Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #1 12. november 2013

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

40:52

+0:00

7:10

korriger

2.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

44:43

+3:51

7:50

korriger

3.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

50:34

+9:42

8:52

korriger

4.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

54:08

+13:16

9:29

korriger

5.

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

55:09

+14:17

9:40

korriger

6.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

57:48

+16:56

10:08

korriger

7.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:00:22

+19:30

10:35

korriger

8.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:00:31

+19:39

10:37

korriger

9.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:02:13

+21:21

10:54

korriger

10.

Jeppe Ruud

Bækkelagets SK

1:07:06

+26:14

11:46

korriger

11.

Paul Torvund

Østmarka OK

1:13:32

+32:40

12:54

korriger

12.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:15:41

+34:49

13:16

korriger

DNS

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

45:33

+0:00

12:18

korriger

2.

Linda Hanssen

Østmarka OK

57:01

+11:28

15:24

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

42:37

+0:00

11:31

korriger

2.

Øyvind Løken

OK Moss

45:39

+3:02

12:20

korriger

3.

Svein Nygård

Lillomarka OL

46:18

+3:41

12:30

korriger

4.

Erik Sandbæk

OK Moss

46:26

+3:49

12:32

korriger

5.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

48:27

+5:50

13:05

korriger

6.

Ove Martinsen

Hauketo IF

48:53

+6:16

13:12

korriger

7.

Kjetil Karlsen

OK Moss

49:34

+6:57

13:23

korriger

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

50:40

+8:03

13:41

korriger

9.

Dag Haugland

Østmarka OK

53:35

+10:58

14:28

korriger

10.

Christopher Schive

OK Moss

54:37

+12:00

14:45

korriger

11.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

56:01

+13:24

15:08

korriger

12.

Einar Helle

Ås-UMB Orientering

59:37

+17:00

16:06

korriger

13.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

59:39

+17:02

16:07

korriger

14.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-UMB Orientering

1:00:52

+18:15

16:27

korriger

15.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

1:02:23

+19:46

16:51

korriger

16.

Robin Bergane Jansson

Siggerud IL

1:12:44

+30:07

19:39

korriger

DSQ

Christian F Schive

OK Moss

35:28

korriger

184 188 190 194 191

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

45:54

+0:00

17:39

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

40:06

+0:00

15:25

korriger

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

43:21

+3:15

16:40

korriger

3.

Marit-Elin Iden

OK Moss

1:00:39

+20:33

23:19

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 november 2013, 19:58:30

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

37

Antall startet:

35