Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Nitt Natt Øst-Natt-cup nr.1 12. november 2014

Klasse: CÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

STIAN LILLEGÅRD

LIllomarka

31:30

+0:00

141

2.

Åse Marit Hansen

NIttedal

33:35

+2:05

63 34 36 50 51 73 75 70 76 93

Klasse: BÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kamstrup Hovin

Raumar

35:44

+0:00

2.

Toril Hallan

Lillomarka

37:00

+1:16

3.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

40:27

+4:43

4.

Trine Oldernes

Lillomarka

48:13

+12:29

5.

Uno Hanslien

Bilpost

50:50

+15:06

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

52:16

+16:32

7.

KRISTIN Jæger

Oppsal IF

54:10

+18:26

8.

Sindre Valsgård

Indre Østfold

56:24

+20:40

DSQ

Martin Granly

SIemens

37:18

51

DSQ

Kristin Fleisje

NIttedal

1:10:34

63

Klasse: 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mindaugas

Fossum IF

50:53

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

52:55

+2:02

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:39

+6:46

4.

Audrun Utskarpen

OSI

59:41

+8:48

5.

Tormod Øvergaard 

Istone

1:09:55

+19:02

6.

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:11:30

+20:37

157

Klasse: 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

47:10

+0:00

DSQ

Guttorm L Egge

OSI

52:29

62 41 43 46 48 49 59 61 63

Klasse: 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka O-lag

39:54

+0:00

2.

Odin Tellesbø Sen

Østmarka OK

40:08

+0:14

3.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

50:04

+10:10

4.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:25:44

+45:50

DSQ

Håkon Bugge

No team

1:21:12

42 45 47 49 59 61 63 73

DSQ

Nils Arne Liholt

Lillomarka

3:32:34

40 41 43 46

Klasse: 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka O-lag

44:32

+0:00

2.

Steinar Eastwood

Lillomarka

46:09

+1:37

3.

Hallvard Fjær

IFE

1:01:54

+17:22

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:10:15

+25:43

70

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:19:53

+35:21

DSQ

Jo Wiklund

Nydalens Skiklub

51:43

73 75 76 92 67 70

DSQ

Espen Wigaard

Oppsal IF

51:55

73

DSQ

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:17:15

93

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Colquhoun

Nittedal

26:02

+0:00

2.

Ingrid Bredalen

Nittedal

26:03

+0:01

3.

Ingrid Marie Hygen

Østmarka OK

26:22

+0:20

4.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

26:23

+0:21

5.

Ingrid Blindheim

Lillomarka

29:56

+3:54

6.

Jenny Emilie Herredsvela

NIttedal

48:36

+22:34

Klasse: D13-18B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Haver

Lillomarka

42:57

+0:00

2.

Ann Cecilie Linløkken

Østmarka OK

43:13

+0:16

Klasse: H13-18B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Oldernes

Lillomarka

41:04

+0:00

2.

Sindre Lian

Lillomarka O-lag

42:08

+1:04

3.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

43:23

+2:19

4.

Jesper Uggedal

Østmarka OK

44:05

+3:01

5.

ANDREAS Ramberg

Østmarka OK

44:25

+3:21

DSQ

Robin Larsson

Raumar

46:07

59

Klasse: D16-20A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar

52:33

+0:00

2.

Tiril Ruud Bråthen

Raumar

55:43

+3:10

73 75 76 92 67 70

DSQ

Hedda Vonen

Nittedal

1:05:56

62

DSQ

Ingvild Fleisje

Nittedal

1:07:51

62

Klasse: H16-20A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Kollerud

Lillomarka

36:14

+0:00

42 45 47 49 60 62 63

2.

Elias Wiklund

Nydalens Skiklub

40:03

+3:49

42 45 47 49 60 62 63

3.

Are Wigaard

Oppsal IF

41:31

+5:17

4.

Lars Bredalen

Nittedal

55:02

+18:48

42 45 47 49 60 62 63 73 75

5.

Peder Hornseth Nygaard

NIttedal

1:00:09

+23:55

42 45 47 49 60 62 63 73 75

6.

Hans Kristian Hygen

Østmarka OK

1:12:36

+36:22

42 45 47 49 60 62 63 73 75


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 november 2014, 22:27:44

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58