Klasse: 5.6 km M | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Matthew Speake | Lillomarka OL | 32:32 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øyvind Enger | NTNUI | 32:33 | +0:01 | korriger | ||||
3. | Magnus Carlstedt | Sävedalens AIK | 34:35 | +2:03 | korriger | ||||
4. | Johan Ivarsson | Freidig | 34:40 | +2:08 | korriger | ||||
5. | David Løver | Modum O-lag | 35:09 | +2:37 | korriger | 131 | |||
6. | Thomas Eidsmo | Freidig | 37:41 | +5:09 | korriger | ||||
7. | Andreas Sylte | Freidig | 38:01 | +5:29 | korriger | ||||
8. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 38:25 | +5:53 | korriger | ||||
9. | Ola Keiserås | IL Leik | 38:27 | +5:55 | korriger | ||||
10. | PÃ¥l Gunnar Mikkelsplass | Nesbyen IL | 40:12 | +7:40 | korriger | ||||
11. | Harald Hermanrud | Silkeborg OK | 40:47 | +8:15 | korriger | ||||
12. | Martin Widler | OLG Wislig | 41:11 | +8:39 | korriger | ||||
13. | Rune Berge | IL Tyrving | 45:29 | +12:57 | korriger | ||||
14. | Kristen Mikkelsplass | Nesbyen IL | 46:41 | +14:09 | korriger | 131 | |||
15. | Eirik Nordhagen | Ã…s-UMB O-lag | 46:55 | +14:23 | korriger | 131 | |||
16. | Knut Aas | Ringerike O-lag | 47:08 | +14:36 | korriger | ||||
17. | HÃ¥vard Eidsmo | Freidig | 47:47 | +15:15 | korriger | ||||
18. | Einar Forvoll | Heming IF | 54:20 | +21:48 | korriger | ||||
19. | Geir Keiserås | IL Leik | 54:59 | +22:27 | korriger | ||||
20. | Håvard Høymork | Heming Il | 55:52 | +23:20 | korriger | ||||
21. | Bjarne Christensen | Silkeborg OK | 58:35 | +26:03 | korriger | ||||
22. | Henning Granli | Heidal IL | 1:01:28 | +28:56 | korriger | 126 | |||
23. | Rolv Odde | Garmo Il | 1:21:39 | +49:07 | korriger | ||||
24. | Øyvind Svere Odde | Garmo Il | 1:27:02 | +54:30 | korriger | ||||
Klasse: 5.6 km K | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hanne Sandstad | Freidig | 39:24 | +0:00 | korriger | 131 | |||
2. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB O-lag | 47:50 | +8:26 | korriger | ||||
3. | Barbara Hüsler | OLG Wislig | 49:30 | +10:06 | korriger | ||||
4. | Ingeborg Ellegaard Melbye | Nydalens Skiklubb | 50:06 | +10:42 | korriger | ||||
5. | Karoline Haug | Hamar OK | 54:29 | +15:05 | korriger | ||||
6. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB O-lag | 58:35 | +19:11 | korriger | 121 131 | |||
7. | Synne Rapp | Raumar O-lag | 1:11:38 | +32:14 | korriger | ||||
DSQ | Siv Beckstrøm | No Team | 1:22:55 | korriger | 121 126 128 129 130 131 132 133 134 135 | ||||
Klasse: 4.0 km M | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Truls Veslum | Asker Skiklubb | 30:18 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øistein Bøe | Fana IL | 35:08 | +4:50 | korriger | ||||
3. | Trond Sletner | Byåsen IL | 36:55 | +6:37 | korriger | ||||
4. | Terje Gudbrandsen | Hamar OK | 37:13 | +6:55 | korriger | Innsendt korrigert klasse | |||
5. | Roar Sigurdsen | Ringnes BIL | 38:51 | +8:33 | korriger | ||||
6. | Trond Feiring | Hamar OK | 40:06 | +9:48 | korriger | ||||
7. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 40:09 | +9:51 | korriger | ||||
8. | Mart Broeren | Argus-Nederland | 40:24 | +10:06 | korriger | ||||
9. | Thomas Eriksson | Umeå OK | 46:11 | +15:53 | korriger | ||||
10. | Per Ølchers | IL Tyrving | 47:47 | +17:29 | korriger | ||||
11. | Njål Ellegård Melby | Hamar OK | 48:26 | +18:08 | korriger | ||||
12. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 48:57 | +18:39 | korriger | ||||
13. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 49:02 | +18:44 | korriger | ||||
14. | Egil Karlsen | Askøy O-lag | 50:41 | +20:23 | korriger | 141 | |||
15. | Roar Bjordal | Oppsal IF | 51:08 | +20:50 | korriger | ||||
16. | Per Aasen | Tormod Skilag | 51:26 | +21:08 | korriger | ||||
17. | Helge Bjaaland | Heming Orientering | 54:17 | +23:59 | korriger | ||||
18. | Harald Haugen | Ringsaker OK | 54:46 | +24:28 | korriger | ||||
19. | Lars Sandstad | Freidig | 58:18 | +28:00 | korriger | ||||
Klasse: 4.0 km K | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gro Sandstad | Freidig | 35:52 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 38:08 | +2:16 | korriger | ||||
3. | Milda Ølchers | IL Tyrving | 39:01 | +3:09 | korriger | ||||
4. | Malin Sandstad | Freidig | 39:14 | +3:22 | korriger | ||||
5. | Ranveig Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB O-lag | 39:35 | +3:43 | korriger | ||||
6. | Tone Almås | IL Leik | 39:43 | +3:51 | korriger | ||||
7. | Kjersti Stræte | Ringerike O-lag | 39:48 | +3:56 | korriger | ||||
8. | Marit Mikkelsplass | Nesbyen IL | 40:30 | +4:38 | korriger | ||||
9. | Ingrid Rapp | Raumar O-lag | 43:14 | +7:22 | korriger | ||||
10. | Hanne Løver Thon | Modum O-lag | 43:56 | +8:04 | korriger | ||||
11. | Berit Berge | IL Tyrving | 44:51 | +8:59 | korriger | ||||
12. | Ellen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 45:03 | +9:11 | korriger | ||||
13. | Brit Karlsen | Askøy O-lag | 45:10 | +9:18 | korriger | ||||
14. | Kristine Rapp | Raumar O-lag | 46:10 | +10:18 | korriger | ||||
15. | Tuva Aas Stræte | Ringerike O-lag | 46:16 | +10:24 | korriger | ||||
16. | Maria Ulseth Sylte | Freidig | 47:36 | +11:44 | korriger | ||||
17. | Øystein Rapp | Raumar O-lag | 47:39 | +11:47 | korriger | ||||
18. | Anne Ruste Flø | Lillomarka OL | 48:00 | +12:08 | korriger | ||||
19. | Elle Melbye | Heming Orientering | 52:52 | +17:00 | korriger | ||||
20. | Elin Flø | Lillomarka OL | 53:18 | +17:26 | korriger | ||||
21. | Lill Kristin Enger | Modum O-lag | 54:37 | +18:45 | korriger | ||||
22. | Brit Hermanrud | Silkeborg Ok | 56:16 | +20:24 | korriger | ||||
23. | Unni Svare Odde | Garmo IL | 1:03:50 | +27:58 | korriger | ||||
24. | Gro Ellegaard | Hamar OK | 1:05:31 | +29:39 | korriger | ||||
25. | Brit Nilsen | Ringebu/FÃ¥vang IL | 1:06:57 | +31:05 | korriger | ||||
26. | Jon Vegard Lunde | Lillehammer OK | 1:09:30 | +33:38 | korriger | ||||
27. | Hanne Rapp | Raumar O-lag | +0:0-52 | korriger | |||||
Klasse: 2.5 km M | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Fjæstad | Hamar OK | 35:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Mats Eidsmo | Freidig | 43:42 | +8:29 | korriger | ||||
3. | Frode Beckstrøm | No Team | 1:01:42 | +26:29 | korriger | ||||
4. | Birger Kleiven | Heidal IL | 1:02:30 | +27:17 | korriger | ||||
DSQ | Heribert Kink | Tormod Skilag | korriger | 120 141 122 123 124 125 129 135 136 249 | |||||
Klasse: 2.5 km K | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mari Eidsmo | Freidig | 32:10 | +0:00 | korriger | ||||
2. | May Iren Almås | IL Leik | 33:07 | +0:57 | korriger | ||||
3. | Charlotte Wikstrøm | Sävedalens AIK | 34:45 | +2:35 | korriger | ||||
4. | Ingvild Løver Thon | Modum O-lag | 36:04 | +3:54 | korriger | ||||
5. | Aina Rolvstad | Tormod Skilag | 37:56 | +5:46 | korriger | 136 | |||
6. | Randi Fjæstad | Hamar OK | 39:56 | +7:46 | korriger | ||||
7. | Ragnhild W. Haugen | Ringebu/FÃ¥vang IL | 47:53 | +15:43 | korriger | ||||
8. | Anne Grete Olsen | Byåsen IL | 47:54 | +15:44 | korriger | ||||
9. | Liv Feiring | Hamar OK | 50:58 | +18:48 | korriger | ||||
10. | Tirill Liby Seip | OK Skeidi | 54:22 | +22:12 | korriger | ||||
11. | Ã…se Nybakken | Tormod Skilag | 55:15 | +23:05 | korriger | ||||
12. | Ingrid Haugen | Tormod Skilag | 59:27 | +27:17 | korriger | ||||
13. | Live Sørum Odde | Garmo IL | 1:02:05 | +29:55 | korriger | 120 122 123 124 125 129 135 | |||
14. | Solveig Aasen | Tormod skilag | 1:23:00 | +50:50 | korriger | 141 | |||
Klasse: 1.4 km N aapen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 16:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Maren Hjelmeset Kirkeeide | Markane IL | 17:18 | +0:38 | korriger | ||||
3. | Simon Hjelmeseth | Markane IL | 18:46 | +2:06 | korriger | ||||
4. | Marte Mikkelsplass | Nesbyen IL | 19:25 | +2:45 | korriger | ||||
5. | Sebastian Veslum | Asker Skiklubb | 20:21 | +3:41 | korriger | ||||
6. | Kristoffer Ølckers | IL Tyrving | 23:18 | +6:38 | korriger | ||||
6. | Sofie Ølchers | IL Tyrving | 23:18 | +6:38 | korriger | ||||
8. | Jon Cornelius Tuestad | Sveits | 23:58 | +7:18 | korriger | ||||
9. | Stein Aas Stræte | Ringerike O-lag | 30:04 | +13:24 | korriger | ||||
10. | Oddrund Hjelmeset Kirkeeide | Markane IL | 30:19 | +13:39 | korriger | ||||
11. | Vegard Ulseth Sylte | Freidig | 33:13 | +16:33 | korriger | ||||
12. | Mona Ulseth Sylte | Freidig | 34:11 | +17:31 | korriger | ||||
13. | Ole Ulseth Sylte | Freidig | 35:20 | +18:40 | korriger | ||||
14. | Margunn Hjelmeset | Markane IL | 37:25 | +20:45 | korriger | ||||
15. | Ane Hjelmeset Kirkeeide | Markane IL | 37:34 | +20:54 | korriger | ||||
16. | Amund Odde | Garmo IL | 1:05:35 | +48:55 | korriger |
Sist oppdatert: | 18 august 2014, 15:16:26 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 113 |
Antall startet: | 113 |