Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P8 Henie Onstad 2. juni 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

35:26

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

44:47

+9:21

3.

Guro Grønn

NRK

52:14

+16:48

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

36:06

+0:00

2.

Anne Kristine Norderud

Tyrving, IL

52:24

+16:18

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Grandal

Tyrving, IL

45:37

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

53:51

+8:14

3.

Kjersti Viker

DNB NOR

1:09:47

+24:10

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

32:47

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

33:45

+0:58

3.

Aud Gran

TYRVING

34:32

+1:45

4.

Kjersti Tho

STABÆK IF

34:49

+2:02

5.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

39:16

+6:29

6.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

41:22

+8:35

7.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

41:23

+8:36

8.

Aud I Spjelkavik

FBI

49:13

+16:26

9.

Atie D Saugerud

VERITAS

49:50

+17:03

10.

Unni Sandbekk

NORDEA

50:46

+17:59

DSQ

Nina Kolberg

Bærum Kommune

40:03

150 100 150 100

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

35:06

+0:00

2.

Unni Drage

AkerSolutions

41:42

+6:36

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

42:42

+7:36

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

47:55

+12:49

5.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

50:07

+15:01

6.

Lilla Madsen

FBI

57:48

+22:42

7.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

58:43

+23:37

8.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:13:27

+38:21

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:16:18

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Klemetsaune

Tandberg

49:29

+0:00

2.

Ola Fougner

VeiDEKKE

57:41

+8:12

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

39:43

+0:00

2.

Knut Erling Øen

NORDEA

41:53

+2:10

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

43:16

+3:33

4.

Peder Natvig

NORGES BANK

43:30

+3:47

5.

Tor Ringstad

Tandberg

44:56

+5:13

6.

Svein Nygård

NORGES BANK

45:30

+5:47

7.

Ketil Risvoll

TELENOR

47:04

+7:21

8.

Lars Karelius Noer

NRK

50:01

+10:18

9.

Lars Grande

FBI

53:28

+13:45

10.

Sven Ringstad

Siemens

1:02:58

+23:15

DSQ

Svein Kummen

MuLTICONSULT BIL

1:00:38

97

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

34:24

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Heming

34:54

+0:30

3.

Terje Næss

Terramar

40:44

+6:20

4.

Trond Westgaard

REC

41:29

+7:05

5.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

45:09

+10:45

6.

Hans Henrik Fremming

HEMING/NJÅRD

48:45

+14:21

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

34:24

+0:00

2.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

35:48

+1:24

3.

Harald Sverdrup-Thygeson

CSC

36:28

+2:04

4.

John Hansen

AB PIL

37:39

+3:15

5.

Tormod Øvergaard

INTERO

39:32

+5:08

6.

Per Schanche

Asker SK

40:44

+6:20

7.

Richard Blom

FBI

41:40

+7:16

8.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

41:47

+7:23

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:16

+8:52

10.

Ivar Refsland

ACCENTURE

43:32

+9:08

DSQ

Bjørn Carlsson

BAC

28:16

149 100

Arrang

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

41:36

+0:00

2.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

42:59

+1:23

3.

Per Nermo

COWI BIL

43:54

+2:18

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

43:57

+2:21

5.

Reidar Kierulf

RKP

44:28

+2:52

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NORDEA

34:17

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

35:20

+1:03

3.

Jørn Bue Olsen

Fossum IF

37:55

+3:38

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

38:18

+4:01

5.

Trond Wettergreen

ANDVORD

39:03

+4:46

6.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

40:57

+6:40

7.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

44:29

+10:12

8.

Bjørn Spjelkavik

FBI

45:58

+11:41

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

51:24

+17:07

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

52:44

104 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

AkerSolutions

30:38

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

32:40

+2:02

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:04

+2:26

4.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

37:28

+6:50

5.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

37:41

+7:03

6.

Per Erik Sørensen

NORDEA

38:01

+7:23

7.

Tor Ommundsen

Veritas

38:30

+7:52

8.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

38:55

+8:17

9.

Ola Kjeldsen

NVE

39:43

+9:05

10.

Bjørn Grenager

Thales

39:55

+9:17

11.

Tom Ibsen

UBIL

42:51

+12:13

12.

Sverre Farstadvoll

PETEC

43:55

+13:17

13.

Tor Sandby

SKATTEDIR

44:20

+13:42

14.

Karl A Langerød

LOVISENBERG

50:52

+20:14

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

32:30

+0:00

2.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

35:24

+2:54

3.

Arne Jordal

SAS

35:43

+3:13

4.

Helge Kvaase

HIAK

37:24

+4:54

5.

Tor Drage

AkerSolutions

38:41

+6:11

6.

Annar Brustad

FOBIL

38:54

+6:24

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

43:36

+11:06

8.

Knut Hangeraas

GEOFORM

47:03

+14:33

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

52:05

+19:35

10.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

58:24

+25:54

11.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

1:08:33

+36:03

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

36:02

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

38:42

+2:40

3.

Magne Grande

FBI

48:47

+12:45

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

51:38

+15:36

5.

Svein Forthun

HIO

1:11:36

+35:34

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

45:53

+0:00

2.

Arne Kjell Svendsen

NORWELD

1:16:49

+30:56

3.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:27:25

+41:32

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Berteig

FOSSUM

40:26

+0:00

2.

Anders Fremming

HEMING/NJÅRD

43:32

+3:06

3.

Stein Mella

Veritas

45:02

+4:36

4.

Finn Gange

Privat

49:03

+8:37

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

34:10

+0:00

2.

Eskil Åsmul

Software Innovation

36:23

+2:13

3.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

37:34

+3:24

3.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

37:34

+3:24

5.

Truls Hoff

Tyrving, IL

43:51

+9:41

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Kristian Johansen

MIC

48:54

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

52:18

+3:24

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Grandahl

Tyrving, IL

17:57

+0:00

2.

Nanna Norderud

Tyrving, IL

22:10

+4:13

3.

Hanne Grandal

Tyrving, IL

29:03

+11:06

4.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

33:44

+15:47

DSQ

Knut Magnus Carlsson

Fossum IF

23:25

149


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:18:27

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

123

Antall startet:

123