Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P27 17. september 2013

Klasse: NSK N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas og Jakob Hofseth

Nydalens Skiklub

35:27

+0:00

Klasse: NSK C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

41:45

90 97

Klasse: NSK 3 KM (KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

49:49

+0:00

2.

Ingvild Høydal

Nydalens Skiklub

57:30

+7:41

3.

Ragne Wiklund

Nydalens Skiklub

1:19:25

+29:36

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Lye

Statnett BIL

36:34

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:01:33

+0:00

DSQ

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

58:12

104

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

1:07:00

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:26:28

88

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

44:30

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

45:12

+0:42

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

58:45

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

51:13

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

51:33

+0:20

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

54:16

+3:03

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

58:50

+7:37

5.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:01:53

+10:40

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

50:19

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

56:04

+5:45

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

44:36

95 91

Klasse: NSK 4 KM(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Børge Pedersen

Nydalens Skiklub

39:02

+0:00

2.

Lars Krüger

Gabler Wassum

43:19

+4:17

3.

Halvor Halden

Nydalens Skiklub

46:29

+7:27

4.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

1:01:07

+22:05

5.

Karen Bjergaard

Nydalens Skiklub

1:03:54

+24:52

Klasse: NSK 6 KM(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Jo Wiklund

Nydalens Skiklub

Klasse: NSK 5 KM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Christian Unger

Nydalens Skiklub

51:24

+0:00

2.

Lukas Liland

Nydalens Skiklub

1:01:09

+9:45

3.

Ole Petter Haugen

Nydalens Skiklub

1:07:51

+16:27

DSQ

Mons Kr. Løvfald

Nydalens Skiklub

31:29

92 91 104 96 105 101 103 102 100

DSQ

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:11:49

100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Anders Systad

Lyn

1:05:34

+0:00

2.

Hallvard Koren

OK Moss

1:11:08

+5:34

3.

Tor Ringstad

Cisco

1:17:38

+12:04

4.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:20:31

+14:57

DSQ

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

33:19

92 93 94 95 96 97 88 112 90 101 103 102

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

46:25

+0:00

2.

Harald Østgaard Lund

Røkla

1:00:58

+14:33

3.

Are Skindlo

Trauma

1:12:37

+26:12

4.

Uno Hanslien

Bilpost

1:41:21

+54:56

DSQ

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

1:31:56

104

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

54:12

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:41

+2:29

3.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:58

+4:46

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:48

+10:36

5.

Pål Therkelsen

Privat

1:06:35

+12:23

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:07:51

+13:39

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:09:34

+15:22

8.

Eirik Tandrevold

Ernst&Young Oslo BIL

1:12:30

+18:18

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Pettersen

KPP/Runners

46:17

+0:00

2.

Tormod Øvergaard 

Intero

47:18

+1:01

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

48:05

+1:48

4.

Per Schanche

Asker SK

49:14

+2:57

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

59:00

+12:43

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:10:43

+24:26

Arrang

Terje Mathisen

Evry Oslo

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:02

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

42:08

+1:06

3.

Reidar Kierulf

RKP

58:40

+17:38

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:00:20

+19:18

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:02:09

+21:07

6.

Bjørn Rossow

Thales

1:04:23

+23:21

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:03:07

88

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kredinor

37:47

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

38:36

+0:49

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:49

+5:02

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

42:58

+5:11

5.

Per Haugen

NEDERMAN

43:14

+5:27

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

46:39

+8:52

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

50:03

+12:16

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

44:41

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:12

+0:31

3.

Einar Hem

Lillomarka

45:14

+0:33

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

49:13

+4:32

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

50:00

+5:19

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

52:56

+8:15

6.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

52:56

+8:15

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:02

+18:21

9.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:06:43

+22:02

100

10.

Arne Øfsthus

Fugro

1:07:57

+23:16

11.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:22:32

+37:51

Brutt

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:37

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

53:03

+5:26

3.

Annar Brustad

FOBIL

58:35

+10:58

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:02:12

+14:35

5.

Harald Birkeland

OUS

1:11:50

+24:13

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:14:27

+26:50

DSQ

Odd Klettli

BSK

4:27

95 91 90 96 105 106 103 102 100

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:16:49

91 90 105 106 103 102

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

50:59

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:03:47

+12:48

3.

Magne Grande

FBI

1:06:00

+15:01

4.

Per Gjermo

Asker SK

1:12:00

+21:01

5.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:16:51

+25:52

6.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:21:35

+30:36

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

39:03

104 95 91 90 96

DSQ

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:01:14

90

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjertrud Pettersen

PRIVAT

1:00:35

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

42:27

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

Universitetet Oslo

1:08:24

+25:57

DSQ

Siri Gjølstad

PRIVAT

57:23

91 90 105 106 103 102

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Klaveness

Aker Solutions

50:53

+0:00

2.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:00:28

+9:35

3.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:23:37

+32:44

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

59:25

104 96 105 106 102 100

DSQ

Birgit Korvald

Nydalen

1:21:47

91

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

1:41:56

104 96 106 102

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

1:01:56

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:16:25

+14:29


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 11:00:38

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

111

Antall startet:

111