Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei 5. oktober 2013

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

4:12:00

+0:00

8:27

korriger

2.

Kristian Stenerud

NTNUI

4:19:46

+7:46

8:43

korriger

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:29:04

+17:04

9:01

korriger

4.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

4:36:26

+24:26

9:16

korriger

5.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

4:36:28

+24:28

9:16

korriger

6.

Øystein Haug

Frol IL

4:44:37

+32:37

9:33

korriger

7.

Ståle Gjelsten

NTNUI

4:56:24

+44:24

9:56

korriger

8.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

4:57:27

+45:27

9:58

korriger

9.

Jørgen Tegdan

Trollelg

5:04:49

+52:49

10:13

korriger

10.

Olai S. Lillevold

Fossum IF

5:04:57

+52:57

10:13

korriger

11.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:10:23

+58:23

10:24

korriger

12.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

5:14:30

+1:02:30

10:33

korriger

13.

Fredrik Omdal

NTNUI

5:15:20

+1:03:20

10:34

korriger

14.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

5:18:12

+1:06:12

10:40

korriger

15.

Morten Saue

NTNUI

5:19:38

+1:07:38

10:43

korriger

16.

Glenn Tore Løland

Ganddal IL

5:20:07

+1:08:07

10:44

korriger

17.

Martin Hallberg

NTNUI

5:20:44

+1:08:44

10:45

korriger

18.

Erik Gustafsson

NTNUI

5:21:39

+1:09:39

10:47

korriger

19.

Jan Andreas Edstrøm

NTNUI

5:22:00

+1:10:00

10:48

korriger

110

20.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

5:24:16

+1:12:16

10:52

korriger

21.

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

5:33:25

+1:21:25

11:11

korriger

22.

Bård Smestad

Wing OK

5:38:31

+1:26:31

11:21

korriger

23.

Øyvind Enger

NTNUI

5:42:51

+1:30:51

11:30

korriger

24.

Christian Grønvold

NTNUI

5:43:19

+1:31:19

11:31

korriger

25.

Ola Doksrød Strande

NTNUI

5:44:07

+1:32:07

11:32

korriger

26.

Anders Bredesen

NTNUI

5:44:24

+1:32:24

11:33

korriger

27.

Johan Landrø

NTNUI

5:44:25

+1:32:25

11:33

korriger

28.

Truls Ryum

NTNU BIL

5:44:31

+1:32:31

11:33

korriger

29.

Harald Kalager

NTNUI

5:44:39

+1:32:39

11:33

korriger

30.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

5:47:00

+1:35:00

11:38

korriger

31.

Erik Johannes Bjørnson Løvenskiold Grüner Kvam

Heimdal Ski

5:51:05

+1:39:05

11:46

korriger

32.

Even Nyhus

Ntnui

5:51:31

+1:39:31

11:47

korriger

33.

Hans Olav Kjøs

St. Olavs Hospital

5:52:04

+1:40:04

11:48

korriger

34.

Halvor Lund

NTNUI

5:52:26

+1:40:26

11:49

korriger

35.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

5:54:47

+1:42:47

11:54

korriger

36.

Nicolas Brun Lie Knudtzon

Njård

5:54:49

+1:42:49

11:54

korriger

37.

Eric Ryan

NTNUI

5:55:05

+1:43:05

11:54

korriger

38.

Jostein Alvestad

Wing OK

5:56:41

+1:44:41

11:58

korriger

39.

Einar Hjortås

NTNUI

5:57:46

+1:45:46

12:00

korriger

40.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

6:00:42

+1:48:42

12:06

korriger

41.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

6:01:16

+1:49:16

12:07

korriger

42.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

6:03:08

+1:51:08

12:11

korriger

43.

Connor Bolger

NTNUI

6:03:38

+1:51:38

12:12

korriger

44.

Fredrik Johannessen

Rambøll

6:04:45

+1:52:45

12:14

korriger

45.

Simen Olafsen

NTNUI

6:04:54

+1:52:54

12:14

korriger

46.

Jørund Vala

Team Brink

6:04:57

+1:52:57

12:14

korriger

47.

Magne Jutulstad

BSK

6:05:30

+1:53:30

12:15

korriger

48.

Hans Petter Wollebæk

BSK

6:05:31

+1:53:31

12:15

korriger

49.

Einar Gjelsvik

Fusa

6:06:01

+1:54:01

12:16

korriger

50.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

6:07:23

+1:55:23

12:19

korriger

51.

Jørgen Longva

Byåsen

6:10:43

+1:58:43

12:26

korriger

52.

Gustav Ruø

Freidig

6:11:07

+1:59:07

12:27

korriger

53.

Arild Holm Clausen

Sp.kl. Freidig

6:13:17

+2:01:17

12:31

korriger

54.

Eirik Marthinsen

NTNUI

6:14:35

+2:02:35

12:34

korriger

55.

Pål Ellingsen

NTNUI

6:18:07

+2:06:07

12:41

korriger

56.

Sondre Halden

NTNUI

6:19:34

+2:07:34

12:44

korriger

57.

Lars Hermanrud

TIFMUF

6:19:45

+2:07:45

12:44

korriger

58.

Fredrik Elg Heffermehl

TIFMUF

6:20:35

+2:08:35

12:46

korriger

59.

Pål Moen Møst

Frol IL

6:20:40

+2:08:40

12:46

korriger

60.

Øyvind Selmer

Team Skigo 2

6:20:47

+2:08:47

12:46

korriger

61.

Erik Hallberg

Statoil

6:22:04

+2:10:04

12:49

korriger

62.

Tomas Brikselli

NTNUI

6:32:10

+2:20:10

13:09

korriger

62.

Torbjørn Vala

NTNUI

6:32:10

+2:20:10

13:09

korriger

Jeg knuste Øyvind i spurten!

64.

Håvard Berget

NTNUI

6:32:47

+2:20:47

13:10

korriger

65.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

NTNUI

6:34:11

+2:22:11

13:13

korriger

66.

Ole Jermstad

Verdal OK

6:34:22

+2:22:22

13:14

korriger

67.

Kjetil Lehn

6:34:44

+2:22:44

13:14

korriger

68.

Olav Mydland

NTNUI

6:37:05

+2:25:05

13:19

korriger

69.

Håkon Lund Torkildsen

Tynset IF

6:37:44

+2:25:44

13:20

korriger

69.

Adrian Opheim

NTNUI

6:37:44

+2:25:44

13:20

korriger

71.

Ole Einar Brækken

Byåsen IL

6:38:02

+2:26:02

13:21

korriger

72.

Bjarne Valås

CK Krank 1/Team Intersport Gig

6:38:03

+2:26:03

13:21

korriger

72.

Terje Drøyvold

Byåsen IL

6:38:03

+2:26:03

13:21

korriger

74.

Eigil Lyng

Team intersport gigant Lade

6:38:04

+2:26:04

13:21

korriger

75.

Tor Michelsen

Team Intersport gigant Lade

6:38:05

+2:26:05

13:21

korriger

76.

Eivind Tandrevold

Fossum IF

6:39:45

+2:27:45

13:24

korriger

77.

KJELL BAARDSGAARD

TROLLELG

6:40:33

+2:28:33

13:26

korriger

78.

Martin Dons

Kjelsås IL

6:43:24

+2:31:24

13:32

korriger

79.

Steinar Fredriksen

NTNUI

6:43:25

+2:31:25

13:32

korriger

79.

Bjørnar Roalkvam

NTNUI

6:43:25

+2:31:25

13:32

korriger

81.

Magne Svare

Skanska Aktiv Team SkiGo 2

6:54:47

+2:42:47

13:55

korriger

82.

Dag Sulheim

Lillehammer OK

6:56:36

+2:44:36

13:58

korriger

82.

Einar Sulheim

Tindegruppa

6:56:36

+2:44:36

13:58

korriger

84.

Halvor Steinsholt

Ås UMB

7:01:11

+2:49:11

14:08

korriger

85.

Aleksander Njøs

NTNUI

7:01:16

+2:49:16

14:08

korriger

86.

Jonas Aamodt Moræus

Aptomar

7:02:47

+2:50:47

14:11

korriger

86.

Håkon Breistrand

7:02:47

+2:50:47

14:11

korriger

88.

Erlend Bjerkås

Jernbanens BIL

7:02:48

+2:50:48

14:11

korriger

89.

Brynjar Larssen Bakken

Nabla Eulers

7:03:02

+2:51:02

14:11

korriger

90.

Bjørn N. Myklebust

NTNUI

7:03:40

+2:51:40

14:13

korriger

90.

Daniel A. Solheim

Hybrida

7:03:40

+2:51:40

14:13

korriger

92.

Egil A. Behrens

NTNUI

7:09:18

+2:57:18

14:24

korriger

93.

Sigurd Hofsmo Jakobsen

Sintef Energi

7:10:27

+2:58:27

14:26

korriger

93.

Einar S. Wergeland

Student-KRIK Trondheim

7:10:27

+2:58:27

14:26

korriger

95.

Håvard Magne Fagervoll

NTNUI

7:13:12

+3:01:12

14:32

korriger

96.

Eirik Dyrseth

Løplabbet

7:16:10

+3:04:10

14:38

korriger

97.

Mathias Strand

NTNUI

7:16:15

+3:04:15

14:38

korriger

98.

Henrik Langeland

NTNUI

7:16:38

+3:04:38

14:39

korriger

99.

Kristian Hoff

Janus IF

7:16:39

+3:04:39

14:39

korriger

99.

Jørgen Langeland

NTNUI

7:16:39

+3:04:39

14:39

korriger

101.

Knut Hjertvik

Janus IF

7:16:42

+3:04:42

14:39

korriger

102.

Eirik Aartun

Janus IF

7:16:43

+3:04:43

14:39

korriger

103.

Bjarte Haugen

NTNUI

7:17:10

+3:05:10

14:40

korriger

104.

Sondre Kongsgård

NTNUI

7:17:45

+3:05:45

14:41

korriger

105.

Håkon Austlid Taskén

NTNUI

7:18:22

+3:06:22

14:42

korriger

106.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

7:20:51

+3:08:51

14:47

korriger

107.

Rune André Bjørnerud

Trondheim Triatlonklubb

7:20:56

+3:08:56

14:47

korriger

108.

Stefan Widmer

FC Regensdorf

7:22:32

+3:10:32

14:51

korriger

108.

Amadeus Witzemann

Veloblitz

7:22:32

+3:10:32

14:51

korriger

110.

Magnus Frestad Nygaard

KRIK

7:31:58

+3:19:58

15:10

korriger

110.

Henning Mæhle

NTNUI

7:31:58

+3:19:58

15:10

korriger

112.

Frode Hallberg

NTNUI

7:33:53

+3:21:53

15:13

korriger

113.

Tarjei Midtgarden Mårdalen

NTNUI

7:34:34

+3:22:34

15:15

korriger

114.

Åsmund Skomedal

Trondheim Kristelig studentlag

7:34:38

+3:22:38

15:15

korriger

115.

Harald Førdedal

Over Lyngen

7:39:03

+3:27:03

15:24

korriger

116.

RF

Notodden OL

7:52:23

+3:40:23

15:51

korriger

117.

Fredrik Bjerkås

NTNUI

8:02:10

+3:50:10

16:10

korriger

117.

Håkon Eggebø

NTNUI

8:02:10

+3:50:10

16:10

korriger

Brutt

Dag Lofthus

Hamar OK

2:54:13

korriger

110

Brutt

Haakon Utby

NTNUI

3:06:44

korriger

110

Brutt

Gudmund Melland

Trondheim kommune

3:35:17

korriger

110

Brutt

Tommy Schmid

OL Trollelg

3:41:46

korriger

110

Brutt

Ola Stenseth

Topteam SK

3:42:31

korriger

110

Brutt

Ola Keiserås

IL Leik

3:46:24

korriger

Brutt

Paul

Frol IL

3:47:26

korriger

110

Brutt

Erik Langaard Solberg

NTNUI-Langrenn

4:05:56

korriger

110

Brutt

Einar Lofthus

Lillehammer OK

4:06:17

korriger

110

Brutt

Torgeir Sulheim

Lillehammer OK

4:06:58

korriger

110

Brutt

Fredrik Steinsvik

NTNUI

4:09:29

korriger

110

Brutt

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

4:09:32

korriger

110

Brutt

Thomas Alne

NTNUI-Langrenn

4:12:59

korriger

110

Brutt

Jørgen Braaten

NTNUI

4:13:40

korriger

110

Brutt

Kai Robert Vandsvik

Ytterøy IL

4:14:13

korriger

110

Brutt

Carl Joacim Fensbekk

NTNUI Tindegruppa

4:14:13

korriger

Brutt

Nikolai Korvald Skaare

NTNUI

4:14:43

korriger

110

Brutt

Ivar Hesselberg Indby

Team Trond

4:15:02

korriger

110

Brutt

Aleksander Hanssen

Norconsult BIL

4:16:03

korriger

Brutt

Jo Kogstad Ringheim

JANUS IF

4:20:40

korriger

110

Brutt

Ola Gjønnes Grendal

Herkules Friidrett

4:21:36

korriger

110

Brutt

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

4:26:51

korriger

110

Brutt

Tore Blokkum

NTNUI

4:27:29

korriger

110

Brutt

Håkon Leithe

Selbu OK

4:30:54

korriger

110

Brutt

Dag Erik Helland

Wing OK

4:32:29

korriger

110

Brutt

Eirik Strand

Ingen

4:32:51

korriger

110

Brutt

Brage Keiserås

IL Leik

4:34:34

korriger

110

Brutt

Jan Hage

Il Leik

4:34:35

korriger

110

Brutt

Erik Martinsen

NTNUI

4:34:43

korriger

110

Brutt

Martin Kristiansen

NTNUI

4:35:12

korriger

110

Brutt

Torger Nordgården

NTNUI

4:35:14

korriger

110

Brutt

Erik Olsen

NTNUI

4:35:17

korriger

110

Brutt

Kevin Pladsen Skallevold

NTNUI

4:35:19

korriger

110

Brutt

Erling Stølen

NTNUI

4:35:21

korriger

110

Brutt

Fredrik Widerøe

NTNUI

4:37:08

korriger

110

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI roing

4:37:10

korriger

110

Brutt

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

4:41:39

korriger

110

Brutt

Alexander G Vedeler

NTNUI

4:43:37

korriger

110

Brutt

Anders Bidne

Piano

4:43:37

korriger

110

Brutt

Halfdan Bondevik

NTNUI

4:46:08

korriger

110

Brutt

Jens Sveen Frogner

NTNUI

4:46:32

korriger

110

Brutt

Luis Hallsteinsen

Team Øko

4:53:22

korriger

110

Brutt

Julian Straus

TV Unterstrass Handball

4:54:22

korriger

110

Brutt

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

5:02:51

korriger

110

Brutt

Kristoffer Busengdal

Klubb Krissi

5:03:31

korriger

110

Brutt

Atle Risa

Klubb Atle

5:04:21

korriger

110

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

5:04:51

korriger

110

Brutt

Jonathan Sutcliffe

Wing

5:04:52

korriger

110

Brutt

Dag Atle Lee Eksund

Intervallkollegiet

5:05:50

korriger

110

Brutt

Tor Borgan

Intervallkollegiet

5:05:51

korriger

110

Brutt

Sigurd Skomedal

NTNUI

5:06:11

korriger

110

Brutt

Simen Larsen

5:09:38

korriger

110

Brutt

Kristian Dahl

5:09:38

korriger

110

Brutt

Morten Krüger Hagen

AMG racing team

5:16:39

korriger

110

Brutt

Magnus Naustdal

AMG racing team

5:16:40

korriger

110

Brutt

Sven Henrik Andresen

AMG racing team

5:16:40

korriger

110

Brutt

Even Karlsen

Søndre berg 7.o o-lag

5:21:10

korriger

110

Brutt

Ole Kristen Sulheim

Lom IL

5:21:18

korriger

110

Brutt

Espen Stornes

NTNUI

5:21:37

korriger

110

Brutt

Alexander Taranger King

NTNUI

5:22:51

korriger

110

Brutt

Henning Schei

NTNUI

5:25:53

korriger

110

Brutt

Andreas Aakenes

NTNUI

5:25:55

korriger

110

Brutt

Roy Seland

Wing OK

5:30:40

korriger

110

Brutt

Maximilian Goldmann

TV Unterstrass Ski / NTNUI

5:33:39

korriger

110

Brutt

Magnar Nedland

Yahoo!

5:41:00

korriger

110

Brutt

Arnfinn Emdal

NTNU

5:41:00

korriger

110

Brutt

Svein Christian Wedum

NTNUI

5:45:24

korriger

110

Brutt

Vebjørn Asplund Kristoffersen

Valnesfjord IL

5:45:24

korriger

110

Brutt

Arne Selle

NTNUI

5:49:03

korriger

110

Brutt

Truls Klami

Brekke & Strand BIL

5:49:03

korriger

110

Brutt

Michele Baravalle

MB

5:52:42

korriger

110

Brutt

Jabus de Vaal

NTNU

5:52:42

korriger

110

Brutt

Bjørn Bråthen

Team Øko

5:56:02

korriger

110

Brutt

Ove Mørch

Janus IF

6:18:28

korriger

110

Brutt

Morten Rostad Haugen

HC

6:18:28

korriger

110

Brutt

Paulo "Bjørndalen" Giråo

NTNUI friidrett

6:27:13

korriger

110

Brutt

Peder Aursand

NTNUI

6:47:10

korriger

110

Brutt

Hansen Johnson

NTNUI

6:47:10

korriger

110

Brutt

Øyvind Hetland

NTNUI, Studenterhytta

6:51:23

korriger

110

Brutt

Øyvind Moen

NTNUI

6:51:23

korriger

110

Brutt

Fredrik Winther Thorsen

Klubb mc fly

korriger

DNS

Markus Brevold

NTNUI

korriger

DNS

Ingar Solberg

Olderskog IL

korriger

DNS

Arild

Kongsberg Seatex

korriger

DNS

Snorre N. Olsen

Crash nBurn Multisport

korriger

DNS

Agnar Renolen

Wing OK

korriger

DNS

Fredrik Thommesen

NTNUI, Studenterhytta

korriger

DNS

Christer Skaug

Malvik IL / Team skigo 2

korriger

DNS

Vegard Nilssen

NTNUI

korriger

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

korriger

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

3:13:14

+0:00

10:23

korriger

2.

Anne Johanne Lind

IL Tyrving

3:26:27

+13:13

11:05

korriger

3.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

3:36:43

+23:29

11:39

korriger

3.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

3:36:43

+23:29

11:39

korriger

5.

Marit Vala

NTNUI

3:39:02

+25:48

11:46

korriger

6.

Mari Angell-Petersen

Spk Freidig

3:39:42

+26:28

11:48

korriger

7.

Hanne Sandstad

Freidig

3:39:43

+26:29

11:48

korriger

8.

Marianne Dæhli

NTNUI

3:55:01

+41:47

12:38

korriger

9.

Guro Torpe

NTNUI

4:03:43

+50:29

13:06

korriger

10.

Linn Hokholt

NTNUI

4:05:22

+52:08

13:11

korriger

11.

Gina Mølnvik

Freidig

4:06:51

+53:37

13:16

korriger

12.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

4:11:10

+57:56

13:30

korriger

13.

Kristin Antonsen

NTNUI

4:20:32

+1:07:18

14:00

korriger

14.

Vilde Moi

NTNUI

4:20:33

+1:07:19

14:00

korriger

14.

Live Lindemark

Asker SK

4:20:33

+1:07:19

14:00

korriger

16.

Kari Mørkved Sylten

NTNUI

4:20:35

+1:07:21

14:00

korriger

17.

Maren Mohagen Hansen

NTNUI orientering

4:21:20

+1:08:06

14:03

korriger

18.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

4:21:25

+1:08:11

14:03

korriger

19.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:24:40

+1:11:26

14:13

korriger

19.

Una Bratlie

NTNUI

4:24:40

+1:11:26

14:13

korriger

21.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

4:31:59

+1:18:45

14:37

korriger

22.

Trine Breen

Gjerdrum

4:33:44

+1:20:30

14:43

korriger

22.

Ingrid Hannestad

NTNUI

4:33:44

+1:20:30

14:43

korriger

24.

Jenny Persson

Byåsen IL

4:34:38

+1:21:24

14:45

korriger

25.

Sara Profors

Frol IL

4:38:50

+1:25:36

14:59

korriger

26.

Martine Åstebøl

NTNUI

4:48:48

+1:35:34

15:31

korriger

27.

Elise Øien Sørnes

NTNUI

4:48:49

+1:35:35

15:31

korriger

28.

Ida Tangen

Nydalens SK

4:49:53

+1:36:39

15:35

korriger

29.

Agnete Nummedal

Lillomarka OL

4:49:54

+1:36:40

15:35

korriger

30.

Anne Melkild

Freidig

5:05:11

+1:51:57

16:24

korriger

30.

Sigrid Melkild

Freidig

5:05:11

+1:51:57

16:24

korriger

32.

Mari Basberg

NTNUI

5:12:35

+1:59:21

16:48

korriger

32.

Anna Lindholm

NTNUI

5:12:35

+1:59:21

16:48

korriger

34.

Vibeke Falck

Freidig

5:12:41

+1:59:27

16:48

korriger

35.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

5:12:42

+1:59:28

16:48

korriger

35.

Marit Irene Kvittem

Spkl Freidig

5:12:42

+1:59:28

16:48

korriger

37.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

5:12:47

+1:59:33

16:48

korriger

38.

Marianne Madsen

NTNUI roing

5:13:15

+2:00:01

16:50

korriger

38.

Elise Tveita

NTNUI Roing

5:13:15

+2:00:01

16:50

korriger

38.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

5:13:15

+2:00:01

16:50

korriger

41.

Solveig Tveter Bratlie

NTNUI

5:13:16

+2:00:02

16:50

korriger

42.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

5:19:39

+2:06:25

17:11

korriger

42.

Katharina Rogstad

Ntnui orientering

5:19:39

+2:06:25

17:11

korriger

44.

Mali F Nielsen

NTNUI

5:21:11

+2:07:57

17:16

korriger

45.

Jannicke Soløy Sletten

Indøk Racing Team

5:21:55

+2:08:41

17:18

korriger

45.

Magnhild Gjestvang

NTNUI

5:21:55

+2:08:41

17:18

korriger

47.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

5:21:56

+2:08:42

17:18

korriger

47.

Hilde Njøten

Indøk Racing Team

5:21:56

+2:08:42

17:18

korriger

49.

Vilde Feet

Indøk Racing Team

5:21:57

+2:08:43

17:18

korriger

49.

Marie Ameln

Indøk Racing Team

5:21:57

+2:08:43

17:18

korriger

51.

Karoline Solheim

Gamp

5:21:58

+2:08:44

17:18

korriger

52.

Adriana Kyvik

ntnu

5:22:40

+2:09:26

17:20

korriger

53.

Anne Vik

St. Olavs

5:28:18

+2:15:04

17:39

korriger

54.

Thorlene Egerton

Wing

5:28:50

+2:15:36

17:40

korriger

55.

Gerit Pfuhl

NTNU B.I.L

5:28:51

+2:15:37

17:40

korriger

56.

Anniken Liland Fredriksen

Stokmarknes IL

5:30:39

+2:17:25

17:46

korriger

56.

Linn Ryen

Mjøndalen IF

5:30:39

+2:17:25

17:46

korriger

58.

Daniela Ivars

NTNUI

5:40:53

+2:27:39

18:19

korriger

59.

Inger Lise Sollie

NTNUI

5:46:53

+2:33:39

18:38

korriger

59.

Margrete Øie Langåker

NTNUI

5:46:53

+2:33:39

18:38

korriger

61.

Anette Kleppestø

NTNUI

5:55:26

+2:42:12

19:06

korriger

61.

Hanna Lindseth

NTNUI

5:55:26

+2:42:12

19:06

korriger

63.

Cathrine Andrea Johnsen

BSK

5:55:58

+2:42:44

19:08

korriger

63.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

5:55:58

+2:42:44

19:08

korriger

65.

Tone Almås

IL Leik

6:02:06

+2:48:52

19:28

korriger

66.

Kristin Sølberg

IL Leik

6:02:09

+2:48:55

19:28

korriger

67.

Astrid Marthinsen

NTNUI

6:17:25

+3:04:11

20:17

korriger

68.

Beate Norheim

NTNUI Basket

6:23:54

+3:10:40

20:38

korriger

68.

Ragnhild Stamer Ekerholt

NTNUI Telemark&Alpint

6:23:54

+3:10:40

20:38

korriger

70.

Marie Rognes

NTNUI

6:31:46

+3:18:32

21:03

korriger

70.

Mirjam Knutsen

NTNUI

6:31:46

+3:18:32

21:03

korriger

72.

Monika Mielnik

NTNUI

6:34:57

+3:21:43

21:14

korriger

72.

Siri Vea

NTNUI

6:34:57

+3:21:43

21:14

korriger

74.

Kristine Othilie Gran

NTNUI-langrenn

7:01:13

+3:47:59

22:38

korriger

75.

Hanne Hellebust Strand

NTNUI

7:59:36

+4:46:22

25:47

korriger

75.

Anne Bjerke Årrestad

NTNUI

7:59:36

+4:46:22

25:47

korriger

75.

Magnhild Vold

NTNUI

7:59:36

+4:46:22

25:47

korriger

78.

Marie Birkeland

NTNUI

8:11:29

+4:58:15

26:25

korriger

Brutt

Ingvild Mohr Hansen

NTNUI

5:46:07

korriger

Jeg fullførte ikke, men brøt etter 4.post

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

5:26:22

korriger

Brutt

Anniken Amos Ruud

NTNUI

3:06:43

korriger

Brutt

Hanne Nøvik

NTNUI

korriger

DNS

Mari Nord Hauge

NTNUI

korriger

DNS

Arvid Berge

Vikøy IK

korriger

DNS

Frida Næss-Ulseth

Indøk Racing Team

korriger

DNS

Siri Bruskeland

UKA

korriger

DNS

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Toril Nes

NTNUI

korriger

DNS

Heidi M. Midtun

Freidig

korriger

DNS

Johanne Rakner

Varegg Fleridrett

korriger

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

korriger

DNS

Mari Moen Slenes

NTNUI Friidrett

korriger

DNS

Magnhild Volden

NTNUI

korriger

Klasse: Parløp ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

3:58:50

+0:00

12:50

korriger

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

3:59:00

+0:10

12:50

korriger

3.

Preben Antonsen

Byåsen

4:14:36

+15:46

13:41

korriger

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

4:14:36

+15:46

13:41

korriger

5.

Vera

Melkild

5:12:39

+1:13:49

16:48

korriger

5.

Camilla Andrine Johnsen

BSK

5:12:39

+1:13:49

16:48

korriger

DNS

Oda Q Fossum

Freidig

korriger

Klasse: Veteranklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

3:53:01

+0:00

12:31

korriger

2.

Harald Fløgstad

Freidig

3:54:48

+1:47

12:37

korriger

3.

Tore Heggem

HiNT

4:40:13

+47:12

15:03

korriger

4.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

4:58:43

+1:05:42

16:03

korriger

5.

Anders Waage

Freidig

5:07:32

+1:14:31

16:32

korriger

6.

Frank Bjarkø

NRK

5:13:18

+1:20:17

16:50

korriger

7.

Svein E hove

Byåsen

5:14:43

+1:21:42

16:55

korriger

8.

Magnus Landstad

Freidig

5:51:50

+1:58:49

18:54

korriger

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

6:09:52

+2:16:51

19:53

korriger

DNS

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

korriger

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Fløgstad

Freidig

6:35:42

+0:00

13:16

korriger

1.

Per Hveem

HiST

6:35:42

+0:00

13:16

korriger

3.

Tore Heggem

HiNT

8:19:33

+1:43:51

16:45

korriger

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

5:51:31

+0:00

11:47

korriger

1.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

5:51:31

+0:00

11:47

korriger

3.

Marit Vala

NTNUI

6:05:13

+13:42

12:15

korriger

4.

Kari Mørkved Sylten

NTNUI

7:24:25

+1:32:54

14:54

korriger

4.

Kristin Antonsen

NTNUI

7:24:25

+1:32:54

14:54

korriger

4.

Vilde Moi

NTNUI

7:24:25

+1:32:54

14:54

korriger

4.

Live Lindemark

Asker SK

7:24:25

+1:32:54

14:54

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 oktober 2013, 12:15:02

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

328

Antall startet:

307