Klasse: Herrer 10 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Carl Godager Kaas | Bækkelagets SK | 55:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Audun Weltzien | IL Tyrving | 55:23 | +0:09 | korriger | ||||
3. | Ulf Brenna | Bækkelagets SK | 1:02:02 | +6:48 | korriger | ||||
4. | Vegard Gulbrandsen | Asker Skiklubb | 1:02:25 | +7:11 | korriger | ||||
5. | Sindre Sandven | Kongsberg OL | 1:02:26 | +7:12 | korriger | ||||
6. | Einar Melsom | Fossum IF | 1:02:30 | +7:16 | korriger | ||||
7. | Martin Borge Heir | Fossum IF | 1:04:42 | +9:28 | korriger | ||||
8. | Ulrik Astrup Arnesen | Heming Orientering | 1:05:59 | +10:45 | korriger | ||||
9. | Felix Breitschädel | Bækkelagets SK | 1:06:23 | +11:09 | korriger | ||||
10. | Claus Martinsen | Heming Orientering | 1:08:20 | +13:06 | korriger | ||||
11. | Per Olaussen | Fredrikstad SK | 1:08:25 | +13:11 | korriger | ||||
12. | Charles Halaas | Team Halaas-Aibel | 1:08:36 | +13:22 | korriger | ||||
13. | Torbjørn Blom-hagen | Fossum IF | 1:09:15 | +14:01 | korriger | ||||
14. | Tarjei Vollset | Heming Orientering | 1:11:19 | +16:05 | korriger | ||||
15. | Petter Astrup Arnesen | Heming Orientering | 1:11:24 | +16:10 | korriger | ||||
16. | Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 1:11:28 | +16:14 | korriger | ||||
17. | Christian Reusch | Heming Orientering | 1:11:31 | +16:17 | korriger | ||||
18. | Erling Hjermstad | Fossum IF | 1:11:41 | +16:27 | korriger | ||||
19. | Per Clemet Wisløff | Asker Skiklubb | 1:11:45 | +16:31 | korriger | ||||
20. | Steinar LÃ¥g | Asker Skiklubb | 1:16:52 | +21:38 | korriger | ||||
21. | Nils Hæstad | Fossum IF | 1:19:00 | +23:46 | korriger | ||||
22. | Tord Erik Skyrud | Fossum IF | 1:19:01 | +23:47 | korriger | ||||
23. | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 1:23:18 | +28:04 | korriger | ||||
24. | HÃ¥vard Myhre | Kongsberg OL | 1:23:27 | +28:13 | korriger | ||||
25. | Atle Pedersen | 1:26:19 | +31:05 | korriger | |||||
26. | Oskar Grevstad | Fossum IF | 1:27:16 | +32:02 | korriger | ||||
27. | Oscar Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 1:27:24 | +32:10 | korriger | ||||
28. | Lars Peder Karset Hellerud | Tottenham | 1:31:08 | +35:54 | korriger | ||||
29. | Ivar Refsland | IL Tyrving | 1:31:19 | +36:05 | korriger | ||||
30. | Raul Lindström | Asker Skiklubb | 1:31:25 | +36:11 | korriger | ||||
31. | Erik Bardsgaard | Multimania/Sk Rye | 1:31:31 | +36:17 | korriger | ||||
32. | Olav Hasaas | Fossum IF | 1:31:37 | +36:23 | korriger | ||||
33. | Terje Melsom | Fossum IF | 1:32:27 | +37:13 | korriger | ||||
34. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:33:04 | +37:50 | korriger | ||||
35. | Marius Andresen | HMK | 1:33:29 | +38:15 | korriger | ||||
36. | Mads Lillevold | Ã…s-NMBU Orientering | 1:33:30 | +38:16 | korriger | ||||
37. | Tarjei Holo | Fossum IF | 1:33:32 | +38:18 | korriger | ||||
38. | Peter Gisholt | Fossum IF | 1:33:47 | +38:33 | korriger | ||||
39. | Øyvind Hjermstad | Fossum IF | 1:35:28 | +40:14 | korriger | ||||
40. | Carl Valdemar Ebbesen | Tyrving IL | 1:35:53 | +40:39 | korriger | ||||
41. | Sigurd Grevstad | Fossum IF | 1:36:56 | +41:42 | korriger | ||||
42. | Bendik Eliassen | Fredrikstad SK | 1:37:52 | +42:38 | korriger | ||||
43. | Jesper Ugedal | Østmarka OK | 1:38:12 | +42:58 | korriger | ||||
44. | Sigbjørn Windingstad | Møkkaløkka Seilforening | 1:38:17 | +43:03 | korriger | ||||
45. | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | 1:53:32 | +58:18 | korriger | ||||
DNS | Stein H. Hagen | Fossum IF | korriger | ||||||
DNS | Anders Vister | Raumar Orientering | korriger | ||||||
DNS | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | korriger | ||||||
DNS | Torjus Bern Hansen | SK Rye | korriger | ||||||
DNS | Bjørn Atle Jacobsen | Wicked Wednesday | korriger | ||||||
DNS | Karsten Martinussen | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: Damer 10 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Heidi MÃ¥rtensson | Modum OL | 1:06:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kamilla Olaussen | Fredrikstad SK | 1:08:27 | +2:18 | korriger | ||||
3. | Tonje Vassend | Porsgrunn OL | 1:11:32 | +5:23 | korriger | ||||
4. | Victoria Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 1:11:49 | +5:40 | korriger | ||||
5. | Synnøve Bråten | Vegårshei IL | 1:18:41 | +12:32 | korriger | ||||
6. | Siri Moholth | Kongsberg OL | 1:19:38 | +13:29 | korriger | ||||
7. | Tilla Farnes Hennum | Asker Skiklubb | 1:22:15 | +16:06 | korriger | ||||
8. | Mia Mathisen Bekhus | Fredrikstad SK | 1:22:38 | +16:29 | korriger | ||||
9. | Synne Strand | Asker Skiklubb | 1:23:30 | +17:21 | korriger | ||||
10. | Marie Olaussen | Fredrikstad SK | 1:27:45 | +21:36 | korriger | ||||
11. | Ane Dyrkorn | Eiker OL | 1:28:26 | +22:17 | korriger | ||||
12. | Pernille Katla | Fossum IF | 1:28:30 | +22:21 | korriger | ||||
13. | Ingrid Hasaas | Fossum IF | 1:28:39 | +22:30 | korriger | ||||
14. | Torun Dyrkorn | Eiker OL | 1:28:44 | +22:35 | korriger | ||||
15. | Anna Cecilie Linløkken | Østmarka OK | 1:29:18 | +23:09 | korriger | ||||
16. | Kristine Wibstad | 1:31:36 | +25:27 | korriger | |||||
17. | Nora Synnøve Woxholth | Asker Skiklubb | 1:31:39 | +25:30 | korriger | ||||
18. | Kristin Smeby | Kongsberg OL | 1:32:31 | +26:22 | korriger | ||||
19. | Ingvild C. Fleisje | Nittedal OL | 1:37:00 | +30:51 | korriger | ||||
20. | Anniken Helland-Hansen | IL Tyrving | 1:40:39 | +34:30 | korriger | ||||
21. | Maria Nygaard-Østby | Fossum IF | 1:41:13 | +35:04 | korriger | ||||
22. | Kjersti Hov | Fossum IF | 1:42:29 | +36:20 | korriger | ||||
23. | Thea Dyrkorn | Eiker OL | 1:46:24 | +40:15 | korriger | ||||
24. | Birgit Korvald | Nydalens SK | 1:47:09 | +41:00 | korriger | ||||
25. | Selma Næss-Ulseth | Nydalens SK | 1:47:24 | +41:15 | korriger | ||||
26. | Marit Nersten | Fossum IF | 1:53:22 | +47:13 | korriger | ||||
27. | Zuzana Tousova | Radioklub Blansko | 1:53:30 | +47:21 | korriger | ||||
28. | Aleidis Løken | Heming Orientering | 1:54:24 | +48:15 | korriger | ||||
29. | Anne Willkommen Eiken | Kongsberg OL | 2:00:56 | +54:47 | korriger | ||||
DNS | Oda Sikkeland | IL Tyrving | korriger | ||||||
DNS | Gina Granstedt | Halden SK | korriger | ||||||
DNS | Ragne Norrud | Fossum IF | korriger | ||||||
DNS | Julie Elisabeth Ã…byholm | Fossum IF | korriger | ||||||
DNS | Margrethe Wisløff | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
DNS | Line Wegner Hodt | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: Herrer 5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥vard Hjermstad | Fossum IF | 43:22 | +0:00 | korriger | 11 | |||
2. | Sivert Sande Kverme | Fossum IF | 43:58 | +0:36 | korriger | 11 | |||
3. | Guttorm L Egge | Oslostudentenes IK | 44:04 | +0:42 | korriger | 11 | |||
4. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 46:09 | +2:47 | korriger | 11 | |||
5. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 46:21 | +2:59 | korriger | 11 | |||
6. | Per Arne Arnesen | Kolbotn og Skimt OL | 46:56 | +3:34 | korriger | 11 | |||
7. | Jan Fredrik Helgaker | Fossum IF | 47:20 | +3:58 | korriger | 11 | |||
8. | Harald Ramm Haugland | Fossum IF | 47:28 | +4:06 | korriger | 11 | |||
9. | Eivind Berner Myhre | Fossum IF | 48:31 | +5:09 | korriger | 11 | |||
10. | Axel Damgaard | OL Trollo | 51:35 | +8:13 | korriger | 11 | |||
11. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 52:40 | +9:18 | korriger | 11 | |||
12. | Bent Sande Kverme | Fossum IF | 53:18 | +9:56 | korriger | 11 | |||
13. | Per Øhlckers | IL Tyrving | 53:43 | +10:21 | korriger | 11 | |||
14. | Anders Halsenstad | Fossum IF | 54:43 | +11:21 | korriger | 11 | |||
15. | Helge Bjaaland | Heming Orientering | 1:00:06 | +16:44 | korriger | ||||
16. | Vidar Strand | Lierbygda OL | 1:05:00 | +21:38 | korriger | 82 85 88 101 | |||
17. | Birk F. Sætnan | Fossum IF | 1:09:32 | +26:10 | korriger | ||||
18. | Andreas Lerø | Fossum IF | 1:19:35 | +36:13 | korriger | 73 74 78 79 80 | |||
19. | Morten Lerø | Fossum IF | 1:19:40 | +36:18 | korriger | 82 85 88 101 | |||
DNS | Anders Halsenstad | korriger | |||||||
DNS | Jon Fanavoll | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: Damer 5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audrun Utskarpen | Oslostudentenes IK | 46:16 | +0:00 | korriger | 11 | |||
2. | Marianne Hjermstad | Fossum IF | 48:09 | +1:53 | korriger | 11 | |||
3. | Elise Gisholt | Fossum IF | 50:03 | +3:47 | korriger | 11 | |||
4. | Eldri Holo | Fossum IF | 52:53 | +6:37 | korriger | 11 | |||
5. | Katrine Damgaard | Fossum IF | 53:38 | +7:22 | korriger | 11 | |||
6. | Cecilie Christin Kverme | Fossum IF | 53:49 | +7:33 | korriger | 11 | |||
7. | Vilma Halstenstad Stovner | 54:41 | +8:25 | korriger | 11 | ||||
8. | Christine Rynning Tønnesen | 56:04 | +9:48 | korriger | |||||
9. | Hedvig Vollset | Heming Orientering | 1:01:16 | +15:00 | korriger | ||||
10. | Magnhild T. Mølnvik | Fossum IF | 1:01:37 | +15:21 | korriger | ||||
11. | Dagrun Melkild | Heming Orientering | 1:01:38 | +15:22 | korriger | ||||
12. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 1:04:19 | +18:03 | korriger | ||||
DNS | Solveig Sikkeland | IL Tyrving | korriger | ||||||
DNS | Nina Kolberg | IL Tyrving | korriger | ||||||
Ubekreftet tid | Paula Berstad | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: Gutter 2,5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 17:04 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Henrik Knudsen | Oppsal Orientering | 23:12 | +6:08 | korriger | ||||
3. | Vegard Aarstad | Ã…s-NMBU Orientering | 25:09 | +8:05 | korriger | ||||
4. | Karl Krane Frostrud | Fossum IF | 25:18 | +8:14 | korriger | ||||
5. | Magnus Krane Frostrud | Fossum IF | 32:50 | +15:46 | korriger | ||||
6. | Frikk Finsrud | Asker Skiklubb | 35:34 | +18:30 | korriger | ||||
7. | Gustav Andresen Skotte | Fossum IF | 39:40 | +22:36 | korriger | ||||
DNS | Even Rennemo | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: Jenter 2,5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ella Berstad | Heming Orientering | 29:16 | +0:00 | korriger |
Sist oppdatert: | 12 oktober 2014, 12:26:31 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 131 |
Antall startet: | 114 |