Klasse: H16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gabriel Slinger | Svelvik Sykleklubb | 2:46:36 | +0:00 | 10:28 | korriger | |||
2. | Joar Gjerdahl | BOS | 2:58:41 | +12:05 | 11:14 | korriger | |||
3. | Steffen Vedal | Svelvik SK | 2:59:38 | +13:02 | 11:17 | korriger | |||
4. | Jonas Oliver Berg | Svelvik Sykleklubb | 3:13:22 | +26:46 | 12:09 | korriger | |||
5. | John Galleberg | Sande Sportsklubb | 3:29:00 | +42:24 | 13:08 | korriger | |||
6. | Christian Hartz Mellin | Glassverket if | 4:02:16 | +1:15:40 | 15:14 | korriger | |||
7. | Sivert Liang | Svelvik Skli og Skalle | 4:04:00 | +1:17:24 | 15:20 | korriger | |||
8. | Erlend Steen | BOS | 5:48:29 | +3:01:53 | 21:55 | korriger | |||
DSQ | Haakon J Larssen | 5:42:50 | korriger | 60 50 53 63 51 61 62 64 65 69 103 108 10... | |||||
DSQ | Sindre Nilssen | korriger | |||||||
Klasse: D16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Maria Hartz Melling | Glassverket if | 4:02:54 | +0:00 | 15:16 | korriger | |||
2. | Oda Scheele | Nydalen SK | 4:02:56 | +0:02 | 15:16 | korriger | |||
3. | Frida Nelson | Moscow Team | 5:05:25 | +1:02:31 | 19:12 | korriger | |||
4. | Oda Gjerdahl | BOS | 5:05:53 | +1:02:59 | 19:14 | korriger | |||
Klasse: H17-34 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lars Petter Stormo | Team Oslo Sportslager | 2:05:24 | +0:00 | 7:53 | korriger | |||
2. | Yngvar Høimyr Solberg | IF Sturla | 2:08:37 | +3:13 | 8:05 | korriger | |||
3. | Lars Henrik Verde Thon | Sturla IF | 2:08:41 | +3:17 | 8:05 | korriger | |||
4. | Lars Erik Halvorsen | BOS | 2:09:20 | +3:56 | 8:08 | korriger | |||
5. | Erik Haare | Rambøll BIL | 2:09:26 | +4:02 | 8:08 | korriger | |||
6. | Ole Kr Haraldsrud | 2:10:47 | +5:23 | 8:13 | korriger | ||||
7. | Stian Kristiansen | 2:11:02 | +5:38 | 8:14 | korriger | ||||
8. | Espen Kristiansen | Skippertak atletichs | 2:11:09 | +5:45 | 8:14 | korriger | |||
9. | Tommy Borgen | Svelvik sk triatlon | 2:13:49 | +8:25 | 8:24 | korriger | |||
10. | Glenn Borgen | Svelvik Sykleklubb | 2:17:15 | +11:51 | 8:37 | korriger | |||
11. | Raymond Pedersen | 2:17:18 | +11:54 | 8:38 | korriger | ||||
12. | Bjørn Skollerud | Tønsberg triathlon | 2:17:34 | +12:10 | 8:39 | korriger | |||
13. | Kristian Kullerud | Slevik IL/Konnerud IL | 2:17:47 | +12:23 | 8:39 | korriger | |||
14. | Gjermund Bolstad | 2:33:23 | +27:59 | 9:38 | korriger | ||||
15. | Hans Gunnar Gravningen | Sande Sportsklubb | 2:33:37 | +28:13 | 9:39 | korriger | |||
16. | Knut Ole Thoreplass | BK Triathlon | 2:44:37 | +39:13 | 10:21 | korriger | |||
17. | Lars Andreas Vik | Team Lassen | 2:45:14 | +39:50 | 10:23 | korriger | 49 | ||
18. | Hermann Slinger | BOS | 2:46:37 | +41:13 | 10:28 | korriger | |||
19. | Roman Potapenko | Moscow Team | 2:47:07 | +41:43 | 10:30 | korriger | 100 | ||
20. | Gjermund Galleberg | 2:56:23 | +50:59 | 11:05 | korriger | ||||
21. | Oskar Næss | Svelvik skigruppe | 2:56:40 | +51:16 | 11:06 | korriger | |||
22. | Ole-Martin Foss | Studio90 O-lag | 2:56:41 | +51:17 | 11:06 | korriger | |||
23. | Fridtjof Aaserud | Sande Sportsklubb | 2:56:47 | +51:23 | 11:07 | korriger | |||
23. | Magnus Gravningen | Sande Sportsklubb | 2:56:47 | +51:23 | 11:07 | korriger | |||
25. | Erik Engløk | Svelvik IF | 2:59:01 | +53:37 | 11:15 | korriger | |||
26. | Ole Johan Morken | Skippertak atletichs | 2:59:19 | +53:55 | 11:16 | korriger | |||
27. | Kjartan Aukland | Thunder titans | 2:59:24 | +54:00 | 11:16 | korriger | |||
28. | Even Myhre | 2:59:35 | +54:11 | 11:17 | korriger | ||||
29. | Gleb Levin | Moscow Team | 2:59:50 | +54:26 | 11:18 | korriger | |||
30. | HÃ¥kon Foss Andersen | Studio90 O-lag | 2:59:51 | +54:27 | 11:18 | korriger | |||
31. | Eivind Hellum | Guttas årlige | 3:13:55 | +1:08:31 | 12:11 | korriger | |||
32. | Kristoffer Hagen | Sande sportsklubb | 3:14:17 | +1:08:53 | 12:13 | korriger | |||
33. | Simen Lier Jensen | 3:14:20 | +1:08:56 | 12:13 | korriger | ||||
33. | Carl Simen Bakken | 3:14:20 | +1:08:56 | 12:13 | korriger | ||||
35. | Magnus Larsen | Skippertak atletichs | 3:14:26 | +1:09:02 | 12:13 | korriger | |||
36. | Lasse Syvertsen | Team Lassen | 3:25:21 | +1:19:57 | 12:54 | korriger | |||
37. | Petter Guttormsen | Stavanger Triathlon | 3:42:17 | +1:36:53 | 13:58 | korriger | |||
38. | Flemming P Paulsen | 3:54:24 | +1:49:00 | 14:44 | korriger | ||||
39. | Torleif Bøhmer | 3:54:35 | +1:49:11 | 14:45 | korriger | ||||
40. | Vladimir Kim | Moscow Team | 4:05:31 | +2:00:07 | 15:26 | korriger | |||
41. | George Levin | Moscow Team | 4:09:05 | +2:03:41 | 15:39 | korriger | |||
42. | Alexander Makarov | Moscow Team | 4:09:19 | +2:03:55 | 15:40 | korriger | |||
43. | Martin Dammen | Helan og Halvan O-Lag | 4:11:23 | +2:05:59 | 15:48 | korriger | 50 53 | ||
44. | Anders Johnsen | Skippertak atletichs | 4:11:25 | +2:06:01 | 15:48 | korriger | 50 53 | ||
45. | August Aaserud | Sande sportsklubb | 4:15:36 | +2:10:12 | 16:04 | korriger | 69 103 | ||
46. | Marius A. F. Pettersen | Strømsgodset IF | 4:47:23 | +2:41:59 | 18:04 | korriger | |||
47. | Syver Lier Jensen | 4:58:52 | +2:53:28 | 18:47 | korriger | ||||
48. | Daniil Babiychuk | Moscow Team | 5:08:30 | +3:03:06 | 19:24 | korriger | 69 103 108 104 | ||
49. | Eivind-Andre N-Solberg | 5:49:20 | +3:43:56 | 21:58 | korriger | ||||
Brutt | Alexander Tangen | korriger | |||||||
Brutt | Lasse Dysvik | Skippertak atletichs | korriger | ||||||
Brutt | Anders Rulnes | korriger | |||||||
Brutt | Anton Bø | Guttas årlige | korriger | ||||||
DNS | Harald Godø Gjerdahl | KRIK Villmark | korriger | ||||||
Klasse: D17-34 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingunn Egeberg Vári | IF Sturla | 2:43:11 | +0:00 | 10:15 | korriger | |||
2. | Hege Kullerud | Konnerud IL | 2:45:05 | +1:54 | 10:22 | korriger | |||
3. | Marie Grepperud | Drammen Bandy | 3:14:01 | +30:50 | 12:12 | korriger | |||
4. | Silje Maurtveten | 3:14:32 | +31:21 | 12:14 | korriger | ||||
5. | Hege Næss | Svelvik Sykleklubb | 3:46:41 | +1:03:30 | 14:15 | korriger | |||
6. | Heidi Fjeldstad | IL Sandvin | 3:46:42 | +1:03:31 | 14:15 | korriger | |||
7. | Katrine Vie Bråthen | Team Gamle Frithjoff | 3:54:22 | +1:11:11 | 14:44 | korriger | |||
8. | Carolin Sandström | Arsenal | 4:40:46 | +1:57:35 | 17:39 | korriger | |||
9. | Siri Sando | Team Pippi | 4:41:03 | +1:57:52 | 17:40 | korriger | |||
10. | Merethe Pettersen | 4:47:22 | +2:04:11 | 18:04 | korriger | ||||
11. | Marthe Nissen | Høvik IF | 4:49:17 | +2:06:06 | 18:11 | korriger | |||
12. | Kjersti Nelson Levina | Moscow Team | 5:06:12 | +2:23:01 | 19:15 | korriger | |||
13. | Alla Suschevich | Moscow team | 5:06:12 | +2:23:01 | 19:15 | korriger | |||
14. | Hilde Borgen | 5:06:16 | +2:23:05 | 19:15 | korriger | ||||
15. | Ingrid Krog Vinge | 5:10:06 | +2:26:55 | 19:30 | korriger | ||||
16. | Maren Lier Jensen | 5:10:22 | +2:27:11 | 19:31 | korriger | ||||
17. | Marita Brobakken | Skippertak atletichs | 6:10:08 | +3:26:57 | 23:16 | korriger | |||
Brutt | Line Gjerdahl | Team1000trappene | korriger | ||||||
Brutt | Renate Thormodsrud | Team1000trappene | korriger | ||||||
Brutt | Mia Wehler | Team1000trappene | korriger | ||||||
Brutt | Julia Marsheva | Moscow Team | korriger | ||||||
Brutt | Gunn Beate Rulnes | Team Pippi | korriger | ||||||
DNS | Irina Neveynitsyna | Moscow Team | korriger | ||||||
Klasse: H35-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | David Ekroll | BOS | 2:05:23 | +0:00 | 7:53 | korriger | |||
2. | Rune Scheele | Nydalen SK | 2:06:48 | +1:25 | 7:58 | korriger | |||
3. | Frode Nebell | BOS | 2:09:13 | +3:50 | 8:07 | korriger | |||
4. | Egil Furua | BOS | 2:09:47 | +4:24 | 8:09 | korriger | |||
5. | Erik Spangberg | Ã…skollen Sykkelklubb | 2:10:38 | +5:15 | 8:12 | korriger | |||
6. | Asbjørn Aarvik | Statoil OSLO BIL | 2:16:52 | +11:29 | 8:36 | korriger | |||
7. | Vegard Spiten | BK triathlon | 2:16:56 | +11:33 | 8:36 | korriger | |||
8. | Rune Fleischer | Eiker O-lag | 2:17:15 | +11:52 | 8:37 | korriger | |||
9. | Terje W. Pettersen | BOS | 2:33:33 | +28:10 | 9:39 | korriger | |||
10. | Stig Melling | Ringerike o-lag | 2:33:35 | +28:12 | 9:39 | korriger | |||
11. | Helge Høvik | Team Jensen | 2:33:36 | +28:13 | 9:39 | korriger | |||
12. | Kjetil Sælid | 2:43:35 | +38:12 | 10:17 | korriger | ||||
13. | Espen Wagener | BK Triathlon | 2:44:32 | +39:09 | 10:20 | korriger | 47 | ||
14. | Nils Inge Brurberg | Sturla IF | 2:45:06 | +39:43 | 10:23 | korriger | |||
15. | Inge Stian Johansen | Team Jensen | 2:57:23 | +52:00 | 11:09 | korriger | |||
16. | Magne Pedersen | Svelvik Sykleklubb | 2:59:35 | +54:12 | 11:17 | korriger | |||
17. | Sondre Vedal | Svelvik SK | 2:59:40 | +54:17 | 11:17 | korriger | |||
18. | Svein Olav Vik | Team Lassen | 3:00:02 | +54:39 | 11:19 | korriger | |||
19. | Roy Arne Hansen | 3:00:17 | +54:54 | 11:20 | korriger | ||||
20. | Johan Galleberg | 3:00:32 | +55:09 | 11:21 | korriger | ||||
21. | Bjørn Melling | BOS | 3:12:34 | +1:07:11 | 12:06 | korriger | |||
22. | Knut Arild Renstrøm | Guttas årlige | 3:13:55 | +1:08:32 | 12:11 | korriger | |||
23. | Svein Grepperud | Team Jensen | 3:14:07 | +1:08:44 | 12:12 | korriger | |||
24. | Otto Galleberg | Sande Sportsklubb | 3:29:01 | +1:23:38 | 13:08 | korriger | |||
25. | Karl Peder Nymoen | Svelvik sykleklubb | 3:36:33 | +1:31:10 | 13:37 | korriger | |||
26. | HÃ¥vard W. Pettersen | BOS | 3:36:40 | +1:31:17 | 13:37 | korriger | |||
27. | Bjørn Wessel | 3:36:44 | +1:31:21 | 13:37 | korriger | ||||
27. | Runar Henricks | Springroad Nine | 3:36:44 | +1:31:21 | 13:37 | korriger | |||
29. | Hans Marius Nelson | Svelvik turn | 3:45:01 | +1:39:38 | 14:09 | korriger | |||
30. | Thomas Tollefsen | Hakkadalen | 3:54:25 | +1:49:02 | 14:44 | korriger | |||
30. | Steinar Bråthen | Team Jensen | 3:54:25 | +1:49:02 | 14:44 | korriger | |||
32. | Thomas Bingen | Helan og Halvan O-Lag | 3:57:28 | +1:52:05 | 14:56 | korriger | 50 53 | ||
33. | Anders Liang | Svelvik Skli og Skalle | 4:04:00 | +1:58:37 | 15:20 | korriger | |||
34. | Aage K. Østern | Arsenal | 4:40:46 | +2:35:23 | 17:39 | korriger | |||
35. | Rune Nebell | Arsenal | 4:41:06 | +2:35:43 | 17:40 | korriger | |||
36. | Geir Ofstad | 4:41:09 | +2:35:46 | 17:40 | korriger | ||||
37. | Hans-Petter Pettersen | Team Jensen | 4:47:31 | +2:42:08 | 18:04 | korriger | |||
38. | Vidar Næss | Svelvik SK | 4:50:06 | +2:44:43 | 18:14 | korriger | |||
38. | Per Ivar Gjellum | 4:50:06 | +2:44:43 | 18:14 | korriger | ||||
40. | Tormod Borgen | Svelvik Sykleklubb | 5:06:11 | +3:00:48 | 19:15 | korriger | |||
41. | Tom Ivar Borgen | 5:06:33 | +3:01:10 | 19:16 | korriger | ||||
42. | Alf Christian Saasen | 5:49:16 | +3:43:53 | 21:57 | korriger | ||||
DSQ | Per-Øivind Larssen | 5:43:15 | korriger | 60 50 53 63 51 61 62 64 65 69 103 108 10... | |||||
DSQ | Geir Eidsmo | 5:43:33 | korriger | 60 50 53 63 51 61 62 64 65 69 103 108 10... | |||||
Brutt | Ivan Marshev | Moscow Team | korriger | ||||||
Brutt | Halvor Rulnes | Team Pippi | korriger | ||||||
DNS | Pål Elvegård | BOS | korriger | ||||||
DNS | Jan Ã…ge Zakariassen | Mandal triathlon | korriger | ||||||
Klasse: D35-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Margrethe Havre | Berger IL | 2:59:49 | +0:00 | 11:18 | korriger | |||
2. | Vigdis Fuglevåg | 3:14:20 | +14:31 | 12:13 | korriger | ||||
3. | Trude Hansen | BOS | 3:57:26 | +57:37 | 14:55 | korriger | |||
4. | Else Kari Nordli Scheele | Nydalen SK | 4:03:44 | +1:03:55 | 15:19 | korriger | |||
5. | Catharina H Melling | Glassverket if | 4:03:51 | +1:04:02 | 15:20 | korriger | |||
6. | Bente Hauglin Liang | Svelvik Skli og Skalle | 4:05:22 | +1:05:33 | 15:25 | korriger | |||
7. | Vigdis M Krohn-Hansen | Team Jensen | 4:47:25 | +1:47:36 | 18:04 | korriger | |||
8. | Liv Jebsen | Team Jensen | 4:47:35 | +1:47:46 | 18:05 | korriger | |||
9. | Maria Mørkassel | 4:47:50 | +1:48:01 | 18:06 | korriger | ||||
10. | Nina Evanger | 4:47:57 | +1:48:08 | 18:06 | korriger | ||||
11. | Grete Næss Nymoen | Svelvik sykleklubb | 4:50:11 | +1:50:22 | 18:15 | korriger | |||
12. | Hanne Steen | BOS | 5:48:40 | +2:48:51 | 21:55 | korriger | |||
Brutt | Anne Guro Nøkleby | Ringerike o-lag | korriger | ||||||
DNS | Kirsten Gjermstad | BOS | korriger | ||||||
Klasse: H50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tibor Vári | IF Sturla | 2:42:17 | +0:00 | 10:12 | korriger | |||
2. | Trygve Bryhn | røyken o-lag | 2:44:06 | +1:49 | 10:19 | korriger | |||
3. | Even Knutsen | Ã…skollen Knutsen | 2:45:07 | +2:50 | 10:23 | korriger | |||
4. | Jan Morten Andersen | IF Sturla | 2:54:51 | +12:34 | 10:59 | korriger | |||
5. | Arne Ivar Anfinsen | IF Sturla | 2:54:56 | +12:39 | 11:00 | korriger | |||
6. | Geir Førlie | Rambøll BIL | 2:55:03 | +12:46 | 11:00 | korriger | |||
7. | Egil Andreassen | BOS | 2:59:35 | +17:18 | 11:17 | korriger | |||
8. | Knut Pettersen | BOS | 2:59:59 | +17:42 | 11:19 | korriger | |||
9. | Sven Myhre | Team Lassen | 3:13:30 | +31:13 | 12:10 | korriger | |||
10. | Tor Engløk | Svelvik IF | 3:13:31 | +31:14 | 12:10 | korriger | |||
11. | Thor Bjørnstad | BOS | 3:25:19 | +43:02 | 12:54 | korriger | |||
12. | Trond Andersen | Leeds United | 3:28:00 | +45:43 | 13:04 | korriger | |||
13. | Odd Lieng | 3:36:27 | +54:10 | 13:36 | korriger | ||||
14. | Jan Trygve Jensen | Team Jensen | 3:48:38 | +1:06:21 | 14:22 | korriger | |||
15. | Erling Friedmann | BSK | 3:50:55 | +1:08:38 | 14:31 | korriger | |||
16. | Johnny Ã…rnes | Svelvik IF | 3:53:44 | +1:11:27 | 14:42 | korriger | |||
17. | Erik Brun-Pedersen | Berger IL | 3:54:24 | +1:12:07 | 14:44 | korriger | |||
18. | Kjetil Christensen | Høvik Jogg | 4:49:48 | +2:07:31 | 18:13 | korriger | |||
19. | Harald Næss | Svelvik Sykkelklubb | 4:50:13 | +2:07:56 | 18:15 | korriger | |||
20. | HÃ¥kon Hafnor | Eltek BIL | 5:00:02 | +2:17:45 | 18:52 | korriger | |||
Klasse: D50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Heidi Morken | BOS | 2:56:59 | +0:00 | 11:07 | korriger | 51 | ||
2. | Kjersti Engløk | Svelvik IF | 4:59:15 | +2:02:16 | 18:49 | korriger | |||
3. | Gunhild Eide | 5:10:17 | +2:13:18 | 19:30 | korriger | ||||
4. | Rita Aina Kvennejorde | 5:47:15 | +2:50:16 | 21:50 | korriger | ||||
5. | Bente Stockler | 5:48:12 | +2:51:13 | 21:53 | korriger | ||||
6. | Kari Lieng | 6:10:10 | +3:13:11 | 23:16 | korriger | 47 50 53 | |||
7. | Kristin Lier Jensen | 6:10:17 | +3:13:18 | 23:17 | korriger | ||||
Klasse: H60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Widar Trømborg | Sande Sportsklubb | 2:56:40 | +0:00 | 11:06 | korriger | |||
2. | Tom Harald Grepperud | Rambøll BIL | 3:14:02 | +17:22 | 12:12 | korriger | |||
3. | Svein Landaas | Svelvik Sykleklubb | 3:25:21 | +28:41 | 12:54 | korriger | |||
4. | Morten Kravik | L`chaim | 3:43:32 | +46:52 | 14:03 | korriger | |||
5. | Rolf Christensen | BOS | 3:48:37 | +51:57 | 14:22 | korriger | |||
6. | Kjell Halvorsen | Team Jensen | 3:54:21 | +57:41 | 14:44 | korriger | |||
7. | Finn Berg | 3:55:41 | +59:01 | 14:49 | korriger | ||||
8. | Hans Lyder Haare | Konnerud I.L. | 4:01:41 | +1:05:01 | 15:12 | korriger | |||
9. | Øivind Olafsen | Nesbygda | 5:07:25 | +2:10:45 | 19:20 | korriger | |||
10. | Petter Kongsli | 5:09:58 | +2:13:18 | 19:29 | korriger | ||||
Klasse: D60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emma Grete Haare | Konnerud I.L. | 4:01:40 | +0:00 | 15:11 | korriger | |||
Klasse: H70 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Erik Østengen | Thales | 4:09:03 | +0:00 | 15:39 | korriger | |||
Brutt | Per J Kjus | Røyken O-lag | korriger |
Sist oppdatert: | 4 november 2013, 15:38:15 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 193 |
Antall startet: | 188 |