Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

AB Karusell 1 13. mai 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GEoFORM

41:22

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

41:55

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

48:20

+6:25

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Økern Jensen

Ringerike

37:19

+0:00

2.

Nora Skauen

Tyrving, IL

38:43

+1:24

3.

Tone Kvåle

PRIVAT

48:03

+10:44

4.

Arleen Engeset

Safetec BIL

57:16

+19:57

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

42:54

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

PROMIS BIL

49:59

+7:05

3.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:09:46

+26:52

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

45:37

+0:00

DSQ

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

11:38

95 96 120 126 127 249

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

33:41

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

45:26

+11:45

3.

Aud Spjelkavik

Tyrving, IL

50:21

+16:40

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

52:20

+18:39

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

53:05

+19:24

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

49:21

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

50:16

+0:55

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

54:19

+4:58

96

4.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:03:04

+13:43

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:19:03

+29:42

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:32:07

+42:46

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

52:52

+0:00

2.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

56:07

+3:15

3.

Kjetil Molund

Nordreisa IL

1:14:18

+21:26

DSQ

Leif Foss

Nav

48:21

110 111 112 97 118 125 249

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

55:24

+0:00

2.

Lars Enerhaugen

Modum O-lag

56:33

+1:09

100 107

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

56:34

+1:10

4.

Håvard Hågård

STjørdals Blink

57:46

+2:22

5.

Knut Jostein Sætnan

OPIL

1:10:17

+14:53

6.

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

1:13:35

+18:11

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arve Lien

Fossum IF

44:33

+0:00

2.

Gjermund Raaen

Bjerkvik IF

48:16

+3:43

3.

Bernt Ola Bratlien

Aker Solutions

1:03:46

+19:13

4.

Per Karlsbakk

DNV

1:05:43

+21:10

5.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:19:10

+34:37

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

41:09

+0:00

2.

Jon Arvid Fossum

Asker SKiklubb

46:09

+5:00

3.

Pål Therkelsen

Privat

48:06

+6:57

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

48:55

+7:46

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

57:36

+16:27

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

58:33

+17:24

7.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:03:44

+22:35

8.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:23:05

+41:56

9.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:25:38

+44:29

DSQ

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:05:19

112 97 118 125

DSQ

Torgeir Vaage

C10

1:59:28

125

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

33:01

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

36:22

+3:21

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

39:17

+6:16

4.

Richard Blom

FBI

43:43

+10:42

5.

Andreas Erichsen

Erichsen & Horgen

44:51

+11:50

6.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

50:20

+17:19

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

32:16

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

35:03

+2:47

3.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

49:19

+17:03

4.

Reidar Kierulf

RKP

49:27

+17:11

5.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

50:47

+18:31

6.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:41

+19:25

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

Omega AS

30:52

+0:00

2.

Knut Erik Bjørklund

DnB

37:31

+6:39

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

43:03

+12:11

4.

Per Haugen

NEDERMAN

43:55

+13:03

5.

Einar Skåre

Brevpost

44:41

+13:49

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

33:28

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:47

+3:19

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

37:52

+4:24

Sjekket mål før siste post 249. Antagelig er korre...

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

39:46

+6:18

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

40:13

+6:45

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

40:22

+6:54

7.

Roar Gudding

Vet BIL

42:42

+9:14

8.

Karl A Langerød

Lovisenberg

44:01

+10:33

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

52:23

+18:55

10.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

56:26

+22:58

11.

Per Erik Sørensen

Haugerud

58:33

+25:05

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:00:13

+26:45

13.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:01:48

+28:20

14.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:09:55

+36:27

DSQ

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

32:23

120 126 127 249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

35:40

+0:00

2.

Agnar Brustad

FoBIL

42:02

+6:22

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

42:53

+7:13

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:49

+8:09

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:06:21

+30:41

6.

Harald Birkeland

OUS

1:30:53

+55:13

7.

Per Meiland

DNB NOR

1:49:55

+1:14:15

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PErmakem

48:13

+0:00

2.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

55:03

+6:50

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

55:38

+7:25

4.

Aage Mella

Østmarka OK

57:21

+9:08

5.

Magne Grande

FBI

1:02:05

+13:52

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:04:29

+16:16

7.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:13:09

+24:56

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Molend

Lommedalen

52

+0:00

92 94 129 130 136

2.

Emma Kjesvu

Lommedalen

56

+0:04

92 94 129 130 136

3.

Sondre Vik

Fossum IF

29:11

+28:19

4.

Håvard Birkeland

Fossum IF

39:57

+39:05

5.

Anne Victoria Birkeland

Fossum IF

40:18

+39:26

6.

Olav Birkeland

Fossum IF

40:58

+40:06

92 94 129 130

7.

Linea Holst

Tyrving, IL

55:16

+54:24

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

58:47

+57:55

9.

Iris Holst

Tyrving, IL

1:16:43

+1:15:51

92 94 129 130 136

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Sørensen

Tyrving, IL

39:37

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving IL

43:57

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

44:08

+0:11

3.

Toril Eine

Fossum IF

55:12

+11:15

4.

Tilde Eine

Fossum IF

56:00

+12:03

5.

Runar Mykkletun

CAppelens Antikvariat

1:04:13

+20:16

96

DSQ

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

36:04

114 120 126 127 249

DSQ

Jens Christian Holst

Tyrving, IL

48:21

120

DSQ

Frode Ikdahl

Bodø omegn

1:15:00

114

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

43:14

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

46:48

+3:34

3.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

57:56

+14:42

4.

Jon Solsrud

Rodekon

1:05:43

+22:29

5.

Anton Plaian

AE Consult

1:14:19

+31:05

6.

Dag Stemsverk

GOL

1:29:34

+46:20

7.

Jørgen Eikjeland

PRIVAT

2:00:04

+1:16:50

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

NYDALEN

1:03:01

+0:00

2.

Trond Lund

Tyrving, IL

1:08:44

+5:43

3.

Stig Hultgreen Karlsen

ABildsø Elektriske

1:58:47

+55:46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2014, 08:35:09

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

123

Antall startet:

123