Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P14 Skullerud 24. juni 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Often

MULTICONSULT BIL

55:05

+0:00

2.

Ingerid Tronshaug

Kvale

57:44

+2:39

3.

Rannveig Aas Hansen

Bøler Skole

1:11:38

+16:33

4.

Helene Wendelbo

SImens

1:24:40

+29:35

Arrang

Inger Marie Saga

Folkehelseinstituttet

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Jakobsen

SIemens

52:03

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

52:25

+0:22

3.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

59:32

+7:29

Arrang

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Østmarka OK

43:09

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:16:43

+33:34

Arrang

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Marie Kaarby

Nydalens Skiklub

42:30

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:05:27

+22:57

DSQ

Lise Hugdal

Coop

45:13

176 175

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

46:50

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

51:03

+4:13

DSQ

Bodil Klakegg

NORGES BANK

36:57

160 78 249

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:45

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

41:43

+4:58

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

43:09

+6:24

4.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

52:45

+16:00

5.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

53:20

+16:35

6.

Marit Vågsnes

OUS BIL

53:35

+16:50

7.

Elisabeth Eriksen

Folkehelseinstituttet

58:33

+21:48

8.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:02:41

+25:56

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

45:52

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

51:01

+5:09

3.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

51:52

+6:00

4.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

52:30

+6:38

5.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:24:35

+38:43

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:46:47

+1:00:55

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

48:06

+0:00

2.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:09:22

+21:16

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

50:16

+0:00

2.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

51:53

+1:37

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:27

+2:11

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

52:48

+2:32

5.

LARS Karelius Noer

NRK

58:52

+8:36

6.

Christian Grotnes

NRK BIL

1:01:10

+10:54

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:23

+12:07

8.

Eskil Åsmul

Trollelg

1:03:35

+13:19

9.

Atle Pedersen

Reload

1:09:51

+19:35

10.

Marius Burmo

PRIVAT

1:10:53

+20:37

11.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:23:21

+33:05

12.

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:47:15

+56:59

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

51:56

176

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

44:30

+0:00

2.

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:03:34

+19:04

3.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:07:47

+23:17

4.

Stein Mella

Yara Praxair

1:14:48

+30:18

5.

Roger Amundsen

JIL Oslo

1:29:17

+44:47

Arrang

Uno Hanslien

Bilpost

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:56

+0:00

2.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

44:58

+1:02

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

48:38

+4:42

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

50:47

+6:51

5.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

53:13

+9:17

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

58:10

+14:14

7.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

58:47

+14:51

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:06:12

+22:16

9.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:08:45

+24:49

10.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:18:14

+34:18

11.

Frank Olsen

Nordisk Energikontroll

1:33:18

+49:22

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

SIemens

41:18

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

44:26

+3:08

3.

Tormod Øvergaard 

Istone

49:42

+8:24

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

49:49

+8:31

5.

Andreas Erichsen

Erichsen et Horgen

50:15

+8:57

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

50:26

+9:08

7.

John Jacobsen

Statnett BIL

1:07:26

+26:08

DSQ

Tom Pettersen

KPP/Runners

42:27

152

DSQ

Richard Blom

FBI

1:08:23

78

DSQ

Ketil Eliesen

Canon

1:24:53

152

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

40:18

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

43:32

+3:14

3.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

44:41

+4:23

4.

John Thomas Petersen

Nordea

47:13

+6:55

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:58

+14:40

6.

Olav Nipen

Statoil Oslo Bil

57:45

+17:27

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

58:54

+18:36

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:00:11

+19:53

9.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:02:24

+22:06

10.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:07:31

+27:13

11.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:10:13

+29:55

12.

Per Magnus

FHI

1:13:12

+32:54

13.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:14:44

+34:26

14.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:15:53

+35:35

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

28:44

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

31:32

+2:48

3.

Fridulf Sagberg

FBI

39:40

+10:56

4.

Einar Skåre

Brevpost

40:38

+11:54

5.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

41:20

+12:36

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

20:54

160 78 249

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

32:14

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:07

+2:53

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

35:36

+3:22

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

38:22

+6:08

5.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

38:45

+6:31

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:42

+7:28

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:14

+14:00

8.

Eyvind Aas

GEOFORM

46:21

+14:07

9.

Arne Øfsthus

Fugro

49:56

+17:42

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

58:41

+26:27

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:05:04

+32:50

12.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:15:37

+43:23

DSQ

Terje Eriksen

PRIVAT

22:46

160 78 249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfrid Fagervik

Thales

35:21

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

40:14

+4:53

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

40:15

+4:54

4.

Sturle Hånes

GeoFORM

41:49

+6:28

5.

Ronald Inglingstad

NORDEA

41:56

+6:35

6.

Tor Drage 

Aker Solutions

43:53

+8:32

7.

Svein F Kvalheim

Oppegård

46:49

+11:28

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

52:17

+16:56

9.

Annar Brustad

FOBIL

53:28

+18:07

10.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:09:39

+34:18

11.

Harald Birkeland

OUS

1:40:11

+1:04:50

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

43:40

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

44:21

+0:41

3.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:02:56

+19:16

4.

Magne Grande

FBI

1:03:21

+19:41

5.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:05:29

+21:49

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:09:17

+25:37

7.

Svein Forthun

HIO

1:14:50

+31:10

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Hagelien

Aas-Jakobsen BIL

26:52

+0:00

2.

Ingvild Hegrenæs

Hjellnes Consult

31:43

+4:51

3.

Lester Olesen

AVenti

38:55

+12:03

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Sandelien

SSB

44:09

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

51:08

+6:59

3.

Jann Storsæter

Folkehelseinstituttet

58:37

+14:28

4.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:01:08

+16:59

5.

Talleiv Omtveit

Privat

1:01:09

+17:00

6.

Eva Hagelien

Aas-Jakobsen BIL

2:39:54

+1:55:45

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

41:34

+0:00

2.

Are Skindlo

Trauma

47:09

+5:35

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

52:13

+10:39

4.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

53:31

+11:57

5.

Espen Erdal

AAS-JAKOBSEN

58:38

+17:04

6.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

59:27

+17:53

7.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:00:53

+19:19

8.

Ivar Strømstad

Raumar

1:04:55

+23:21

9.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

1:08:57

+27:23

10.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:12:41

+31:07

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Kaarby

Bertel O. Steen

46:11

+0:00

2.

Håkon Berg

ABB

1:11:14

+25:03

3.

Roar Bjordal

STATSBYGG

1:20:27

+34:16

Arrang

Unni Rye

Folkehelseinstituttet

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Sagvolden

Øsmarka OK

53:51

+0:00

2.

Harald Iwe

IL Geoform

1:02:09

+8:18

3.

Erik Næss

Simens laget

1:11:41

+17:50

4.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:14:49

+20:58

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:29:20

+35:29


Sist oppdatert:

5 september 2014, 10:41:06

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

153

Antall startet:

153