Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM mellomdistanse (STAR-cup løp 2) 21. juni 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Sandstad

Freidig

18:33

Tora Kittilsen

Freidig

13:46

Una Kittilsen

Freidig

15:29

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

18:12

DSQ

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:12

150

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

DNS

Luc Bostad Hérail

OK Nidarøst

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Bellingmo

OL Gaula

40:51

DNS

Mathea Spets Storhov

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

17:50

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

25:54

Mari Eidsmo

Freidig

19:07

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

27:27

+0:00

2.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

27:48

+0:21

3.

Anna Renolen

Wing OK

29:29

+2:02

4.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

30:27

+3:00

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

17:59

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

30:54

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

33:36

+2:42

3.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

36:01

+5:07

4.

Line Sølberg

IL Leik

36:57

+6:03

5.

Vera Melkild

Freidig

37:01

+6:07

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

38:13

+7:19

7.

Oda Q Fossum

Freidig

41:24

+10:30

8.

Pernille Opheim

Freidig

42:03

+11:09

9.

Malin Opøien

OL Trollelg

46:06

+15:12

10.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

49:34

+18:40

DSQ

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:09:35

164 152 161 166 163 172 173

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

27:01

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig

34:17

+7:16

3.

Pia Blake

Byåsen IL

35:14

+8:13

4.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

37:18

+10:17

5.

Thea Jondum

OL Trollelg

39:24

+12:23

6.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

43:25

+16:24

7.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

44:29

+17:28

DNS

Ingeborg Eide

Byåsen IL

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

25:46

+0:00

2.

Andrea Vindal

Wing OK

37:42

+11:56

3.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:13:52

+48:06

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

33:20

+0:00

2.

Mali Gederaas Kanstad

NTNUI

46:38

+13:18

DNS

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

DNS

Tonje Bostad

OK Nidarøst

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Berge Mjølhus

OL Trollelg

36:54

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

35:46

+0:00

DNS

Margot Bolstad Lynum

Freidig

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

27:40

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

36:26

+8:46

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

38:23

+10:43

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

39:45

+12:05

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

35:55

+0:00

2.

Hanne Svegård

Byåsen IL

42:07

+6:12

DSQ

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

55:08

168 164 152 161 166

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

34:28

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

34:29

+0:01

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

30:54

+0:00

2.

Kari Lillealtern

Freidig

55:53

+24:59

DNS

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

39:37

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

1:06:27

+26:50

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gerd Marie Sæternes

Byåsen IL

1:25:33

161 152 168 154 163 172 173 174 175

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Grønli

Freidig

21:06

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nikolai Renolen

Wing OK

20:56

Mikkel Holt

Freidig

12:35

Trygve Annar Næss

Wing OK

19:43

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

DNS

Einar Eide

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

18:50

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

19:38

+0:48

3.

Mats Eidsmo

Freidig

21:56

+3:06

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

22:43

+3:53

5.

Jonas Vindal

Wing OK

25:56

+7:06

6.

Jonas Grønli

Freidig

26:05

+7:15

7.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

33:44

+14:54

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:25

+17:35

9.

Lars Sandstad

Freidig

38:13

+19:23

10.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

42:48

+23:58

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

25:43

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

30:26

+4:43

3.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

31:07

+5:24

4.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

44:17

+18:34

5.

Mathias Hermstad

Freidig

53:38

+27:55

6.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

1:14:00

+48:17

DSQ

Adrian Opheim

Freidig

28:53

164 152 153 160 163 172 151 169 171

Brutt

Jonas Unsgård

IL Leik

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

30:06

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

30:30

+0:24

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

31:33

+1:27

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

35:30

+5:24

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

40:48

+10:42

6.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

44:10

+14:04

7.

Preben Antonsen

Byåsen IL

51:40

+21:34

8.

Johannes Løvås

Byåsen IL

52:26

+22:20

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

25:37

+0:00

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

27:06

+1:29

3.

Mattis Holt

Freidig

39:41

+14:04

4.

Ola Keiserås

IL Leik

46:11

+20:34

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

29:34

+0:00

2.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

29:58

+0:24

3.

Knut Sveinung Rekaa

Freidig

30:32

+0:58

4.

Sindre Johannessen

Freidig

30:37

+1:03

5.

Johan Ivarsson

Freidig

31:16

+1:42

6.

Paul Sirum

Frol IL

31:23

+1:49

7.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

31:24

+1:50

8.

Stian Sundsvik

Frol IL

31:37

+2:03

9.

Bård Nonstad

OL Trollelg

32:08

+2:34

10.

Jan Schmid

OL Trollelg

32:20

+2:46

11.

Jonas Ressem

Frol IL

33:39

+4:05

12.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

34:26

+4:52

13.

Audun Bakk

Melhus IL

34:28

+4:54

14.

Jostein Kvakland

Varegg Fleridrett

34:45

+5:11

15.

Vegard Ressem

Frol IL

36:23

+6:49

16.

Jørgen Fiskum

Frol IL

37:22

+7:48

17.

Tommy Schmid

OL Trollelg

39:28

+9:54

18.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

43:24

+13:50

19.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

47:56

+18:22

20.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

53:57

+24:23

Brutt

Pål Kittilsen

Freidig

37:00

DNS

Snorre Hansen

Byåsen IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Lynum

Freidig

32:09

+0:00

2.

Andreas Sylte

Freidig

32:39

+0:30

3.

Vegard Grønli

Freidig

32:48

+0:39

4.

Brage Keiserås

IL Leik

35:48

+3:39

5.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

40:22

+8:13

6.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

40:33

+8:24

7.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

54:00

+21:51

8.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

56:18

+24:09

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

24:21

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

25:59

+1:38

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

27:44

+3:23

4.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

29:10

+4:49

5.

Svein Terje Kolstad

Freidig

29:31

+5:10

6.

Agnar Renolen

Wing OK

30:05

+5:44

7.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

31:56

+7:35

8.

Arild H Clausen

Freidig

34:49

+10:28

9.

Arild Heggeset

Freidig

38:25

+14:04

10.

Jan Hage

IL Leik

46:22

+22:01

DSQ

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

47:34

163

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Sjøvold

Røros IL

29:27

+0:00

2.

Stig Magnar Løvås

Freidig

29:50

+0:23

3.

Terje Schjølberg

Røros IL

32:41

+3:14

4.

Svein Unsgård

IL Leik

34:54

+5:27

5.

Erling Bye

Byåsen IL

40:09

+10:42

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

40:10

+10:43

7.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

47:59

+18:32

8.

Erik Blake

Byåsen IL

50:05

+20:38

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

32:12

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

34:08

+1:56

3.

Jostein Alvestad

Wing OK

35:20

+3:08

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

36:14

+4:02

5.

Magne Lysberg

Freidig

36:24

+4:12

6.

Rolf Helge Røsand

OK Nidarøst

37:23

+5:11

DSQ

Petter Gullikstad

Røros IL

18:08

164 152 161 166 160 163 172 173 174 175 150

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

39:12

166 160 163 172 173 174 175

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

29:46

+0:00

DSQ

Rolf Wærnes

Orkanger IF

47:02

174

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

26:55

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

29:27

+2:32

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

36:02

+9:07

4.

Anders Waage

Freidig

57:01

+30:06

DSQ

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

1:02:00

173

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

OK Nidarøst

29:41

+0:00

2.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

45:53

+16:12

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

33:26

+0:00

2.

Per Løvås

OL Trollelg

39:43

+6:17

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

42:42

+9:16

4.

Magne Sæternes

Byåsen IL

1:12:26

+39:00

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

39:15

+0:00

2.

Jostein Glesåen

OL Gaula

1:16:43

+37:28

Klasse: Direkta A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Jon Sander Dybdahl

Lillehammer OK

55:29

166 160 163 172 165 170 171 173 174 175

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

38:35

+0:00

2.

Ole Gunnar Sølbeg

IL Leik

44:26

+5:51

3.

Schmid Rudolf

OL Trollelg

58:05

+19:30

4.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:13:26

+34:51

5.

Rune M Holt

Freidig

1:21:09

+42:34

DSQ

Marit Schmid

OL Trollelg

46:31

166 160 163 173

DSQ

Gunnar Smistad

OL Trollelg

1:02:45

166

DSQ

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

1:03:50

160 163 172 173 174 175

DNS

Olivier Hérail

OK Nidarøst

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Tennes

Wing OK

15:24

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 juni 2014, 22:59:55

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

180

Antall startet:

168