Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap LOL 2014 20. august 2014

Klasse: H17-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

31:29

+0:00

7:19

korriger

2.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

37:08

+5:39

8:38

korriger

3.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

39:07

+7:38

9:05

korriger

4.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

39:15

+7:46

9:07

korriger

5.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

41:17

+9:48

9:36

korriger

6.

Roar Brænden

Lillomarka OL

45:36

+14:07

10:36

korriger

7.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

45:54

+14:25

10:40

korriger

8.

Endre Hallan

Lillomarka OL

56:56

+25:27

13:14

korriger

9.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

1:00:20

+28:51

14:01

korriger

10.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

1:05:05

+33:36

15:08

korriger

11.

Bjarte Dyngeland

Lillomarka OL

1:05:49

+34:20

15:18

korriger

12.

Rudi B Olsen

Lillomarka OL

1:08:05

+36:36

15:50

korriger

13.

Øyvind Skaret

Lillomarka OL

1:13:55

+42:26

17:11

korriger

DSQ

Sindre Vestengen Lian

Lillomarka OL

51:55

korriger

80 82 81 79 121

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

1:01:20

+0:00

14:15

korriger

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

47:02

+0:00

10:56

korriger

2.

Tore Sannes

Lillomarka OL

53:09

+6:07

12:21

korriger

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sonia Mørsky

Lillomarka OL

41:42

+0:00

9:41

korriger

2.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

53:40

+11:58

12:28

korriger

3.

Toril Hallan

Lillomarka OL

53:42

+12:00

12:29

korriger

4.

Ingvild Wang

Lillomarka OL

53:45

+12:03

12:30

korriger

5.

Marit Eithun Paulsen

Nittedal OL

58:17

+16:35

13:33

korriger

6.

Sara Angell Bakke

Lillomarka OL

58:59

+17:17

13:43

korriger

7.

Hedda Vonen

Nittedal OL

1:12:20

+30:38

16:49

korriger

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Paulsen

Nittedal

37:42

+0:00

12:34

korriger

2.

Ingvild C. Fleisje

Nittedal OL

38:40

+0:58

12:53

korriger

3.

Mina Haver

Lillomarka OL

48:15

+10:33

16:05

korriger

4.

Ingrid Masdal

Lillomarka

1:00:03

+22:21

20:01

korriger

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

42:11

+0:00

14:03

korriger

2.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

43:58

+1:47

14:39

korriger

3.

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

52:31

+10:20

17:30

korriger

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

42:52

+0:00

14:17

korriger

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

32:32

+0:00

10:50

korriger

2.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

33:23

+0:51

11:07

korriger

3.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

43:48

+11:16

14:36

korriger

4.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

45:16

+12:44

15:05

korriger

DSQ

Simen Masdal

Lillomarka

1:04:18

korriger

121

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

40:47

+0:00

13:35

korriger

2.

Torill Oldernes

Lillomarka OL

49:16

+8:29

16:25

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johnny Johansen

Lillomarka OL

35:46

+0:00

11:55

korriger

2.

Elin Krogstad

Lillomarka OL

42:18

+6:32

14:06

korriger

3.

Andreas Flø

Lillomarka

47:16

+11:30

15:45

korriger

4.

Josef Oldernes

Lillomarka OL

48:33

+12:47

16:11

korriger

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Oldernes

Lillomarka

40:29

+0:00

16:52

korriger

2.

William Larsen

Lillomarka

42:10

+1:41

17:34

korriger

3.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka

55:25

+14:56

23:05

korriger

4.

William Woodhouse

Lillomarka

55:34

+15:05

23:09

korriger

5.

Jakob Wallenius

Lillomarka

1:06:11

+25:42

27:34

korriger

6.

Martin Liholt

Lillomarka

1:10:00

+29:31

29:10

korriger

76 72 122 102

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka

40:23

+0:00

16:49

korriger

2.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

41:22

+0:59

17:14

korriger

3.

Tuva Oppkvitne

Lillomarka OL

45:26

+5:03

18:55

korriger

4.

Helene Pellicer-Ruud

Lillomarka

51:32

+11:09

21:28

korriger

5.

Mia Seiz

Lillomarka

55:32

+15:09

23:08

korriger

6.

Ingunn Høst Fossgard

Lillomarka

58:51

+18:28

24:31

korriger

7.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka

1:17:27

+37:04

32:16

korriger

75 77 76 122

8.

Alma Hildrum

Lillomarka OL

1:21:17

+40:54

33:52

korriger

75 77 76

9.

Linnea Vold

Lillomarka OL

1:22:44

+42:21

34:28

korriger

75 77 76

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

41:18

+0:00

17:12

korriger

DSQ

Torstein Bjerke

Lillomarka OL

34:38

korriger

76 72 122 102

DSQ

Ole Sannes

Lillomarka OL

38:17

korriger

67

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka

40:56

+0:00

17:03

korriger

2.

Knut Fossgård

Lillomarka OL

58:58

+18:02

24:34

korriger

Klasse: Gauper8-9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karen Nettum Sanne

Lillomarka OL

30:30

20:20

korriger

Ask Borgen

Lillomarka

37:34

25:02

korriger

Martin Loraas

Lillomarka

34:32

23:01

korriger

71 122 102

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

31:00

20:40

korriger

122

Vebjørn Blindheim

Lillomarka OL

28:38

19:05

korriger

Eskil Brænden

Lillomarka

28:36

19:04

korriger

Eskil Isaksen

Lillomarka

40:49

27:12

korriger

Amalie Krøger Jemterud

Lillomarka

30:27

20:18

korriger

Eirild Wergeland Biem

Lillomarka

29:55

19:56

korriger

Kristoffer Jemterud

Lillomarka

30:26

20:17

korriger

Sebastian Larsen

Lillomarka

37:26

24:57

korriger

71 122

Jakob Bell

Lillomarka OL

31:00

20:40

korriger

122

Torbjørn Lundeby

Lillomarka

32:18

21:32

korriger

Nov Bar-Nathan

Lillomarka

32:07

21:24

korriger

Emilie Flø

Lillomarka

29:53

19:55

korriger

Klasse: Gauper4-7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maia Flåten

Lillomarka OL

47:37

39:40

korriger

Vegard Solhaug Isaksen

Lillomarka OL

30:08

25:06

korriger

Cora Helene Hildrum

Lillomarka OL

21:42

18:05

korriger

Guro Brænden

Lillomarka

34:31

28:45

korriger

Bettina Gamre

Lillomarka OL

34:20

28:36

korriger

121

Brage Wergeland Biem

Lillomarka

36:56

30:46

korriger

Mathea Årø

Lillomarka OL

34:44

28:56

korriger

Emma Berge

Lillomarka OL

39:07

32:35

korriger

Trym Lundeby

Lillomarka OL

47:14

39:21

korriger

Agnes Bell

Lillomarka OL

38:30

32:05

korriger

Frida Julset Halvorsen

Lillomarka

34:00

28:20

korriger

102

Helene Wallenius

Lillomarka

46:04

38:23

korriger

DSQ

Lånebrikke96

Lillomarka

korriger

61 62 63 67 73 121


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 august 2014, 21:46:22

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91