Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2014Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 8, Rinnleiret 27. august 2014

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

25:18

84 85 87 90 93 91

Erik Imsland

Frol IL

18:18

Magnus Fossen

Frol IL

21:50

Martin Fossen

Frol IL

18:45

Johannes Matberg

Frol IL

36:34

Lene Jacobsen

Frol IL

Sander Matberg

Frol IL

Kristian Matberg

Frol IL

Sunniva Bue

Frol IL

24:05

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

24:04

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

14:30

Kristian Flatås

Frol IL

22:02

88

Oskar Sandstad

Frol IL

14:33

Nora Ragnhildsdatter Forseth

Frol IL

19:00

Live Hundal

Frol IL

31:12

Gunn Mary Andersen

Frol IL

46:05

Ida Eines Andersen

Frol IL

29:59

Tobias Eines Andersen

Frol IL

28:48

Marius Andersen

Frol IL

Erle Eines

Frol IL

Nikoline Munkeby

Frol IL

32:14

Hilmar Hattrem

Frol IL

31:55

Jens Willem Scherjon

Frol IL

21:05

Nils Jakob Scherjon

Frol IL

32:31

Marike Scherjon

Frol IL

Andreas Haaland Sandberg

Frol IL

16:56

Randi Haugskott

Frol IL

81 82 83 84 85 87 90 93 91 88 96

Daniel Alstad

Frol IL

33:16

Sigrid Berg skjei

Frol IL

18:37

Victoria Kulstad

Frol IL

18:34

Kaja Hamland

Frol IL

21:59

Mattis hamland

Frol IL

21:56

Margunn Andersen

Frol IL

Ane Berget

Frol IL

23:41

Audhild Vingen

Frol IL

24:12

DSQ

Hedda Ragnhildsdatter Forseth

Frol IL

22:08

96

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Munkeby

Frol IL

11:26

+0:00

2.

Magne Okkenhaug

Frol IL

11:54

+0:28

3.

Mats Okkenhaug

Frol IL

11:59

+0:33

4.

Tore Tofte

Frol IL

12:45

+1:19

Innsendt korrigert navn

5.

Lena Alstad

Frol IL

14:31

+3:05

6.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

14:50

+3:24

7.

Terje Rennan

Frol IL

15:05

+3:39

8.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

15:08

+3:42

9.

Magnus Alstad

Frol IL

15:35

+4:09

10.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

16:02

+4:36

11.

Freddy Roger Moen

Frol IL

16:04

+4:38

12.

Linnea Munkeby

Frol IL

16:57

+5:31

12.

Linnea Sandvik

Frol IL

16:57

+5:31

14.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

18:04

+6:38

15.

Vebjørn Hundal

Frol IL

18:47

+7:21

16.

Sverre Matberg

Frol IL

19:01

+7:35

17.

Ane Linnea Hundal

Frol IL

19:04

+7:38

18.

Randi Ulseth

Frol IL

19:09

+7:43

19.

Emma Trøite

Frol IL

19:16

+7:50

20.

Eivind haugnes

Frol IL

20:41

+9:15

21.

Marianne Mathisen

Frol IL

22:36

+11:10

Innsendt korreksjon

22.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

23:14

+11:48

23.

Grethe Smestad

Frol IL

23:17

+11:51

24.

Joar Munkeby

Frol IL

28:08

+16:42

25.

Hege Berg

Frol IL

33:56

+22:30

26.

Andreas Amundal

Frol IL

36:46

+25:20

27.

Silje Hildrum Saksvoll

Frol IL

37:18

+25:52

28.

Ingrid Pedersen Fresvig

Frol IL

37:19

+25:53

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odd Gunnar Berg

Frol IL

Anne Katrine Hundal

Frol IL

Viggo Hundal

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Ressem

Frol IL

19:18

+0:00

2.

Mette Kilskar

Frol IL

19:22

+0:04

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

14:18

+0:00

2.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

14:36

+0:18

3.

Peder Munkeby

Frol IL

14:50

+0:32

4.

Ane Marte Vatn

Frol IL

15:47

+1:29

5.

Vidar Venås

Frol IL

16:05

+1:47

6.

Harald Bakken

Frol IL

16:40

+2:22

7.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

16:43

+2:25

8.

Torbjørn Sirum

Frol IL

16:58

+2:40

9.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

17:04

+2:46

10.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

17:05

+2:47

11.

Olve Kjølen

Frol IL

17:08

+2:50

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

17:19

+3:01

13.

Magnhild Forseth

Frol IL

17:55

+3:37

14.

Mathilde Munkeby

Frol IL

18:03

+3:45

15.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

18:59

+4:41

16.

Trygve Skavhaug

Frol IL

19:02

+4:44

17.

Ivar Reinås

Frol IL

20:11

+5:53

18.

Andrea Tofte

Frol IL

22:16

+7:58

19.

Jonas Alstad

Frol IL

24:35

+10:17

20.

Atle Bakken

Frol IL

24:44

+10:26

21.

Anne Kvam

Frol IL

25:33

+11:15

22.

Martin Moe

Frol IL

27:12

+12:54

23.

Hans Moltzau

Frol IL

28:33

+14:15

24.

Else Sirum

Frol IL

38:09

+23:51

24.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

38:09

+23:51

DSQ

Johanne Berre

Frol IL

22:23

82

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

13:41

+0:00

2.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

15:35

+1:54

3.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

15:41

+2:00

4.

Jo Severin Matberg

Frol IL

17:17

+3:36

5.

Vegard Ressem

Frol IL

17:46

+4:05

6.

Stian Sundsvik

Frol IL

18:49

+5:08

7.

Arne Grevskott

Frol IL

18:52

+5:11

8.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

19:15

+5:34

9.

Arild Vassenden

Frol IL

19:48

+6:07

10.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

19:59

+6:18

11.

Gunnar Vatn

Frol IL

20:04

+6:23

12.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

20:33

+6:52

13.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

20:43

+7:02

14.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

23:55

+10:14

15.

Jostein Nordvoll

Frol IL

24:25

+10:44

16.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

24:52

+11:11

DSQ

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

21:18

81 82 83 84 85 87 90 93 91 88

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svenn Erik Guddingsmo

Frol IL

+0:00

1.

Robert Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Lisbeth Guddingsmo

Frol IL

+0:00

1.

Anders Guddingsmo

Frol IL

+0:00

1.

Thor Arne Røkke

Frol IL

+0:00

1.

Kristin Østraat

Frol IL

+0:00

1.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

+0:00

1.

Berit Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

+0:00

1.

Jonas Ressem

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2014, 13:17:43

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

125

Antall startet:

125