Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NSM - lang 1. november 2014

Klasse: Men E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

1:18:40

+0:00

korriger

2.

Anton Sjökvist

Linköpings Universitet

1:19:31

+0:51

korriger

3.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

1:20:28

+1:48

korriger

4.

Ivar Lundanes

Blekinge Tekniska Högskola

1:22:09

+3:29

korriger

5.

Johan Högstrand

Chalmers OL

1:22:52

+4:12

korriger

6.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

1:23:51

+5:11

korriger

7.

Johan Runesson

Chalmers OL

1:24:19

+5:39

korriger

8.

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

1:24:21

+5:41

korriger

9.

Martin Vister

Frol IL

1:25:21

+6:41

korriger

10.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

1:25:59

+7:19

korriger

11.

Olli-Pekka Koistinen

Teekkarisuunnistajat

1:26:04

+7:24

korriger

12.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:26:26

+7:46

korriger

13.

Nicolas Simonin

IFK Lidingö SOK

1:27:24

+8:44

korriger

14.

Mikko Huhtinen

OL-Universities of Turku

1:27:33

+8:53

korriger

15.

Olle Boström

Järla Orientering

1:28:21

+9:41

korriger

16.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

1:31:10

+12:30

korriger

17.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

1:31:41

+13:01

korriger

18.

Daniel Martinsson

Chalmers OL

1:31:50

+13:10

korriger

19.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

1:32:35

+13:55

korriger

20.

Morten Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

1:32:39

+13:59

korriger

21.

Sindre Johannessen

Freidig

1:35:25

+16:45

korriger

22.

Sindre Østgulen Deisz

Varegg Fleridrett

1:36:04

+17:24

korriger

23.

Dag Lofthus

NTNUI

1:38:24

+19:44

korriger

24.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

1:40:44

+22:04

korriger

25.

Rainer Kujala

Teekkarisuunnistajat

1:45:45

+27:05

korriger

26.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

1:46:48

+28:08

korriger

27.

Albin Pettersson

Chalmers OL

1:48:36

+29:56

korriger

28.

Juho Westerlund

KeparDI

1:49:15

+30:35

korriger

29.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:50:07

+31:27

korriger

30.

Gustav Hindér

Chalmers OL

1:50:29

+31:49

korriger

31.

Seppo Järvinen

Teekkarisuunnistajat

1:50:49

+32:09

korriger

32.

Lars Owren

Freidig

1:51:16

+32:36

korriger

33.

Anssi Vesanto

Tahkon Talli

1:53:16

+34:36

korriger

34.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

1:53:24

+34:44

korriger

35.

Jesse Laukkarinen

OL-Universities of Turku

1:53:49

+35:09

korriger

36.

Jonatan Andersson

Chalmers OL

1:55:44

+37:04

korriger

37.

Adam Kazda

NTNUI

2:00:52

+42:12

korriger

38.

Halvor Lund

Freidig

2:02:04

+43:24

korriger

39.

Ville Kokkila

Teekkarisuunnistajat

2:02:23

+43:43

korriger

40.

Andreas Nilsson

Chalmers OL

2:03:25

+44:45

korriger

41.

Joel Sågfors

Teekkarisuunnistajat

2:04:18

+45:38

korriger

42.

Otso Seppälä

Teekkarisuunnistajat

2:04:58

+46:18

korriger

43.

Johan Antonsson

Chalmers OL

2:05:14

+46:34

korriger

44.

Jan Fredrik Helgaker

Fossum IF

2:27:16

+1:08:36

korriger

45.

Gregor Sturm

NTNUI

2:41:21

+1:22:41

korriger

DSQ

Tuomo Istolahti

KeparDI

27:57

korriger

35 36 37 38 34 33 75 47 40 50 51 46 16...

DSQ

Viktor Stensson

Chalmers OL

35:13

korriger

38 34 33 161 75 47 40 50 51 46 162 150

DSQ

Robbie Anderson

Chalmers OL

44:41

korriger

38 34 33 161 75 47 40 50 51 46 162

DSQ

Ville Keskisaari

Teekkarisuunnistajat

45:44

korriger

34 33 161 75 47 40 50 51 46 162 150

DSQ

Carl Petter Lyngen

Frol IL

59:38

korriger

47 40 50 51 46

DSQ

Joakim Eliasson

Chalmers OL

59:46

korriger

75 47 40 50 51 46 162 150

DSQ

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

59:59

korriger

75 47 40 50 51 46 162

DSQ

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

1:01:36

korriger

75 47 40 50 51 46

DSQ

Sebastian Agerhäll

Chalmers OL

1:10:13

korriger

75 47 40 50 51 46 162

DSQ

Benjamin Selling

Härnösands OK

1:11:57

korriger

75 47 40 50 51 46 162 150

DSQ

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

1:21:25

korriger

46

DSQ

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

1:21:35

korriger

47 40 50 51

DSQ

Simon Smedberg

Chalmers OL

1:33:55

korriger

38 34 33 161 75 47 40 50 51 46 162

DSQ

Fredrik Mattsson

Chalmers OL

1:35:53

korriger

38 34 33 161 75 47 40 50 51 46 162

DSQ

Håvard Myhre

Kongsberg OL

korriger

DSQ

Niklas Gustafsson

Chalmers OL

korriger

DSQ

Simen Aamodt

NTNUI

korriger

DNS

Eero Korpi

Teekkarisuunnistajat

korriger

DNS

Andreas Hall

Teekkarisuunnistajat

korriger

DNS

Anders Carlsson

IFK Lidingö SOK

korriger

DNS

Mikkel Sørensen

NTNUI

korriger

DNS

Mats Nordbrøden

Järla Orientering

korriger

DNS

Johannes Narum

Hamar OK

korriger

DNS

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

korriger

DNS

Krzysztof Jan Zieba

NTNUI

korriger

DNS

Øyvind Enger

NTNUI

korriger

DNS

Anders Hedberg

Chalmers OL

korriger

DNS

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Bækkelagets SK

korriger

DNS

Karl Walheim

Ärla IF

korriger

DNS

Mattis Holt

Freidig

korriger

DNS

Simen Jevne Arnesen

NTNUI

korriger

DNS

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

korriger

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

korriger

Klasse: Women E

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

1:09:15

+0:00

korriger

2.

Stine Bagger Hagner

OK Pan Århus

1:11:13

+1:58

korriger

3.

Lilian Forsgren

Chalmers OL

1:12:27

+3:12

korriger

4.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

1:14:31

+5:16

korriger

5.

Karen Oline Kolstad

Freidig

1:14:46

+5:31

korriger

6.

Ingjerd Myhre

Järla Orientering

1:15:36

+6:21

korriger

7.

Ellinor Tjernlund

Chalmers OL

1:17:02

+7:47

korriger

8.

Eveliina Hirvonen

OL-Universities of Turku

1:19:43

+10:28

korriger

9.

Ida Lindkvist

NTNUI

1:20:56

+11:41

korriger

10.

Lovisa Persson

Chalmers OL

1:21:55

+12:40

korriger

11.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

1:23:12

+13:57

korriger

12.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

1:24:32

+15:17

korriger

13.

Signe Klinting

OK Pan Århus

1:28:42

+19:27

korriger

14.

Josefin Tjernlund

Chalmers OL

1:29:57

+20:42

korriger

15.

Tytti Kirvesmies

Tampereen Pyrintö

1:36:11

+26:56

korriger

16.

Ina Westerlund

Teekkarisuunnistajat

1:38:20

+29:05

korriger

17.

Milla Mattila

Teekkarisuunnistajat

1:39:40

+30:25

korriger

18.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:51:58

+42:43

korriger

19.

Malena Asheim Birkeland

Halden SK

1:55:26

+46:11

korriger

20.

Elina Grahn

Teekkarisuunnistajat

1:55:49

+46:34

korriger

21.

Sigrid Grepstad

Freidig

2:16:10

+1:06:55

korriger

DSQ

Gina Mølnvik

Freidig

korriger

49 35 36 37 43 48 39 161 45 32 31 51 4...

DSQ

Sara Profors

Frol IL

35:29

korriger

49 35 36 37 43 48 39 45 32 31 51 46 16...

DSQ

Katariina Kannus

KeparDI

55:02

korriger

48 39 161 45 32 31 51 46 162 150

DSQ

Gry Granstedt

NTNUI

55:03

korriger

45 32 31 51 46

DSQ

Milla Saarimäki

OL-Universities of Turku

57:17

korriger

161 45 32 31 51 46 162

DSQ

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

1:14:37

korriger

161 45 32 31 51 46 162 150

DSQ

Sonja Liukkonen

Hiidenkiertäjät

1:28:49

korriger

35 36 37 43 161 45 32 31 51 46 162

DSQ

Linda Lindkvist

Leksands OK

korriger

DNS

Gøril Rønning Sund

Frol IL

korriger

DNS

Kristine Fjeldbo

NTNUI

korriger

DNS

Katharina Rogstad

NTNUI

korriger

DNS

Anna Ulvensøen

NTNUI

korriger

DNS

Camilla Øhman

NTNUI

korriger

DNS

Kristin Lønsethagen

NTNUI

korriger

DNS

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

korriger

Klasse: Party Animal

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

57:16

+0:00

korriger

2.

Camilla Louise Bevensee

OK Pan Århus

1:03:08

+5:52

korriger

3.

Adam Gottfridsson

Lillomarka OL

1:04:17

+7:01

korriger

4.

Linn Hokholt

NTNUI

1:04:23

+7:07

korriger

5.

Sondre Kongsgård

NTNUI

1:10:22

+13:06

korriger

6.

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

1:28:08

+30:52

korriger

7.

Oskar Svensson

Finspångs SOK

1:31:49

+34:33

korriger

8.

Oscar Andersson

Stora Tuna OK

1:31:51

+34:35

korriger

9.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

1:54:47

+57:31

korriger

10.

Åsta Wibe

Frol IL

1:58:44

+1:01:28

korriger

11.

Adrian Opheim

NTNUI

2:03:12

+1:05:56

korriger

DSQ

Magne Jutulstad

NTNUI

54:46

korriger

49 48 39 161 54 55 44 75 161 72 71 161 5...

DSQ

Lise Østlid bagstevold

NTNUI

59:17

korriger

72 71 161 53 43 73 162 150

DSQ

Marie Wold Stavrum

Frol IL

1:02:17

korriger

54 55 44 75 161 72 71 161 53 43 73 162

DSQ

Samantha Ahlgren

OK Roslagen

1:23:17

korriger

54 55 44 75 72 71 161 53 43 73 162

DSQ

Eirik Aal

NTNUI

1:54:02

korriger

54 55 44 75 161 72 71 161 53 43 73 162

DSQ

Maria Brodin

Fossum IF

1:57:48

korriger

42

DSQ

Camilla Hengebøl

NTNUI

1:58:41

korriger

53

DSQ

Jenny Bengtsson

Långhundra IF

korriger

DSQ

Henna-Riikka Haikonen

Anttolan Urheilijat

korriger

DSQ

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

korriger

DSQ

Leo Laakkonen

KeparDI

korriger

DSQ

Laura Karhola

KeparDI

korriger

DSQ

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

korriger

DSQ

Julie Størmer

NTNUI

korriger

DSQ

Toril Nes

NTNUI

korriger

DSQ

Mali Gederaas Kanstad

NTNUI

korriger

DSQ

Jenni Simola

korriger

DSQ

Ida Mari Borge Hovi

Konnerud IL

korriger

DNS

Jonathan Andersson

Hagaby GoIF

korriger

DNS

Erik Sagvolden

korriger

DNS

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

korriger

DNS

Guro Elisabeth Kolstad

Konnerud IL

korriger

DNS

Marie Nordbye Nybø

Konnerud IL

korriger

DNS

Anders Bjergaard

NTNUI

korriger

DNS

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

korriger

DNS

Yvan Gugler

NTNUI

korriger

DNS

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

korriger

DNS

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

korriger

DNS

Ingvild Bjørhei

NTNUI

korriger

DNS

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

korriger

DNS

Alexandra Sundgren

Vallentuna-Össeby OL

korriger

DNS

Noot Silem

Antwerp orienteers

korriger

DNS

Guro Vassend

Fossum IF

korriger

DNS

Joonas Pääkkönen

Teekkarisuunnistajat

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 november 2014, 15:57:58

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

159

Antall startet:

120