Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse, Akershus skikrets 26. januar 2014

Klasse: Menn senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Dyrberg Ek

Bærums Verk IF - Ski

48:36

+0:00

2:25

korriger

2.

Didrik Smith

Fossum IF - Ski

48:38

+0:02

2:25

korriger

3.

Eirik Asdøl

Bærums Verk IF - Ski

50:25

+1:49

2:31

korriger

4.

Jonas Amundsen

Nes Ski - Ski

50:25

+1:49

2:31

korriger

5.

Eirik Danielsen

Gjerdrum IL - Ski

52:40

+4:04

2:38

korriger

6.

Tore Glomnes

Holmen IF - Ski

54:03

+5:27

2:42

korriger

7.

Roy Kjærnet

Gjerdrum IL - Ski

54:50

+6:14

2:44

korriger

8.

Kim Andre Hansen

Nesodden IF - Ski

55:07

+6:31

2:45

korriger

9.

Anders Asdøl

IL Jardar - Ski

55:33

+6:57

2:46

korriger

10.

Roger Otten Nordby

Nesodden IF - Ski

56:02

+7:26

2:48

korriger

11.

Arnfinn Pedersen

Nesodden IF - Ski

56:03

+7:27

2:48

korriger

12.

Martin Hansen

Nesodden IF - Ski

56:04

+7:28

2:48

korriger

13.

Øystein Grøstad

Nesodden IF - Ski

58:51

+10:15

2:56

korriger

DNS

Svein Erik Sandnes

Oppegård IL - Ski

korriger

DNS

Ola Kristoffer Tosterud

Nes Ski - Ski

korriger

DNS

Lars Anders Tenold

Nordre Eidsvoll IL - Ski

korriger

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lippestad Thorstensen

Bærums Verk IF - Ski

48:34

+0:00

2:25

korriger

2.

Eirik Ek Hagen

Driv Idrettslag - Ski

48:37

+0:03

2:25

korriger

3.

Marius Borge Heir

Fossum IF - Ski

50:15

+1:41

2:30

korriger

4.

Steffen Grue Ulsrud

Åsen IL - Ski

50:21

+1:47

2:31

korriger

5.

Fredrik Løwstrøm Nyenget

Siggerud IL - Ski

50:21

+1:47

2:31

korriger

6.

Sindre Tungesvik

IL Jardar - Ski

50:34

+2:00

2:31

korriger

7.

Mads Bentstuen Nordby

Halmsås & Omegn skilag

51:25

+2:51

2:34

korriger

8.

Håvard Berteig

Fossum IF - Ski

52:39

+4:05

2:37

korriger

9.

Trym Granerud Nygaard

Bærums Skiklub - Ski

52:42

+4:08

2:38

korriger

10.

Erlend Ekern

Oppegård IL - Ski

52:42

+4:08

2:38

korriger

11.

Øyvind Sveen

Gjerdrum IL - Ski

52:44

+4:10

2:38

korriger

12.

Kristoffer Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

52:47

+4:13

2:38

korriger

13.

Martin Muri

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

53:15

+4:41

2:39

korriger

14.

Jonas Englund

Bærums Verk IF - Ski

55:32

+6:58

2:46

korriger

Brutt

Vegard Antonsen

Ås IL - Ski

korriger

Brutt

Sebastian Aagnes

Bærums Skiklub - Ski

korriger

DNS

Aleksander de Lange Claussen

Bærums Skiklub - Ski

korriger

DNS

Mattis Sjøli

Halmsås & Omegn skilag

korriger

DNS

Christian Berge Foyn

Bærums Skiklub - Ski

korriger

DNS

Lars Treekrem

Ås IL - Ski

korriger

DNS

Anders Lundervold

Asker Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Ole Anders Ek Lundby

Drøbak-Frogn IL - Ski

korriger

DNS

Magnus Drivenes

Bærums Skiklub - Ski

korriger

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Johnson Joranger

Fossum IF - Ski

37:40

+0:00

2:30

korriger

2.

Lasse Løwstrøm Aulin

Siggerud IL - Ski

37:43

+0:03

2:30

korriger

3.

Harald Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL - Ski

37:44

+0:04

2:30

korriger

4.

Torbjørn Øilo Jacobsen

Bærums Skiklub - Ski

38:21

+0:41

2:33

korriger

5.

Even Kristian Tønsberg

Fet Skiklubb - Ski

39:23

+1:43

2:37

korriger

6.

Herman Moe

Fet Skiklubb - Ski

41:42

+4:02

2:46

korriger

7.

Even Årekol

Lørenskog Skiklubb - Ski

41:51

+4:11

2:47

korriger

8.

Nikolai Reiding Andresen

Lørenskog Skiklubb - Ski

42:13

+4:33

2:48

korriger

Brutt

Johan Trygve Røkaas

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Vetle Ryen

Asker Skiklubb - Ski

korriger

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Andre Ryttervold

Frogner IL - Ski

37:36

+0:00

2:30

korriger

2.

Thomas Bucher-Johannessen

Fossum IF - Ski

37:37

+0:01

2:30

korriger

3.

Øystein Hatlestad Hovland

IL Jardar - Ski

37:38

+0:02

2:30

korriger

4.

Fredrik Tveter

Oppegård IL - Ski

37:39

+0:03

2:30

korriger

5.

Simen Thune Rolfsen

Fossum IF - Ski

37:40

+0:04

2:30

korriger

6.

Henrik Sørlie Haug

Fossum IF - Ski

37:42

+0:06

2:30

korriger

7.

Amund Hoel

Frogner IL - Ski

38:25

+0:49

2:33

korriger

8.

Didrik Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub - Ski

39:22

+1:46

2:37

korriger

9.

Eirik Haug

Driv Idrettslag - Ski

39:23

+1:47

2:37

korriger

10.

Ingar Høiseth

Frogner IL - Ski

39:33

+1:57

2:38

korriger

11.

Jens Andersen

Ullensaker Skiklubb - Ski

40:25

+2:49

2:41

korriger

12.

Jørgen Fischer

Nes Ski - Ski

40:47

+3:11

2:43

korriger

13.

Ekolai Lunde

Fossum IF - Ski

40:48

+3:12

2:43

korriger

14.

Sander Emil Wold

Bærums Verk IF - Ski

40:52

+3:16

2:43

korriger

15.

Gunnar Johannes Wang-Haugseth

Lørenskog Skiklubb - Ski

40:55

+3:19

2:43

korriger

16.

Herman Mæhle

Drøbak-Frogn IL - Ski

41:54

+4:18

2:47

korriger

17.

Magnus Mikalsen

Driv Idrettslag - Ski

41:54

+4:18

2:47

korriger

18.

Vegard Stornes Iversen

Asker Skiklubb - Ski

41:55

+4:19

2:47

korriger

19.

Johan Henrik Grøgaard

Fossum IF - Ski

42:19

+4:43

2:49

korriger

20.

Einar Kvam Lundberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

44:42

+7:06

2:58

korriger

21.

Lars Morstad

Bærums Verk IF - Ski

50:08

+12:32

3:20

korriger

Brutt

Jens Hauge Løge

Bærums Verk IF - Ski

korriger

DNS

Jonas Knoph Bjerknes

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Magnus Wølneberg

IL Jardar - Ski

korriger

DNS

Leik Torsteinsen

Bærums Verk IF - Ski

korriger

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Nordsveen Hustad

Nes Ski - Ski

20:52

+0:00

2:46

korriger

2.

Sofie Winona Aa

Fossum IF - Ski

21:51

+0:59

2:54

korriger

3.

Anne Siri Lervik

Asker Skiklubb - Ski

21:51

+0:59

2:54

korriger

4.

Sigrid Kjønnø Schaanning

Fossum IF - Ski

22:06

+1:14

2:56

korriger

5.

Therese Øverhagen Tærud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

22:16

+1:24

2:58

korriger

6.

Marte Elise Hov

Asker Skiklubb - Ski

22:23

+1:31

2:59

korriger

7.

Amalie Lundervold

Asker Skiklubb - Ski

23:50

+2:58

3:10

korriger

DNS

Nanna Norderud

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Vilde Noraker Alfarrustad

Fet Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Hedda Noraker Alfarrustad

Fet Skiklubb - Ski

korriger

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Helland-Hansen

IL Jardar - Ski

21:25

+0:00

2:51

korriger

2.

Martine Ek Strøm

Bærums Verk IF - Ski

21:34

+0:09

2:52

korriger

3.

Kristin Lindahl Nilsen

Bærums Verk IF - Ski

21:36

+0:11

2:52

korriger

4.

Guro Ørbeck

Gjerdrum IL - Ski

22:40

+1:15

3:01

korriger

5.

Karoline Haaland

Fossum IF - Ski

23:09

+1:44

3:05

korriger

6.

Charlotte W Grøgaard

Fossum IF - Ski

23:12

+1:47

3:05

korriger

7.

Stina Meinicke

IL Jardar - Ski

23:14

+1:49

3:05

korriger

8.

Andrea Rydland Sivertsgård

Fossum IF - Ski

23:16

+1:51

3:06

korriger

9.

Malin Margareta Trønnes

IL Jardar - Ski

23:40

+2:15

3:09

korriger

10.

Tuva Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

24:28

+3:03

3:15

korriger

11.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Jardar - Ski

24:33

+3:08

3:16

korriger

12.

Eivor Ertzaas Granøien

Bærums Verk IF - Ski

27:14

+5:49

3:37

korriger

DNS

Oda Myrvold Thorud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

korriger

DNS

Camilla Vannebo

IL Jardar - Ski

korriger

Klasse: Kvinner senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldbjørg Dirdal Moxnes

Gjerdrum IL - Ski

28:18

+0:00

2:49

korriger

Klasse: K 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Røer Drabløs

Nesodden IF - Ski

28:18

+0:00

2:49

korriger

2.

Elise Langkaas

Bærums Verk IF - Ski

28:19

+0:01

2:49

korriger

3.

Ingrid Sørum

Gjelleråsen IF - Ski

28:52

+0:34

2:53

korriger

4.

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF - Ski

30:13

+1:55

3:01

korriger

5.

Nora Ugland

Nittedal IL - Ski

30:15

+1:57

3:01

korriger

6.

Anikken Gjerde Alnæs

Gjerdrum IL - Ski

30:36

+2:18

3:03

korriger

7.

Marthe Moengen

Lørenskog Skiklubb - Ski

32:30

+4:12

3:15

korriger

8.

Marte Kjærnet

Gjerdrum IL - Ski

33:09

+4:51

3:18

korriger

DNS

Aurora Solbakk Andersen

Asker Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Inger Clem

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Kristina Hovland Berg

Bærums Verk IF - Ski

korriger

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Bøe

Fossum IF - Ski

18:28

+0:00

2:27

korriger

2.

Thomas Helland Larsen

Fossum IF - Ski

18:37

+0:09

2:28

korriger

3.

Patrick Fossum Kristoffersen

Ullensaker Skiklubb - Ski

18:52

+0:24

2:30

korriger

4.

Mats Kobbersletten Jensen

Gjerdrum IL - Ski

19:09

+0:41

2:33

korriger

5.

Thomas Engebråten

Nes Ski - Ski

19:22

+0:54

2:34

korriger

6.

Marcus Arnesen

Høland IL - Ski

19:23

+0:55

2:35

korriger

7.

Fredrik Bucher-Johannessen

Fossum IF - Ski

19:24

+0:56

2:35

korriger

8.

Anders Aksnes Smith

Fossum IF - Ski

19:24

+0:56

2:35

korriger

9.

Harald Østberg Amundsen

Asker Skiklubb - Ski

19:25

+0:57

2:35

korriger

10.

Bjørnar Jacobsen

Driv Idrettslag - Ski

19:26

+0:58

2:35

korriger

11.

Petter Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL - Ski

19:26

+0:58

2:35

korriger

12.

Andreas Finni Magnussen

Nittedal IL - Ski

19:35

+1:07

2:36

korriger

13.

Simen Andersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

19:36

+1:08

2:36

korriger

14.

Fredrik Ramstad Hoff

Fossum IF - Ski

19:41

+1:13

2:37

korriger

15.

Georg Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

19:58

+1:30

2:39

korriger

16.

Martin Borge Heir

Fossum IF - Ski

20:06

+1:38

2:40

korriger

17.

Aksel Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

20:22

+1:54

2:42

korriger

18.

Ola Tandberg Ryan

Asker Skiklubb - Ski

20:27

+1:59

2:43

korriger

19.

Even Seeberg

Nittedal IL - Ski

20:34

+2:06

2:44

korriger

20.

Henrik Husdal

Drøbak-Frogn IL - Ski

20:34

+2:06

2:44

korriger

21.

Magnus Brath Skurdal

Bærums Verk IF - Ski

20:35

+2:07

2:44

korriger

22.

Hans Kristian Holmbro

Høland IL - Ski

20:39

+2:11

2:45

korriger

23.

Herman Andreas Andersen

Ås IL - Ski

20:54

+2:26

2:47

korriger

24.

Jørgen Barkenæs

Fet Skiklubb - Ski

20:55

+2:27

2:47

korriger

25.

Kristian Nilsen

IL Jardar - Ski

21:03

+2:35

2:48

korriger

26.

Vegard Gulbrandsen

Heggedal IL - Ski

21:12

+2:44

2:49

korriger

27.

Knut Feldberg Bakken

Bærums Verk IF - Ski

21:12

+2:44

2:49

korriger

28.

Ludvig Finstad Bjerken

Gjerdrum IL - Ski

21:13

+2:45

2:49

korriger

29.

Victor Wejden

Asker Skiklubb - Ski

21:14

+2:46

2:49

korriger

30.

Trygve Høvik Lunde

Lørenskog Skiklubb - Ski

21:25

+2:57

2:51

korriger

31.

Tarjei Holo

Fossum IF - Ski

21:40

+3:12

2:53

korriger

32.

Robin Ulverud

Gjerdrum IL - Ski

22:15

+3:47

2:58

korriger

33.

Ole Christopher Fløgstad Larsen

Skedsmo Skiklubb - Ski

23:32

+5:04

3:08

korriger

34.

Even Skeide

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

24:11

+5:43

3:13

korriger

35.

Sondre Opaker Øines

Ullensaker Skiklubb - Ski

24:15

+5:47

3:14

korriger

DNS

Håkon Asdøl

IL Jardar - Ski

korriger

DNS

Henrik Hjørungdal

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

korriger

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Andreas Mortensbakke

Bærums Skiklub - Ski

19:35

+0:00

2:36

korriger

2.

Albert Sperstad

Bærums Skiklub - Ski

19:37

+0:02

2:36

korriger

3.

Vetle Storvik

Gjelleråsen IF - Ski

20:16

+0:41

2:42

korriger

4.

Jonas Slettemark Juel

Fossum IF - Ski

20:17

+0:42

2:42

korriger

5.

Vemund Næss Jensen

IL Jardar - Ski

20:28

+0:53

2:43

korriger

6.

Emil Andre Wiig

Skimt - Ski

20:31

+0:56

2:44

korriger

7.

Fredrik Grusd

Fossum IF - Ski

20:32

+0:57

2:44

korriger

8.

Henrik Vik Tolo

Lommedalens IL - Ski

20:40

+1:05

2:45

korriger

9.

Fredrik Wøien Hesselberg

Hakadal IL - Ski

20:54

+1:19

2:47

korriger

10.

Anders Johan Rogne

Hakadal IL - Ski

20:55

+1:20

2:47

korriger

11.

Thorvald Hillesøy

Bærums Skiklub - Ski

20:55

+1:20

2:47

korriger

12.

Asbjørn Holt Tønsberg

Fet Skiklubb - Ski

20:57

+1:22

2:47

korriger

13.

Daniel Nyvoll

Fossum IF - Ski

20:58

+1:23

2:47

korriger

14.

Øyvind Fredrik Løvstad

Sørum IL - Ski

21:00

+1:25

2:48

korriger

15.

Emil Arnkværn

Fossum IF - Ski

21:01

+1:26

2:48

korriger

16.

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

21:03

+1:28

2:48

korriger

17.

Knut Røhme

Skedsmo Skiklubb - Ski

21:07

+1:32

2:48

korriger

18.

Ola Lier

Asker Skiklubb - Ski

21:16

+1:41

2:50

korriger

19.

Ådne Gigernes

Nes Ski - Ski

21:17

+1:42

2:50

korriger

20.

Didrik Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

21:22

+1:47

2:50

korriger

21.

Sondre Albrigtsen Bjørnstad

Nesodden IF - Ski

21:22

+1:47

2:50

korriger

22.

Vegard Ek Hagen

Driv Idrettslag - Ski

21:42

+2:07

2:53

korriger

23.

Marius Lunder Jensen

Fet Skiklubb - Ski

21:43

+2:08

2:53

korriger

24.

Thomas Meinicke

Jutul IL - Ski

21:54

+2:19

2:55

korriger

25.

Matias Gran-Henriksen

Fossum IF - Ski

21:55

+2:20

2:55

korriger

26.

Kristoffer Dunham

Bærums Skiklub - Ski

21:56

+2:21

2:55

korriger

27.

Johan Bjørtomt

Gjerdrum IL - Ski

22:05

+2:30

2:56

korriger

28.

Osmund Kvalevåg Øversjøen

Fossum IF - Ski

22:07

+2:32

2:56

korriger

29.

Henrik Bjørnstad Koppang

Haslum IL - Ski

22:10

+2:35

2:57

korriger

30.

Hermann Skram Botterud

Bærums Skiklub - Ski

22:11

+2:36

2:57

korriger

31.

Karl Ringstad

Nittedal IL - Ski

22:13

+2:38

2:57

korriger

32.

Ole Einar Borgaard

Gjerdrum IL - Ski

22:20

+2:45

2:58

korriger

33.

Kristian Mork Nielsen

Gjerdrum IL - Ski

22:23

+2:48

2:59

korriger

34.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Jardar - Ski

22:34

+2:59

3:00

korriger

35.

Lars-Martin Fossgard

Asker Skiklubb - Ski

22:37

+3:02

3:00

korriger

36.

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub - Ski

22:52

+3:17

3:02

korriger

37.

Birger Thørud

Lørenskog Skiklubb - Ski

22:56

+3:21

3:03

korriger

38.

Jonas Kristiansen

Nittedal IL - Ski

22:58

+3:23

3:03

korriger

39.

Trond Elias Ødegård

Fossum IF - Ski

23:18

+3:43

3:06

korriger

40.

Ole Kristian Solberg

Nittedal IL - Ski

23:18

+3:43

3:06

korriger

41.

Anders Lervik

Asker Skiklubb - Ski

23:19

+3:44

3:06

korriger

42.

Thomas Heyn

Gjerdrum IL - Ski

23:20

+3:45

3:06

korriger

43.

Kasper Sørberg

Frogner IL - Ski

23:21

+3:46

3:06

korriger

44.

Isak Svarstad Carlsen

Asker Skiklubb - Ski

23:30

+3:55

3:08

korriger

45.

Eivind Carlsen

Skimt - Ski

23:33

+3:58

3:08

korriger

46.

Jørgen Aas

Fet Skiklubb - Ski

23:34

+3:59

3:08

korriger

47.

Hans Kristian Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

23:38

+4:03

3:09

korriger

48.

Tobias Pettersen

Oppegård IL - Ski

24:30

+4:55

3:16

korriger

49.

Fabian Glenne

Nesodden IF - Ski

24:37

+5:02

3:16

korriger

50.

Trym Stensvold

Nesodden IF - Ski

25:02

+5:27

3:20

korriger

51.

Sander August Standal Jensen

Drøbak-Frogn IL - Ski

25:54

+6:19

3:27

korriger

Brutt

Sondre Helland With

Bærums Skiklub - Ski

korriger

Brutt

Simon Malum Kim

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Marius Nåvli Sjølie

Haslum IL - Ski

korriger

DNS

Martin Solvik

Haslum IL - Ski

korriger

DNS

Torjus Helland With

Bærums Skiklub - Ski

korriger

DNS

Herman M Sandborg

Lommedalens IL - Ski

korriger

DNS

Sivert Thoreid Hovland

Sørum IL - Ski

korriger

DNS

Hermann Herger Lindgren

Jutul IL - Ski

korriger

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Fosen

Fossum IF - Ski

19:06

+0:00

3:11

korriger

2.

Hedda Østberg Amundsen

Asker Skiklubb - Ski

19:06

+0:00

3:11

korriger

3.

Sara Pettersen Fuglu

Nes Ski - Ski

19:19

+0:13

3:13

korriger

4.

Kristine Amundsen

IL Jardar - Ski

19:39

+0:33

3:16

korriger

5.

Aurora Kildahl

Asker Skiklubb - Ski

19:39

+0:33

3:16

korriger

6.

Cecilie Mogen

Oppegård IL - Ski

19:40

+0:34

3:16

korriger

7.

Anniken Skeisvoll Grimsmo

IL Jardar - Ski

20:28

+1:22

3:24

korriger

8.

Henriette Furu

Gjerdrum IL - Ski

20:28

+1:22

3:24

korriger

9.

Julie Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

20:46

+1:40

3:27

korriger

10.

Maria Victoria Dammen

Lørenskog Skiklubb - Ski

20:54

+1:48

3:29

korriger

11.

Tale Lindefjeld

IL Jardar - Ski

21:01

+1:55

3:30

korriger

12.

Ilja Elise Engeset

IL Jardar - Ski

21:05

+1:59

3:30

korriger

13.

Synne Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

21:37

+2:31

3:36

korriger

14.

Anniken Helland-Hansen

IL Jardar - Ski

21:59

+2:53

3:39

korriger

15.

Celine Kjernsval

Lørenskog Skiklubb - Ski

22:03

+2:57

3:40

korriger

16.

Torunn Elisabeth Seyffarth

Asker Skiklubb - Ski

22:27

+3:21

3:44

korriger

DNS

Guro Finstad Bjerken

Gjerdrum IL - Ski

korriger

DNS

Katrine Seim

Hol IL - Ski

korriger

DNS

Oda Johanne Sikkeland

IL Jardar - Ski

korriger

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

Ås IL - Ski

19:11

+0:00

3:11

korriger

2.

Julie Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

19:12

+0:01

3:12

korriger

3.

Eline Storvik Grønvold

Hakadal IL - Ski

19:17

+0:06

3:12

korriger

4.

Jenny Pedersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

19:29

+0:18

3:14

korriger

5.

Pia Dahl

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

19:42

+0:31

3:17

korriger

6.

Vera Johanne Norli

Haslum IL - Ski

19:46

+0:35

3:17

korriger

7.

Henriette Sæterdal Semb

Asker Skiklubb - Ski

19:56

+0:45

3:19

korriger

8.

Elisabeth Hagen Helgesen

Lørenskog Skiklubb - Ski

19:56

+0:45

3:19

korriger

9.

Stine Bratteng

Nittedal IL - Ski

20:05

+0:54

3:20

korriger

10.

Sigrid Bye

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

20:08

+0:57

3:21

korriger

11.

Kristine Marie Embretsen

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

20:53

+1:42

3:28

korriger

12.

Julie Flatner Hansen

Gjerdrum IL - Ski

20:55

+1:44

3:29

korriger

13.

Sara Langvatn

Nesodden IF - Ski

21:14

+2:03

3:32

korriger

14.

Tuva Ertzaas Granøien

Bærums Verk IF - Ski

21:23

+2:12

3:33

korriger

15.

Hedda Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

21:44

+2:33

3:37

korriger

16.

Heidi Melteig Brekkan

Hakadal IL - Ski

21:52

+2:41

3:38

korriger

17.

Karoline Gagnum Ring

Asker Skiklubb - Ski

21:53

+2:42

3:38

korriger

18.

Synne Skjærstein

Bærums Verk IF - Ski

22:01

+2:50

3:40

korriger

19.

Ingrid Aaslund

Fet Skiklubb - Ski

22:08

+2:57

3:41

korriger

20.

Eira Torsteinsen

Bærums Verk IF - Ski

22:08

+2:57

3:41

korriger

21.

Kristin Moengen

Lørenskog Skiklubb - Ski

22:18

+3:07

3:43

korriger

22.

Aurora Nordahl Lystad

Gjerdrum IL - Ski

23:06

+3:55

3:51

korriger

Brutt

Vilde Christine Tunheim

Lørenskog Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Sandra Sedeniussen

Gjelleråsen IF - Ski

korriger

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Seeberg-Rommetveit

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

10:55

+0:00

2:43

korriger

2.

Simen F Øiseth

Fet Skiklubb - Ski

10:56

+0:01

2:44

korriger

3.

Gunnar Nydal Eide

Bærums Verk IF - Ski

10:58

+0:03

2:44

korriger

4.

Harald Kjønnø Schaanning

Fossum IF - Ski

11:01

+0:06

2:45

korriger

5.

Eirik Holm Olsen

Fet Skiklubb - Ski

11:13

+0:18

2:48

korriger

6.

Ole Christian Bjeglerud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:15

+0:20

2:48

korriger

7.

Ole Martin Sandness

Sørum IL - Ski

11:16

+0:21

2:49

korriger

8.

Robin Westerlund Johnsen

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

11:17

+0:22

2:49

korriger

9.

Anders Lund

Nittedal IL - Ski

11:18

+0:23

2:49

korriger

10.

Herman Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb - Ski

11:20

+0:25

2:50

korriger

11.

Simen Aaseth Besseberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:21

+0:26

2:50

korriger

12.

Ole-Jørgen Knoph

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:22

+0:27

2:50

korriger

13.

Sondre Haneberg

Oppegård IL - Ski

11:22

+0:27

2:50

korriger

14.

Jostein Wiig Dagestad

Haslum IL - Ski

11:25

+0:30

2:51

korriger

15.

Håvard Sveen

Gjerdrum IL - Ski

11:36

+0:41

2:54

korriger

16.

Lars Haugerud

Skimt - Ski

11:42

+0:47

2:55

korriger

17.

Erlend Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:42

+0:47

2:55

korriger

18.

Snorre Barthel Sveen

Fossum IF - Ski

11:43

+0:48

2:55

korriger

19.

Jeppe Nilsen

Fossum IF - Ski

11:44

+0:49

2:56

korriger

20.

Simen Fagerli Pedersen

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

11:44

+0:49

2:56

korriger

21.

Aleksander Vannebo

IL Jardar - Ski

11:45

+0:50

2:56

korriger

21.

Ivar Harald Clem

Fossum IF - Ski

11:45

+0:50

2:56

korriger

23.

Kristoffer Kolstad

Oppegård IL - Ski

11:46

+0:51

2:56

korriger

24.

Filip Olaussen

Fossum IF - Ski

11:47

+0:52

2:56

korriger

25.

Endre Tveiten

Fossum IF - Ski

11:52

+0:57

2:58

korriger

26.

Simen Løbak

Asker Skiklubb - Ski

11:54

+0:59

2:58

korriger

27.

Bjørn Roar Hatten

Gjelleråsen IF - Ski

11:55

+1:00

2:58

korriger

28.

Felix Baastad Berg

IL Jardar - Ski

12:01

+1:06

3:00

korriger

29.

Walter Fische Pettersen

Asker Skiklubb - Ski

12:07

+1:12

3:01

korriger

30.

Max Oliver Jonsson

Holmen IF - Ski

12:08

+1:13

3:02

korriger

30.

Marius Hansteen

Vollen Ungdomslag - Ski

12:08

+1:13

3:02

korriger

32.

Alexander Strøno

Fossum IF - Ski

12:09

+1:14

3:02

korriger

33.

Håvard Aune

Nittedal IL - Ski

12:10

+1:15

3:02

korriger

34.

Carl Grøstad

Nesodden IF - Ski

12:17

+1:22

3:04

korriger

35.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb - Ski

12:20

+1:25

3:05

korriger

36.

Per Clemet Wisløff

Holmen IF - Ski

12:21

+1:26

3:05

korriger

37.

Einar S. Edvardsen

Asker Skiklubb - Ski

12:22

+1:27

3:05

korriger

38.

Sondre Dahl

Lommedalens IL - Ski

12:24

+1:29

3:06

korriger

39.

Mathias Lange

Gjelleråsen IF - Ski

12:34

+1:39

3:08

korriger

40.

Sondre B Pedersen

Nes Ski - Ski

12:35

+1:40

3:08

korriger

41.

Kevin Jessen Sørensen

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

12:36

+1:41

3:09

korriger

42.

Mathias Skjevdal

Ås IL - Ski

12:55

+2:00

3:13

korriger

43.

Konrad Buene Bukve

Vollen Ungdomslag - Ski

12:56

+2:01

3:14

korriger

44.

Elias Nævdal

Ås IL - Ski

13:01

+2:06

3:15

korriger

45.

Bendik Kalstad

Fossum IF - Ski

13:14

+2:19

3:18

korriger

46.

Sondre Kvalø Haug

Fet Skiklubb - Ski

13:15

+2:20

3:18

korriger

47.

Jonas Aas

Fet Skiklubb - Ski

13:16

+2:21

3:19

korriger

48.

Petter Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

13:21

+2:26

3:20

korriger

49.

Erik Tveraaen Torvbråten

Vollen Ungdomslag - Ski

13:33

+2:38

3:23

korriger

50.

Kasper Moum Ussvær

Bærums Verk IF - Ski

13:38

+2:43

3:24

korriger

51.

Marius Andvik Skara

Hakadal IL - Ski

13:39

+2:44

3:24

korriger

52.

Jacob Monrad Nygård

Nesodden IF - Ski

14:47

+3:52

3:41

korriger

53.

Edvard Beheim Skjolden

Bærums Verk IF - Ski

15:53

+4:58

3:58

korriger

DNS

Christian Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

korriger

DNS

Magnus Brynsrud

Bærums Verk IF - Ski

korriger

DNS

Anders Vamsæter

Gjerdrum IL - Ski

korriger

DNS

Kristoffer Krogh Wetterhus

Vollen Ungdomslag - Ski

korriger

DNS

Andre Windelstad

Dikemark IF - Ski

korriger

DNS

Martin Ramel Haaland

Fossum IF - Ski

korriger

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Austgulen Fosnæs

Fossum IF - Ski

11:37

+0:00

2:54

korriger

2.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb - Ski

11:54

+0:17

2:58

korriger

3.

Sofie Marie Voraa

Haslum IL - Ski

12:02

+0:25

3:00

korriger

4.

Tiril Bergitte Lund

Fossum IF - Ski

12:02

+0:25

3:00

korriger

5.

Thea Sørum

Gjelleråsen IF - Ski

12:03

+0:26

3:00

korriger

6.

Ane Grøtan Wang

Haslum IL - Ski

12:04

+0:27

3:01

korriger

7.

Ida Marie Hagen

Haslum IL - Ski

12:04

+0:27

3:01

korriger

8.

Lisa Neraas

Fossum IF - Ski

12:08

+0:31

3:02

korriger

9.

Isa Skeie

Fossum IF - Ski

12:10

+0:33

3:02

korriger

10.

Ingrid Johnsen

Åsen IL - Ski

12:11

+0:34

3:02

korriger

11.

Elena Rise Johnsen

Asker Skiklubb - Ski

12:15

+0:38

3:03

korriger

12.

Rebekka Aashaug Stangvik

Gjelleråsen IF - Ski

12:17

+0:40

3:04

korriger

13.

Sara Borchgrevink

Fossum IF - Ski

12:21

+0:44

3:05

korriger

14.

Marit Kragh Kjos

Haslum IL - Ski

12:24

+0:47

3:06

korriger

15.

Marthe Dehn

Haslum IL - Ski

12:27

+0:50

3:06

korriger

16.

Silje Marie Ulvang

Gjelleråsen IF - Ski

12:32

+0:55

3:08

korriger

17.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb - Ski

12:33

+0:56

3:08

korriger

18.

Selma Elise Kildahl

Asker Skiklubb - Ski

12:35

+0:58

3:08

korriger

19.

Lucie Lunde Bang

Fossum IF - Ski

12:51

+1:14

3:12

korriger

20.

Marianne Kure

Ås IL - Ski

12:53

+1:16

3:13

korriger

21.

Siri Vestengen

Nittedal IL - Ski

12:54

+1:17

3:13

korriger

22.

Kjersti Lundqvist

Ås IL - Ski

13:08

+1:31

3:17

korriger

23.

Angelica Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

13:09

+1:32

3:17

korriger

24.

Christine Næss

Dikemark IF - Ski

13:09

+1:32

3:17

korriger

25.

Ingrid Thune Rolfsen

Fossum IF - Ski

13:10

+1:33

3:17

korriger

26.

Ingrid Kvålsgard

Fossum IF - Ski

13:16

+1:39

3:19

korriger

27.

Mina Lilleheier

Ås IL - Ski

13:25

+1:48

3:21

korriger

28.

Silje Milli

Nordre Eidsvoll IL - Ski

13:30

+1:53

3:22

korriger

29.

Tuva Nesheim Flatebakken

Haslum IL - Ski

13:31

+1:54

3:22

korriger

30.

Juni G Andenæs

Holmen IF - Ski

13:41

+2:04

3:25

korriger

31.

Anniken Falkenstein

Fossum IF - Ski

14:08

+2:31

3:32

korriger

32.

Anna Cecilie Linløkken

Lørenskog Skiklubb - Ski

14:09

+2:32

3:32

korriger

33.

Selma Amundsen

Fossum IF - Ski

14:48

+3:11

3:42

korriger

34.

Hedda Akre Skatvedt

Åsen IL - Ski

16:34

+4:57

4:08

korriger

35.

Nora Faafeng Ramberg

Gjelleråsen IF - Ski

30:44

+19:07

7:41

korriger

DNS

Stine Stadsvik

Fossum IF - Ski

korriger

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Solheim Ruud

Fossum IF - Ski

11:21

+0:00

2:50

korriger

2.

Eirik Stene

Bærums Verk IF - Ski

11:22

+0:01

2:50

korriger

3.

Fredrik Glomsrud Stenersen

Oppegård IL - Ski

11:25

+0:04

2:51

korriger

4.

Petter Thorslund Aadland

Nittedal IL - Ski

11:46

+0:25

2:56

korriger

5.

Lars Agnar Hjelmeset

Gjelleråsen IF - Ski

11:59

+0:38

2:59

korriger

6.

Lars Broch Bjørgås

Asker Skiklubb - Ski

12:04

+0:43

3:01

korriger

7.

Martin Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

12:05

+0:44

3:01

korriger

8.

Einar Brath Skurdal

Bærums Verk IF - Ski

12:05

+0:44

3:01

korriger

9.

Marius Solvik

Haslum IL - Ski

12:06

+0:45

3:01

korriger

10.

Oscar Bretteville

Fossum IF - Ski

12:06

+0:45

3:01

korriger

11.

Sigurd Nicolaysen

Gjelleråsen IF - Ski

12:10

+0:49

3:02

korriger

12.

Håvard Langvatn

Nesodden IF - Ski

12:10

+0:49

3:02

korriger

13.

Sondre Simensen

Nittedal IL - Ski

12:11

+0:50

3:02

korriger

14.

Ole Vibe Volden

Fossum IF - Ski

12:11

+0:50

3:02

korriger

15.

Fredrik Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

12:29

+1:08

3:07

korriger

16.

Martin Flenmoren

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

12:29

+1:08

3:07

korriger

17.

Jens Marcus Dyrberg Ek

Bærums Verk IF - Ski

12:29

+1:08

3:07

korriger

18.

Sander Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

12:32

+1:11

3:08

korriger

19.

Magnus Perger

Haslum IL - Ski

12:32

+1:11

3:08

korriger

20.

Jakob Stavang

Oppegård IL - Ski

12:33

+1:12

3:08

korriger

21.

Magnus T Eckhoff

Fossum IF - Ski

12:33

+1:12

3:08

korriger

22.

Eivind Kallmyr

IL Jardar - Ski

12:41

+1:20

3:10

korriger

23.

Øyvind Egebakken Grotli

Gjelleråsen IF - Ski

12:42

+1:21

3:10

korriger

24.

Sander Elstad

Gjerdrum IL - Ski

12:44

+1:23

3:11

korriger

25.

Mathias Ulverud

Gjerdrum IL - Ski

12:45

+1:24

3:11

korriger

26.

Oskar Axelsson

Oppegård IL - Ski

12:45

+1:24

3:11

korriger

27.

Sondre Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

12:46

+1:25

3:11

korriger

28.

Eivind Luka

Gjerdrum IL - Ski

12:50

+1:29

3:12

korriger

29.

Marius B.Pedersen

Nes Ski - Ski

12:50

+1:29

3:12

korriger

30.

Tormod Johnson Joranger

Fossum IF - Ski

12:51

+1:30

3:12

korriger

31.

Henrik Katteland

IL Jardar - Ski

12:56

+1:35

3:14

korriger

32.

August Jarbeaux

Gjelleråsen IF - Ski

12:57

+1:36

3:14

korriger

33.

Åsmund Løvoll

Asker Skiklubb - Ski

12:58

+1:37

3:14

korriger

34.

Håkon Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn IL - Ski

13:01

+1:40

3:15

korriger

35.

Morten Antonsen

Nes Ski - Ski

13:01

+1:40

3:15

korriger

36.

Snorre Løkken Dahle

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

13:03

+1:42

3:15

korriger

37.

Martin Stokke

Nes Ski - Ski

13:07

+1:46

3:16

korriger

38.

Henrik Horpedal

Haslum IL - Ski

13:11

+1:50

3:17

korriger

39.

Magnus Braathen Olsen

Oppegård IL - Ski

13:13

+1:52

3:18

korriger

40.

Mats Haug

Driv Idrettslag - Ski

13:13

+1:52

3:18

korriger

41.

Isak Kippe

Oppegård IL - Ski

13:17

+1:56

3:19

korriger

42.

Kevin wickstrøm

Driv Idrettslag - Ski

13:18

+1:57

3:19

korriger

43.

Julius Aron Ellertsson

Gjelleråsen IF - Ski

13:18

+1:57

3:19

korriger

44.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL - Ski

13:20

+1:59

3:20

korriger

45.

Tobias Moe

IL Jardar - Ski

13:24

+2:03

3:21

korriger

46.

Sivert Kverme

Fossum IF - Ski

13:24

+2:03

3:21

korriger

47.

Eirik Rørstad

Fossum IF - Ski

13:33

+2:12

3:23

korriger

48.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum IL - Ski

13:33

+2:12

3:23

korriger

49.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF - Ski

13:37

+2:16

3:24

korriger

50.

Magnus Sedeniussen

Gjelleråsen IF - Ski

13:39

+2:18

3:24

korriger

51.

Marcus Korsnes

Bærums Verk IF - Ski

13:41

+2:20

3:25

korriger

52.

Anders August Jensen

Bærums Verk IF - Ski

13:41

+2:20

3:25

korriger

53.

Andreas Utengen Doksrød

Fossum IF - Ski

13:48

+2:27

3:27

korriger

54.

Magnus Smestad

Ullensaker Skiklubb - Ski

13:48

+2:27

3:27

korriger

55.

Eirik Johansen

Ullensaker Skiklubb - Ski

13:57

+2:36

3:29

korriger

56.

Niklas Hartvigsen

IL Jardar - Ski

14:08

+2:47

3:32

korriger

57.

Lars Seeberg

Nittedal IL - Ski

14:13

+2:52

3:33

korriger

58.

Aslak Smedshaug

Fossum IF - Ski

14:16

+2:55

3:34

korriger

59.

Mathias Johansen

Ullensaker Skiklubb - Ski

14:21

+3:00

3:35

korriger

60.

Sigurd Grevstad

Fossum IF - Ski

14:28

+3:07

3:37

korriger

61.

Ole Stornes Iversen

Asker Skiklubb - Ski

14:44

+3:23

3:41

korriger

62.

Ask Røsand

Fossum IF - Ski

14:47

+3:26

3:41

korriger

63.

Kristoffer Bue

Nes Ski - Ski

15:35

+4:14

3:53

korriger

64.

Mathias Alten

Ås IL - Ski

15:37

+4:16

3:54

korriger

65.

Alexander Nygård

Nesodden IF - Ski

17:22

+6:01

4:20

korriger

66.

Sondre Østbye

Hakadal IL - Ski

21:21

+10:00

5:20

korriger

DNS

Axel Holth-Siegel

Ås IL - Ski

korriger

DNS

Oskar Kjos

Ullensaker Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Martin Flo Øfstaas

Nittedal IL - Ski

korriger

DNS

Petter Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Marius Hernes

Nes Ski - Ski

korriger

DNS

Erik Nordhagen

Bærums Verk IF - Ski

korriger

DNS

Herman Brunborg

Nittedal IL - Ski

korriger

DNS

Torbjørn Uttian

Skedsmo Skiklubb - Ski

korriger

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

12:34

+0:00

3:08

korriger

2.

Ida Ramstad

Nittedal IL - Ski

12:48

+0:14

3:12

korriger

3.

Hanne Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

12:49

+0:15

3:12

korriger

4.

Maria Finni Magnussen

Nittedal IL - Ski

12:49

+0:15

3:12

korriger

5.

Nora Marie Storvik Grønvold

Hakadal IL - Ski

13:01

+0:27

3:15

korriger

6.

Julie Elisabeth Åbyholm

Fossum IF - Ski

13:01

+0:27

3:15

korriger

7.

Kristin Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

13:16

+0:42

3:19

korriger

8.

Maren Navarrete Aaberg

Lørenskog Skiklubb - Ski

13:19

+0:45

3:19

korriger

9.

Margrethe Wettre Andreassen

Asker Skiklubb - Ski

13:21

+0:47

3:20

korriger

10.

Oda Thrane Øen

Jutul IL - Ski

13:28

+0:54

3:22

korriger

11.

Silje Hauknes Svendsen

Gjerdrum IL - Ski

13:44

+1:10

3:26

korriger

12.

Iris Mæhle

Drøbak-Frogn IL - Ski

13:44

+1:10

3:26

korriger

13.

Amalie Marie Hov

Asker Skiklubb - Ski

13:47

+1:13

3:26

korriger

14.

Julie Sofie Aas

Jutul IL - Ski

13:50

+1:16

3:27

korriger

15.

Nora Edland

Dikemark IF - Ski

13:52

+1:18

3:28

korriger

16.

Marthine Herger Lindgren

Jutul IL - Ski

13:56

+1:22

3:29

korriger

17.

Hedda Kristiansen

Hakadal IL - Ski

13:58

+1:24

3:29

korriger

18.

Nora Nikoline Falck

Asker Skiklubb - Ski

14:12

+1:38

3:33

korriger

19.

Hennie Thoeneie

Asker Skiklubb - Ski

14:13

+1:39

3:33

korriger

20.

Hedda Mikalsen

Driv Idrettslag - Ski

14:14

+1:40

3:33

korriger

21.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF - Ski

14:15

+1:41

3:33

korriger

22.

Våhild Bakke Berntzen

Nittedal IL - Ski

14:17

+1:43

3:34

korriger

23.

Mia Edland Lunde

Fossum IF - Ski

14:18

+1:44

3:34

korriger

24.

Hege Utkvitne

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

14:22

+1:48

3:35

korriger

25.

Nora Johanne Embretsen

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

14:26

+1:52

3:36

korriger

26.

Ylva Finne Byrløkken

Nittedal IL - Ski

14:45

+2:11

3:41

korriger

27.

Fride Skjønsberg Li

Gjelleråsen IF - Ski

14:47

+2:13

3:41

korriger

28.

Hanna Sandholt Hansen

Bjerke IL Ski - Ski

14:51

+2:17

3:42

korriger

29.

Julie Aarvak Bakklund

Fossum IF - Ski

14:52

+2:18

3:43

korriger

30.

Tuva Tomren Malmberg

Drøbak-Frogn IL - Ski

14:59

+2:25

3:44

korriger

31.

Helle Dahl

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

15:00

+2:26

3:45

korriger

32.

Hedda Løkken Dahle

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

15:00

+2:26

3:45

korriger

33.

Hanna Hegstad

Ås IL - Ski

16:05

+3:31

4:01

korriger

34.

Hanna Wichstrøm Teigland

Fossum IF - Ski

16:36

+4:02

4:09

korriger

DNS

Aurora Myhrum

Lommedalens IL - Ski

korriger

DNS

Karoline Vik Tolo

Lommedalens IL - Ski

korriger

DNS

Marte Riddervold

Asker Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Kaja Høyem

Drøbak-Frogn IL - Ski

korriger

DNS

Silje Berner Myhre

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Caroline Bjørgum

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Therese Ness

Oppegård IL - Ski

korriger

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Fritzner

Gjelleråsen IF - Ski

7:28

+0:00

2:59

korriger

2.

Kasper Engeset

IL Jardar - Ski

7:32

+0:04

3:00

korriger

3.

Brage Buseth Hammerstad

Haslum IL - Ski

7:36

+0:08

3:02

korriger

4.

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk IF - Ski

7:38

+0:10

3:03

korriger

5.

Vegard Aarstad

Ås IL - Ski

7:38

+0:10

3:03

korriger

6.

Trygve Solberg Aarstad

Oppegård IL - Ski

7:44

+0:16

3:05

korriger

7.

Tarjei L Nesheim

Bærums Skiklub - Ski

7:44

+0:16

3:05

korriger

8.

Ola Spigseth

Nes Ski - Ski

7:54

+0:26

3:09

korriger

9.

Sebastian Gjelsvik

Fet Skiklubb - Ski

7:57

+0:29

3:10

korriger

10.

Markus Sellevoll

Oppegård IL - Ski

7:57

+0:29

3:10

korriger

11.

Aleksander Holmboe

Bærums Verk IF - Ski

7:57

+0:29

3:10

korriger

12.

Kristoffer Mogen

Oppegård IL - Ski

7:58

+0:30

3:11

korriger

13.

Jakob Myntevik

Gjerdrum IL - Ski

8:05

+0:37

3:14

korriger

14.

Henrik Vandvik Tørstad

Oppegård IL - Ski

8:07

+0:39

3:14

korriger

15.

Sander Hognestad

Oppegård IL - Ski

8:07

+0:39

3:14

korriger

16.

Sigve Storsæter

Vestby

8:13

+0:45

3:17

korriger

17.

Petter Solberg

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:14

+0:46

3:17

korriger

18.

Oscar Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub - Ski

8:15

+0:47

3:18

korriger

19.

Simen Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

8:18

+0:50

3:19

korriger

20.

Christoffer Torkilsrud

Frogner IL - Ski

8:24

+0:56

3:21

korriger

21.

Martinius Lie-Petterson

Haslum IL - Ski

8:25

+0:57

3:22

korriger

22.

Sindre Økern

Frogner IL - Ski

8:26

+0:58

3:22

korriger

23.

Theodor Hannevig Waalen

Holmen IF - Ski

8:27

+0:59

3:22

korriger

24.

Henrik Glomnes

Holmen IF - Ski

8:27

+0:59

3:22

korriger

25.

Aslak Næss Jensen

IL Jardar - Ski

8:28

+1:00

3:23

korriger

26.

Vetle Stensvold

Nesodden IF - Ski

8:30

+1:02

3:24

korriger

27.

Eivind Tømmerberg

Fossum IF - Ski

8:33

+1:05

3:25

korriger

28.

Filip Ringstad

Nittedal IL - Ski

8:33

+1:05

3:25

korriger

29.

Torjus Lindefjeld

IL Jardar - Ski

8:36

+1:08

3:26

korriger

30.

Even Fredrik Heyerdahl Janzon

Nesodden IF - Ski

8:39

+1:11

3:27

korriger

31.

Haakon Jensson Skregelid

Frogner IL - Ski

8:44

+1:16

3:29

korriger

32.

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:44

+1:16

3:29

korriger

33.

Nils Tveite

Ås IL - Ski

8:45

+1:17

3:30

korriger

34.

Andreas Kastel

Gjerdrum IL - Ski

8:47

+1:19

3:30

korriger

35.

Henrik Jåsund

Gjelleråsen IF - Ski

8:47

+1:19

3:30

korriger

36.

Sander Tømmerberg

Fossum IF - Ski

8:48

+1:20

3:31

korriger

37.

Olav Brandstorp Sanden

Holmen IF - Ski

8:55

+1:27

3:34

korriger

38.

Even Wollebek

Ås IL - Ski

8:57

+1:29

3:34

korriger

39.

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:58

+1:30

3:35

korriger

40.

Martin Hildeskor

Gjelleråsen IF - Ski

9:01

+1:33

3:36

korriger

41.

Øystein Thorshov

Ås IL - Ski

9:02

+1:34

3:36

korriger

42.

Jørgen Tobiassen

Holmen IF - Ski

9:03

+1:35

3:37

korriger

43.

Jørgen Borchgrevink

Fossum IF - Ski

9:09

+1:41

3:39

korriger

44.

Ådne Skjærstein

Jutul IL - Ski

9:10

+1:42

3:40

korriger

45.

Mats-Erik Grønvold

Nesodden IF - Ski

9:17

+1:49

3:42

korriger

46.

Sebastian Horn

Skedsmo Skiklubb - Ski

9:18

+1:50

3:43

korriger

47.

Magnus Lund

Nittedal IL - Ski

9:28

+2:00

3:47

korriger

48.

Sigurd Lindquist Stein

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:32

+2:04

3:48

korriger

49.

Patrick Nguyen

Gjelleråsen IF - Ski

9:48

+2:20

3:55

korriger

50.

Brede B. Sperre

Bærums Skiklub - Ski

9:55

+2:27

3:58

korriger

51.

Ole Håkon Sundet

Ås IL - Ski

10:24

+2:56

4:09

korriger

DNS

Alfred Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb - Ski

korriger

DNS

Mathias A. Myhrstad Valhovd

Holmen IF - Ski

korriger

DNS

sander Røkeness

Driva IL - Ski

korriger

DNS

Viktor Glenne

Nesodden IF - Ski

korriger

DNS

Syver fjærvoll Olsen

Ås IL - Ski

korriger

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Bjeglerud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

7:59

+0:00

3:11

korriger

2.

Fredrik Svensen Scheel

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:00

+0:01

3:12

korriger

3.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb - Ski

8:24

+0:25

3:21

korriger

4.

Olaus Oserud Bentzen

Gjerdrum IL - Ski

8:32

+0:33

3:24

korriger

5.

Fredrik Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:32

+0:33

3:24

korriger

6.

Ask Grøtan Wang

Haslum IL - Ski

8:45

+0:46

3:30

korriger

7.

Alexander Thoeneie

Asker Skiklubb - Ski

8:55

+0:56

3:34

korriger

8.

Elias Hagadokken Lenoci

Nesodden IF - Ski

8:56

+0:57

3:34

korriger

9.

Håkon Holen Volla

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:59

+1:00

3:35

korriger

10.

Emil Korsnes

Bærums Verk IF - Ski

9:01

+1:02

3:36

korriger

11.

Edward Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:03

+1:04

3:37

korriger

12.

William Leister Jødahl

Gjerdrum IL - Ski

9:05

+1:06

3:38

korriger

13.

Christian Salvesen Larsen

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:06

+1:07

3:38

korriger

14.

Eskil Håkonsen Ous

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:06

+1:07

3:38

korriger

15.

Ulrik Tvedt

Gjerdrum IL - Ski

9:09

+1:10

3:39

korriger

16.

Eirik Enbusk

Nesodden IF - Ski

9:09

+1:10

3:39

korriger

17.

Sivert Hole Svenningsen

Oppegård IL - Ski

9:12

+1:13

3:40

korriger

18.

Henrik Stubberud

Driv Idrettslag - Ski

9:13

+1:14

3:41

korriger

19.

Henrik Norli

Haslum IL - Ski

9:14

+1:15

3:41

korriger

20.

Mats Tønder Hansteen

Vollen Ungdomslag - Ski

9:16

+1:17

3:42

korriger

21.

Elias Kvåle

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:17

+1:18

3:42

korriger

22.

Anders Utkvitne

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:18

+1:19

3:43

korriger

23.

Håkon Tveraaen Torvbråten

Vollen Ungdomslag - Ski

9:29

+1:30

3:47

korriger

24.

Magnus Frium Laurendz

Vollen Ungdomslag - Ski

9:32

+1:33

3:48

korriger

25.

Gustav Ringstad

Nittedal IL - Ski

9:43

+1:44

3:53

korriger

26.

Gaute Lien Kjølseth

Nesodden IF - Ski

9:47

+1:48

3:54

korriger

27.

Christer Lorenz Finnerud

Driv Idrettslag - Ski

9:48

+1:49

3:55

korriger

28.

Andreas Lerø

Fossum IF - Ski

9:49

+1:50

3:55

korriger

29.

Kasper Skotte

Fossum IF - Ski

9:49

+1:50

3:55

korriger

30.

Henrik Ness

Oppegård IL - Ski

9:50

+1:51

3:56

korriger

31.

Erlend Østbye

Nesodden IF - Ski

9:56

+1:57

3:58

korriger

32.

Ingemar Yri Risberg

Ås IL - Ski

10:02

+2:03

4:00

korriger

33.

Magnus Ursin Nygaard

Haslum IL - Ski

10:09

+2:10

4:03

korriger

34.

Erik Nordahl Lystad

Ullensaker Skiklubb - Ski

10:16

+2:17

4:06

korriger

35.

Henrik Østby

Nesodden IF - Ski

10:24

+2:25

4:09

korriger

36.

Gustav Amundsen

Halmsås & Omegn skilag

10:27

+2:28

4:10

korriger

37.

Thomas Krogh Wetterhus

Vollen Ungdomslag - Ski

10:34

+2:35

4:13

korriger

38.

Mathias Rørstad

Fossum IF - Ski

10:40

+2:41

4:16

korriger

39.

Erik Olaussen

Nesodden IF - Ski

10:43

+2:44

4:17

korriger

40.

Martin Saxebøl

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:44

+2:45

4:17

korriger

41.

Øyvind Frydenlund

Ås IL - Ski

10:47

+2:48

4:18

korriger

42.

Vegard Saxebøl

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:49

+2:50

4:19

korriger

43.

Øyvind Andreas Holm

Ås IL - Ski

10:49

+2:50

4:19

korriger

44.

Mathias Aagaard

Nesodden IF - Ski

11:04

+3:05

4:25

korriger

45.

Victor Juniszewski Aalborg

Oppegård IL - Ski

11:20

+3:21

4:32

korriger

46.

Arthur Brunborg

Nittedal IL - Ski

14:06

+6:07

5:38

korriger

DNS

Jonathan Myhre

Gjelleråsen IF - Ski

korriger

DNS

Joakim Hernes

Nes Ski - Ski

korriger

DNS

Jacob Moholt

Drøbak-Frogn IL - Ski

korriger

DNS

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF - Ski

korriger

DNS

Einar Haugøy

Dikemark IF - Ski

korriger

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Loennecken

Holmen IF - Ski

8:01

+0:00

3:12

korriger

2.

Thea Loennecken

Holmen IF - Ski

8:08

+0:07

3:15

korriger

3.

Julie Meinicke

Jutul IL - Ski

8:09

+0:08

3:15

korriger

4.

Maria Vestengen

Nittedal IL - Ski

8:10

+0:09

3:16

korriger

5.

Sara Johansen

Nittedal IL - Ski

8:14

+0:13

3:17

korriger

6.

Hannah Lervik

Asker Skiklubb - Ski

8:40

+0:39

3:28

korriger

7.

Sara Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

8:45

+0:44

3:30

korriger

8.

Lule Øyberg

Holmen IF - Ski

8:57

+0:56

3:34

korriger

9.

Ida Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

8:58

+0:57

3:35

korriger

10.

Lisa Bjønnes

Holmen IF - Ski

8:59

+0:58

3:35

korriger

11.

Marie Tømmerberg

Fossum IF - Ski

9:00

+0:59

3:36

korriger

12.

Lea G Andenæs

Holmen IF - Ski

9:02

+1:01

3:36

korriger

13.

Karoline Solberg

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:12

+1:11

3:40

korriger

14.

Marthe Langkaas

Bærums Verk IF - Ski

9:13

+1:12

3:41

korriger

15.

Sofie Fjøsne Bredesen

Nittedal IL - Ski

9:13

+1:12

3:41

korriger

16.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

9:18

+1:17

3:43

korriger

17.

Thea Sletvold

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:27

+1:26

3:46

korriger

18.

Alexandra Linløkken

Lørenskog Skiklubb - Ski

9:31

+1:30

3:48

korriger

19.

Aurora Gagnum Ring

Dikemark IF - Ski

9:32

+1:31

3:48

korriger

20.

Marthe Lundqvist

Ås IL - Ski

9:33

+1:32

3:49

korriger

21.

Synne Borge

Oppegård IL - Ski

9:34

+1:33

3:49

korriger

22.

Helene Sæterdal Semb

Asker Skiklubb - Ski

9:34

+1:33

3:49

korriger

23.

Mathilde W. Thy

Nittedal IL - Ski

9:35

+1:34

3:50

korriger

24.

Solveig Rise

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:53

+1:52

3:57

korriger

25.

Sanna Skjønsberg Li

Gjelleråsen IF - Ski

9:59

+1:58

3:59

korriger

26.

Ulrikke Haug

Asker Skiklubb - Ski

10:12

+2:11

4:04

korriger

27.

Ida Kristine Nordvik

Vollen Ungdomslag - Ski

10:26

+2:25

4:10

korriger

28.

Maja Kirkeby Brastad

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:40

+2:39

4:16

korriger

29.

Elina Gaustad

Nittedal IL - Ski

10:52

+2:51

4:20

korriger

30.

Vilde Windelstad

Dikemark IF - Ski

11:12

+3:11

4:28

korriger

31.

Benedicte Ellefsen

Haslum IL - Ski

12:00

+3:59

4:48

korriger

32.

Ingrid Lyngstad

Nittedal IL - Ski

13:05

+5:04

5:14

korriger

33.

Emilie Bull

Haslum IL - Ski

13:16

+5:15

5:18

korriger

DNS

Andrine Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

korriger

DNS

Oda Hagen Tyrdal

Gjelleråsen IF - Ski

korriger

DNS

Tuva Kristine Lund

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Henriette Harr-Haga

Oppegård IL - Ski

korriger

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Axelsson

Oppegård IL - Ski

8:19

+0:00

3:19

korriger

2.

Victoria Nitteberg

Nesodden IF - Ski

8:40

+0:21

3:28

korriger

3.

Maja Ellefsrud

Nesodden IF - Ski

8:57

+0:38

3:34

korriger

4.

Line Kristiansen

Hakadal IL - Ski

9:13

+0:54

3:41

korriger

5.

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt - Ski

9:16

+0:57

3:42

korriger

6.

Regina Holth-Siegel

Ås IL - Ski

9:18

+0:59

3:43

korriger

7.

Eline Skjevdal

Ås IL - Ski

9:19

+1:00

3:43

korriger

8.

Christine Kure

Ås IL - Ski

9:19

+1:00

3:43

korriger

9.

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:32

+1:13

3:48

korriger

10.

Kine Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL - Ski

9:32

+1:13

3:48

korriger

11.

Merete Sperstad

Bærums Verk IF - Ski

9:35

+1:16

3:50

korriger

12.

Synne Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:45

+1:26

3:54

korriger

13.

Linnea Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:03

+1:44

4:01

korriger

14.

Henriette Nilssen

Gjelleråsen IF - Ski

10:07

+1:48

4:02

korriger

15.

Tiril Lilleheier

Ås IL - Ski

10:24

+2:05

4:09

korriger

16.

Marie Meinert Rød

Oppegård IL - Ski

10:28

+2:09

4:11

korriger

17.

Hedda Finne Byrløkken

Nittedal IL - Ski

10:30

+2:11

4:12

korriger

18.

Pia Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

10:31

+2:12

4:12

korriger

19.

Marie Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

10:41

+2:22

4:16

korriger

20.

Hedda Emilie Solheim Ruud

Fossum IF - Ski

10:47

+2:28

4:18

korriger

21.

Amalie Aarvak Bakklund

Fossum IF - Ski

11:21

+3:02

4:32

korriger

22.

Vilde Tjernshaugen Gjefle

Nesodden IF - Ski

11:37

+3:18

4:38

korriger

23.

Lea Sofie Bratland

Nittedal IL - Ski

11:42

+3:23

4:40

korriger

24.

Hedvig Ødeby Karlsen

Nesodden IF - Ski

12:34

+4:15

5:01

korriger

25.

Madeleine Lier Arntzen

Nesodden IF - Ski

12:39

+4:20

5:03

korriger

26.

Amelia Sund Hauge

Nesodden IF - Ski

13:11

+4:52

5:16

korriger

DNS

Ranja Nekkar

Driv Idrettslag - Ski

korriger

DNS

Frida Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

korriger

DNS

Anette Stadsvik

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub - Ski

korriger

DNS

Kristina Vibe Volden

Fossum IF - Ski

korriger

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

5:45

3:50

korriger

Oskar Nordby

Nesodden IF - Ski

6:12

4:08

korriger

Jostein Bjerkvoll

Fet Skiklubb - Ski

5:58

3:58

korriger

Jens Perger

Haslum IL - Ski

5:49

3:52

korriger

Jørgen Nekkar

Driv Idrettslag - Ski

5:01

3:20

korriger

Aksel Hognestad

Oppegård IL - Ski

5:56

3:57

korriger

Henrik Stene Skoglund

Ås IL - Ski

7:37

5:04

korriger

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:10

4:06

korriger

Trym Klev Tveitnes

Ås IL - Ski

9:08

6:05

korriger

Simen Falkenås

Fet Skiklubb - Ski

6:39

4:26

korriger

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL - Ski

6:22

4:14

korriger

Mikkel Nilsen

Øvrevoll Hosle IL - Ski

6:05

4:03

korriger

Sander Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL - Ski

5:49

3:52

korriger

Mikkel Sletvold

Ullensaker Skiklubb - Ski

5:27

3:38

korriger

Leo Hagadokken Lenoci

Nesodden IF - Ski

6:18

4:12

korriger

Mats Granmark

Gjerdrum IL - Ski

6:02

4:01

korriger

Marius Lerø

Fossum IF - Ski

6:31

4:20

korriger

Hans Olav Rise

Ullensaker Skiklubb - Ski

7:23

4:55

korriger

Fredrik Bue

Nes Ski - Ski

6:32

4:21

korriger

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:00

4:40

korriger

Fredrick Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

6:37

4:24

korriger

Gard Dahl Gulichsen

Gjerdrum IL - Ski

7:10

4:46

korriger

Ulrik Skjønsberg Li

Gjelleråsen IF - Ski

6:15

4:10

korriger

DNS

Sindre Sæl Steen

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Jens Glomnes

Holmen IF - Ski

korriger

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oline Lyngstad

Nittedal IL - Ski

8:11

5:27

korriger

Johanne Jarbeaux

Gjelleråsen IF - Ski

6:14

4:09

korriger

Synne L Nesheim

Bærums Skiklub - Ski

5:46

3:50

korriger

Siri L Nesheim

Bærums Skiklub - Ski

5:53

3:55

korriger

Amanda Ellefsen

Haslum IL - Ski

7:00

4:40

korriger

Mille Baastad Berg

IL Jardar - Ski

6:01

4:00

korriger

Victoria Braathen Olsen

Oppegård IL - Ski

7:20

4:53

korriger

Aurora Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:08

4:05

korriger

Stine Loennecken

Holmen IF - Ski

6:37

4:24

korriger

Marte Johanne Hjelmeset

Gjelleråsen IF - Ski

6:09

4:06

korriger

Aud Irene Nygård

Nesodden IF - Ski

7:30

5:00

korriger

Carina Schytz

Ås IL - Ski

6:53

4:35

korriger

Emma Kristine Lekang

Ås IL - Ski

7:45

5:10

korriger

Maria Elisabet Rustad

Nesodden IF - Ski

6:54

4:36

korriger

Ellen Heyerdahl Janzon

Nesodden IF - Ski

7:06

4:44

korriger

Mira Haugsbø Øyberg

Holmen IF - Ski

7:11

4:47

korriger

DNS

Helene Hoel Jomaas

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Tyra Simensen

Nittedal IL - Ski

korriger

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Skotte

Fossum IF - Ski

6:39

4:26

korriger

Vegard Thorshov

Ås IL - Ski

6:34

4:22

korriger

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:06

4:44

korriger

Marcus Wessel

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:17

4:51

korriger

Sondre Hauknes Svendsen

Gjerdrum IL - Ski

5:38

3:45

korriger

Martin Spigseth

Nes Ski - Ski

5:49

3:52

korriger

Birk Haugnes

Oppegård IL - Ski

5:52

3:54

korriger

Trygve Lien Kjølseth

Nesodden IF - Ski

7:33

5:02

korriger

Jo Eivind Aale

Oppegård IL - Ski

7:34

5:02

korriger

Frode Hymer

Ås IL - Ski

6:28

4:18

korriger

Fredrik Flo Øfstaas

Nittedal IL - Ski

5:23

3:35

korriger

Erlend Tveite

Ås IL - Ski

6:40

4:26

korriger

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:37

5:04

korriger

August Holth-Siegel

Ås IL - Ski

6:27

4:18

korriger

Jørgen Holen Volla

Skedsmo Skiklubb - Ski

6:11

4:07

korriger

Sivert Lindqvist Stein

Ullensaker Skiklubb - Ski

7:52

5:14

korriger

Pelle Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

6:50

4:33

korriger

DNS

Thomas Bjørndalen

Haslum IL - Ski

korriger

DNS

Kristian Solberg Aarstad

Oppegård IL - Ski

korriger

DNS

Sigurd Harr-Haga

Oppegård IL - Ski

korriger

DNS

Brage Alexander Rognli

Haslum IL - Ski

korriger

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arnt August Strøm

Nesodden IF - Ski

6:53

4:35

korriger

Erik Markus Halseth

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

7:52

5:14

korriger

Sondre Lundqvist

Ås IL - Ski

8:19

5:32

korriger

Simen Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL - Ski

10:39

7:06

korriger

Herman Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

7:28

4:58

korriger

Fredrik Nilssen

Gjelleråsen IF - Ski

6:36

4:24

korriger

Birk Lilleheier

Ås IL - Ski

8:46

5:50

korriger

Jacob Schytz

Ås IL - Ski

15:38

10:25

korriger

Petter Strandrud

Ås IL - Ski

8:14

5:29

korriger

Kristian Bodal Holm

Ås IL - Ski

7:07

4:44

korriger

DNS

Håkon Sæl Steen

Fossum IF - Ski

korriger

DNS

Fredrik Hernes

Nes Ski - Ski

korriger

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tuva Tvedt

Oppegård IL - Ski

9:25

6:16

korriger

Charlotte S. Myhrstad Valhovd

Holmen IF - Ski

8:19

5:32

korriger

Ingrid Amundsen

Halmsås & Omegn skilag

7:22

4:54

korriger

Mia Klæboe

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:02

4:41

korriger

DNS

Sofie Kjær Jørgensen

Nesodden IF - Ski

korriger

DNS

Lina Olaussen

Nesodden IF - Ski

korriger

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Skjevdal

Ås IL - Ski

7:38

5:05

korriger

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL - Ski

10:24

6:56

korriger

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:52

5:14

korriger

Linnea Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

7:25

4:56

korriger

Hanna Nordby

Nesodden IF - Ski

8:02

5:21

korriger

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

6:50

4:33

korriger

Amalie Nitteberg

Nesodden IF - Ski

7:05

4:43

korriger

Ellen M. Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

8:45

5:50

korriger

Mari Schytz

Ås IL - Ski

9:25

6:16

korriger

Alva Bredal-Andersen

Ås IL - Ski

10:12

6:48

korriger

Camilla Lundqvist

Ås IL - Ski

10:31

7:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 februar 2014, 07:42:13

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

727

Antall startet:

640