Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu & hei 4. oktober 2014

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:05:13

+0:00

korriger

2.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

4:18:54

+13:41

korriger

3.

Hans Petter Mathisen

Ntnui orientering

4:27:08

+21:55

korriger

4.

Bjørn Lundanes

NTNUI

4:32:47

+27:34

korriger

5.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

4:33:12

+27:59

korriger

6.

Carl Petter Lyngen

Frol

4:35:16

+30:03

korriger

7.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

4:40:30

+35:17

korriger

8.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

4:45:26

+40:13

korriger

9.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

4:46:17

+41:04

korriger

10.

Mikkel Sørensen

NTNUI

4:50:38

+45:25

korriger

11.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

4:54:14

+49:01

korriger

12.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

4:55:53

+50:40

korriger

13.

Ståle Gjelsten

NTNUI orientering

4:57:44

+52:31

korriger

14.

Ove Baardsgaard

Trollelg

5:13:17

+1:08:04

korriger

15.

Sindre Ø. Deisz

Varegg

5:21:43

+1:16:30

korriger

16.

Terje Maroni

Byåsen IL

5:27:48

+1:22:35

korriger

17.

Dag Lofthus

NTNUI

5:29:46

+1:24:33

korriger

18.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

5:30:32

+1:25:19

korriger

19.

Gjermund Nordskar

5:37:38

+1:32:25

korriger

20.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

5:40:53

+1:35:40

korriger

21.

Sondre Halden

NTNUI

5:41:23

+1:36:10

korriger

22.

Truls Ryum

NTNU BIL

5:42:00

+1:36:47

korriger

23.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

5:44:19

+1:39:06

korriger

24.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

5:44:26

+1:39:13

korriger

25.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

5:47:09

+1:41:56

korriger

26.

Adrian Opheim

NTNUI

5:50:10

+1:44:57

korriger

27.

Bård Smestad

Wing OK

5:57:27

+1:52:14

korriger

28.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg IL

6:00:34

+1:55:21

korriger

29.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

6:03:09

+1:57:56

korriger

30.

Sigmund Ø. Størset

NTNUI

6:12:38

+2:07:25

korriger

31.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI Langrenn

6:13:30

+2:08:17

korriger

32.

Kai Robert Vandsvik

Bratsberg IL

6:13:37

+2:08:24

korriger

33.

Fredrik Johannessen

Nidarøst

6:13:47

+2:08:34

korriger

34.

Thomas Alne

COWI

6:16:26

+2:11:13

korriger

35.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

6:24:45

+2:19:32

korriger

36.

Anders Bredesen

NTNUI

6:24:57

+2:19:44

korriger

37.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

6:25:45

+2:20:32

korriger

38.

Alastair Brunton

Klæbu IL

6:26:57

+2:21:44

korriger

39.

Ola A. Eggen

Snåsa IL/Skigo

6:28:59

+2:23:46

korriger

40.

Jørgen Longva

Byåsen IL

6:29:11

+2:23:58

korriger

41.

Sondre Bø Kongsgård

NTNUI

6:29:21

+2:24:08

korriger

42.

Bjarne Valås

CK kRank1

6:29:32

+2:24:19

korriger

43.

Ole Einar Brækken

Ck Krank1/ Byåsen

6:29:33

+2:24:20

korriger

44.

Eigil Lyng

Byåsen IL

6:29:35

+2:24:22

korriger

45.

Simen Olafsen

NTNUI

6:30:54

+2:25:41

korriger

46.

snorre sulheim

NTNUI tindegruppa

6:32:06

+2:26:53

korriger

47.

Vegard Joten Andersen

NTNUI

6:32:57

+2:27:44

korriger

48.

Ola Keiserås

IL leik

6:33:49

+2:28:36

korriger

48.

Snorre Hansen

Byåsen IL

6:33:49

+2:28:36

korriger

50.

Nikolai Korvald Skaare

NTNUI

6:34:36

+2:29:23

korriger

51.

Frank Aasgård

Wing OK

6:34:55

+2:29:42

korriger

52.

Einar Sulheim

Blussuvoll Vin & Alpin

6:35:55

+2:30:42

korriger

53.

Bror Morten Kanum

Blussuvoll Vin & Alpin

6:35:56

+2:30:43

korriger

54.

Eirik Marthinsen

NTNUI

6:36:15

+2:31:02

korriger

55.

Arild Holm Clausen

Sp.kl. Freidig

6:36:31

+2:31:18

korriger

56.

Håkon Heggedal

NTNUI

6:37:01

+2:31:48

korriger

57.

ståle fenstad

team tarahumara

7:00:15

+2:55:02

korriger

58.

Erlend Bjerkås

Jernbanens Idrettslag

7:02:00

+2:56:47

korriger

59.

Dag Sulheim

Lillehammer OK

7:05:15

+3:00:02

korriger

60.

Eirik Hjertenæs

Ila Jern

7:05:44

+3:00:31

korriger

61.

Tarjei Skulstad

7:05:46

+3:00:33

korriger

62.

Henning Schei

NTNUI

7:05:47

+3:00:34

korriger

62.

Vebjørn Hordnes

NTNUI

7:05:47

+3:00:34

korriger

64.

Sveinung Heide Vaskinn

NTNUI

7:05:57

+3:00:44

korriger

65.

Einar Hjortås

NTNUI

7:06:09

+3:00:56

korriger

66.

Ola Trovatn

Sjögren IL

7:06:24

+3:01:11

korriger

67.

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

7:07:09

+3:01:56

korriger

68.

Håkon Gammelsæter

Freidig

7:08:20

+3:03:07

korriger

69.

Mikael Ullerø

Norconsult Bil

7:08:21

+3:03:08

korriger

70.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

7:11:23

+3:06:10

korriger

71.

johan helle

St.Olavs Bedrift

7:18:01

+3:12:48

korriger

72.

Esten Nicolai Wøien

NTNUI

7:21:04

+3:15:51

korriger

72.

Paul Thrane

NTNUI Bandy

7:21:04

+3:15:51

korriger

74.

Lars Tønsberg

Heming

7:23:00

+3:17:47

korriger

75.

Sindre Tengesdal

NTNUI langrenn

7:26:18

+3:21:05

korriger

76.

Jakob Meløy

NTNUI

7:28:46

+3:23:33

korriger

77.

Øyvind W. Hanssen-Bauer

NTNUI

7:29:02

+3:23:49

korriger

78.

Torbjørn Vala

NTNUI

7:29:04

+3:23:51

korriger

79.

Daniel Fyllingsnes

NTNUI

7:31:09

+3:25:56

korriger

80.

Robert Fredriksen

Notodden OL

7:33:48

+3:28:35

korriger

81.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

7:36:33

+3:31:20

korriger

82.

Magnus Frestad Nygaard

KRIK

7:43:47

+3:38:34

korriger

83.

Magne Svare

Skanska/ SkiGo 2

7:44:03

+3:38:50

korriger

84.

Krzysztof Jan Zieba

NTNUI langrenn

7:45:22

+3:40:09

korriger

85.

Hans Petter Aakre

NTNUI friidrett

7:47:58

+3:42:45

korriger

85.

Joachim Sitje

NTNUI

7:47:58

+3:42:45

korriger

87.

Aleksander Njøs

NTNUI

7:58:06

+3:52:53

korriger

88.

Eirik Aartun

Powel

8:00:04

+3:54:51

korriger

88.

Knut Hjertvik

Janus Løpeklubb

8:00:04

+3:54:51

korriger

88.

Andreas Sota Fischer

Janus FK

8:00:04

+3:54:51

korriger

91.

Hendrik Storstein Spilker

CK NOR

8:04:55

+3:59:42

korriger

91.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

8:04:55

+3:59:42

korriger

93.

Markus Brevold

Lillehammer Triathlon

8:17:29

+4:12:16

korriger

94.

Sindre Brevold

SK Rye

8:17:32

+4:12:19

korriger

95.

Helge Tovslid

NTNUI

8:17:49

+4:12:36

korriger

96.

Arnfinn Emdal

NTNUI

8:19:58

+4:14:45

korriger

97.

Ulf Lillengen

Yahoo

8:25:00

+4:19:47

korriger

98.

Magnar Nedland

Yahoo!

8:25:40

+4:20:27

korriger

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI

2:41:47

korriger

Brutt

Gaute Wilhelm Hallan Steiwer

Lillomarka OL

2:49:59

korriger

Brutt

Knut Sveinung Rekaa

Freidig

3:09:00

korriger

Brutt

Harald Kalager

NTNUI

3:23:46

korriger

Brutt

Arild Bjerkan

Nyborg

3:31:42

korriger

Brutt

Wolfgang Kampel

NTNUI

3:32:14

korriger

Brutt

Dag Atle Lee Eksund

Intervallkollegiet

3:33:46

korriger

Brutt

Tor Borgan

Intervallkollegiet

3:33:52

korriger

Brutt

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

3:40:59

korriger

Brutt

Sondre S Gullord

NTNUI

3:40:59

korriger

Brutt

Jan Andreas Edstrøm

NTNUI

3:41:14

korriger

Brutt

Petter Jakola

NTNUI

3:45:30

korriger

Brutt

Trygve Olsen

NTNUI

3:48:16

korriger

Brutt

Harald Musum

OL Trollelg

3:49:17

korriger

Brutt

Gudmund Toverud Høglund

Oppsal IF

3:51:58

korriger

Brutt

Joakim Ferm

3:56:27

korriger

Brutt

Sebastian Aas

Strindheim Il

3:57:13

korriger

Brutt

Brage Keiserås

IL Leik

4:02:42

korriger

Brutt

Torgeir Sulheim

Lillehammer OK

4:11:54

korriger

Brutt

Hans Magnus Kure

Siemens

4:23:34

korriger

Brutt

Tore Lefstad

Siemens BIL

4:23:42

korriger

Brutt

Ben Normann

NTNUI

4:25:10

korriger

Brutt

Håvard Gossé Bergseth

Ila Jern

4:26:55

korriger

Brutt

Pål Atle Fagerli

Team Heidal rullering

4:28:26

korriger

Brutt

Jens Hissingby Trandem

4:30:02

korriger

Brutt

Åsmund Skomedal

NTNUI

4:30:28

korriger

Brutt

andreas

NTNUI

4:30:29

korriger

Brutt

Bjørn Bergholt

NTNUI

4:30:34

korriger

Brutt

Carsten Christensen

NTNUI

4:30:40

korriger

Brutt

Jessie Smith

Klæbu IL

4:34:05

korriger

Brutt

Conor Bolger

Trondheim

4:34:43

korriger

Brutt

Maxime Thys

4:43:27

korriger

Brutt

Jabus de Vaal

4:43:45

korriger

Brutt

Sigurd Hofsmo Jakobsen

SINTEF Energi

4:45:20

korriger

Brutt

Espen Stornes

NTNUI

4:45:22

korriger

Brutt

Brede Hagen

SINTEF Energi

4:45:24

korriger

Brutt

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

4:46:50

korriger

Brutt

Torgeir Kruke

Malvik IL

4:46:50

korriger

Brutt

Håvard Mølnås

Mo OK

4:49:01

korriger

Brutt

Joakim Ripman Sletten

4:49:02

korriger

Brutt

Trond Håkon Trondsen

Frøy-Bianchi

4:50:47

korriger

Brutt

Gustav Ruø

Freidig

4:52:10

korriger

Brutt

Grunde Varting

Halden SK

4:52:26

korriger

Brutt

Halvor Grytting

NTNUI

4:53:19

korriger

Brutt

Vegar Mong Urdal

NTNUI-Fotball

4:55:02

korriger

Brutt

Torger Nordgården

NTNUI

4:58:55

korriger

Brutt

Einar Grimstad

NTNUI

4:59:01

korriger

Brutt

Tore Brakkum

Svorkmo

4:59:51

korriger

Brutt

Bjarne Nes

Haugen sank og hotell

4:59:52

korriger

Brutt

Jørgen Langeland

Haugen Sank og Hotell

4:59:52

korriger

Brutt

Andreas K. Hjelle

Bakklandet Spa&Yoga

4:59:53

korriger

Brutt

Bjarte Haugen

Haugen hotell og sank

4:59:54

korriger

Brutt

Ben Smeltzer

NTNUI

5:05:31

korriger

Brutt

Marc Burgardt

NTNUI

5:05:31

korriger

Brutt

Johan Løvrød

NTNUI

5:06:25

korriger

Brutt

Andreas Alvem

NTNUI

5:06:26

korriger

Brutt

Edvard Einarsen

SUS

5:06:26

korriger

Brutt

Richard Strimbeck

Team Strazilchek

5:09:41

korriger

Brutt

Martin Flåten

NTNUI

5:11:21

korriger

Brutt

Erik Sælen

5:15:14

korriger

Brutt

Geir Arne Kjønstad

NTNUI

5:16:55

korriger

Brutt

Roy Seland

Wing OK

5:19:55

korriger

Brutt

Sigurd Helle

Opedal

5:25:17

korriger

Brutt

Magnus Halvorsen

NTNUI

5:37:21

korriger

Brutt

Knut Skovereng

CnB

5:41:36

korriger

Brutt

Snorre N. Olsen

CnB

5:41:36

korriger

Brutt

Rotem Sharoni

NTNUI

5:41:42

korriger

Brutt

Daniel Vårdal Haugland

Janus

5:49:57

korriger

Brutt

Judd Bard

Comrades

6:08:20

korriger

Brutt

Ole Kristian Bratli

Trondheim triatlon

6:11:03

korriger

Brutt

Michael Griessl

NTNUI

6:12:22

korriger

Brutt

Thomas André Tøgersen

Intervallkollegiet

6:15:19

korriger

Brutt

Henrik Kirkeby

Team juks og snarvei

6:17:15

korriger

Brutt

Pål Kristian Granholt

Høybråten IL

6:17:28

korriger

Brutt

Drazen Polic

6:21:34

korriger

Brutt

Erlend BoughWinsnes

9:41:38

korriger

Brutt

Simen Aamodt

NTNUI

korriger

Brutt

Johan Landrø

Multiconsult BIL

korriger

Brutt

Einar Lofthus

Hamar OK

korriger

Brutt

Ole Øystein Knudsen

SINTEF

korriger

DNS

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

korriger

DNS

Markus Glad

NTNUI

korriger

DNS

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

korriger

DNS

Gustav Fiskum

Tyrving

korriger

DNS

Magnus Naustdal

AMG racing team

korriger

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

korriger

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

2:49:34

+0:00

korriger

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

3:17:22

+27:48

korriger

3.

Marit Vala

NTNUI

3:18:54

+29:20

korriger

4.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

3:25:40

+36:06

korriger

5.

Mari Angell-Petersen

SPK Freidig

3:30:44

+41:10

korriger

6.

Marta Ulvensøen

NTNUI

3:30:58

+41:24

korriger

7.

Ida Lindkvist

Leksands OK

3:46:23

+56:49

korriger

8.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

3:48:16

+58:42

korriger

9.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

3:55:26

+1:05:52

korriger

10.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

3:55:30

+1:05:56

korriger

11.

Synnøve Bruland

NTNUI

3:55:34

+1:06:00

korriger

12.

Hanne Nøvik

NTNUi

4:16:59

+1:27:25

korriger

12.

Solveig Korum

4:16:59

+1:27:25

korriger

14.

Marianne Dæhli

NTNUI

4:23:23

+1:33:49

korriger

15.

Kaja Torpe Lien

Porsgrunn OL

4:26:00

+1:36:26

korriger

16.

Gry Granstedt

Halden SK

4:28:26

+1:38:52

korriger

17.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

4:28:43

+1:39:09

korriger

18.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

4:29:36

+1:40:02

korriger

19.

Kaia B. Larsen

NTNUI

4:29:40

+1:40:06

korriger

20.

Birgitte Johannessen

Trondheim kommune

4:30:51

+1:41:17

korriger

21.

Astrid Øyre Slind

Oppdal IL

4:33:53

+1:44:19

korriger

22.

Martine Frekhaug

NTNUI tindegruppa

4:35:06

+1:45:32

korriger

22.

Mari Nord Hauge

NTNUI

4:35:06

+1:45:32

korriger

24.

Tone Almås

IL Leik

4:37:53

+1:48:19

korriger

25.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

4:38:01

+1:48:27

korriger

26.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:39:13

+1:49:39

korriger

26.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

4:39:13

+1:49:39

korriger

26.

Victoria Skimmeland

NTNUI

4:39:13

+1:49:39

korriger

26.

Ingvild Wang

Lillomarka O-lag

4:39:13

+1:49:39

korriger

30.

Magnhild Gjestvang

Indøk Racing Team

4:40:29

+1:50:55

korriger

30.

Mari Jevne Arnesen

Indøk Racing Team

4:40:29

+1:50:55

korriger

30.

Vilde Feet

Indøk Racing Team

4:40:29

+1:50:55

korriger

33.

Mai Watson

NTNUI

4:46:13

+1:56:39

korriger

33.

Trine Nord Myklebust

Indøk Racing Team

4:46:13

+1:56:39

korriger

35.

Kristina Molland Edvardsen

NTNUI

4:46:14

+1:56:40

korriger

36.

Camilla Vikingsen

NTNUI

4:48:00

+1:58:26

korriger

37.

Bjørg M. Granly

NTNUI

4:58:12

+2:08:38

korriger

37.

Eirin Bar

Klumpen IL

4:58:12

+2:08:38

korriger

39.

Jenny Persson

Byåsen IL

4:58:26

+2:08:52

korriger

40.

Lise Bagstevold

NTNUI

4:58:39

+2:09:05

korriger

41.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI Orientering

5:00:49

+2:11:15

korriger

41.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

5:00:49

+2:11:15

korriger

43.

Marie Rekve

NTNUI Langrenn

5:05:30

+2:15:56

korriger

43.

Åsne Salte Håland

NTNUI

5:05:30

+2:15:56

korriger

45.

Vilde Moi

NTNUI

5:06:44

+2:17:10

korriger

46.

Hanne Hegg Bergan

Lødingen IL

5:15:14

+2:25:40

korriger

47.

Mari Bergendahl

NTNUI

5:20:26

+2:30:52

korriger

47.

Marte Helene Halvorsen

NTNUI

5:20:26

+2:30:52

korriger

49.

Elisabeth O. Hole

NTNUi langrenn

5:20:48

+2:31:14

korriger

50.

Madeleine Heiberg

NTNUI

5:21:06

+2:31:32

korriger

51.

Eline Holli Halset

NTNUI

5:23:51

+2:34:17

korriger

51.

Guro Stemland Eide

Feit og sur

5:23:51

+2:34:17

korriger

51.

Lisbeth Voll

NTNUI

5:23:51

+2:34:17

korriger

51.

Ragne Skogvold

Feit og sur

5:23:51

+2:34:17

korriger

55.

Anne Line Dahlen

NTNUI

5:33:40

+2:44:06

korriger

56.

Astrid Sælna

NTNUI

5:41:51

+2:52:17

korriger

57.

Camilla Øhman

NTNUI

6:01:45

+3:12:11

korriger

58.

Ellen

LOK

6:25:51

+3:36:17

korriger

59.

Solveig Steinsland

Øvrebø/Vindbjart Orientering

7:17:18

+4:27:44

korriger

60.

Emilie Laache

Øvrebø/Vindbjart Orientering

7:17:19

+4:27:45

korriger

61.

Johanna Austrheim Hundvin

KRIK

7:25:58

+4:36:24

korriger

61.

Marit Fagerli

7:25:58

+4:36:24

korriger

63.

Katharina Kahrs

NTNUI

8:22:11

+5:32:37

korriger

64.

Mari Kristine Overvik Gilde

9:41:38

+6:52:04

korriger

65.

Kristine Malm

9:42:09

+6:52:35

korriger

Brutt

Molly Bazilchuk

Team Strazilchek

5:09:29

korriger

Brutt

Erin Bachynski

Trondheim Triatlonklubb

6:21:35

korriger

DNS

Guro Torpe

NTNUI

korriger

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

4:59:37

+0:00

korriger

2.

Marit Vala

NTNUI

5:30:32

+30:55

korriger

3.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

5:31:00

+31:23

korriger

4.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

5:44:26

+44:49

korriger

5.

Ida Lindkvist

Leksands OK

5:57:40

+58:03

korriger

6.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

6:12:38

+1:13:01

korriger

6.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

6:12:38

+1:13:01

korriger

8.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

6:30:19

+1:30:42

korriger

9.

Marianne Dæhli

NTNUI

7:51:48

+2:52:11

korriger

Klasse: Veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

3:44:51

+0:00

korriger

2.

Kjell Winther

Oppsal

3:52:49

+7:58

korriger

3.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

4:36:41

+51:50

korriger

3.

Atle Støyva

Breimsbygda IL

4:36:41

+51:50

korriger

5.

Tore Heggem

4:40:52

+56:01

korriger

6.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

4:58:41

+1:13:50

korriger

7.

Sverre Frøyen

RMOC

5:12:43

+1:27:52

korriger

8.

Frank Bjarkø

NRK

5:18:59

+1:34:08

korriger

9.

Even Hofstad

Freidig

5:47:20

+2:02:29

korriger

10.

Magnus Landstad

Freidig

6:05:01

+2:20:10

korriger

11.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

6:08:23

+2:23:32

korriger

12.

Olav Strømmen

TVK

6:51:25

+3:06:34

korriger

13.

Jostein Grepstad

NTNU-BIL

8:01:12

+4:16:21

korriger

Klasse: Parløp Ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

4:32:10

+0:00

korriger

1.

Anine Lome

Hamar

4:32:10

+0:00

korriger

DNS

Oskar Spets Storhov

Freidig Elite

korriger

DNS

Håvard Eidmso

Freidig Spk

korriger

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

8:01:32

+0:00

korriger

1.

Atle Støyva

Breimsbygda IL

8:01:32

+0:00

korriger

3.

Tore Heggem

9:02:42

+1:01:10

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mars 2015, 13:13:59

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

281

Antall startet:

273