Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu & hei 4. oktober 2014

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:05:13

+0:00

2.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

4:18:54

+13:41

3.

Hans Petter Mathisen

Ntnui orientering

4:27:08

+21:55

4.

Bjørn Lundanes

NTNUI

4:32:47

+27:34

5.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

4:33:12

+27:59

6.

Carl Petter Lyngen

Frol

4:35:16

+30:03

7.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

4:40:30

+35:17

8.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

4:45:26

+40:13

9.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

4:46:17

+41:04

10.

Mikkel Sørensen

NTNUI

4:50:38

+45:25

11.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

4:54:14

+49:01

12.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

4:55:53

+50:40

13.

Ståle Gjelsten

NTNUI orientering

4:57:44

+52:31

14.

Ove Baardsgaard

Trollelg

5:13:17

+1:08:04

15.

Sindre Ø. Deisz

Varegg

5:21:43

+1:16:30

16.

Terje Maroni

Byåsen IL

5:27:48

+1:22:35

17.

Dag Lofthus

NTNUI

5:29:46

+1:24:33

18.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

5:30:32

+1:25:19

19.

Gjermund Nordskar

5:37:38

+1:32:25

20.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

5:40:53

+1:35:40

21.

Sondre Halden

NTNUI

5:41:23

+1:36:10

22.

Truls Ryum

NTNU BIL

5:42:00

+1:36:47

23.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

5:44:19

+1:39:06

24.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

5:44:26

+1:39:13

25.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

5:47:09

+1:41:56

26.

Adrian Opheim

NTNUI

5:50:10

+1:44:57

27.

Bård Smestad

Wing OK

5:57:27

+1:52:14

28.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg IL

6:00:34

+1:55:21

29.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

6:03:09

+1:57:56

30.

Sigmund Ø. Størset

NTNUI

6:12:38

+2:07:25

31.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI Langrenn

6:13:30

+2:08:17

32.

Kai Robert Vandsvik

Bratsberg IL

6:13:37

+2:08:24

33.

Fredrik Johannessen

Nidarøst

6:13:47

+2:08:34

34.

Thomas Alne

COWI

6:16:26

+2:11:13

35.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

6:24:45

+2:19:32

36.

Anders Bredesen

NTNUI

6:24:57

+2:19:44

37.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

6:25:45

+2:20:32

38.

Alastair Brunton

Klæbu IL

6:26:57

+2:21:44

39.

Ola A. Eggen

Snåsa IL/Skigo

6:28:59

+2:23:46

40.

Jørgen Longva

Byåsen IL

6:29:11

+2:23:58

41.

Sondre Bø Kongsgård

NTNUI

6:29:21

+2:24:08

42.

Bjarne Valås

CK kRank1

6:29:32

+2:24:19

43.

Ole Einar Brækken

Ck Krank1/ Byåsen

6:29:33

+2:24:20

44.

Eigil Lyng

Byåsen IL

6:29:35

+2:24:22

45.

Simen Olafsen

NTNUI

6:30:54

+2:25:41

46.

snorre sulheim

NTNUI tindegruppa

6:32:06

+2:26:53

47.

Vegard Joten Andersen

NTNUI

6:32:57

+2:27:44

48.

Ola Keiserås

IL leik

6:33:49

+2:28:36

48.

Snorre Hansen

Byåsen IL

6:33:49

+2:28:36

50.

Nikolai Korvald Skaare

NTNUI

6:34:36

+2:29:23

51.

Frank Aasgård

Wing OK

6:34:55

+2:29:42

52.

Einar Sulheim

Blussuvoll Vin & Alpin

6:35:55

+2:30:42

53.

Bror Morten Kanum

Blussuvoll Vin & Alpin

6:35:56

+2:30:43

54.

Eirik Marthinsen

NTNUI

6:36:15

+2:31:02

55.

Arild Holm Clausen

Sp.kl. Freidig

6:36:31

+2:31:18

56.

Håkon Heggedal

NTNUI

6:37:01

+2:31:48

57.

ståle fenstad

team tarahumara

7:00:15

+2:55:02

58.

Erlend Bjerkås

Jernbanens Idrettslag

7:02:00

+2:56:47

59.

Dag Sulheim

Lillehammer OK

7:05:15

+3:00:02

60.

Eirik Hjertenæs

Ila Jern

7:05:44

+3:00:31

61.

Tarjei Skulstad

7:05:46

+3:00:33

62.

Henning Schei

NTNUI

7:05:47

+3:00:34

62.

Vebjørn Hordnes

NTNUI

7:05:47

+3:00:34

64.

Sveinung Heide Vaskinn

NTNUI

7:05:57

+3:00:44

65.

Einar Hjortås

NTNUI

7:06:09

+3:00:56

66.

Ola Trovatn

Sjögren IL

7:06:24

+3:01:11

67.

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

7:07:09

+3:01:56

68.

Håkon Gammelsæter

Freidig

7:08:20

+3:03:07

69.

Mikael Ullerø

Norconsult Bil

7:08:21

+3:03:08

70.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

7:11:23

+3:06:10

71.

johan helle

St.Olavs Bedrift

7:18:01

+3:12:48

72.

Esten Nicolai Wøien

NTNUI

7:21:04

+3:15:51

72.

Paul Thrane

NTNUI Bandy

7:21:04

+3:15:51

74.

Lars Tønsberg

Heming

7:23:00

+3:17:47

75.

Sindre Tengesdal

NTNUI langrenn

7:26:18

+3:21:05

76.

Jakob Meløy

NTNUI

7:28:46

+3:23:33

77.

Øyvind W. Hanssen-Bauer

NTNUI

7:29:02

+3:23:49

78.

Torbjørn Vala

NTNUI

7:29:04

+3:23:51

79.

Daniel Fyllingsnes

NTNUI

7:31:09

+3:25:56

80.

Robert Fredriksen

Notodden OL

7:33:48

+3:28:35

81.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

7:36:33

+3:31:20

82.

Magnus Frestad Nygaard

KRIK

7:43:47

+3:38:34

83.

Magne Svare

Skanska/ SkiGo 2

7:44:03

+3:38:50

84.

Krzysztof Jan Zieba

NTNUI langrenn

7:45:22

+3:40:09

85.

Hans Petter Aakre

NTNUI friidrett

7:47:58

+3:42:45

85.

Joachim Sitje

NTNUI

7:47:58

+3:42:45

87.

Aleksander Njøs

NTNUI

7:58:06

+3:52:53

88.

Eirik Aartun

Powel

8:00:04

+3:54:51

88.

Knut Hjertvik

Janus Løpeklubb

8:00:04

+3:54:51

88.

Andreas Sota Fischer

Janus FK

8:00:04

+3:54:51

91.

Hendrik Storstein Spilker

CK NOR

8:04:55

+3:59:42

91.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

8:04:55

+3:59:42

93.

Markus Brevold

Lillehammer Triathlon

8:17:29

+4:12:16

94.

Sindre Brevold

SK Rye

8:17:32

+4:12:19

95.

Helge Tovslid

NTNUI

8:17:49

+4:12:36

96.

Arnfinn Emdal

NTNUI

8:19:58

+4:14:45

97.

Ulf Lillengen

Yahoo

8:25:00

+4:19:47

98.

Magnar Nedland

Yahoo!

8:25:40

+4:20:27

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI

2:41:47

Brutt

Gaute Wilhelm Hallan Steiwer

Lillomarka OL

2:49:59

Brutt

Knut Sveinung Rekaa

Freidig

3:09:00

Brutt

Harald Kalager

NTNUI

3:23:46

Brutt

Arild Bjerkan

Nyborg

3:31:42

Brutt

Wolfgang Kampel

NTNUI

3:32:14

Brutt

Dag Atle Lee Eksund

Intervallkollegiet

3:33:46

Brutt

Tor Borgan

Intervallkollegiet

3:33:52

Brutt

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

3:40:59

Brutt

Sondre S Gullord

NTNUI

3:40:59

Brutt

Jan Andreas Edstrøm

NTNUI

3:41:14

Brutt

Petter Jakola

NTNUI

3:45:30

Brutt

Trygve Olsen

NTNUI

3:48:16

Brutt

Harald Musum

OL Trollelg

3:49:17

Brutt

Gudmund Toverud Høglund

Oppsal IF

3:51:58

Brutt

Joakim Ferm

3:56:27

Brutt

Sebastian Aas

Strindheim Il

3:57:13

Brutt

Brage Keiserås

IL Leik

4:02:42

Brutt

Torgeir Sulheim

Lillehammer OK

4:11:54

Brutt

Hans Magnus Kure

Siemens

4:23:34

Brutt

Tore Lefstad

Siemens BIL

4:23:42

Brutt

Ben Normann

NTNUI

4:25:10

Brutt

Håvard Gossé Bergseth

Ila Jern

4:26:55

Brutt

Pål Atle Fagerli

Team Heidal rullering

4:28:26

Brutt

Jens Hissingby Trandem

4:30:02

Brutt

Åsmund Skomedal

NTNUI

4:30:28

Brutt

andreas

NTNUI

4:30:29

Brutt

Bjørn Bergholt

NTNUI

4:30:34

Brutt

Carsten Christensen

NTNUI

4:30:40

Brutt

Jessie Smith

Klæbu IL

4:34:05

Brutt

Conor Bolger

Trondheim

4:34:43

Brutt

Maxime Thys

4:43:27

Brutt

Jabus de Vaal

4:43:45

Brutt

Sigurd Hofsmo Jakobsen

SINTEF Energi

4:45:20

Brutt

Espen Stornes

NTNUI

4:45:22

Brutt

Brede Hagen

SINTEF Energi

4:45:24

Brutt

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

4:46:50

Brutt

Torgeir Kruke

Malvik IL

4:46:50

Brutt

Håvard Mølnås

Mo OK

4:49:01

Brutt

Joakim Ripman Sletten

4:49:02

Brutt

Trond Håkon Trondsen

Frøy-Bianchi

4:50:47

Brutt

Gustav Ruø

Freidig

4:52:10

Brutt

Grunde Varting

Halden SK

4:52:26

Brutt

Halvor Grytting

NTNUI

4:53:19

Brutt

Vegar Mong Urdal

NTNUI-Fotball

4:55:02

Brutt

Torger Nordgården

NTNUI

4:58:55

Brutt

Einar Grimstad

NTNUI

4:59:01

Brutt

Tore Brakkum

Svorkmo

4:59:51

Brutt

Bjarne Nes

Haugen sank og hotell

4:59:52

Brutt

Jørgen Langeland

Haugen Sank og Hotell

4:59:52

Brutt

Andreas K. Hjelle

Bakklandet Spa&Yoga

4:59:53

Brutt

Bjarte Haugen

Haugen hotell og sank

4:59:54

Brutt

Ben Smeltzer

NTNUI

5:05:31

Brutt

Marc Burgardt

NTNUI

5:05:31

Brutt

Johan Løvrød

NTNUI

5:06:25

Brutt

Andreas Alvem

NTNUI

5:06:26

Brutt

Edvard Einarsen

SUS

5:06:26

Brutt

Richard Strimbeck

Team Strazilchek

5:09:41

Brutt

Martin Flåten

NTNUI

5:11:21

Brutt

Erik Sælen

5:15:14

Brutt

Geir Arne Kjønstad

NTNUI

5:16:55

Brutt

Roy Seland

Wing OK

5:19:55

Brutt

Sigurd Helle

Opedal

5:25:17

Brutt

Magnus Halvorsen

NTNUI

5:37:21

Brutt

Knut Skovereng

CnB

5:41:36

Brutt

Snorre N. Olsen

CnB

5:41:36

Brutt

Rotem Sharoni

NTNUI

5:41:42

Brutt

Daniel Vårdal Haugland

Janus

5:49:57

Brutt

Judd Bard

Comrades

6:08:20

Brutt

Ole Kristian Bratli

Trondheim triatlon

6:11:03

Brutt

Michael Griessl

NTNUI

6:12:22

Brutt

Thomas André Tøgersen

Intervallkollegiet

6:15:19

Brutt

Henrik Kirkeby

Team juks og snarvei

6:17:15

Brutt

Pål Kristian Granholt

Høybråten IL

6:17:28

Brutt

Drazen Polic

6:21:34

Brutt

Erlend BoughWinsnes

9:41:38

Brutt

Simen Aamodt

NTNUI

Brutt

Johan Landrø

Multiconsult BIL

Brutt

Einar Lofthus

Hamar OK

Brutt

Ole Øystein Knudsen

SINTEF

DNS

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

DNS

Markus Glad

NTNUI

DNS

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

DNS

Gustav Fiskum

Tyrving

DNS

Magnus Naustdal

AMG racing team

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

2:49:34

+0:00

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

3:17:22

+27:48

3.

Marit Vala

NTNUI

3:18:54

+29:20

4.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

3:25:40

+36:06

5.

Mari Angell-Petersen

SPK Freidig

3:30:44

+41:10

6.

Marta Ulvensøen

NTNUI

3:30:58

+41:24

7.

Ida Lindkvist

Leksands OK

3:46:23

+56:49

8.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

3:48:16

+58:42

9.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

3:55:26

+1:05:52

10.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:55:30

+1:05:56

11.

Synnøve Bruland

NTNUI

3:55:34

+1:06:00

12.

Hanne Nøvik

NTNUi

4:16:59

+1:27:25

12.

Solveig Korum

4:16:59

+1:27:25

14.

Marianne Dæhli

NTNUI

4:23:23

+1:33:49

15.

Kaja Torpe Lien

Porsgrunn OL

4:26:00

+1:36:26

16.

Gry Granstedt

Halden SK

4:28:26

+1:38:52

17.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

4:28:43

+1:39:09

18.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

4:29:36

+1:40:02

19.

Kaia B. Larsen

NTNUI

4:29:40

+1:40:06

20.

Birgitte Johannessen

Trondheim kommune

4:30:51

+1:41:17

21.

Astrid Øyre Slind

Oppdal IL

4:33:53

+1:44:19

22.

Martine Frekhaug

NTNUI tindegruppa

4:35:06

+1:45:32

22.

Mari Nord Hauge

NTNUI

4:35:06

+1:45:32

24.

Tone Almås

IL Leik

4:37:53

+1:48:19

25.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

4:38:01

+1:48:27

26.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:39:13

+1:49:39

26.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

4:39:13

+1:49:39

26.

Victoria Skimmeland

NTNUI

4:39:13

+1:49:39

26.

Ingvild Wang

Lillomarka O-lag

4:39:13

+1:49:39

30.

Magnhild Gjestvang

Indøk Racing Team

4:40:29

+1:50:55

30.

Mari Jevne Arnesen

Indøk Racing Team

4:40:29

+1:50:55

30.

Vilde Feet

Indøk Racing Team

4:40:29

+1:50:55

33.

Mai Watson

NTNUI

4:46:13

+1:56:39

33.

Trine Nord Myklebust

Indøk Racing Team

4:46:13

+1:56:39

35.

Kristina Molland Edvardsen

NTNUI

4:46:14

+1:56:40

36.

Camilla Vikingsen

NTNUI

4:48:00

+1:58:26

37.

Bjørg M. Granly

NTNUI

4:58:12

+2:08:38

37.

Eirin Bar

Klumpen IL

4:58:12

+2:08:38

39.

Jenny Persson

Byåsen IL

4:58:26

+2:08:52

40.

Lise Bagstevold

NTNUI

4:58:39

+2:09:05

41.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI Orientering

5:00:49

+2:11:15

41.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

5:00:49

+2:11:15

43.

Marie Rekve

NTNUI Langrenn

5:05:30

+2:15:56

43.

Åsne Salte Håland

NTNUI

5:05:30

+2:15:56

45.

Vilde Moi

NTNUI

5:06:44

+2:17:10

46.

Hanne Hegg Bergan

Lødingen IL

5:15:14

+2:25:40

47.

Mari Bergendahl

NTNUI

5:20:26

+2:30:52

47.

Marte Helene Halvorsen

NTNUI

5:20:26

+2:30:52

49.

Elisabeth O. Hole

NTNUi langrenn

5:20:48

+2:31:14

50.

Madeleine Heiberg

NTNUI

5:21:06

+2:31:32

51.

Eline Holli Halset

NTNUI

5:23:51

+2:34:17

51.

Guro Stemland Eide

Feit og sur

5:23:51

+2:34:17

51.

Lisbeth Voll

NTNUI

5:23:51

+2:34:17

51.

Ragne Skogvold

Feit og sur

5:23:51

+2:34:17

55.

Anne Line Dahlen

NTNUI

5:33:40

+2:44:06

56.

Astrid Sælna

NTNUI

5:41:51

+2:52:17

57.

Camilla Øhman

NTNUI

6:01:45

+3:12:11

58.

Ellen

LOK

6:25:51

+3:36:17

59.

Solveig Steinsland

Øvrebø/Vindbjart Orientering

7:17:18

+4:27:44

60.

Emilie Laache

Øvrebø/Vindbjart Orientering

7:17:19

+4:27:45

61.

Johanna Austrheim Hundvin

KRIK

7:25:58

+4:36:24

61.

Marit Fagerli

7:25:58

+4:36:24

63.

Katharina Kahrs

NTNUI

8:22:11

+5:32:37

64.

Mari Kristine Overvik Gilde

9:41:38

+6:52:04

65.

Kristine Malm

9:42:09

+6:52:35

Brutt

Molly Bazilchuk

Team Strazilchek

5:09:29

Brutt

Erin Bachynski

Trondheim Triatlonklubb

6:21:35

DNS

Guro Torpe

NTNUI

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

4:59:37

+0:00

2.

Marit Vala

NTNUI

5:30:32

+30:55

3.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

5:31:00

+31:23

4.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

5:44:26

+44:49

5.

Ida Lindkvist

Leksands OK

5:57:40

+58:03

6.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

6:12:38

+1:13:01

6.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

6:12:38

+1:13:01

8.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

6:30:19

+1:30:42

9.

Marianne Dæhli

NTNUI

7:51:48

+2:52:11

Klasse: Veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

3:44:51

+0:00

2.

Kjell Winther

Oppsal

3:52:49

+7:58

3.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

4:36:41

+51:50

3.

Atle Støyva

Breimsbygda IL

4:36:41

+51:50

5.

Tore Heggem

4:40:52

+56:01

6.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

4:58:41

+1:13:50

7.

Sverre Frøyen

RMOC

5:12:43

+1:27:52

8.

Frank Bjarkø

NRK

5:18:59

+1:34:08

9.

Even Hofstad

Freidig

5:47:20

+2:02:29

10.

Magnus Landstad

Freidig

6:05:01

+2:20:10

11.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

6:08:23

+2:23:32

12.

Olav Strømmen

TVK

6:51:25

+3:06:34

13.

Jostein Grepstad

NTNU-BIL

8:01:12

+4:16:21

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

4:32:10

+0:00

1.

Anine Lome

Hamar

4:32:10

+0:00

DNS

Oskar Spets Storhov

Freidig Elite

DNS

Håvard Eidmso

Freidig Spk

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

8:01:32

+0:00

1.

Atle Støyva

Breimsbygda IL

8:01:32

+0:00

3.

Tore Heggem

9:02:42

+1:01:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mars 2015, 13:13:59

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

281

Antall startet:

273