Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp Maridalen 30. juli 2014

To av postene hang dessverre litt feil. Post 113 hang på feil skrent ca 20m for langt sør og post 118 hang ca 25m for langt vest. Postene ble flyttet kl 1705/1710. Takk til dere som gjorde oss oppmerksom på dette og beklager til alle dere som tapte tid pga feilplasseringene. Thor Mella og Øystein Madsen som manglet disse postene har fått godkjent.

Klasse: LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Glesnes

Nydalens SK

34:09

+0:00

6:41

korriger

2.

Inge Lindseth

Nydalen

35:12

+1:03

6:54

korriger

3.

Trond Kortner

ØSTMARKA OK

36:20

+2:11

7:07

korriger

4.

JOHAN SVEDBERG

Heming

36:44

+2:35

7:12

korriger

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

37:02

+2:53

7:15

korriger

6.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

37:27

+3:18

7:20

korriger

7.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

37:49

+3:40

7:24

korriger

8.

Dag Aalvik

Nydalens SK

39:20

+5:11

7:42

korriger

9.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal IF

39:40

+5:31

7:46

korriger

10.

Gard Lindseth

Nydalens Skiklub

39:41

+5:32

7:46

korriger

11.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving, IL

39:59

+5:50

7:50

korriger

12.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

40:28

+6:19

7:56

korriger

13.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

40:35

+6:26

7:57

korriger

14.

Thor Mella

Oppsal IF

40:40

+6:31

7:58

korriger

113 118

15.

Holger Schlaupitz

PRIVAT

41:04

+6:55

8:03

korriger

16.

Magnus Svingheim

Raumar OL

41:30

+7:21

8:08

korriger

17.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

42:17

+8:08

8:17

korriger

18.

Gjermund Gravir

Veritas

42:18

+8:09

8:17

korriger

19.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

43:03

+8:54

8:26

korriger

20.

Steiar Kollerud

Lillomarka OL

43:08

+8:59

8:27

korriger

21.

Sindre Langaas

Nydalens Skiklub

43:40

+9:31

8:33

korriger

22.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

44:10

+10:01

8:39

korriger

23.

Trond Lund

Tyrving, IL

45:01

+10:52

8:49

korriger

24.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

45:04

+10:55

8:50

korriger

25.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

45:54

+11:45

9:00

korriger

26.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

49:01

+14:52

9:36

korriger

27.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:26

+15:17

9:41

korriger

28.

Helge Weydahl

GeoFORM

50:06

+15:57

9:49

korriger

29.

Olav H. Omtveit

Telenor

50:35

+16:26

9:55

korriger

30.

Ivar Seierstad

GEOFORM

50:44

+16:35

9:56

korriger

31.

Tord Erik Skyrud

Fossum IF

50:54

+16:45

9:58

korriger

32.

Harald Iwe

GEOFORM

51:20

+17:11

10:03

korriger

33.

Lars Onstad

OSI

51:23

+17:14

10:04

korriger

33.

Audun Bjerknes

Bertrand Media

51:23

+17:14

10:04

korriger

35.

Bjørn Grinde

OSI

52:16

+18:07

10:14

korriger

36.

Eivind Ruth

Veritas

52:50

+18:41

10:21

korriger

37.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

52:51

+18:42

10:21

korriger

38.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:00

+18:51

10:23

korriger

39.

Bjørn Mella

Newcastle

53:33

+19:24

10:30

korriger

39.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:33

+19:24

10:30

korriger

41.

Knut Engen

Raumar OL

53:45

+19:36

10:32

korriger

42.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

54:23

+20:14

10:39

korriger

43.

Magne Knudsen

Privat

54:53

+20:44

10:45

korriger

44.

Kyongsa Ri

Nydalens Skiklub

55:26

+21:17

10:52

korriger

45.

Per Kaarby

Overtoppen

55:52

+21:43

10:57

korriger

46.

Lars Christensen

Esso

56:26

+22:17

11:03

korriger

47.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

56:42

+22:33

11:07

korriger

48.

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

57:18

+23:09

11:14

korriger

49.

Anders Flågen

Heming Orientering

57:19

+23:10

11:14

korriger

50.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

1:01:11

+27:02

11:59

korriger

51.

Milda Øhlckers

Tyrving, IL

1:01:17

+27:08

12:00

korriger

52.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

1:01:27

+27:18

12:02

korriger

53.

Per J Karlsbakk

VBIL

1:01:56

+27:47

12:08

korriger

54.

Martin Granly

SIEMENS

1:04:18

+30:09

12:36

korriger

55.

Katrine Damgaard

Fossum IF

1:05:24

+31:15

12:49

korriger

56.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:08:34

+34:25

13:26

korriger

57.

Fridulv Sagberg

FBI

1:10:56

+36:47

13:54

korriger

58.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

1:12:45

+38:36

14:15

korriger

59.

Petter Christensen

Veritas

1:13:33

+39:24

14:25

korriger

60.

Christian Barstad

ÅRVOLL

1:14:47

+40:38

14:39

korriger

61.

Helge Ruth

Ålesund Klatreklubb

1:24:09

+50:00

16:30

korriger

62.

Runar Mykletun

Cappelens Antikvariat

1:24:20

+50:11

16:32

korriger

63.

Tore Sekkelsten

PRIVAT

1:34:13

+1:00:04

18:28

korriger

64.

Marius Burmo

Privat

1:37:37

+1:03:28

19:08

korriger

Klasse: MELLOM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Kongsnes

COOP ØST

28:58

+0:00

8:46

korriger

2.

Eskil Åsmul

Trollelg

31:33

+2:35

9:33

korriger

3.

Truls Kvaase

Bækkelaget SK

32:07

+3:09

9:43

korriger

4.

Paul Solheim

PRIVAT

32:45

+3:47

9:55

korriger

5.

Per Schanche

Asker SK

32:50

+3:52

9:56

korriger

6.

Nils Jørgen Brodin

Byggmesterforbundet

33:28

+4:30

10:08

korriger

7.

Stein Mella

Yara Praxair

36:06

+7:08

10:56

korriger

8.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

36:30

+7:32

11:03

korriger

9.

Stian Falck

Tyrving, IL

37:40

+8:42

11:24

korriger

10.

Dag Haugland

Østmarka OK

37:41

+8:43

11:25

korriger

11.

Johan T. Jensen

Nydalens Skiklub

38:30

+9:32

11:40

korriger

12.

Linda Engen

Raumar OL

38:48

+9:50

11:45

korriger

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

38:53

+9:55

11:46

korriger

14.

Heidi Vogt

ØSTMARKA OK

39:34

+10:36

11:59

korriger

15.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

40:53

+11:55

12:23

korriger

16.

Else Grandal

Tyrving, IL

41:39

+12:41

12:37

korriger

17.

Kristin Goa

Meteorologen

41:48

+12:50

12:40

korriger

18.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

41:53

+12:55

12:41

korriger

19.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

43:11

+14:13

13:05

korriger

20.

Ivar Kristian Waarum

GEOFORM

43:22

+14:24

13:08

korriger

21.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

43:41

+14:43

13:14

korriger

22.

Synne Skjærstein

Tyrving, IL

43:54

+14:56

13:18

korriger

23.

Kjell Røkke

REINERTSEN

44:30

+15:32

13:29

korriger

24.

Olav Nipen

Statoil

44:46

+15:48

13:33

korriger

25.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:40

+16:42

13:50

korriger

26.

Nils Tveite

Ås NMBU

46:18

+17:20

14:01

korriger

27.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:22

+17:24

14:03

korriger

28.

Margrethe Barstad

ÅRVOLL IL

47:30

+18:32

14:23

korriger

29.

Anne Danielsen

LYN

47:46

+18:48

14:28

korriger

30.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

48:08

+19:10

14:35

korriger

31.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

48:14

+19:16

14:36

korriger

32.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

48:26

+19:28

14:40

korriger

33.

Tor Drage

Aker Solutions

48:48

+19:50

14:47

korriger

34.

Jon Foss

Friskis&Svettis

49:21

+20:23

14:57

korriger

35.

Rudi Olsen

Lillomarka OL

49:39

+20:41

15:02

korriger

36.

Alexandra Devik

OSI

49:51

+20:53

15:06

korriger

37.

Tormod Hegdahl

Heming

52:21

+23:23

15:51

korriger

38.

Johanne Vatne

Bækkelagets SK

54:01

+25:03

16:22

korriger

39.

Ingeborg Øderud

Modum O-LAG

54:03

+25:05

16:22

korriger

40.

Anne Kirsti Noren

VBIL

57:27

+28:29

17:24

korriger

41.

Tove Strand

Måren OK

57:30

+28:32

17:25

korriger

41.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:30

+28:32

17:25

korriger

43.

Steinar Ruud

Konnerud IL

57:46

+28:48

17:30

korriger

44.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

58:35

+29:37

17:45

korriger

45.

Unni Drage

Aker Solutions

58:43

+29:45

17:47

korriger

46.

Per Aagaard

Heming/Njård

58:51

+29:53

17:50

korriger

47.

Grete Berntsen

Måren OK

1:00:07

+31:09

18:13

korriger

48.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

1:00:36

+31:38

18:21

korriger

49.

Petter Fure

OPPSAL IF

1:01:12

+32:14

18:32

korriger

50.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

1:01:19

+32:21

18:34

korriger

51.

Sturle Hånes

GeoForm

1:02:54

+33:56

19:03

korriger

52.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:04:20

+35:22

19:29

korriger

53.

John Ravlo

Ecokz

1:05:15

+36:17

19:46

korriger

54.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:05:29

+36:31

19:50

korriger

55.

Per Øyvind Engelberg

ÅRVOLL

1:09:17

+40:19

20:59

korriger

56.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:14:53

+45:55

22:41

korriger

57.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:28:59

+1:00:01

26:57

korriger

58.

Lars Ola Aunerud

PRIVAT

1:46:34

+1:17:36

32:17

korriger

59.

Carl Johan Åkerstrøm & Mia Nilsson

DNV GL

2:10:04

+1:41:06

39:24

korriger

DSQ

Odd Klettelid

Bækkelagets Spkl.

20:55

korriger

76 91 113 121 127 115 118 124 150

DSQ

Ingrid Tveito

Ås NMBU

55:48

korriger

150

DSQ

Kåre Knudsen

GeoForm

1:04:50

korriger

76

DSQ

Heidi Falck

TYrving, IL

1:05:44

korriger

76 91 113 121 127 115 118 124

Klasse: KORT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Gravir

VBIL

29:05

+0:00

11:11

korriger

2.

Sindre Vestengen Lian

Lillomarka OL

30:16

+1:11

11:38

korriger

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

30:36

+1:31

11:46

korriger

113

4.

Svein Kvalheim

Oppegård

33:16

+4:11

12:47

korriger

5.

Per Haugen

Lillomarka O-lag

34:50

+5:45

13:23

korriger

6.

Kaja Grefsrud

Lillomarka OL

34:54

+5:49

13:25

korriger

7.

Jappe Blomhoff

Heming

37:47

+8:42

14:31

korriger

8.

Erik Solheim

PRIVAT

38:17

+9:12

14:43

korriger

9.

Hans Larsen

Raumar OL

38:28

+9:23

14:47

korriger

10.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

39:13

+10:08

15:05

korriger

11.

Erik Haugros

PRIVAT

41:28

+12:23

15:56

korriger

12.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

42:31

+13:26

16:21

korriger

13.

Anne Sjønnesen

Nittedal

44:41

+15:36

17:11

korriger

14.

Tom Ibsen

OUS

46:03

+16:58

17:42

korriger

15.

Dagfinn Føllesdal

OSI

46:35

+17:30

17:55

korriger

16.

Elisabeth Ibsen

UiO

46:40

+17:35

17:56

korriger

17.

Torild Jørgensen

Forsvarsbygg

49:36

+20:31

19:04

korriger

18.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

51:22

+22:17

19:45

korriger

19.

Aage Mella

ØSTMARKA OK

51:48

+22:43

19:55

korriger

20.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

52:21

+23:16

20:08

korriger

21.

Per Gjermo

Asker SK

53:15

+24:10

20:28

korriger

22.

Kjell Teigland

PRIVAT

53:37

+24:32

20:37

korriger

23.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

54:08

+25:03

20:49

korriger

24.

Per Eric Ståhlbrand

KJELSÅS IL

55:27

+26:22

21:19

korriger

25.

Terje Throndsen

PeCon

55:43

+26:38

21:25

korriger

26.

Magne Grande

FBI

56:24

+27:19

21:41

korriger

27.

Lene Anett Killingmo

PRIVAT

1:13:03

+43:58

28:05

korriger

28.

Eva Fiksdal

Heming

1:36:18

+1:07:13

37:02

korriger

29.

Ingvild Hoftun

Asker SK

1:41:58

+1:12:53

39:13

korriger

30.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:54:29

+1:25:24

44:01

korriger

DSQ

Ådne Skjærstein

Tyrving, IL

korriger

70 76 91 113 121 127 115 118 150

DSQ

Ingrid Rogne

33:09

korriger

76 91 113 121 127 115 118

DSQ

Tia Jansen

Heming/NJÅRD

34:10

korriger

76 91 113 121 127 115 118

DSQ

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

36:16

korriger

76 91 113

DSQ

Hilde Weydahl

ZIMC

56:23

korriger

113 121 127 115 118

DSQ

Tor Henriksen

ÅRVOLL

1:00:27

korriger

76

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Junias Funk

Tyskland

27:17

+0:00

12:24

korriger

2.

Elias Funk

Tyskland

28:39

+1:22

13:01

korriger

3.

Anne Kristine Amble

COWI

35:36

+8:19

16:10

korriger

4.

Sven Petter Solhjem

PRIVAT

37:46

+10:29

17:10

korriger

5.

Niklas, Naemi og Jamie Funk

Tyskland

1:06:42

+39:25

30:19

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 juli 2014, 09:55:01

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

168

Antall startet:

168