+0:00

10:20

2.

Kurt Amundsen

Avinor

45:14

+0:47

10:31

3.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

50:00

+5:33

11:37

4.

Frode Sandøy

Powel

51:40

+7:13

12:00

5.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

55:58

+11:31

13:00

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:02:50

+0:00

10:08

2.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:26:08

+23:18

13:53

3.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:27:22

+24:32

14:05

4.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:50:10

+47:20

17:46

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Ketil Mehammer

Multiseis

44:29

+0:00

10:20

2.

Erling Bye

Skåbywigg

49:25

+4:56

11:29

3.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

49:53

+5:24

11:36

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

57:31

+13:02

13:22

5.

Bobo Nordahl

NGU

59:15

+14:46

13:46

6.

Knut Hagen

NTNU

1:00:40

+16:11

14:06

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:13:11

+28:42

17:01

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PwC BIL

52:20

+0:00

8:26

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:04:53

+12:33

10:27

3.

Geir Paulsen

Siemens

1:05:34

+13:14

10:34

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:06:16

+13:56

10:41

5.

Harald Førdedal

Interwell

1:07:45

+15:25

10:55

6.

Dag Erik Helland

Over Lyngen

1:07:55

+15:35

10:57

7.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:11:26

+19:06

11:31

8.

Øystein Wiggen

DNB

1:18:58

+26:38

12:44

9.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:38:45

+46:25

15:55

Arrangør

Geir Paulsen

Siemens

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

51:41

+0:00

12:01

2.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

54:52

+3:11

12:45

3.

Øyvind Sæther

NTNU

56:13

+4:32

13:04

4.

Tore Fornes

Statoil

1:03:22

+11:41

14:44

5.

Hallstein Hemmer

HiST

1:04:44

+13:03

15:03

6.

Petter Mikalsen

Telenor

1:23:45

+32:04

19:28

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Eget

1:11:06

+0:00

11:28

2.

Olve Mogstad

Siemens

1:15:47

+4:41

12:13

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:23:06

+12:00

13:24

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jim Løvås

Politiet

58:55

+0:00

13:42

2.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

59:49

+0:54

13:54

DSQ

Olav Kvittem

Uninett

1:04:11

65

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

1:19:05

+0:00

12:45

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:28:55

+9:50

14:20

3.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:58:29

+39:24

19:06

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Nervik

Eget

50:04

+0:00

12:12

2.

Knut Lillealtern

Eget

54:19

+4:15

13:14

3.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

58:50

+8:46

14:20

4.

Geir Dolmen

KVT

1:00:21

+10:17

14:43

5.

Ole Lutro

NGU

1:01:01

+10:57

14:52

6.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:06:18

+16:14

16:10

7.

Bjørn Rindstad

NGU

1:08:50

+18:46

16:47

8.

Arne Wist

Skanska

1:11:58

+21:54

17:33

9.

Jostein Grepstad

NTNU

1:25:20

+35:16

20:48

10.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:26:59

+36:55

21:12

11.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:29:16

+39:12

21:46

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

1:20:24

+0:00

12:58

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:20:39

+0:15

13:00

3.

Stein Øvstedal

HiST

1:35:46

+15:22

15:26

4.

Tore Heggem

HiNT

1:35:52

+15:28

15:27

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

1:01:25

+0:00

19:48

2.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:35:46

+34:21

30:53

DSQ

Jan Sliper

NBTL AS

1:19:06

63 64 35 38 150

Arrangør

Thore Sundsetvik

Smiths

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

Den norske bjørn

55:20

+0:00

13:29

2.

Tore Kiste

Fylket

56:17

+0:57

13:43

3.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

1:00:15

+4:55

14:41

4.

Martin Melhuus

Veritas

1:04:37

+9:17

15:45

5.

Nils Holte

NTNU

1:05:00

+9:40

15:51

6.

Halvor Flatberg

NTNU

1:07:47

+12:27

16:31

7.

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:09:40

+14:20

16:59

8.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:10:25

+15:05

17:10

9.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:25:42

+30:22

20:54

10.

Torger Haarberg

Haarberg

2:20:37

+1:25:17

34:17

Arrangør

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:23:11

+0:00

13:25

2.

Helge Revhaug

Eget

1:25:57

+2:46

13:51

3.

Erik Lund

NTNU

1:26:10

+2:59

13:53

4.

Frode Stensrud

Eget

1:32:31

+9:20

14:55

5.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:43:56

+20:45

16:45

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

45:22

+0:00

14:38

2.

Roar Kvam

HiST

1:09:37

+24:15

22:27

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

48:22

+0:00

11:47

2.

Eigil Sørli

Q-Free

1:13:32

+25:10

17:56

3.

Bjørn Flor

Eget

1:28:45

+40:23

21:38

DSQ

Leif Engen

SIT

55:27

150

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:08:45

40

Arrangør

Henry Sundsetvik

OTEK

Arrangør

Arnfinn Lindås

HH Engros

Arrangør

Stig Arild Haugskott

Posten

Arrangør

Anders Lauglo

Lauglo Gård

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

2:30:31

+0:00

24:16

DSQ

Roar Forbord

Terratec

32:44

63 106 110 113 115 118 121 69 45 150 175

DSQ

Torleif Stephansen

Evry

1:47:19

115

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

55:38

+0:00

17:56

2.

Oddvar Opland

Stompa

58:55

+3:17

19:00

3.

Randi Iversen

Byåspian

1:31:50

+36:12

29:37

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Seterhaug

Eget

1:06:28

+0:00

16:12

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:06:55

+0:27

16:19

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:35:05

+28:37

23:11

Arrangør

Jarle Nestvold

Rambøll

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:23:29

+0:00

26:55

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Magnar Egseth

Jernbanen

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

1:20:47

+0:00

18:47

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Alex Pedersen

Trollelg

1:17:00

115 118 121 69 45 150


Sist oppdatert:

8 oktober 2013, 09:59:08

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

178

Antall startet:

178